Zarabianie w necie

Forumowa tablica ogłoszeń. Zareklamuj swoje forum/stronę/blog... !

Zarabianie w necie

Postprzez sirarti » 2005-04-30, 22:11:30

Jak wielu z was zapewne wie w necie jest możliwe zarabianie poprzez czytanie maili. Jednak wiele osób uwarza ten sposób zarobku za bardzo pracochłonny i nie mogący przynieść dochodów. Ja mogę z całą pewnością powiedzieć że nie mają racji, mi się udało po 1,5 roku dojść do zarobków 600-900 zł miesięcznie mając wielu poleconych. Nie możliwe a jednak. Jednak musze w tym miejscu podkreślić że ty tyle nie zarobisz. Ja do tego doszedłem ciężką pracą i ciekawymi pomysłami. Jeśli zapiszesz się do takiej firmy, zobaczysz jak to jest, a puźniej zapiszesz się do kolejnych możesz zarobić około 50 zł miesięcznie ,siedząc dziennie 40 min przed kompem.

Jedną z takich firm jest h ihawka ,nazwa może śmieszyć ale to najlepsza polska firma. Zapisz się do niej zobacz jak to jest nie oceniaj zanim nie sprubujesz. Pamientaj ,że udział w niej j est darmowy i o tym że musisz mieć darmowe konto bankowe na e-gold ( http://www.e-gold.com ) gdzie będziesz dostawał kase lub własne konto w zwykłym banku. Kliknij w link a następnie przedz do zakładki rejestracja i podaj swój adres e-mail i moższ zarabiać. Pamiętaj by puźniej zapisać się do kolejnych firm (ja jestem w 12).Twój czas pracy w tylu firmach to około 40 min. Link do tej firmy to:

http://hihawka.pl/pages/index.php?refid=sirarti

Ja nie chce was namawiać do zapisu do tej firmy chociaż gorąco polecam. Chce podyskutować z wami o tego typu firmach ,o tym jak wam idzie i jakie są wasze odczucia. Mam też taką prośbe by osoby które nigdy nie były w tego typu firmie nie komentowały negatywnie tego systemu ,a to co napisałem ugóry jak się zapisać i jak to jest w takiej firmie napisałem specjalnie dla tych którzy jeszcze nie spróbowali i chcą się przekonać.

Pamiętaj nie jesteś w temacie nie komentuj i zapraszam do zapisu naprawde warto.
Można mi ufać
Avatar użytkownika
sirartiNone specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2005-04-30, 20:57:59
Lokalizacja: Newerwinter
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zarabianie w necie

Postprzez BlueMan » 2005-04-30, 22:17:35

Jakiś czas temu byłem w firmie, która płaciła za pokazwyanie bannera u mnie na kompa... wykiwali mnie.

Czytanie mailów to nie dla mnie - zapchali mi całą skrzynkę jak się zapisalem do kilku takich firm.

Jestem nastawiony sceptycznie do tego typu rzeczy.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Zarabianie w necie

Postprzez traphezz » 2005-05-02, 19:54:55

Ja takze tak jak Blue nie wierze w zarabianie tego typu

traphezzNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 5249
Dołączył(a): 2004-11-08, 17:49:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Adam


  • Inne

Powrót do WebBazar

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 706 gości

cron