Netbook

Wszystko na temat otaczającego Nas zewsząd komputera.

Netbook

Postprzez m.i.a » 2009-06-18, 10:12:37

Witam! Potrzebuję kupić netbooka i mam do wydania mniej więcej 1500zł (chciałabym raczej zmieścić się w tej kwocie)
Słyszałam wiele niepochlebnych opinii o Acerze - ale właśnie tej firmy netbooka znalazłam teraz na promocji i poważnie rozważam możliwość kupna.
Chciałabym się jednak poradzić i spytać co tak naprawdę myślicie o Acerach - bez kierowania się stereotypami:)

Oto model którego kupno rozważam - na mixelectronics.pl:
http://www.mixelectronics.pl/zobacz,225 ... uecon-----

Czekam na opinie:)
"Jest super, jest super więc o co ci chodzi?"
Avatar użytkownika
m.i.aNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2009-05-26, 22:30:06
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Netbook

Postprzez BlueMan » 2009-06-18, 13:24:12

Cena jak najbardziej odpowiednia :]

Choć ostatnio w MediaMarkt widziałem netbooka za 888zł :]
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Netbook

Postprzez Oyen » 2009-06-18, 14:47:48

za 1500 zł możesz mieć całkiem niezłego notebooka. jezeli zalezy Ci na mobilności to ok, rozumiem ale wolalbym notebooka :P przekonałem że bardziej sie opyla.

co do tego acera to cena jak najbardziej odpowiednia.
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Netbook

Postprzez m.i.a » 2009-06-18, 16:42:27

Notebooka już mam:) A netbooka - a głównie chodzi mi o przekątną obrazu i jego mobilność potrzebuję teraz - do pracy. Mój notebook jest już "starej daty" bo teraz - przy tak dużej ilości innowacji na rynku, nowych produktów, ciągłego wzbogacania sprzętu w nowoczesne technologie, tak muszę nazwać mój komputerek mający przeszło 2,5 roku. Dodatkowo - jest bardzo ciężki;/
Dlatego rozglądam się za czymś - "TYLKO DLA ORŁÓW" - heh - tylko do pracy i Internetu:)
Ten model wpadł mi w oko właśnie ze względu na parametry i dobrą promocję jaką oferuje Mixelectronics.

Zastanawiam się tylko nad wygodą użytkowania. Mam nadzieję, że będzie wysoka - w końcu ma służyć do pracy - w tym głównie do pisania. Niektórzy twierdzą, że Acer jest marnym producentem, ale ostatnio spotkałam się z pochlebnymi opiniami. Zresztą, to chyba prawda, że każdemu producentowi zdarzy się wypuścić na rynek wadliwą serię któregoś z produktów...A inne przy tym są rewelacyjne.
Więc...podsumowując chyba zamawiam:)
"Jest super, jest super więc o co ci chodzi?"
Avatar użytkownika
m.i.aNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2009-05-26, 22:30:06
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Netbook

Postprzez evil » 2009-06-18, 17:12:44

BlueMan napisał(a):Choć ostatnio w MediaMarkt widziałem netbooka za 888zł :]

ale pamiętaj, że tutaj masz wbudowany modem 3G - te media marktowe i expertowe modemów nie miały dlatego cena była poniżej tysiaka.

Chociaż nie pałam miłością do Acera to za tą cenę możesz go brać. Chociaż wiem, że do 1500zl dostaniesz coś z Asusa bądź HP (asus na pewno z modemem).
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Netbook

Postprzez BlueMan » 2009-06-18, 17:38:25

m.i.a napisał(a):w końcu ma służyć do pracy
netbook ciężko, aby służył do pracy. Jest za mały, a przez to pisanie i praca z nim na dłuższa metę nie będzie wygodna.

evil napisał(a):te media marktowe i expertowe modemów nie miały dlatego cena była poniżej tysiaka.
całkiem możliwe. Nie patrzyłem w ich specyfikację ;) widziałem tylko "netbook za 888zł" :angel2:
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Netbook

Postprzez m.i.a » 2009-06-18, 20:11:30

evil napisał(a):
BlueMan napisał(a):Choć ostatnio w MediaMarkt widziałem netbooka za 888zł :]

ale pamiętaj, że tutaj masz wbudowany modem 3G - te media marktowe i expertowe modemów nie miały dlatego cena była poniżej tysiaka.


No właśnie... Stąd ten netbook w MM za 888zł - cena mówi sama za siebie w przypadku takiego sprzętu. Zwykle "czegoś" mu brakuje. Ale wydaje mi się, że tak jest wszędzie. Za niska cena wiąże się z różnym brakiem.
Zresztą - porównując do tego co mówisz - 1199 to też nie dużo;)

BlueMan napisał(a):netbook ciężko, aby służył do pracy. Jest za mały, a przez to pisanie i praca z nim na dłuższa metę nie będzie wygodna.


Moi znajomi ze studiów stopniowo zaopatrzają się w netbooki i piszą na nich artykuły - narzekają tylko Ci, których sprzęt ma źle wyprofilowaną, za małą, niewygodną klawiaturę - to jest największy minus w przypadku takiego sprzętu i jego przeznaczenia do pisania.
W tym modelu - przynajmniej z obrazka (choć może zobaczę go najpierw gdzieś na żywo) ten aspekt prezentuje się raczej w porządku.

Pozdrowionka:)
"Jest super, jest super więc o co ci chodzi?"
Avatar użytkownika
m.i.aNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2009-05-26, 22:30:06
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Netbook

Postprzez PRX » 2009-06-22, 21:27:46

Parę lat wstecz bardzo bym się zastanowił nad zakupem ACER 'a, ale od tego czasu ACER zrobił wielki postęp. Sam mam obecnie notebooka Aspire 5735Z i jestem z niego bardzo zadowolony :)
The universe is hostile
So impersonal
Devour to survive
So it is, so it's always been ...
Avatar użytkownika
PRXNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 488
Dołączył(a): 2009-05-11, 21:22:48
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Komputery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości

cron