[TV] Filmy w TV

Recenzje, zapowiedzi, wasze odczucia... . Czyli to co warto zobaczyć, a czego nie. Inni Ci doradzą, ale Ty także możesz pomóc i ocenić np. najnowszy film.

[TV] Filmy w TV

Postprzez Kuuba » 2006-03-15, 16:29:43

W tym temacie piszemy, jakie filmy będziemy mogli obejżeć w TV.

Na początek zamieszczę kilka linków :

tv.wp.pl:
http://tv.wp.pl
tv.onet.pl:
http://tv.onet.pl
TV - Gazeta.pl:
http://serwisy.gazeta.pl/tv/
Telemagazyn:
http://www.telemagazyn.com.pl/

Obrazek


15 Marca 2006 - ÂŚroda - TVN - 21:30

Romeo musi umrzeć
Kolejna wersja "Romea i Julii". Tym razem akcja rozgrywa się w środowisku gangsterów. Wrogie rodziny odgrywają tu dwa walczące ze sobą gangi - azjatycka i murzyńska mafia. Dzieci ich przywódców wbrew woli swoich rodziców zakochują się w sobie.



Obrazek

16 Marca 2006 - Czwartek - TVP2 - 19:55

Miś
Komedia złożona z groteskowych epizodów ukazujących rozpad PRL'owskiego systemu. Liczne sceny z barów mlecznych, urzędów i sklepów ujawniają absurd codziennej egzystencji Polaków. Wokół historii Ochódzkiego (Stanisław Tym) narasta wiele ważnych, małych opowieści charakteryzujących rzeczywistość początku lat osiemdziesiątych.



Obrazek

16 Marca 2006 - Czwartek - HBO - 23:05

Matrix Rewolucje
Siły wojskowe Zionu rozpaczliwie walczą z inwazją Strażników i armią Maszyn, która drąży tunel wprost do ostatniej twierdzy ludzi. Agent Smith, który z każdą sekundą rośnie w siłę, grozi zniszczeniem ich imperium, realnego świata i Matrixa. Z pomocą Niobe, Neo i Trinity decydują się na podróż, jakiej nie odbył wcześniej żaden człowiek – wychodzą na zdradziecką powierzchnię, wędrują poprzez spaloną Ziemię do serca niebezpiecznego Miasta Maszyn.



Obrazek

17 Marca 2006 - Piątek - TVN - 20:15

Park Jurajski
Naukowcy, posługując się najnowszą techniką i wykorzystując wiedzę na temat DNA, pozyskują autentyczną krew dinozaurów z insektów zatopinych przed milionami lat w bursztynie. Dzięki temu, odtwarzają wiele gatunków dinozaurów, które lokują w gigantycznym parku na wyspie. Kiedy do parku przyjeżdża grupa ludzi, aby zobaczyć prehistoryczne gady, zaczynają się poważne kłopoty.



Obrazek

17 Marca 2006 - Piątek - TVP1 - 20:15

Jutro nie umiera nigdy
Pierce Brosnan po raz wtóry wciela się w rolę agenta 007 w tej spektakularnej przygodzie pełnej brawurowych wyczynów i niesamowitych elektronicznych gadżetów.
Niepokonany James Bond musi zapobiec olbrzymiej katastrofie. Ktoś podburza światowe mocarstwa przeciw sobie, co może doprowadzić do wybuchu III Wojny. 007 wpada na ślad prawdziwego przestępczego geniusza. Elliot Carver (Jonathan Pryce) - właściciel globalnego imperium medialnego manipuluje światowymi wydarzeniami.
W walce z terrorystą pomagają Bondowi jak zwykle piękne kobiety - żona Elliota (Teri Hatcher) i bezwzględna chińska agentka Wai Lin (Michelle Yeoh).



Obrazek

17 Marca 2006 - Piątek - Canal+ Film - 20:00

Bridget Jones: W pogoni za rozumem
Bridget Jones - zakompleksiona, licząca kalorie, samotna londyńska trzydziestolatka - odnalazła wreszcie prawdziwą miłość. Przez sześć cudownych tygodni pozostaje dziewczyną niepokojąco perfekcyjnego prawnika Marka Darcy'ego. Nic nie powinno jej zabraknąć do szczęścia. A jednak? Okazuje się, że nie wystarczy spotkać mężczyznę swego życia. Trzeba go także umieć zatrzymać. Bridget zaczyna się zastanawiać: co właściwie dzieje się po tym, kiedy szczęśliwa para odchodzi razem w stronę zachodu słońca?



