Prezent

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Postprzez tar123 » 2015-04-24, 10:44:42

To zależy jak bliska koleżanka i jak wielkie urodziny. Perfumy to taki sobie pomysł, bo raczej będzie wolała takie, jakie używa.
Avatar użytkownika
tar123None specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2010-12-15, 11:04:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kitkat » 2015-04-28, 12:12:43

Niekoniecznie musisz zmieniać pomysł. Dowiedz się tylko jakie perfumy ona chciałaby mieć, nie zważając na cenę, a Ty znajdź po prostu tańsze rozwiązanie. Ja swojej dziewczynie kupowałem już kilka razy nie perfumy, a samą esencję, pachniały dokładnie tak samo, a zamiast np. 400zł dałem 50zł, więc różnica ogromna. Tu masz te esencje które ja kupuję esencjaperfum.pl
Avatar użytkownika
kitkatNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 103
Dołączył(a): 2015-01-18, 18:42:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez sanczopansa » 2015-09-13, 23:56:13

Oklepany pomysł strasznie, a kobiecie ciężko dogodzić w tym temacie (w ogóle ciężko im dogodzić ;) ). Bielizny też raczej nie kupisz, jeśli to zwykła koleżanka :P Kup jakiś voucher na masaż relaksacyjny albo masaż czekoladowy czy kąpiel Kleopatry. To każdej niewieście musi sprawić przyjemność ;) Prezent powinien być wyjątkowy, no ;)
Avatar użytkownika
sanczopansaNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 45
Dołączył(a): 2010-08-26, 20:02:51
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez szafirenka » 2015-10-02, 14:31:14

jak nie ciuch to może jakąś ładna biżuterię. Kto jak kto, ale kobiety błyskotki uwielbiają. Proponuję szukać w internecie bo nie ma porównania w stosunku do sklepów stacjonarnych. Można trafić na bardzo fajne okazje i na taki typ biżuterii której nie znajdziemy w normalnych sklepach. Ja szczerze polecam serwis Domodi.pl http://domodi.pl/bizuteria-i-zegarki/bizuteria-damska jest tam tak duży wybór biżuterii że głowa mała, spójrzcie zresztą na te zdjęcia. Jak dla mnie, to jest po prostu piękna.

Obrazek Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
szafirenkaNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2015-07-28, 11:26:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez nosleep » 2016-01-03, 17:31:47

Mi na gwiazdkę facet kupił .... wędkę.... http://wedkarz.pro/wedzisko-mistrall-st ... 2?ad=nella .... w sumie moze zacznę z nim jeżdzic na ryby. Przyznacie, że to dość oryginalny pomysł?
Avatar użytkownika
nosleepNone specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-01-03, 17:28:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Kazimierz

Postprzez rivela » 2016-07-14, 12:30:19

Z perfumami możesz nie trafić, lepiej jej jakąś mini prostownicę kup, na wyjazdy będzie miała jak znalazł. Fajny mały sprzęcik do kręcenia włosów kupisz w mediaexpert tylko patrze te firmowe z babylissa to zmieści sie jej w każdej torebce :)
Avatar użytkownika
rivelaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2009-05-28, 17:53:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez Kelen » 2016-08-21, 17:23:50

rivela napisał(a):Z perfumami możesz nie trafić, lepiej jej jakąś mini prostownicę kup, na wyjazdy będzie miała jak znalazł. Fajny mały sprzęcik do kręcenia włosów kupisz w mediaexpert tylko patrze te firmowe z babylissa to zmieści sie jej w każdej torebce :)

Sto procent prawdy. Prostownica powinna się sprawdzić. Jednak celowałbym w jeszcze coś, w odzież. Teraz jest tak duży wybór że spokojnie coś znajdziesz.

kotser napisał(a):Może stanik?

