eRepublik

Forumowa tablica ogłoszeń. Zareklamuj swoje forum/stronę/blog... !

eRepublik

Postprzez Vimes » 2010-01-18, 21:26:16

Witam,

Chciałbym Wam przedstawić pewną grę, przeglądarkową, oraz pewien kontrakt, gdyby ktoś się na tą grę skusił.

Mianowicie istnieje taka gra jak eRepublik, pod adresem http://erepublik.com/pl
Sama gra to ciekawy strategiczno-społecznościowy pomysł. Istnieje ok. 60 państw, i ponad 350 tysięcy graczy. Jednak co ciekawe - ponad 60 tysięcy to Polacy.

Początek był taki, że było nas ledwie kilka tysięcy, Niemcy Nas podbili, wrzucono tą informacje na wykop, przyszło ok 10 tysięcy, powstania udane. Później wypowiedzieliśmy wojnę Niemcom, już właściwie nie istnieją, wrzucono te informacje na demotywatory i wykop, i aktualnie jest Nas ponad 60 tysięcy. Pół Francji również posiadamy. Gra bardzo ciekawa. A sytuacja w Polsce z wspaniałej robi się powoli coraz cięższa, gdyż masa n00b'ów przyszła, i ciężko to ogarnąć. Każdy myślący się przyda, ponieważ sami, pomimo naszej liczby, nie jesteśmy najlepsi :)

A ten układ brzmi - jeśli zarejestrujesz się z mojego reflinka to będę wspomagał jedzeniem, informacjami, i pieniędzmi
Mój reflink - http://www.erepublik.com/pl/referrer/Dlas

'Czym jest eRepublik?

eRepublik traktuje o zmienianiu historii w wielkim wirtualnym społeczeństwie. Jako obywatel 353,097 w Nowym Świecie, masz moc dokonywania zmian, zdobywania swoich ekonomicznych, politycznych oraz militarnych celów w sposób niedostępny nigdy wcześniej'


To jest skopiowane ze strony eRepublik.
Parafrazując - gra głownie opiera się właśnie na społeczeństwie, możesz pracować, zakładać włąsną firmę, o ile Cię stać, być pacyfistą bądź przeciwnie piąc się po szczeblach kariery militarnej, zyskując tym samym presti i doświadczenie. Możesz też wkraść się w politykę, jako polityk, kongresmen, prezydent, lub zostać anarchistą. Partii politycznych jest tyle ile kombinacji, od prawicy do lewicy, od anarchistycznej do autorytarnej. Poza tym możesz również zostać magnatem medialnym, w prosty sposób - pisząc artykuły. Im ciekawsze tym lepiej, na tym też można zarobić :)

Jako Polak najważniejszym dla Nas jest sam fakt, że Nam pomagasz, czyli pracujesz i walczysz.
Dziennie możesz poświęcać tej grze od 2 minut do ilu chcesz godzin. Wymagane minimum to 6 kliknięć - praca w firmie oraz trenowanie w celu zyskania większej siły. Poza tym cała reszta to dotatek z któego możesz i powinieneś korzystać, ale nie musisz. Nie jest to więc typowy zjadacz czasu.

W grze możesz zając się też nietypowymi profesjami, jak makler, grajac na giełdzie, czy jako wolontariusz, są przeróżne organizacje jak np. Akademia Obrony Narodowej, Ministerstwo Edukacji Narodowej czy Pajacyk.

Ciężko tak ogólnie napisać wszystko, bo gra na prawdę ma wiele gałęzi, opcji, itd.