Obrazek

18 Marca 2006 - Sobota - TVN - 21:45

Poznaj mojego tatę
Pielęgniarz Greg Focker postanawia poprosić o rękę swoją narzeczoną Pam. Niestety, jego dziewczyna woli, aby Greg w oświadczył się w tradycyjny sposób. Nie mając wyboru Greg wraz z narzeczoną wybiera się poznać przyszłych teściów. Na miejscu jednak okazuje się, że zdaniem ojca pielęgniarz nie nadaje się na męża dla jego ukochanej córki i na każdym kroku stara mu się to udowodnić. Pobyt u rodziców Pam staje się dla Grega piekłem na ziemi.



Obrazek

18 Marca 2006 - Sobota - TVP1 - 20:15

Rycerze z Szanghaju
Chon Wang (Jackie Chan) i Roy O'Bannon (Owen Wilson) idąc śladami mordercy ojca Chona trafiają do wiktoriańskiej Anglii, gdzie odkrywają spisek, mający na celu uśmiercenie całej rodziny królewskiej. Próbują zapobiec przewidywanym zamachom, a przy okazji dokonać prywatnej zemsty na mordercach. W poszukiwaniach bardzo pomocna okazuje się siostra Chona - Lin.



Obrazek

18 Marca 2006 - Sobota - Polsat - 20:50

Conan Barbarzyńca
Arnold Schwarzenegger debiutuje na ekranie w roli legendarnego wojownika i bohatera - Conana Barbarzyńcy. Osierocony w dzieciństwie Conan poprzysięga zemstę mordercom rodziców - bandzie brutalnych morderców, wyznawców krwawego kultu i ich zimnokrwistemu przywódcy (James Earl Jones). Wyszkolony na wojownika, wysłany na Daleki Wschód z determinacją szuka swoich wrogów.



Obrazek

18 Marca 2006 - Sobota - HBO - 00:00

Gothika
Historia zajmującej się kryminalistami pani psycholog (Halle Berry), która pewnego dnia budzi się jako pacjentka własnego szpitala psychiatrycznego, nie pamiętając nic w sprawie morderstwa, które rzekomo popełniła. Gdy usiłuje odzyskać pamięć i dobre imię, odkrywa w sobie ponadnaturalne zdolności.



Obrazek

18 Marca 2006 - Sobota - Canal+ - 21:40

Ja, robot
W roku 2035 cechujący się swoistą 'robotofobią' policjant prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa naukowca z korporacji US Robotics. Wszystko wskazuje, że jego sprawcą jest robot. Ale paradoksalnie wydaje się, że to niemożliwe, ponieważ roboty nie mogą łamać I Prawa Robotyki - zabraniającego im działać na szkodę ludzi. Złamanie tego prawa stanowiłoby olbrzymią groźbę dla całej ludzkiej populacji... Scenariusz inspirowany powieścią Isaaca Asimova pod tym samym tytułem.
http://www.tvnportal.bo.pl - Nieoficjalnie o TVN. Serdecznie zapraszam.
Avatar użytkownika
KuubaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2006-01-19, 21:17:48
Lokalizacja: Rzeczpospolita ;)
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [TV] Filmy w TV

Postprzez BlueMan » 2006-03-15, 20:31:22

Gothika i Ja,robot są fajnymi propozycjami, ale niestety nie mam tych kanałów :/
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: [TV] Filmy w TV

Postprzez Suceed » 2006-03-16, 09:25:31

Właśnie to jest ten ból :/ A filmy bym z chęcią obejrzał
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [TV] Filmy w TV

Postprzez hitman1986 » 2006-03-16, 11:00:49

Gotjika nie podobała mi się :/
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [TV] Filmy w TV

Postprzez Q3lo » 2006-03-16, 11:28:01

hitman1986 napisał(a):Gothika nie podobała mi się


mi tez nie... a moze lepiej bysmy zalorzyli temat w ktorym pisalibysmy nowinki ze swiata kina? Jakie filmy wychodza w najblizszym czasie i w niedalekiej przyszlosci.

