Dodaj oszusta.pl Dodajemy oszustów,ostrzegamy innych

Forumowa tablica ogłoszeń. Zareklamuj swoje forum/stronę/blog... !

Dodaj oszusta.pl Dodajemy oszustów,ostrzegamy innych

Postprzez maxsp2 » 2011-06-06, 00:09:34

Witam

Chce zaprezentować strone www.dodajoszusta.pl Powstała z myślą o osobach oszukanych.

Mowa dokładniej tu o oszustwach spotykanych na codzień nie tylko w sieci.

Przykładowo naprawiamy komputer serwis zadziera za modernizacje sprzętu sporą sumkę, przychodzimy do domu a komputer sie wiesza, a serwis robi kłopoty.

Każdy może własna historie zamieść. Wiadomo trudno sie pisze o czymś takim. Ale warto pomyśleć że ten dany oszust może wielu jeszcze oszukać.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
maxsp2None specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2011-05-28, 22:13:04
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2011-06-06, 07:08:41

Temat bardzo śliski, bo żeby publikować takie rzeczy trzeba mieć na to dowody, a najlepiej zakończoną pozytywnie sprawę w sądzie. W przeciwnym wypadku jest to pomówienie :) I za tego typu obraźliwe teksty, czy szkodzące wizerunkowi firmy sami możemy mieć niezłe problemy.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez KenWatanabe » 2011-06-06, 13:50:54

Dla mnie zasadniczą kwestią będzie wyszukiwarka, bo jeśli nagle w bazie znajdą się tysiące osób to zwyczajnie nikomu nie będzie się chciało jej przeszukiwać. Poza tym to o czym pisze Blue. Muszą tam być jakieś warunki umieszczenia, bo tak to każdego można wrzucić.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do WebBazar

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 539 gości

cron