części samochodowe valeo - pytania do doradcy

Czyli wszystko co ma jakiekolwiek kółka i jeździ ;)

Postprzez Bepok » 2018-11-22, 16:33:44

Tomek Doradca Valeo - 2018-11-15, 20:36:40 napisał(a):Różnica jest przede wszystkim w jakości wykonania. Silencio hybrid są jakości najwyższego poziomu z kolei First Hybrid to opcja budżetowa. Ciekawostką jest także, że wycieraczki z serii First Hybrid dostaniesz także na tylną szybę.

Czyli chcąc wymienić wszystkie wycieraczki to najlepiej na przód kupić silencio a na tył te firsty, tak? Duża będzie różnica w zbieraniu wody?
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez Tomek Doradca Valeo » 2018-11-22, 22:55:51

Bepok napisał(a):
Tomek Doradca Valeo - 2018-11-15, 20:36:40 napisał(a):Różnica jest przede wszystkim w jakości wykonania. Silencio hybrid są jakości najwyższego poziomu z kolei First Hybrid to opcja budżetowa. Ciekawostką jest także, że wycieraczki z serii First Hybrid dostaniesz także na tylną szybę.

Czyli chcąc wymienić wszystkie wycieraczki to najlepiej na przód kupić silencio a na tył te firsty, tak? Duża będzie różnica w zbieraniu wody?

Najważniejsza jest szyba przednie ponieważ to od tego jak szybko dostrzeżesz problem na drodze zależy Twoja reakcja. Dlatego też możesz połączyć dwa rodzaje wycieraczek Valeo.

Tomek
Doradca online Valeo Polska
valeo.pl
Avatar użytkownika
Tomek Doradca ValeoNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2018-09-20, 22:28:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Aleksander

Postprzez Bepok » 2018-11-28, 16:04:14

Tomek Doradca Valeo - 2018-11-22, 22:55:51 napisał(a):Najważniejsza jest szyba przednie ponieważ to od tego jak szybko dostrzeżesz problem na drodze zależy Twoja reakcja. Dlatego też możesz połączyć dwa rodzaje wycieraczek Valeo.

No to zamawiam w takim razie zgodnie z tym co Pan sugerował i polecał. Dziękuję bardzo za wskazówki
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez Tomek Doradca Valeo » 2018-11-29, 17:54:59

Bepok napisał(a):
Tomek Doradca Valeo - 2018-11-22, 22:55:51 napisał(a):Najważniejsza jest szyba przednie ponieważ to od tego jak szybko dostrzeżesz problem na drodze zależy Twoja reakcja. Dlatego też możesz połączyć dwa rodzaje wycieraczek Valeo.

No to zamawiam w takim razie zgodnie z tym co Pan sugerował i polecał. Dziękuję bardzo za wskazówki

Bepok, nie ma za co. Jeśli masz jakieś inne pytania to bardzo chętnie na nie odpowiem.

Tomek
Doradca online Valeo Polska
valeo.pl
Avatar użytkownika
Tomek Doradca ValeoNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2018-09-20, 22:28:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Aleksander

Postprzez Bepok » 2018-12-19, 16:05:41

Moje już są zamontowane i mają za sobą już śnieg i deszcz. Sprawdzają się dużo lepiej niż moje poprzednie :D Ale mam pytanie jeszcze jedno. Mam auto firmowe NIssana dostawczego i też potrzebuję wymienić wycieraczki, które są w nim od nowości (jakoś 4 lata). Też mam kupić to samo co do prywatnego i będzie dobrze działać ?
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez Tomek Doradca Valeo » 2019-01-04, 12:55:43

Bepok napisał(a):Moje już są zamontowane i mają za sobą już śnieg i deszcz. Sprawdzają się dużo lepiej niż moje poprzednie :D Ale mam pytanie jeszcze jedno. Mam auto firmowe NIssana dostawczego i też potrzebuję wymienić wycieraczki, które są w nim od nowości (jakoś 4 lata). Też mam kupić to samo co do prywatnego i będzie dobrze działać ?

Bepok, jeśli zamówisz model wycieraczek pod Twój konkretny model auta to na pewno wszystko będzie dobrze działać.

Tomek
Doradca online Valeo Polska
valeo.pl
Avatar użytkownika
Tomek Doradca ValeoNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2018-09-20, 22:28:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Aleksander

Postprzez Bepok » 2019-01-10, 14:43:48

Tomek Doradca Valeo - 2019-01-04, 12:55:43 napisał(a):Bepok, jeśli zamówisz model wycieraczek pod Twój konkretny model auta to na pewno wszystko będzie dobrze działać.

No ale skąd mam wiedzieć jakie są pod mój model auta dobre? Nie jestem znawcą tematu wycieraczkowego :rotfl:
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez Tomek Doradca Valeo » 2019-01-11, 14:17:21

Bepok napisał(a):
Tomek Doradca Valeo - 2019-01-04, 12:55:43 napisał(a):Bepok, jeśli zamówisz model wycieraczek pod Twój konkretny model auta to na pewno wszystko będzie dobrze działać.

