Prezent dla koleżanki

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Postprzez rivela » 2016-07-14, 12:25:50

ja bym nie chciała dostać ciuchów już lepiej dostać jakiś super sprzęcik do kręcenia włosów, jakiś curl secret jaki widziałam w mediaexpert , żeby nie męczyć się zwykła lokówką :)
Avatar użytkownika
rivelaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2009-05-28, 17:53:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Prezent dla koleżanki

Postprzez olha555 » 2016-07-19, 08:48:06

A ja jednak postawiłabym na jakiś ciuch, coś na czasie, młodzieżowego, bo wbrew pozorom młodzieżowe ubrania są dla każdego. Mini spódniczka zestawiona ze skórzaną kurtką wygląda młodzieńczo i seksownie.
Avatar użytkownika
olha555None specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 93
Dołączył(a): 2016-04-07, 09:08:52
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Alicja

Postprzez Cytrynka » 2016-08-09, 23:58:18

Ja to jakaś staroświecka jestem, bo uważam, że biżuteria jest dobra na wszystko, w szczególności ta z http://silveris.pl
silveris.pl
Avatar użytkownika
CytrynkaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2016-05-22, 23:42:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Alicja

Postprzez natalina1 » 2016-08-10, 14:19:07

Moim zdaniem, biżuteria to dobry pomysł na prezent. Teraz modne są naszyjniki celebrytki. Ładne, delikatne, subtelne.
http://lodz.pozycjonujemy.net/
Avatar użytkownika
natalina1None specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2016-08-10, 14:04:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Monika

Re: Prezent dla koleżanki

Postprzez Kelen » 2016-08-21, 17:09:25

karolina19 napisał(a):Moja koleżanka zaproponowała mi żebyśmy kupiły sobie prezenty pod choinkę... Nie bardzo miałam ochotę (bo z prezentami zawsze jest problem) ale się zgodziłam bo chyba nie miałam wyjścia. Co można kupić koleżance za 50 zł ???

Polecił bym jakiś sprzęt do samoobrony, wiadomo jakie mamy teraz czasy.

olha555 napisał(a):A ja jednak postawiłabym na jakiś ciuch, coś na czasie, młodzieżowego, bo wbrew pozorom młodzieżowe ubrania są dla każdego. Mini spódniczka zestawiona ze skórzaną kurtką wygląda młodzieńczo i seksownie.

W spódniczkach teraz mało która dziewczyna chodzi. Bardziej postawił bym na wygodne a zarazem trwałe spodnie.


Lena25 napisał(a):kosmetyki :)

Można nie trafić w gust :) zamast tego poleciłbym dobrą książkę
Avatar użytkownika
KelenNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2016-08-02, 17:11:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Agnieszka

Re: Prezent dla koleżanki

Postprzez jarecki80 » 2016-08-24, 02:50:09

Kelen napisał(a):
karolina19 napisał(a):Moja koleżanka zaproponowała mi żebyśmy kupiły sobie prezenty pod choinkę... Nie bardzo miałam ochotę (bo z prezentami zawsze jest problem) ale się zgodziłam bo chyba nie miałam wyjścia. Co można kupić koleżance za 50 zł ???

Polecił bym jakiś sprzęt do samoobrony, wiadomo jakie mamy teraz czasy.

Dla kobiet jest teraz bardzo fajna linia rózowych gazów. Niby szczegół jeśli chodzi o opakowanie ale sprawia, że na prawdę może posłużyć jako fajny prezent: https://www.militaria.pl/mace_security_ ... l?cat=2070
Kelen napisał(a):
olha555 napisał(a):A ja jednak postawiłabym na jakiś ciuch, coś na czasie, młodzieżowego, bo wbrew pozorom młodzieżowe ubrania są dla każdego. Mini spódniczka zestawiona ze skórzaną kurtką wygląda młodzieńczo i seksownie.

W spódniczkach teraz mało która dziewczyna chodzi. Bardziej postawił bym na wygodne a zarazem trwałe spodnie.

W rozmiar spodni jest bardzo ciężko trafić moim zdaniem. Pierwszy pomysł z gazem był znacznie lepszy wg mnie.
Kelen napisał(a):
Lena25 napisał(a):kosmetyki :)

Można nie trafić w gust :) zamast tego poleciłbym dobrą książkę

Jak tak to taką, która spełni jakąś rolę edukacyjną. Mi się bardzo podobają książki survivalowe.
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Postprzez Kelen » 2016-08-24, 20:53:34

jarecki80 napisał(a):Dla kobiet jest teraz bardzo fajna linia rózowych gazów. Niby szczegół jeśli chodzi o opakowanie ale sprawia, że na prawdę może posłużyć jako fajny prezent: https://www.militaria.pl/mace_security_ ... l?cat=2070

Kiedyś słyszłem o tych gazach, ale nigdy nie odważyłem się kupić :)
jarecki80 napisał(a):W rozmiar spodni jest bardzo ciężko trafić moim zdaniem. Pierwszy pomysł z gazem był znacznie lepszy wg mnie.

Gaz to najlepszy prezent, zwłaszcza dla osoby o której się nie wiele wie.

jarecki80 napisał(a):Jak tak to taką, która spełni jakąś rolę edukacyjną. Mi się bardzo podobają książki survivalowe.

