konkurs sms na mojej stronie

Czyli co piszczy w sieci.

Postprzez behemoth » 2011-05-12, 16:19:51

Masz firmę czy jesteś osobą fizyczną?

Fragment regulaminu dotpay.pl obsługującego smsy premium:

NIE WOLNO:

Rozsyłać informacji o usłudze w formie spamu mailowego, poprzez komunikatory internetowe.
Zakładać usług Premium na potrzeby zbierania darowizn, dotacji, wsparcia, dofinansowania, zbiórki funduszy oraz innych form akcji charytatywnych.

Rozwiązanie: w zamian za pozyskiwane za pomocą usługi Premium środki musisz oferować np. konto premium lub inne usługi. Nie możesz podawać informacji, że środki te przeznaczasz np. na opłatę za serwer i tym podobne cele.

Jako osoba prywatna zakładać usługi Premium na potrzeby konkursów.

Rozwiązanie: jeśli chcesz organizować konkursy za pomocą usługi Premium, musisz zmienić formę prowadzonej działalności (np. założyć firmę) lub formę świadczenia usługi (inna niż konkurs usługa Premium).

Rozstrzygać konkursu poprzez jakąkolwiek formę losowania, jeśli nie podsiadasz zgody Ministerstwa Finansów na organizację loterii.

Dotpay nie pomaga uzyskać zezwolenia na organizację loterii, sam musisz zwrócić się do Ministerstwa Finansów.

Zakładać konta w Dotpay na inne, niż Twoje dane osobowe lub dane Twojej firmy; w takiej sytuacji konto i zebrane na nim środki zostaną zablokowane.
Zakładać konta w Dotpay, jeśli nie masz ukończonych 18 lat; w takiej sytuacji konto i zebrane na nim środki zostaną zablokowane.
Na stronie z informacją o usłudze Premium zamieszczać informacji o innych formach płatności, jeśli służą one celom charytatywnym (np. dotacje, etc).
Na stronie z informacją o usłudze Premium zamieszczać informacji mogących wprowadzić w błąd osobę wysyłającą Premium SMS odnośnie kosztu wysłania tej wiadomości (nawet, jeśli przy samej usłudze podałeś faktyczny koszt wysłania Premium SMS).

Wystawić faktury, rachunku lub paragonu za wysłane wiadomości Premium SMS, gdyż wysłanie takich wiadomości jest usługą telekomunikacyjną, za którą faktury wystawia operator telekomunikacyjny.

Oferując usługi Premium NIE DOKONUJESZ SPRZEDAŻY lecz oferujesz usługi w zamian za wysłanie Premium SMS/MMS lub za pomocą Premium Call.

Jeśli nie wiesz, w jaki sposób rozliczyć się z urzędem skarbowym z dochodów uzyskanych za pomocą usług Premium, skorzystaj z porady swojego doradcy finansowego lub innej osoby lub firmy uprawnionej do udzielana takich informacji. Pracownicy Dotpay nie mają takich uprawnień.

http://www.lastfm.pl/user/ksiadz666
http://ftims.pl
Avatar użytkownika
behemothNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 381
Dołączył(a): 2010-03-26, 13:50:03
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

  • Inne

Powrót do Internet

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

cron