No ale skąd mam wiedzieć jakie są pod mój model auta dobre? Nie jestem znawcą tematu wycieraczkowego :rotfl:

Możesz to sprawdzić w salonie samochodowym, z którego został zakupiony pojazd lub dopasować wycieraczki poprzez model auta. Najlepszym wyjście jest zakup wycieraczek takich jak podczas pierwszego montażu.

Tomek
Doradca online Valeo Polska
valeo.pl
Avatar użytkownika
Tomek Doradca ValeoNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2018-09-20, 22:28:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Aleksander

Postprzez Bepok » 2019-02-07, 14:21:46

Kupiłem sobie już w carrefour bo były na przecenie wycieraczki niby valeo. Pasowały do mojego auta więc powinny służyć. Swoją drogą kupiłem oryginały czy podróby ?
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez Tomek Doradca Valeo » 2019-02-07, 19:26:13

Bepok napisał(a):Kupiłem sobie już w carrefour bo były na przecenie wycieraczki niby valeo. Pasowały do mojego auta więc powinny służyć. Swoją drogą kupiłem oryginały czy podróby ?

Bepok, Carrefour to nasz autoryzowany sprzedawca więc na pewno kupiłeś nasz oryginalny produkt. Jesteś zadowolony?

Tomek
Doradca online Valeo Polska
http://www.valeo.pl/
Avatar użytkownika
Tomek Doradca ValeoNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2018-09-20, 22:28:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Aleksander

Postprzez Bepok » 2019-02-13, 11:07:20

Tomek Doradca Valeo - 2019-02-07, 19:26:13 napisał(a):Bepok, Carrefour to nasz autoryzowany sprzedawca więc na pewno kupiłeś nasz oryginalny produkt. Jesteś zadowolony?

Póki co jestem :) Dają radę przez zimę. Poważnie w carrfie sprzedajecie? Oprócz niego to gdzie można wasze produkty jeszcze znaleźć?
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez Tomek Doradca Valeo » 2019-02-15, 13:45:58

Bepok napisał(a):
Tomek Doradca Valeo - 2019-02-07, 19:26:13 napisał(a):Bepok, Carrefour to nasz autoryzowany sprzedawca więc na pewno kupiłeś nasz oryginalny produkt. Jesteś zadowolony?

Póki co jestem :) Dają radę przez zimę. Poważnie w carrfie sprzedajecie? Oprócz niego to gdzie można wasze produkty jeszcze znaleźć?

Cieszę się, że jesteś zadowolony z zakupu! Oprócz wyżej wymienionego partnera nasze produkty możesz znaleźć np. w Noraauto.

Tomek
Doradca online Valeo Polska
http://www.valeo.pl/
Avatar użytkownika
Tomek Doradca ValeoNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2018-09-20, 22:28:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Aleksander

Postprzez Bepok » 2019-02-19, 11:39:43

Tomek Doradca Valeo - 2019-02-15, 13:45:58 napisał(a):Cieszę się, że jesteś zadowolony z zakupu! Oprócz wyżej wymienionego partnera nasze produkty możesz znaleźć np. w Noraauto.

O prosze, a ten sklep to ja lubię. Ale jakoś nigdy nie widziałem wycieraczek valeo. Muszę się lepiej przyjrzeć przy następnej wizycie!
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez Tomek Doradca Valeo » 2019-04-04, 14:58:05

Bepok napisał(a):
Tomek Doradca Valeo - 2019-02-15, 13:45:58 napisał(a):Cieszę się, że jesteś zadowolony z zakupu! Oprócz wyżej wymienionego partnera nasze produkty możesz znaleźć np. w Noraauto.

O prosze, a ten sklep to ja lubię. Ale jakoś nigdy nie widziałem wycieraczek valeo. Muszę się lepiej przyjrzeć przy następnej wizycie!

Bepok, koniecznie to zrób! Zapraszam także do naszych pozostałych sprzedawców.

Tomek
Doradca online Valeo Polska
https://www.valeoservice.pl
Avatar użytkownika
Tomek Doradca ValeoNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2018-09-20, 22:28:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Aleksander

Postprzez Bepok » 2019-04-04, 18:26:40

A jakieś serwisy samochodowe też obsługujecie?
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez TomekDoradcaValeo » 2019-09-02, 20:26:25

Bepok napisał(a):A jakieś serwisy samochodowe też obsługujecie?