To niezbyt dobry pomysł Moim zdaniem. Zapytasz się dziewczyny o rozmiar biustu?

sanczopansa napisał(a):Oklepany pomysł strasznie, a kobiecie ciężko dogodzić w tym temacie (w ogóle ciężko im dogodzić ;) ). Bielizny też raczej nie kupisz, jeśli to zwykła koleżanka :P Kup jakiś voucher na masaż relaksacyjny albo masaż czekoladowy czy kąpiel Kleopatry. To każdej niewieście musi sprawić przyjemność ;) Prezent powinien być wyjątkowy, no ;)

W takim razie może jakiś gaz pieprzowy albo karnet na siłownie? Aby trochę wzmocnić w dziewczynie umiejętności obrony? :)
Avatar użytkownika
KelenNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2016-08-02, 17:11:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Agnieszka

Re: Re:

Postprzez jarecki80 » 2016-08-24, 02:42:37

Kelen napisał(a):
rivela napisał(a):Z perfumami możesz nie trafić, lepiej jej jakąś mini prostownicę kup, na wyjazdy będzie miała jak znalazł. Fajny mały sprzęcik do kręcenia włosów kupisz w mediaexpert tylko patrze te firmowe z babylissa to zmieści sie jej w każdej torebce :)

Sto procent prawdy. Prostownica powinna się sprawdzić. Jednak celowałbym w jeszcze coś, w odzież. Teraz jest tak duży wybór że spokojnie coś znajdziesz.

Odzież to ciężki temat ze względu na rozmiary itp. Chyba, że coś bardziej elastycznego, jakaś odzież termo np.
Kelen napisał(a):
kotser napisał(a):Może stanik?

To niezbyt dobry pomysł Moim zdaniem. Zapytasz się dziewczyny o rozmiar biustu?

Zgadzam się z Toba. Chyba, że taki uniwersalny top, który przy okazji zachęci także do uprawiania sportu: https://www.militaria.pl/fjord_nansen/t ... p73637.xml
Kelen napisał(a):
sanczopansa napisał(a):Oklepany pomysł strasznie, a kobiecie ciężko dogodzić w tym temacie (w ogóle ciężko im dogodzić ;) ). Bielizny też raczej nie kupisz, jeśli to zwykła koleżanka :P Kup jakiś voucher na masaż relaksacyjny albo masaż czekoladowy czy kąpiel Kleopatry. To każdej niewieście musi sprawić przyjemność ;) Prezent powinien być wyjątkowy, no ;)

W takim razie może jakiś gaz pieprzowy albo karnet na siłownie? Aby trochę wzmocnić w dziewczynie umiejętności obrony? :)

To też nie jest głupi pomysł. A może voucher na jakiś kurs samoobrony? Na pewno takie umiejętności także się przydadzą. Chociaż wiadomo sam gaz to też już dobry początek.
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Postprzez Kelen » 2016-08-24, 20:57:44

jarecki80 napisał(a):Odzież to ciężki temat ze względu na rozmiary itp. Chyba, że coś bardziej elastycznego, jakaś odzież termo np.

To dobry prezent jedynie dla osoby, która zna dokładnie rozmiar osoby, której chce się coś kupić.

jarecki80 napisał(a):Zgadzam się z Toba. Chyba, że taki uniwersalny top, który przy okazji zachęci także do uprawiania sportu: https://www.militaria.pl/fjord_nansen/t ... p73637.xml

Dobrze jest promować sport. Z tego co wiem to fjord produkuje dobre topy. Używałeś kiedyś?

jarecki80 napisał(a):To też nie jest głupi pomysł. A może voucher na jakiś kurs samoobrony? Na pewno takie umiejętności także się przydadzą. Chociaż wiadomo sam gaz to też już dobry początek.

Kurs samoobrony? Co na takich kursach się robi? trzeba mieć jakieś specjalne akcesoria?
Avatar użytkownika
KelenNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2016-08-02, 17:11:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Agnieszka

Re:

Postprzez jarecki80 » 2016-08-25, 16:46:25

Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):Odzież to ciężki temat ze względu na rozmiary itp. Chyba, że coś bardziej elastycznego, jakaś odzież termo np.

