przeszkody

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

przeszkody

Postprzez mama » 2010-12-12, 21:37:05

rodzina partnera nie zgadza się na nasz związek.ja jestem po rozwodzie z3 dzieci.rodzina partnera bardzo go gnębi.mi mówi że mnie kocha i nie może żyć bezemnie a mimo to postanawia mnie zostawić dla swojego spokoju
Avatar użytkownika
mamaNone specified
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2010-12-12, 21:19:38
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-12-12, 22:10:20

Wielu facetów boi się takich zobowiązań i unika kobiet z dziećmi. Z tego co piszesz Twojemu to nie przeszkadzało, jednak jego rodzina ma na niego duży wpływ. Może to nie jest jeszcze jego ostateczna decyzja? Skoro tak bardzo Cię kocha to miłość powinna wygrać i powinien się przeciwstawić rodzinie. Nie poddawaj się!
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez privace » 2010-12-12, 22:26:26

A w życiu! Krótko i okrutnie- Olej gnoja!
Sama jestem w sytuacji, że mamuśka mojego faceta mnie nie trawi i mu dziurę w brzuchu wierci, bo naście lat jestem starsza i do tego po rozwodzie. I jakoś nadal jesteśmy razem od ładnych paru lat.
Jeśli dla faceta ważniejsze jest "co ludzie powiedzą" to mięczak, maminsynek i samo dno- nigdy nie będziesz mogła na niego liczyć w 100%, bo niech ktoś z jego rodziny coś powie przeciwko tobie, to będziesz na straconej pozycji.
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: przeszkody

Postprzez dkm1941bismarck » 2010-12-13, 03:50:11

mama napisał(a):rodzina partnera nie zgadza się na nasz związek.ja jestem po rozwodzie z3 dzieci.rodzina partnera bardzo go gnębi.mi mówi że mnie kocha i nie może żyć bezemnie a mimo to postanawia mnie zostawić dla swojego spokoju

Niezdecydowany jakiś, daj sobie spokój z kimś takim bo widać nie jest Ciebie wart skoro gnie się pod wpływem innych.
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 414 gości

cron