Polecasz jakiegoś konkretnego autora kiążki survivalowej?
Avatar użytkownika
KelenNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2016-08-02, 17:11:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Agnieszka

Re:

Postprzez jarecki80 » 2016-08-25, 16:42:04

Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):Dla kobiet jest teraz bardzo fajna linia rózowych gazów. Niby szczegół jeśli chodzi o opakowanie ale sprawia, że na prawdę może posłużyć jako fajny prezent: https://www.militaria.pl/mace_security_ ... l?cat=2070

Kiedyś słyszłem o tych gazach, ale nigdy nie odważyłem się kupić :)

Sprawdź koniecznie. Są nawet w kształcie szminki :P

Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):W rozmiar spodni jest bardzo ciężko trafić moim zdaniem. Pierwszy pomysł z gazem był znacznie lepszy wg mnie.

Gaz to najlepszy prezent, zwłaszcza dla osoby o której się nie wiele wie.

Myślę, że może nie najlepszy ale bardzo uniwersalny w obecnych czasach. Nie oszukujmy się - każdy potrzebuje gazu teraz. A jeśli myśli, że nie to jest po prostu naiwny.

Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):Jak tak to taką, która spełni jakąś rolę edukacyjną. Mi się bardzo podobają książki survivalowe.

Polecasz jakiegoś konkretnego autora kiążki survivalowej?

Konkretnego? Bear Grylls - nie ma nikogo bardziej konkretnego od niego.
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Postprzez Kelen » 2016-08-26, 09:27:55

jarecki80 napisał(a):Sprawdź koniecznie. Są nawet w kształcie szminki :P

One są super :D dla kobiety gaz w sam raz :)

jarecki80 napisał(a):Myślę, że może nie najlepszy ale bardzo uniwersalny w obecnych czasach. Nie oszukujmy się - każdy potrzebuje gazu teraz. A jeśli myśli, że nie to jest po prostu naiwny.

Nigdy nie wiadomo, jak potoczy się nasza sytuacja.Dlatego gaz jest w sam raz, zwłaszcza jeśli wracamy do domu późnymi wieczorami.

jarecki80 napisał(a):Konkretnego? Bear Grylls - nie ma nikogo bardziej konkretnego od niego.

Co do Beara, to oglądałem tylko filmy na Discowery, książek jeszcze nie czytałem, ale chyba mnie namówiłeś :)
Avatar użytkownika
KelenNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2016-08-02, 17:11:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Agnieszka

Re:

Postprzez Valerianka » 2016-08-29, 19:47:16

Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):Sprawdź koniecznie. Są nawet w kształcie szminki :P

One są super :D dla kobiety gaz w sam raz :)

Bardzo pomysłowe. Jak z filmów o agentach. Niestety bardzo małe pojemności mają.
Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):Myślę, że może nie najlepszy ale bardzo uniwersalny w obecnych czasach. Nie oszukujmy się - każdy potrzebuje gazu teraz. A jeśli myśli, że nie to jest po prostu naiwny.

Nigdy nie wiadomo, jak potoczy się nasza sytuacja.Dlatego gaz jest w sam raz, zwłaszcza jeśli wracamy do domu późnymi wieczorami.

Zgadzam się, że jest bardzo potrzebny ale czy nadaje się na prezent? Moim zdaniem nie, bo przywołuje pesymistyczne myśli o zagrożeniu, napadzie itp.
Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):Konkretnego? Bear Grylls - nie ma nikogo bardziej konkretnego od niego.

Co do Beara, to oglądałem tylko filmy na Discowery, książek jeszcze nie czytałem, ale chyba mnie namówiłeś :)

Bardzo polecam. Lubię gościa za to, że zaraża ludzi pasją do surviwalu. To może wyjść tylko na dobre :super:
,,Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać."
Avatar użytkownika
ValeriankaFemale
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 2016-05-09, 18:33:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Otylia

Re: Re:

Postprzez jarecki80 » 2016-08-29, 23:59:12

Valerianka napisał(a):Bardzo pomysłowe. Jak z filmów o agentach. Niestety bardzo małe pojemności mają.

Ja wolę mieć gaz o małej pojemności i wymieniac co jakiś czas na nowy aby mieć pewność, że działa wszystko jak należy
Valerianka napisał(a):Zgadzam się, że jest bardzo potrzebny ale czy nadaje się na prezent? Moim zdaniem nie, bo przywołuje pesymistyczne myśli o zagrożeniu, napadzie itp.

a ja myślę, że dbanie o czyjeś bezpieczeństwo jest bardzo fajne :)
Valerianka napisał(a):Bardzo polecam. Lubię gościa za to, że zaraża ludzi pasją do surviwalu. To może wyjść tylko na dobre :super:

Fajne są też produkty sygnowane jego nazwiskiem? Ja np mam jego krzesiwo i jest super!
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Postprzez Gabigold » 2017-12-07, 11:23:44

Mój stylista niedawno pisał o ładnych ciuchach: http://lukaszjemiol.com.pl/uncategorize ... azdej-nas/ - sama zastanawiam się, czy kupić takie bluzy.
Avatar użytkownika
GabigoldNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2017-10-09, 08:40:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Gabriela

Postprzez bbar » 2018-02-08, 23:18:22

Dziewczyny jeśli szukacie lokówki na prezent to teraz curl secret jest w saturnie w promocji z bonem do douglasa za stówkę, ja jestem z tej lokówki mega zadowlona i chyba skuszę się na zakup dla przyjaciólki, bon tez się przyda ;)
Avatar użytkownika
bbarNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 182
Dołączył(a): 2014-02-12, 19:05:52
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 478 gości

cron