Służę pomocą materialną w grze oraz informacjami/radami, najłatwiej poprzez PW w samej rozgrywce.
Obrazek
"Semper Honors Nomenque Tuum Laudesque Manebunt"
Avatar użytkownika
VimesNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2007-05-04, 22:04:18
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: eRepublik

Postprzez KenWatanabe » 2010-01-18, 23:24:45

Ja odpowiedziałem na wezwanie demotywatorów i zarejestrowałem się jakieś 3 dni temu :D
Szkoda, że nie z Twojego linka :( bo co by mi zależało, a Ty byś dostał 5 golda xD czy jakoś tak. Ale jeśli mógłbyś mnie wspomóc merytorycznie itd to byłbym bardzo wdzięczny :D

Mój profil jest na:
http://www.erepublik.com/pl/citizen/profile/2548772

A swoją drogą to polecam grę :D Nie dlatego, że jest fajna bo jeszcze za mało gram by to ocenić ale dlatego, że Polska z tego co ostatnio widziałem straciła część Francji !! To wielka tragedia i wszyscy powinniście odpowiedzieć jak eOjczyzna wzywa xD
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: eRepublik

Postprzez Vimes » 2010-01-18, 23:44:31

Jasne, napiszę Ci wszystko na PW. Wcale nie straciliśmy pół Francji, tylko Niemcy i Francje podbiliśmy w spółce z Hiszpanią...teraz kolej na Brytanie :cool:
Obrazek
"Semper Honors Nomenque Tuum Laudesque Manebunt"
Avatar użytkownika
VimesNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2007-05-04, 22:04:18
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez KenWatanabe » 2010-01-19, 00:05:32

Ale Hiszpanie zabrali nam chyba trochę Normandii i okolice Ardenów :P Choć mogę się mylić bo tylko takie wrażenie odniosłem po tym jak pamiętam mapę sprzed 2 dni. A i jeszcze jedno pytanie :D ale to już przejdę na PW co by nie zawalać forum :D
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Vimes » 2010-01-19, 00:21:26

Pewnie, na PW :)
Z Hiszpanią wymieniamy się prowincjami pod kątem strategiczno-militarnym ;)
Obrazek
"Semper Honors Nomenque Tuum Laudesque Manebunt"
Avatar użytkownika
VimesNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2007-05-04, 22:04:18
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Suceed » 2010-01-19, 20:32:02

Zaintrygowała mnie ta gra i właśnie się zarejestrowałem z twojego linka ;)
Byłbym wdzieczny za jakieś porady na PW ;) nick w grze taki sam jak na forum
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: eRepublik

Postprzez Vimes » 2010-01-21, 20:04:47

Chciałbym zachęcić kolejnych potencjalnych graczy. Aktualnie Polska wygląda tak:
Obrazek
10 prowincji niemieckich dzisiaj próbuje odzyskać autonomię + 3 prowincje francuskie. Zarejestruj się i pomóż ;)
Kraj na różowo to Polska, regiony przecięte ukośnie czerwoną kreską to regiony, które aktualnie się buntują. Te bunty prawdopodobnie zostaną stłamszone, ale to się okaże jutro. Kolor bordowy zaś to nie Francja, tylko Nasi sojusznicy, Hiszpanie. Zarejestruj się już teraz, po powstaniach przychodzi kolej na UK, a tam przyda się każdy.
Obrazek
"Semper Honors Nomenque Tuum Laudesque Manebunt"
Avatar użytkownika
VimesNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2007-05-04, 22:04:18
Lokalizacja: Poznań
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez KenWatanabe » 2010-07-13, 20:21:57

Szczerze mówiąc znudziła mnie ta gra po wgraniu nowej wersji :/
Dotąd poświęcałem jej 5-10 min dziennie i było ok gdyż nie mam czasu na więcej, a teraz wymaga to pewnego zaangażowania :)
Najpierw oddałem je siostrzeńcowi który chciał je opchnąć na allegro ale coś mu nie wyszło :P
Więc teraz z chęcią oddam je w dobre ręce :)

Konto 23 lvl, 39 golda, troche kasy, chałupa dawne q5, ranga pułkownika, inżynier :)
9 przyjaciół w cenie :) dodatkowo konto jest członkiem partii prawicowej Narodowa Demokracja :D i biernym członkiem Wojska Polskiego.

Zgłoszenia na PW, oddam pierwszemu kto się zgłosi.
Pozdro!
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do WebBazar

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 94 gości