Ból kręgosłupa

Jak żyć zdrowo, modnie i do tego pięknie. Czyli wszystkie tematy dotyczące ludzkiego ciała.

Postprzez Mrówa » 2017-11-22, 22:59:49

jak masz przewlekłę problemy z bólem kręgosłupa to warto wybrać się np. na rezonans magnetyczny żeby zobaczyć co dzieje się w naszym organizmie, w lux medzie można od ręki zrobić takie badanie, nie trzeba mieć nawet skierowania od lekarza.
Avatar użytkownika
MrówaNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 326
Dołączył(a): 2009-01-09, 22:38:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez DoradcaOnlineZepter » 2018-11-25, 19:56:16

Bóle kręgosłupa mogą mieć wiele przyczyn. Najważniejsza jest konsultacja lekarska jeżeli ból się nasila. Można także spróbować terapii światłem, przy pomocy lamp Bioptron, która jest niezwykle skuteczna przy przewlekłych bólach szyi, pleców czy samego kręgosłupa.
Avatar użytkownika
DoradcaOnlineZepterNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2018-11-19, 16:05:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Paweł

Re:

Postprzez Lulu7 » 2018-11-26, 15:24:16

DoradcaOnlineZepter napisał(a):Bóle kręgosłupa mogą mieć wiele przyczyn. Najważniejsza jest konsultacja lekarska jeżeli ból się nasila. Można także spróbować terapii światłem, przy pomocy lamp Bioptron, która jest niezwykle skuteczna przy przewlekłych bólach szyi, pleców czy samego kręgosłupa.

Co prawda kręgosłup mi nie dokucza, ale za to moje kolana to już bardzo. Czasami tak mnie stawy bolą, że nawet tabletki nie pomagają. Chodzę na rehabilitację, ale jak narazie poprawy nie widzę, czy taka lampa przy moich problemach również pomoże ?
Avatar użytkownika
Lulu7None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2017-05-30, 19:44:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Justyna

Re: Re:

Postprzez ulka » 2018-11-26, 18:05:12

Lulu7 napisał(a):Co prawda kręgosłup mi nie dokucza, ale za to moje kolana to już bardzo. Czasami tak mnie stawy bolą, że nawet tabletki nie pomagają. Chodzę na rehabilitację, ale jak narazie poprawy nie widzę, czy taka lampa przy moich problemach również pomoże ?


Eh mam ten sam problem, czasami wchodzenie na 3 piętro to dla mnie problem bo zaczynają boleć, o mojej ukochanej jeździe konnej nie wspominając :c Co prawda na rehabilitację nie chodzę, i niby czymś tam smaruję ale średnio to działa. Myślisz że lampa tutaj się sprawdzi ?

doradcaonlinezepter napisał(a):Bóle kręgosłupa mogą mieć wiele przyczyn. Najważniejsza jest konsultacja lekarska jeżeli ból się nasila. Można także spróbować terapii światłem, przy pomocy lamp Bioptron, która jest niezwykle skuteczna przy przewlekłych bólach szyi, pleców czy samego kręgosłupa.


A w przypadku naświetlań kręgosłupa, to już jakaś 2 osoba musi nam pomóc , prawda? Czy te lampy można jakoś ustawić żeby samemu sobie plecy naświetlać?
Avatar użytkownika
ulkaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2018-04-08, 21:21:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Alicja

Re:

Postprzez gragas » 2018-11-26, 18:23:08

DoradcaOnlineZepter napisał(a):Bóle kręgosłupa mogą mieć wiele przyczyn. Najważniejsza jest konsultacja lekarska jeżeli ból się nasila. Można także spróbować terapii światłem, przy pomocy lamp Bioptron, która jest niezwykle skuteczna przy przewlekłych bólach szyi, pleców czy samego kręgosłupa.


Czy taka terapia działą jak lek przeciwbólowy ( na chwile) czy po dłuższym stosowaniu można zauważyć poprawę?
Avatar użytkownika
gragasNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2018-10-30, 19:33:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Arkadiusz

Postprzez DoradcaOnlineZepter » 2018-11-28, 21:39:07

Lulu7 - 2018-11-26, 15:24:16 napisał(a):Co prawda kręgosłup mi nie dokucza, ale za to moje kolana to już bardzo. Czasami tak mnie stawy bolą, że nawet tabletki nie pomagają. Chodzę na rehabilitację, ale jak narazie poprawy nie widzę, czy taka lampa przy moich problemach również pomoże ?

Problemy ze stawami mogą mieć różnorakie podstawy jednakże niezależnie od powodu bólu lampa BIOPTRON MEDALL byłaby dla Ciebie na pewno dobrym pomysłem jako, że mogłabyś z niej korzsytać także w domu w momencie wystąpienia bólu. Ciągła terapia na pewno przyniesie wymierne efekty.
Avatar użytkownika
DoradcaOnlineZepterNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2018-11-19, 16:05:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Paweł

Postprzez DoradcaOnlineZepter » 2018-11-28, 21:40:54

ulka - 2018-11-26, 18:05:12 napisał(a):A w przypadku naświetlań kręgosłupa, to już jakaś 2 osoba musi nam pomóc , prawda? Czy te lampy można jakoś ustawić żeby samemu sobie plecy naświetlać?

Podczas zakupu lampy BIOPTRON MEDALL możesz również zakupić specjalny stojak shop.zepter.com.pl/therapy/medall-floor-stand-medall dzięki któremu samodzielnie skierujesz światło lampy na obolałe miejsce w okolicach kręgosłupa.
Avatar użytkownika
DoradcaOnlineZepterNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2018-11-19, 16:05:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Paweł

Postprzez DoradcaOnlineZepter » 2018-11-28, 21:42:23

gragas - 2018-11-26, 18:23:08 napisał(a):Czy taka terapia działą jak lek przeciwbólowy ( na chwile) czy po dłuższym stosowaniu można zauważyć poprawę?

Wszystko zależy od rodzaju bólu i jego podstaw. Jednakże lampy BIOPTRON są stosowane do leczenie różnych schorzeń dzięki czemu możesz skutecznie pozbyć się męczącego Cię bólu lub przyspieszyć proces gojenia się rany. Zastanawiasz się nad zakupem urządzenia BIOPTRON MEDALL?
Avatar użytkownika
DoradcaOnlineZepterNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2018-11-19, 16:05:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Paweł

Re: Ból kręgosłupa

Postprzez bbar » 2019-05-11, 21:53:29

Dużo siedzę w ciągu dnia bo taką mam pracę, jak w weekendy przyszaleję czy ze sportem czy ze sprzątaniem, to kręgosłup często się odzywa. Mam w domowej apteczce gardan, szybko działa i spradza się na mocny ból.
Avatar użytkownika
bbarNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 182
Dołączył(a): 2014-02-12, 19:05:52
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez nerona » 2021-02-24, 22:05:33

Mnie bardzo bolał kręgosłup i musiałam zrobić rezonans, dobrze, że szybko dostałam się do Radiomedica w Warszawie. Teraz czekam na rehabilitację.
Avatar użytkownika
neronaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 2010-12-02, 17:26:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Zdrowie, Moda, Uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 184 gości

cron