Problem ze Steamem

Czyli odstresowanie od codzienności.

Problem ze Steamem

Postprzez KenWatanabe » 2010-06-22, 23:40:40

Już był taki temat ale problem jest inny więc i temat nowy :D

Otóż chciałem sobie ściągnąć demo Napoleona Total War, bo dodali na stronce, anie ukrywam, że chciałbym sobie kupić pełną wersję więc czemu nie skorzystać z okazji i nie przetestować ;).

Niestety Steam robi mi problemy. Wszystko się pobrało, spoko. Zrobiła się ikonka na pulpicie (co prawda taka dla nieznanego programu ale ok), na steamie też się wyświetla "Napoleon Total War", git.

No więc klikam na tę ikonkę, "Uruchamianie..." nic. Dobra wchodze na steama, klikam zagraj, "Uruchamianie...", znowu nic. Proces też wygasa bo sprawdziłem.
Jak to naprawić? Może mam coś niepotrzebnego włączone? Uruchomienie ponowne kompa nic nie daje. Przeinstalować grę, da to coś?
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Problem ze Steamem

Postprzez KenWatanabe » 2010-06-23, 22:15:40

Zrobiłem to co zapowiedziałem ;)
Przeinstalowałem wszystko na nowo, łącznie z wgraniem aktualizacji do steama :D I ciągle mam to samo, szukałem też na stronce czy może są jakieś wskazówki ale nie ma. Właściwie moja ciekawość doszła do tego stopnia, że jestem gotów kupić oryginał w ciemno ;) ale nie wiem czy nie będzie z nim podobnych problemów.

Swoją drogą i poza tematem muszę powiedzieć, że wkurzają mnie producenci gier. Biorąc np takie GTA IV w które piraci grają sobie od premiery bez problemów nie wyłączając z tego nawet gry sieciowej, a zwyczajni konsumenci muszą instalować masę zbędnego oprogramowania które trzeba aktualizować i pamiętać dane do rejestracji w serwisach. Np ja już nie gram w GTA, gdyż nie chce mi się zakładać nowego maila tylko po to by zrobić na WLive nowe konto ;)

Steam był jak na razie dla mnie platformą udaną, bo z tego co pamiętam Call i chyba jakiś medal mi hulały ;) niestety dema jak widać nie są tak proste w obsłudze.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2010-06-23, 22:33:45

Może jakaś niekompatybilność sprzętowa. No, ale dziwne - zainstalować powinna się gra bez problemy, jaja powinny wystąpić przy uruchomieniu.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez makoomba » 2010-06-23, 23:00:21

a tylko ta gra nie dziala ? spróbuj uruchomic cos innego.
ewentualnie znajdz w folderze steam plik ' ClientRegistry.blob ' i go usun
Słaba płeć jest silniejsza od płci mocnej o siłę słabości płci mocnej do płci słabej xD
http://makoomba.posadzdrzewo.pl/
Avatar użytkownika
makoombaNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1436
Dołączył(a): 2007-08-19, 20:47:49
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez KenWatanabe » 2010-06-23, 23:41:11

makoomba napisał(a):ewentualnie znajdz w folderze steam plik ' ClientRegistry.blob ' i go usun

Chyba pomogło ;) Pamiętam, że już kiedyś to robiłem, może przy aktualizacji programu nie używanego od dawna ten plik na powrót wszedł mi do katalogu :).

Ale nie ma się z czego cieszyć, ech
zresztą sami zobaczcie ;)

http://zapodaj.net/12a45bd81a49.jpg.html
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2010-06-24, 08:36:45

Ciągle pod górkę masz z tą grą :P
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon


  • Inne

Powrót do Gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 151 gości

cron