TrackMania Nations !! Super Nagrody !!

Czyli odstresowanie od codzienności.

TrackMania Nations !! Super Nagrody !!

Postprzez Hack » 2006-12-15, 17:08:51

Po wielu tygodniach ostrych przygotowań, nareszcie wystartował nowy, wspaniały turniej dla gry TrackMania Nations. Być może część z Was nie spotkała się jeszcze nigdy z tym tytułem, dlatego myślę, że na początku warto coś powiedzieć o tej grze. Są to wspaniałe darmowe wyścigi, które uzyskały olbrzymią popularnośc na całym świecie ze względu na prostotę rozgrywki i niezwykle innowacyjny tryb Multiplayer. O popularności tej gry świadczy chociażby fakt, ze pojawiła się ona podczas tegorocznego ESWC i cieszyła się tam bardzo dużym zainteresowaniem.


Część polskiej społeczności TMN postanowiła zająć się organizacją jednej z największych imprez dla tej gry i myślę, że się udało. Tak właśnie powstał Polish Individual TrackMania Cup 2006/2007 - puchar, w którym zastosowano niezwykle innowacyjną formułę rozgrywek, która całkowcie zrewolucjonizowała wszystkie dotychczasowe turnieje dla tej gry. Dla naszych uczestników przygotowaliśmy wspaniałe nagrody i naprawdę będzie o co walczyć. Być może część z Was zadaje sobie pytanie, czy ja mam w ogóle w tym szanse i czy jest sens się w to angażować. I tu własnie wychodzimy naprzeciw takim początkującym graczom, którzy dopiero zaczęli, bądź zaczną pod wpływem tego pucharu swoją przygodę z TM Nations. Formuła rozgrywek jest skonstruowana tak, aby w początkowej fazie każdy bez względu na umiejętności mógł spokojnie powalczyć o awans do kolejnych etapów. Poza tym przygotowaliśmy także nagrodę specjalną dla losowo wybranego gracza spośród wszystkich, którzy niestety zakończą swoją przygodę przed fazą finałową tych rozgrywek. Warto także wspomnieć, że bezpośrednia relacja z finałowych wyścigów odbędzie się na antenie radia eXtreme Tak, więc będzie się działo.

Obecnie rozpoczęła się już rejestracja do tych zawodów. Potrwa ona do 24.12.2006. Kwalifikacje do Etapu 1 rozpoczną się zaś 27.12.2006 i potrwają do 05.01.2007. Dokładny regulamin oraz zasady tego turnieju znajdziecie na stronie http://tm-cup.surivnet.com. Serdecznie zapraszamy !
http://www.tm-cup.surivnet.com
Avatar użytkownika
HackNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2006-12-15, 16:46:57
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: TrackMania Nations !! Super Nagrody !!

Postprzez BlueMan » 2006-12-15, 19:04:41

Hack, witam na forum.

Rozmawiałem dzisiaj z Surivem i miałem właśnie umieścić temat o rozpoczynającym się turnieju TM ;)

Zapraszam więc serdecznie do wzięcia udziału - nagrody są atrakcyjne !!
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: TrackMania Nations !! Super Nagrody !!

Postprzez Hack » 2006-12-15, 23:23:06

No to widze, że informacja o turnieju rozpowszechnia się bardzo szybko ;)

Mam nadzieje, że i z tego forum zainteresują się niektórzy bo naprawde gra wciąga i nagrody są super :)

Zachęcam do rejestracji i grania :)


pozdrawiam

[ Dodano: 17 Gru 2006 13:44 ]
Nagrody, czyli o co gramy !

Ze względu na to, że wiele osób cały czas pyta nas jakie nagrody planujemy na ten turniej, myślę, że czas zdradzić trochę szczegółów. Na pewno możecie oczekiwać jakiś fajnych gadżetów od firmy Intenso, która na pewno przygotuje dla nas jakieś płytki CD, DVD itd. Poza tym jeden ze sponsorów zadeklarował się także, że dla zwycięzcy turnieju będzie przeznaczona pewna nagroda pieniężna. Tak, więc na pewno jest o co walczyć Niestety, póki co nie jesteśmy w stanie podać dokładniejszych informacji, ale obiecujemy, że o wszystkim poinformujemy Was jak już otrzymamy dokładną deklarację od naszych sponsorów. Poza tym cały czas prowadzimy negocjacje w sprawie nagród i być może już niedługo pojawią się nowi sponsorzy, którzy zapewnią nam inne interesujące upominki. Tak, więc zapisujcie się, a na pewno nie pożałujecie. Więcej szczegółów podamy wkrótce
http://www.tm-cup.surivnet.com
Avatar użytkownika
HackNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2006-12-15, 16:46:57
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron