odzież termoaktywna

SubForum dla sympatyków wszelkiego rodzaju sportów i aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Re: Re:

Postprzez mia » 2017-10-09, 23:12:12

jarecki80 napisał(a):Impregnat do mat? Raczej nie. Po prostu dbaj o to to nie zniszczysz

A wiecie może czy te zatyczki w matach nie odskakują pod wpływem ciężaru ?

jarecki80 napisał(a):Już w większości sklepów dostaniesz więc tam na pewno też. A jak chcesz coś konkretnego to dla pewności zamów online i daj odbiór w sklepie


O dobry pomysł. Nie wiedziałam, że w militariach jest taka opcja :D Wydawało mi się, że jedynie kurierem za 5zł można :D

jarecki80 napisał(a):https://www.militaria.pl/fjord_nansen/recznik_szybkoschnacy_fjord_nansen_tramp_light_zielony_p91050.xml ja mam coś takiego i schnie szybko więc działa ;) Ale nie - jak coś na tym położysz to nie wyschnie szybciej


Oki, dzięki za odpowiedzi. Chyba się skuszę i zamówię od razu kilka ^^ a wiecie czy jakieś inne rzeczy robią z takich materiałów czy tylko ręczniki ?
Avatar użytkownika
miaNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2017-08-18, 23:37:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Monika

Re: Re:

Postprzez jarecki80 » 2017-10-15, 20:58:35

mia napisał(a):
jarecki80 napisał(a):Impregnat do mat? Raczej nie. Po prostu dbaj o to to nie zniszczysz

A wiecie może czy te zatyczki w matach nie odskakują pod wpływem ciężaru ?

Pewnie prędzej mata pęknie niż taka zatyczka puści
mia napisał(a):
jarecki80 napisał(a):Już w większości sklepów dostaniesz więc tam na pewno też. A jak chcesz coś konkretnego to dla pewności zamów online i daj odbiór w sklepie


O dobry pomysł. Nie wiedziałam, że w militariach jest taka opcja :D Wydawało mi się, że jedynie kurierem za 5zł można :D

to i tak taniej i wygodniej niż jechanie z dużymi zakupami autobusem
mia napisał(a):
jarecki80 napisał(a):https://www.militaria.pl/fjord_nansen/recznik_szybkoschnacy_fjord_nansen_tramp_light_zielony_p91050.xml ja mam coś takiego i schnie szybko więc działa ;) Ale nie - jak coś na tym położysz to nie wyschnie szybciej


Oki, dzięki za odpowiedzi. Chyba się skuszę i zamówię od razu kilka ^^ a wiecie czy jakieś inne rzeczy robią z takich materiałów czy tylko ręczniki ?

https://www.militaria.pl/helikon/bieliz ... p84275.xml tu np masz bieliznę termoaktywną szybkoschnącą ;) jest trochę takich rzeczy
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Re: Re:

Postprzez Lulu7 » 2017-10-21, 20:31:33

jarecki80 napisał(a):Pewnie prędzej mata pęknie niż taka zatyczka puści

a jak ze spuszczaniem powietrza ? nie ma problemów ?


jarecki80 napisał(a):to i tak taniej i wygodniej niż jechanie z dużymi zakupami autobusem

a jak zamawiam do sklepu to muszę płacić za przesyłkę ?

jarecki80 napisał(a):https://www.militaria.pl/helikon/bielizna_termoaktywna_helikon_us_lvl_1_black_-_komplet_kp-un1-po-01_p84275.xml tu np masz bieliznę termoaktywną szybkoschnącą ;) jest trochę takich rzeczy

fajnie że w sklepie są takie przedmioty, które są noszone przez armie czy specjalne jednostki
Avatar użytkownika
Lulu7None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2017-05-30, 19:44:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Justyna

Re: Re:

Postprzez mia » 2017-10-22, 21:28:42

Lulu7 napisał(a):a jak ze spuszczaniem powietrza ? nie ma problemów ?


Chyba spuszcza się je tak jak ze zwykłych materaców, trzeba pewnie trochę docisnąć i powietrza nie ma :D

jarecki80 napisał(a):a jak zamawiam do sklepu to muszę płacić za przesyłkę ?


Nie no, na bank się nie płaci. to by było bez sensu płacić za to że samemu trzeba sie ruszyć do sklepu i odebrać :D jak przesyłka to do domu a nie do sklepu :D

jarecki80 napisał(a):fajnie że w sklepie są takie przedmioty, które są noszone przez armie czy specjalne jednostki


No, faktycznie spoko sprawa, w ogole fajnie że piszą o takich rzeczach na stronie, że jest coś używane przez jakąs super znajną organizację :P takto w życiu bym tego nigdzie nie sprawdzała a teraz juz wiem :D
Avatar użytkownika
miaNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2017-08-18, 23:37:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Monika

Re: Re:

Postprzez jarecki80 » 2017-10-22, 21:43:18

Lulu7 napisał(a):
jarecki80 napisał(a):Pewnie prędzej mata pęknie niż taka zatyczka puści

a jak ze spuszczaniem powietrza ? nie ma problemów ?

a jakie mogą być z tym problemy?
Lulu7 napisał(a):
jarecki80 napisał(a):to i tak taniej i wygodniej niż jechanie z dużymi zakupami autobusem

a jak zamawiam do sklepu to muszę płacić za przesyłkę ?

nie
Lulu7 napisał(a):
jarecki80 napisał(a):https://www.militaria.pl/helikon/bielizna_termoaktywna_helikon_us_lvl_1_black_-_komplet_kp-un1-po-01_p84275.xml tu np masz bieliznę termoaktywną szybkoschnącą ;) jest trochę takich rzeczy

fajnie że w sklepie są takie przedmioty, które są noszone przez armie czy specjalne jednostki

fajnie tylko pytanie czy to faktycznie tak dobre sprzęty czy po prostu nasza armia jest biedna :P
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Postprzez Bepok » 2017-10-23, 22:06:01

mia - 2017-10-22, 21:28:42 napisał(a):Chyba spuszcza się je tak jak ze zwykłych materaców, trzeba pewnie trochę docisnąć i powietrza nie ma

Dokładnie, to jest najzwyklejszy materac tylko od porządnego producenta. Odkręcamy zawór i po paru sekundach można włożyć do pudełka i wrzucić do szafy ;)
jarecki80 - 2017-10-22, 21:43:18 napisał(a):fajnie tylko pytanie czy to faktycznie tak dobre sprzęty czy po prostu nasza armia jest biedna

helikon to raczej dobry producent. Podobnie jak pentagon. Mają sporo fajnego sprzętu i ciuchów,np. spodnie pentagonu są najlepsze w teren i kosztują jakoś ponad 100zł w militariach
mia - 2017-10-22, 21:28:42 napisał(a):No, faktycznie spoko sprawa, w ogole fajnie że piszą o takich rzeczach na stronie, że jest coś używane przez jakąs super znajną organizację takto w życiu bym tego nigdzie nie sprawdzała a teraz juz wiem

Militaria.pl to sklep nie tylko dla amatorów, ale też dla profesjonalistów. Zaopatrują się u nich ochroniarze, policja i inne służby ze względu na jakościowo świetny sprzęt :P A my jako amatorzy mamy z tego plus taki ze mozemy również się posługiwać takimi extra rzeczami zamawiając je poprzez kilknięcie myszką na stornie sklepu online :D
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez Lulu7 » 2017-10-26, 23:35:46

Bepok napisał(a):Dokładnie, to jest najzwyklejszy materac tylko od porządnego producenta. Odkręcamy zawór i po paru sekundach można włożyć do pudełka i wrzucić do szafy ;)

ja zawsze mam problemu ze spuszczaniem powietrza i tracę dość sporo czasu, już wolę rozkładać namiot :niepewny:


Bepok napisał(a):helikon to raczej dobry producent. Podobnie jak pentagon. Mają sporo fajnego sprzętu i ciuchów,np. spodnie pentagonu są najlepsze w teren i kosztują jakoś ponad 100zł w militariach

czemu najlepsze ?


Bepok napisał(a):Militaria.pl to sklep nie tylko dla amatorów, ale też dla profesjonalistów. Zaopatrują się u nich ochroniarze, policja i inne służby ze względu na jakościowo świetny sprzęt :P A my jako amatorzy mamy z tego plus taki ze mozemy również się posługiwać takimi extra rzeczami zamawiając je poprzez kilknięcie myszką na stornie sklepu online :D

aż dziwne że takie rzeczy są od tak dostępne w internecie
Avatar użytkownika
Lulu7None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2017-05-30, 19:44:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Justyna

Postprzez Bepok » 2017-10-29, 13:04:50

Lulu7 - 2017-10-26, 23:35:46 napisał(a):ja zawsze mam problemu ze spuszczaniem powietrza i tracę dość sporo czasu, już wolę rozkładać namiot

Namioty teraz się szybko bardzo rozkłada, to fakt. Jaki masz ?
Lulu7 - 2017-10-26, 23:35:46 napisał(a):czemu najlepsze ?

Ze względu na stosunek jakości do ceny. Masz za te np. http://www.militaria.pl/pentagon/spodni ... p42957.xml 120zł i są bardzo dobrze uszyte przez co na bank beda służyły długi czas.
Lulu7 - 2017-10-26, 23:35:46 napisał(a):aż dziwne że takie rzeczy są od tak dostępne w internecie

Dlaczego miałyby nie być? Rękawiczki, spodnie, buty przecież to nie jest nic czym można zrobić krzywdę :P
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez mia » 2017-10-29, 14:51:05

Bepok napisał(a):Namioty teraz się szybko bardzo rozkłada, to fakt. Jaki masz ?


A są jakieś namioty które się same rozkłądają ? :D że nie trzeba skręcac tych stelaży i szarpać sie z materiałem?

Bepok napisał(a):Ze względu na stosunek jakości do ceny. Masz za te np. http://www.militaria.pl/pentagon/spodni ... p42957.xml 120zł i są bardzo dobrze uszyte przez co na bank beda służyły długi czas.


ooo, fajne te spodnie :D dzięki za podlinkowanie bo właśnie mój brat szuka czegos w tym stylu to go ubiegnę i na urodziny dostanie :D

Bepok napisał(a):Dlaczego miałyby nie być? Rękawiczki, spodnie, buty przecież to nie jest nic czym można zrobić krzywdę :P


Wszystko zależy jak się danej rzeczy używa :D Spodniami też można udusić :D Ale plus dla militariów ze profesjonalny sprzęt i podejscie do klienta :D
Avatar użytkownika
miaNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2017-08-18, 23:37:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Monika

Re: Re:

Postprzez Lulu7 » 2018-01-20, 23:24:19

mia napisał(a):A są jakieś namioty które się same rozkłądają ? :D że nie trzeba skręcac tych stelaży i szarpać sie z materiałem?

może coś się znajdzie, ale dla mnie to największa frajda podczas wypadów, gorzej ze składaniem

mia napisał(a):ooo, fajne te spodnie :D dzięki za podlinkowanie bo właśnie mój brat szuka czegos w tym stylu to go ubiegnę i na urodziny dostanie :D

i co kupiłaś mu te spodnie ? sprawdziły się ?

mia napisał(a):Wszystko zależy jak się danej rzeczy używa :D Spodniami też można udusić :D Ale plus dla militariów ze profesjonalny sprzęt i podejscie do klienta :D

co do militariów do warto skorzystać z zimowej wyprzedaży
Avatar użytkownika
Lulu7None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2017-05-30, 19:44:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Justyna

Postprzez Bepok » 2018-01-21, 13:00:16

mia - 2017-10-29, 14:51:05 napisał(a):A są jakieś namioty które się same rozkłądają ? że nie trzeba skręcac tych stelaży i szarpać sie z materiałem?

Bez przesady :D trzeba się trochę pomęczyć żeby mieć pod czym spać. Poza tym jaka to byłaby frajda jakby wszystko na biwaku robiło się samo ?
mia - 2017-10-29, 14:51:05 napisał(a):ooo, fajne te spodnie dzięki za podlinkowanie bo właśnie mój brat szuka czegos w tym stylu to go ubiegnę i na urodziny dostanie

Myślę, że będzie zadowolony bo Pentagony, podobnie jak Helikon, są bardzo wygodne i porządne. Nawet jak będzie bardzo intensywnie z nich korzystał to nic złego się nie stanie z materiałem
Lulu7 - 2018-01-20, 23:24:19 napisał(a):co do militariów do warto skorzystać z zimowej wyprzedaży

Fakt, zaczęła się jakiś czas temu. Widzałem, że są bardzo duże przeceny na odzież i chyba też na sprzęt nie?
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez jarecki80 » 2018-01-22, 00:35:45

Bepok napisał(a):
mia - 2017-10-29, 14:51:05 napisał(a):A są jakieś namioty które się same rozkłądają ? że nie trzeba skręcac tych stelaży i szarpać sie z materiałem?