To dobry prezent jedynie dla osoby, która zna dokładnie rozmiar osoby, której chce się coś kupić.

Racja, ale chyba tylko takim osobom się kupuje odzież? Przynajmniej ja tak mam. Odzież to dość osobista rzecz więc ciężko trafić w gust kogoś kogo się nie zna.
Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):Zgadzam się z Toba. Chyba, że taki uniwersalny top, który przy okazji zachęci także do uprawiania sportu: https://www.militaria.pl/fjord_nansen/t ... p73637.xml

Dobrze jest promować sport. Z tego co wiem to fjord produkuje dobre topy. Używałeś kiedyś?

Fjord nansen to bardzo dobra firma do wszelkiego outdoorowego sprzętu. Mam sporo rzeczy od nich.
Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):To też nie jest głupi pomysł. A może voucher na jakiś kurs samoobrony? Na pewno takie umiejętności także się przydadzą. Chociaż wiadomo sam gaz to też już dobry początek.

Kurs samoobrony? Co na takich kursach się robi? trzeba mieć jakieś specjalne akcesoria?

Jak się wywinąć napastnikowi, jak być opanowanym w takiej sytuacji itp. Generalnie nie musisz mieć nic swojego, instruktorzy jeśli coś pokazują na jakimś sprzęcie to zazwyczaj mają egzemplarze "treningowe".
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Postprzez Kelen » 2016-08-26, 09:33:34

jarecki80 napisał(a):Racja, ale chyba tylko takim osobom się kupuje odzież? Przynajmniej ja tak mam. Odzież to dość osobista rzecz więc ciężko trafić w gust kogoś kogo się nie zna.

Dobrze jest jak ktoś chodzi we wszystkim i nie zwraca uwagi na odzież, wtedy mamy prostą sytuacje :)

jarecki80 napisał(a):Fjord nansen to bardzo dobra firma do wszelkiego outdoorowego sprzętu. Mam sporo rzeczy od nich.

Plecak od nich mam już 3 rok i wszystko w jak najlepszym porządku.

jarecki80 napisał(a):Jak się wywinąć napastnikowi, jak być opanowanym w takiej sytuacji itp. Generalnie nie musisz mieć nic swojego, instruktorzy jeśli coś pokazują na jakimś sprzęcie to zazwyczaj mają egzemplarze "treningowe".

To dobrze, bo nie mam zbytnio pieniędzy, aby kupić jakiekolwiek akcesoria.
Avatar użytkownika
KelenNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2016-08-02, 17:11:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Agnieszka

Re:

Postprzez Valerianka » 2016-08-29, 19:30:00

Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):Racja, ale chyba tylko takim osobom się kupuje odzież? Przynajmniej ja tak mam. Odzież to dość osobista rzecz więc ciężko trafić w gust kogoś kogo się nie zna.

Dobrze jest jak ktoś chodzi we wszystkim i nie zwraca uwagi na odzież, wtedy mamy prostą sytuacje :)

Prostą, czyli żeby tej odzieży nie kupować? Głupio kupić komuś coś, co go nie interesuje i może np tydzień mieć jedną bluzę.
Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):Fjord nansen to bardzo dobra firma do wszelkiego outdoorowego sprzętu. Mam sporo rzeczy od nich.

Plecak od nich mam już 3 rok i wszystko w jak najlepszym porządku.

To renomowana firma, trudno żeby było inaczej. Dla kobiet mają fajne rzeczy. Fajne, kolorowe plecaczki itp.
Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):Jak się wywinąć napastnikowi, jak być opanowanym w takiej sytuacji itp. Generalnie nie musisz mieć nic swojego, instruktorzy jeśli coś pokazują na jakimś sprzęcie to zazwyczaj mają egzemplarze "treningowe".

To dobrze, bo nie mam zbytnio pieniędzy, aby kupić jakiekolwiek akcesoria.