Bo Tv i tak nie ogladam a jak chce cos obejrzec to sprawdzam w telegazecie.
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [TV] Filmy w TV

Postprzez Revolt » 2006-03-16, 19:39:01

Kuba myślę, że włożyłeś w ten temat dużo pracy i chwała Ci za to :) ale czy inni będą chcieli się trudzić żeby ten topick nie spadł w dół ? Bo żeby zachować taką formę jaką Ty stosujesz(tj. Plakat, recenzja, data wyświetlenia) to trzeba trochę grzebać bo necie, a nie każdemu się chce.
Egoista który rozbiera swoją dusze na kawałki, Egoista myślący o niej...
Avatar użytkownika
RevoltNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 850
Dołączył(a): 2006-03-14, 16:00:59
Lokalizacja: Enchanted Lands
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [TV] Filmy w TV

Postprzez Kuuba » 2006-03-16, 19:54:10

Revolt napisał(a):Kuba myślę, że włożyłeś w ten temat dużo pracy i chwała Ci za to :) ale czy inni będą chcieli się trudzić żeby ten topick nie spadł w dół ? Bo żeby zachować taką formę jaką Ty stosujesz(tj. Plakat, recenzja, data wyświetlenia) to trzeba trochę grzebać bo necie, a nie każdemu się chce.


Nie należę do ludzi leniwych i czasem lubię sobie "pogrzebać" ;) .
http://www.tvnportal.bo.pl - Nieoficjalnie o TVN. Serdecznie zapraszam.
Avatar użytkownika
KuubaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2006-01-19, 21:17:48
Lokalizacja: Rzeczpospolita ;)
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [TV] Filmy w TV

Postprzez Revolt » 2006-03-16, 21:07:28

No tak i do końca życia będziesz tu redagowac nam program telewizyjny którego i tak nikt nie bedzie czytał bo albo :
-nie oglada TV
-nie ma wiekszości z tych kanałów
-kupuje sobie jakiś tygodnik za 95gr. z programem TV
-ma telegazete (jak to napisał Q3lo)
-nie ma odbiornika TV :super:
Egoista który rozbiera swoją dusze na kawałki, Egoista myślący o niej...
Avatar użytkownika
RevoltNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 850
Dołączył(a): 2006-03-14, 16:00:59
Lokalizacja: Enchanted Lands
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [TV] Filmy w TV

Postprzez kamil » 2006-03-16, 21:27:41

BlueMan napisał(a):Gothika i Ja,robot są fajnymi propozycjami, ale niestety nie mam tych kanałów


Już chwile temu oglądałem te filmy, oba mi się podobały.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [TV] Filmy w TV

Postprzez Kuuba » 2006-03-17, 09:54:44

Revolt napisał(a):No tak i do końca życia będziesz tu redagowac nam program telewizyjny którego i tak nikt nie bedzie czytał bo albo :
-nie oglada TV
-nie ma wiekszości z tych kanałów
-kupuje sobie jakiś tygodnik za 95gr. z programem TV
-ma telegazete (jak to napisał Q3lo)
-nie ma odbiornika TV :super:


W tygodnikach, których częścią bądź dodatkiem jest program TV, nie ma aż tak obszernych opisów filmowych propozycji. W tym temacie można także podyskutować o filmach, które mają zostać wyemitowane w najbliższym czasie w TV :) .
http://www.tvnportal.bo.pl - Nieoficjalnie o TVN. Serdecznie zapraszam.
Avatar użytkownika
KuubaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2006-01-19, 21:17:48
Lokalizacja: Rzeczpospolita ;)
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [TV] Filmy w TV

Postprzez Q3lo » 2006-03-17, 12:00:35

W tygodnikach, których częścią bądź dodatkiem jest program TV, nie ma aż tak obszernych opisów filmowych propozycji. W tym temacie można także podyskutować o filmach, które mają zostać wyemitowane w najbliższym czasie w TV


Ale jesli ktoś zechce sobie sprawdzić program TV na dany dzień to wejdzie sobie do neta i zobaczy sobie cały program TV.
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [TV] Filmy w TV

Postprzez kamil » 2006-03-18, 20:34:00

Ja też uważam że ten temat nie jest potrzebny.

Jest fajny program, w którym można sobie zobaczyć co grają o danej godzinie, tak jak gazeta, tylko są wszystkie programy i nie trzeba wchodzić na neta.
Licencja freeware.