Bez przesady :D trzeba się trochę pomęczyć żeby mieć pod czym spać. Poza tym jaka to byłaby frajda jakby wszystko na biwaku robiło się samo ?

dla mnie zawsze największą frajdą na biwakach było rozpalanie ogniska krzesiwem.
Bepok napisał(a):
mia - 2017-10-29, 14:51:05 napisał(a):ooo, fajne te spodnie dzięki za podlinkowanie bo właśnie mój brat szuka czegos w tym stylu to go ubiegnę i na urodziny dostanie

Myślę, że będzie zadowolony bo Pentagony, podobnie jak Helikon, są bardzo wygodne i porządne. Nawet jak będzie bardzo intensywnie z nich korzystał to nic złego się nie stanie z materiałem

odzież tych firm jest stworzona z przeznaczeniem takim, że będą brudzone i niszczone więc nic się i tak nie powinno stać ;)
Bepok napisał(a):
Lulu7 - 2018-01-20, 23:24:19 napisał(a):co do militariów do warto skorzystać z zimowej wyprzedaży

Fakt, zaczęła się jakiś czas temu. Widzałem, że są bardzo duże przeceny na odzież i chyba też na sprzęt nie?

tak, nawet magazynki do wiatrówek widziałem w tej wyprzedaży
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Postprzez Bepok » 2018-01-28, 23:02:11

jarecki80 - 2018-01-22, 00:35:45 napisał(a):dla mnie zawsze największą frajdą na biwakach było rozpalanie ogniska krzesiwem.

Jakieś specjalne masz do tego? Duże małe?
jarecki80 - 2018-01-22, 00:35:45 napisał(a):tak, nawet magazynki do wiatrówek widziałem w tej wyprzedaży

Mają też fajne buty brandita https://www.militaria.pl/brandit/buty_b ... p91081.xml we wszystkich rozmiarach, ale nie na wyprzedaży ;)
jarecki80 - 2018-01-22, 00:35:45 napisał(a):odzież tych firm jest stworzona z przeznaczeniem takim, że będą brudzone i niszczone więc nic się i tak nie powinno stać

A under armour według ciebie też nadaje się do takiego "terenowego" użytkowania?
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez Lulu7 » 2018-02-02, 23:15:07

jarecki80 - 2018-01-22, 00:35:45 napisał(a):dla mnie zawsze największą frajdą na biwakach było rozpalanie ogniska krzesiwem.

dla mnie największą frajdą było oglądanie natury przez lornetkę czy obiektyw aparatu, totalne wyciszenie i relaks


Bepok napisał(a):Mają też fajne buty brandita https://www.militaria.pl/brandit/buty_b ... p91081.xml we wszystkich rozmiarach, ale nie na wyprzedaży ;)

masz je może ? właśnie przydadzą mi nowe buciki w teren


Bepok napisał(a):https://www.militaria.pl/brandit/buty_brandit_tactical_black_9010-2_p91081.xmlA under armour według ciebie też nadaje się do takiego "terenowego" użytkowania?

myślę że też się do tego nada w końcu mają odzież naprawdę dobrej jakości, chociaż sama nie testowałam jej w terenie bo nie mają damskiej kolekcji :(
Avatar użytkownika
Lulu7None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2017-05-30, 19:44:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Justyna

Postprzez Bepok » 2018-02-03, 18:33:55

Lulu7 - 2018-02-02, 23:15:07 napisał(a):dla mnie największą frajdą było oglądanie natury przez lornetkę czy obiektyw aparatu, totalne wyciszenie i relaks

Uuu jaką masz lornetkę? Zawsze chciałem jakąś mieć, ale nigdy nie kupiłem :P
Lulu7 - 2018-02-02, 23:15:07 napisał(a):masz je może ? właśnie przydadzą mi nowe buciki w teren

Niestety nie mam, ale widziałem na sklepie i prezentują się bardzo dobrze zarówno patrząc po wykonaniu i wyglądzie. Ja mam takie militaria.pl/columbia_sportswear/buty_columbia_redmond_mid_leather_mud_bright_copper_bm1738_255_p90359.xml
Lulu7 - 2018-02-02, 23:15:07 napisał(a):myślę że też się do tego nada w końcu mają odzież naprawdę dobrej jakości, chociaż sama nie testowałam jej w terenie bo nie mają damskiej kolekcji