Witaj,
Oczywiście, ściśle współpracujemy między innymi z filiami Inter Cars, ich siecią warsztatów Q-Serwis lub siecią warsztatów ProfiAuto naszego klienta Moto Profil. Ponadto, nasi oficjalni dystrybutorzy to m.in. Inter Team, Hart, Gordon, Motorol, Motogama, Elit Polska.
Pozdrawiam
Tomek, Doradca Online Valeo Polska
Avatar użytkownika
TomekDoradcaValeoNone specified
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2019-09-02, 20:20:02
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Tomasz

Postprzez Bepok » 2019-09-03, 20:52:45

A jeszcze podpytam o kwestię adapterów, czy w przypadku gdy podczas montażu uszkodzę/zgubię lub zrobie cokolwiek z adapterem że nie będzie się dało go użyć to dostanę pojedyncze sztuki gdzieś czy muszę kupować nową wycieraczkę ?
TomekDoradcaValeo - 2019-09-02, 20:26:25 napisał(a):Witaj,
Oczywiście, ściśle współpracujemy między innymi z filiami Inter Cars, ich siecią warsztatów Q-Serwis lub siecią warsztatów ProfiAuto naszego klienta Moto Profil. Ponadto, nasi oficjalni dystrybutorzy to m.in. Inter Team, Hart, Gordon, Motorol, Motogama, Elit Polska.
Pozdrawiam

I tylko tyle? NIc więcej jak chodzi o dystrybucję? Nie wiem nawet czy znajdę te sklepy w swoim mieście bo nie za bardzo kojarzę nazwy.
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez Tomek Doradca Valeo » 2019-09-04, 16:04:38

Bepok napisał(a):A jeszcze podpytam o kwestię adapterów, czy w przypadku gdy podczas montażu uszkodzę/zgubię lub zrobie cokolwiek z adapterem że nie będzie się dało go użyć to dostanę pojedyncze sztuki gdzieś czy muszę kupować nową wycieraczkę ?

Bepok, kupując nasze wycieraczki nie będziesz potrzebował żadnych adapterów. Wycieraczki Valeo są produkowane do konkretnych modeli samochodów więc nie będziesz miał z nimi żadnych problemów.

Bepok napisał(a):
TomekDoradcaValeo - 2019-09-02, 20:26:25 napisał(a):Witaj,
Oczywiście, ściśle współpracujemy między innymi z filiami Inter Cars, ich siecią warsztatów Q-Serwis lub siecią warsztatów ProfiAuto naszego klienta Moto Profil. Ponadto, nasi oficjalni dystrybutorzy to m.in. Inter Team, Hart, Gordon, Motorol, Motogama, Elit Polska.
Pozdrawiam

I tylko tyle? NIc więcej jak chodzi o dystrybucję? Nie wiem nawet czy znajdę te sklepy w swoim mieście bo nie za bardzo kojarzę nazwy.

Myślę, że bez większego problemu znajdziesz sprzedawcę w swojej okolicy. Jeśli nie to skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. Na pewno pomożemy!

Tomek
Doradca online Valeo Polska
https://www.valeoservice.pl
Avatar użytkownika
Tomek Doradca ValeoNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2018-09-20, 22:28:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Aleksander

Postprzez Bepok » 2019-09-05, 17:02:47

Tomek Doradca Valeo - 2019-09-04, 16:04:38 napisał(a):Bepok, kupując nasze wycieraczki nie będziesz potrzebował żadnych adapterów. Wycieraczki Valeo są produkowane do konkretnych modeli samochodów więc nie będziesz miał z nimi żadnych problemów.

Ah, rozumiem.. Wydawało mi się, żę każdy producent dorzuca adapter no ale skoro nie to git. Mniej problemów z montażem jest dużą zaleta.

Tomek Doradca Valeo - 2019-09-04, 16:04:38 napisał(a):Myślę, że bez większego problemu znajdziesz sprzedawcę w swojej okolicy. Jeśli nie to skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. Na pewno pomożemy!

A gdzie znajdę taki formularz?
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez Tomek Doradca Valeo » 2019-09-06, 11:56:02

Bepok napisał(a):
Tomek Doradca Valeo - 2019-09-04, 16:04:38 napisał(a):Bepok, kupując nasze wycieraczki nie będziesz potrzebował żadnych adapterów. Wycieraczki Valeo są produkowane do konkretnych modeli samochodów więc nie będziesz miał z nimi żadnych problemów.

Ah, rozumiem.. Wydawało mi się, żę każdy producent dorzuca adapter no ale skoro nie to git. Mniej problemów z montażem jest dużą zaleta.

Jeśli jednak będą wymagane jakiekolwiek adaptery to na pewno dostaniesz je w komplecie z wycieraczkami. Kupując wycieraczki Valeo zawsze otrzymujesz w zestawie wszystko to co jest niezbędne do zamontowania nowych wycieraczek.
Bepok napisał(a):
Tomek Doradca Valeo - 2019-09-04, 16:04:38 napisał(a):Myślę, że bez większego problemu znajdziesz sprzedawcę w swojej okolicy. Jeśli nie to skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. Na pewno pomożemy!

A gdzie znajdę taki formularz?

Bepok, na naszej stronie internetowej https://www.valeoservice.pl w zakładce kontakt.

Tomek
Doradca online Valeo Polska
https://www.valeoservice.pl
Avatar użytkownika
Tomek Doradca ValeoNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2018-09-20, 22:28:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Aleksander

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Motoryzacja i Komunikacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości

cron