No coś tam musisz mieć, żeby później kupić sobie jakieś środki wspomagające samoobronę. Najlepiej już zacznij oszczędzać :p
,,Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać."
Avatar użytkownika
ValeriankaFemale
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 2016-05-09, 18:33:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Otylia

Re: Re:

Postprzez jarecki80 » 2016-08-30, 22:12:13

Valerianka napisał(a):Prostą, czyli żeby tej odzieży nie kupować? Głupio kupić komuś coś, co go nie interesuje i może np tydzień mieć jedną bluzę.

No w takim wypadku to chyba lepiej odpuścić faktycznie ten pomysł.
Valerianka napisał(a):To renomowana firma, trudno żeby było inaczej. Dla kobiet mają fajne rzeczy. Fajne, kolorowe plecaczki itp.

No i chyba jako jedyni mają damską odzież termo.
Valerianka napisał(a):No coś tam musisz mieć, żeby później kupić sobie jakieś środki wspomagające samoobronę. Najlepiej już zacznij oszczędzać :p

Czy ja wiem. Np gaz to są groszowe sprawy.
Avatar użytkownika
jarecki80None specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 313
Dołączył(a): 2016-02-23, 22:25:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Janusz

Postprzez Kelen » 2016-08-31, 08:45:17

jarecki80 napisał(a):No w takim wypadku to chyba lepiej odpuścić faktycznie ten pomysł.

Z tym jest od zawsze problem.
jarecki80 napisał(a):No i chyba jako jedyni mają damską odzież termo.

W innym sklepie się z odzieżą termo nie spotkałem.
jarecki80 napisał(a):Czy ja wiem. Np gaz to są groszowe sprawy.

Gazy nie są drogie, a mogą uratować życie.
Avatar użytkownika
KelenNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2016-08-02, 17:11:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Agnieszka

Re:

Postprzez Valerianka » 2016-08-31, 22:22:38

Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):No w takim wypadku to chyba lepiej odpuścić faktycznie ten pomysł.

Z tym jest od zawsze problem.

Masz problem z wymyśleniem prezentu dla kogoś?

Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):No i chyba jako jedyni mają damską odzież termo.

W innym sklepie się z odzieżą termo nie spotkałem.

No nie tylko oni ale jest ona w przystępnych cenach i z polskiej produkcji.

Kelen napisał(a):
jarecki80 napisał(a):Czy ja wiem. Np gaz to są groszowe sprawy.

Gazy nie są drogie, a mogą uratować życie.

Jeśli 90zł za 90ml to według Was mało, to ja nie wiem co jest drogie. Mówię o gazach Mace, tych z lepszej półki.
,,Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać."
Avatar użytkownika
ValeriankaFemale
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 129
Dołączył(a): 2016-05-09, 18:33:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Otylia

Re: Prezent

Postprzez alak12 » 2016-09-28, 20:47:30

perfumy albo biżuteria
Bo po nocy przychodzi dzień...http://www.avishaft.com.pl/blog/2016/05/10/zobacz-jak-potrzebny-jest-wybor-idealnych-kremow-dla-naszej-skory/
Avatar użytkownika
alak12None specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2016-09-24, 13:00:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Alicja

Postprzez gilka » 2017-11-24, 23:59:21

kosmetyki - balsamy, szampony, kremy :) to taki najbardziej "uniwersalny" prezent, który zawsze i tak zejdzie :)
Avatar użytkownika
gilkaFemale
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2016-08-05, 11:15:49
Lokalizacja: wrocław
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Andrzej

Re: Prezent

Postprzez bbar » 2018-02-08, 13:44:08

Jak szukacie prezentu dla kobiety to widziałam w saturnie promocję na lokówkę curl secret z bonem do douglasa, fajna okazja, a lokowka superowa, sama mam i loki kręci zjawiskowo, mój hicior na szybką fryzurę na wyjścia i nie ytlko
Avatar użytkownika
bbarNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 182
Dołączył(a): 2014-02-12, 19:05:52
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 328 gości

cron