Tu jest link jak by ktoś chciał pobrać.
http://www.idg.pl/ftp/pc_5143/Program.TV.3.2.8.html
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [TV] Filmy w TV

Postprzez okrushek » 2006-03-18, 20:39:08

nio najlepsze filmy na hbo albo canal+, ale szykuje sie dzisiaj po 21.40 na tvn na 'poznaj mojego tate' :D moze byc niezły ubaw :D swojemu facetowi tez kazalam ogladac :D hehe
...soul of hip hop...
Avatar użytkownika
okrushekNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 2005-05-15, 18:58:27
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [TV] Filmy w TV

Postprzez Niedziel » 2006-03-18, 20:55:12

okrushek napisał(a):szykuje sie dzisiaj po 21.40 na tvn na 'poznaj mojego tate'

Niezły filmik jest :D Mialem niezły ubaw jak go pierwszy raz oglądałem :) Będe musiał go obejzec :]
[you] - fajne forum nie :D
[you] - wejdź na WEBPC super strona komputerowa :)

NiedzielNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1133
Dołączył(a): 2004-11-30, 21:59:41
Lokalizacja: Strzelin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [TV] Filmy w TV

Postprzez Q3lo » 2006-03-19, 00:42:31

Ja czekam na park jurajski ;D bo nie przypominam sobie zebym ogladal 2 i 3.
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [TV] Filmy w TV

Postprzez okrushek » 2006-03-19, 00:51:05

i wlansie jestem po poznaj mojego tate... az ucalowalam swojego tate ze taki nie jest :P hehe boski film ogolnie... ale slyszalam ze jest juz dwojeczka tak? :D
...soul of hip hop...
Avatar użytkownika
okrushekNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 2005-05-15, 18:58:27
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [TV] Filmy w TV

Postprzez Q3lo » 2006-03-19, 00:59:45

okrushek napisał(a):ale slyszalam ze jest juz dwojeczka tak?


juz?... :D jakies dwa lata temu :hyhy:
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [TV] Filmy w TV

Postprzez Kuuba » 2006-03-19, 10:39:13

Obrazek

19 MARCA 2006 - Niedziela - TV Puls - 20:50

Belfegor - upiór Luwru
U progu nowego milenium obdarzona niezwykłą mocą mumia daje początek upiorowi o imieniu Belfegor, który w nocy nawiedza muzeum w Luwrze. Kryjący się w piramidzie upiór sprawia, że wybuchają gabloty, szaleją kamery bezpieczeństwa, nie działają systemy alarmowe znikają cenne dzieła sztuki egipskiej. Belfegor niekiedy budzi grozę, niekiedy fascynuje, zdaje się bowiem nabierać cech niemal ludzkich. Wkrótce okazuje się, że jest nieustraszony i niezniszczalny.



Obrazek

19 MARCA 2006 - Niedziela - Canal+ - 20:00

Upiór w operze
Ekranowa wersja słynnego musicalu Andrew LLoyd Webbera i Richarda Stilgoe, opartego na powieści Gastona Leroux'a.

Historia człowieka o nienaturalnej twarzy znanego jako Upiór, który zammieszkuje piwnice Paryskiej opery. Pewnej nocy bohater słyszy piękny śpiew dochodzący z sali. Wkrótce potem dostrzega śpiewaczkę Christine w której sie zakochuje. Postanawia porwać Christine DaaĂŠ i wyznać jej swoje uczucie.



Mała ciekawostka dla fanów Greg'a z filmu "Poznaj mojego tatę" :


Obrazek

19 MARCA 2006 - Niedziela - HBO - 13:45

Starsza pani musi zniknąć
Alex (Ben Stiller) i Nancy (Drew Barrymore) tworzą szczęśliwa parę i prowadzą bardzo udane życie. Są młodzi, ambitni, przyszłość stoi przed nimi otworem. Do pełni szczęścia brakuje im tylko mieszkania.
Pojawia sie przed nimi szansa na zamieszkanie we wspaniałym dwupoziomowym mieszkaniu w bardzo dobrej dzielnicy. Górne piętro apartamentu zamieszkuje staruszka - pani Connelly (Eileen Essel ), która nie jest tak spokojną osobą, jak na początku myśleli Allex i Nancy. Wkrótce ich błogie życie zacznie się komplikować, a wymarzone mieszkanie zamieni się w koszmar. Para postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i pozbyć się uciążliwej staruszki.
http://www.tvnportal.bo.pl - Nieoficjalnie o TVN. Serdecznie zapraszam.
Avatar użytkownika
KuubaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 2006-01-19, 21:17:48
Lokalizacja: Rzeczpospolita ;)
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [TV] Filmy w TV

Postprzez Suceed » 2006-03-19, 12:04:54

Ostatnio cały czas oglądam troche starszych filmów na kompie. Wczoraj np. oglądałem starsza pani musi zniknąc i 50 pierwszych randek :D
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [TV] Filmy w TV

Postprzez kamil » 2006-03-19, 12:16:45

Wczoraj oglądałem Xxx2, pierwszy raz nawet, nie wiem czy to nowy film czy starszy.
Nawet mi się spodobał. :super:
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

  • Inne

Powrót do Kino i TV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 132 gości

cron