No właśnie, to jest bardziej odzież sportowa i zastanawia mnie czy materiał jest inny niż np. w przypadku tego helikona który jest outdoorowym ciuchem militaria.pl/helikon/koszulka_t-shirt_helikon_usmc_marpat_digital_woodland_ts-tsh-co-07_p5744.xml
Avatar użytkownika
BepokNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 453
Dołączył(a): 2016-05-11, 22:22:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Amelia

Re:

Postprzez mia » 2018-02-04, 21:38:02

Bepok napisał(a):Uuu jaką masz lornetkę? Zawsze chciałem jakąś mieć, ale nigdy nie kupiłem :P


Warto spojrzeć na lornetki Bushnella--> militaria pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=bushnell mają bardzo ciekawe propozycje :)

Bepok napisał(a):Niestety nie mam, ale widziałem na sklepie i prezentują się bardzo dobrze zarówno patrząc po wykonaniu i wyglądzie. Ja mam takie militaria.pl/columbia_sportswear/buty_columbia_redmond_mid_leather_mud_bright_copper_bm1738_255_p90359.xml


i jak z amortyzacją ? mozna w nich spokjnie chodzić po górach bez obaw o skręconą kostkę ?

Bepok napisał(a):No właśnie, to jest bardziej odzież sportowa i zastanawia mnie czy materiał jest inny niż np. w przypadku tego helikona który jest outdoorowym ciuchem militaria.pl/helikon/koszulka_t-shirt_helikon_usmc_marpat_digital_woodland_ts-tsh-co-07_p5744.xml


Podejrzewam że obie firmy maja bardzo dobra jakość materiałów, bo są przenaczone do zwiększonego użytnowania, zarówno na siłowni jak i w outdoroowym środowisku. Najlepiej kupić oba modele i poużywac i porównać :P
Avatar użytkownika
miaNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2017-08-18, 23:37:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Monika

Re: Re:

Postprzez Lulu7 » 2018-03-11, 14:44:16

mia napisał(a):Warto spojrzeć na lornetki Bushnella--> militaria pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=bushnell mają bardzo ciekawe propozycje :)

czym kierowałaś się przy wyborze właśnie tej lornetki ?

mia napisał(a):i jak z amortyzacją ? mozna w nich spokjnie chodzić po górach bez obaw o skręconą kostkę ?

wszystko masz opisane w opisie, ale nie wiem czy one będą dobrze stabilizować kostkę jak coś wydają się być troszkę za krótkie

mia napisał(a):Podejrzewam że obie firmy maja bardzo dobra jakość materiałów, bo są przenaczone do zwiększonego użytnowania, zarówno na siłowni jak i w outdoroowym środowisku. Najlepiej kupić oba modele i poużywac i porównać :P

tak zmienająć temat, szukam latarki, bo niedługo zaczną się już wypady pod namiot, więc trzeba już pomału robić zakupy
Avatar użytkownika
Lulu7None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2017-05-30, 19:44:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Justyna

Re: Re:

Postprzez jarecki80 » 2018-03-19, 00:39:15

Lulu7 napisał(a):
mia napisał(a):Warto spojrzeć na lornetki Bushnella--> militaria pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=bushnell mają bardzo ciekawe propozycje :)

czym kierowałaś się przy wyborze właśnie tej lornetki ?

zastanawiam się ostatnio czy nie kupić teleskopu tej firmy
Lulu7 napisał(a):
mia napisał(a):i jak z amortyzacją ? mozna w nich spokjnie chodzić po górach bez obaw o skręconą kostkę ?

wszystko masz opisane w opisie, ale nie wiem czy one będą dobrze stabilizować kostkę jak coś wydają się być troszkę za krótkie

co byś polecała zamiast tego?
Lulu7 napisał(a):
mia napisał(a):Podejrzewam że obie firmy maja bardzo dobra jakość materiałów, bo są przenaczone do zwiększonego użytnowania, zarówno na siłowni jak i w outdoroowym środowisku. Najlepiej kupić oba modele i poużywac i porównać :P

tak zmienająć temat, szukam latarki, bo niedługo zaczną się już wypady pod namiot, więc trzeba już pomału robić zakupy

https://www.militaria.pl/latarki_i_nokt ... _c1135.xml wybierz coś z tych to na pewno się nie zawiedziesz
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 166 gości

cron