Zemsta

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Re: Zemsta

Postprzez MissIndependent » 2008-03-12, 21:59:13

całkiem możliwe, że ja bym się zemściła :] i pewnie wyrzutów sumienia bym nie czuła... ale jeśli za zdradęmiałabym odpłacić zdradą to tylko w przypadku gdy uznałabym, że to jest coś, co potrzebne mi jest bym wróciła do równowagi, bym dała 2 szansę... coś jak: "chcesz 2 szansy, to zafunduję Ci taki ból jaki Ty mi zafundowałas, a potem porozmawiamy czy chcesz jeszcze ze mną być...". po prostu chciałabym, żeby facet poczuł to co ja czułam, gdy mnie zdradził i by zobaczył czy tak ładwo to znieść...
Avatar użytkownika
MissIndependentNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 103
Dołączył(a): 2007-11-18, 11:40:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zemsta

Postprzez natalka2701 » 2008-03-14, 20:09:30

W pełni zgadzam się z Puszką- zemsta typu "błysk w oku byłego - bezcenne" jest dozwolona, bo przecież wtedy nie stosujemy żadnych chamskich "chwytów". Ale zemsta typu "przejdę pod jego oknem z nowym chłopakiem" czy "rozpowiem wszystkim jaki on jest 'naprawdę' " moim zdaniem jest bezsensu.... :kwasny:

Poza tym mój kolega, gdy dowiedział się, że jego dziewczyna go zdradziła, on zdradził ją. Zapytałam się go czy nie jest mu głupio albo czy nie ma przynajmniej wyrzutów sumienia i jego odpowiedź mnie co najmniej zaskoczyła :"Nie mam żadnych wyrzutów. Bo ona mnie zdradziła kilka razy, więc ja też mogę ją zdradzić. Wtedy przynajmniej będziemy kwita." :szok: :/

Więc tak jak już napisałam wcześniej- chamska zemsta jest BEZSENSU !! !! !!
"Przyczyną połowy naszych błędów życiowych jest to, że odczuwamy tam, gdzie powinniśmy myśleć, a myślimy tam, gdzie powinniśmy odczuwać."
Avatar użytkownika
natalka2701None specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2006-06-14, 10:56:01
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zemsta

Postprzez MissIndependent » 2008-03-16, 15:39:04

jak ktoś odpłaca pięknym za nadobne to raczej sienie zastanawia czy to ma sens. dla mnie zemsta to zemsta, jest bardziej brutalna i mniej. ale to zawsze zemsta. nie traktuję tego w kategoriach "chamstwa". to co zrobił Twój kolega wcale mnie nie zaskakuje; sama nie wiem czy byłabym lepsza.
Avatar użytkownika
MissIndependentNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 103
Dołączył(a): 2007-11-18, 11:40:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zemsta

Postprzez Tennousei » 2008-03-16, 17:43:11

Kiedyś usłyszałam, że mężczyzna mści się tak, żeby było widać efekty, kobieta natomiast uderza tam, gdzie zaboli najbardziej. :boks: I jak tak obserwuję niektórych, dochodzę do wniosku, że to się sprawdza.

Prawda jest taka, że nikt nie lubi, kiedy ukochana osoba robi z niego rogacza. A nie każdy ma w sobie spokój Buddy, żeby przejść nad tym do porządku dziennego. Ale, żeby zaraz przespać się z kimś innym? Ludzie, trochę godności i szacunku dla samej/samego siebie.

Gdyby mnie zdradził facet, to po prostu 'kopnęłabym go w tyłek' i patrzyła jak daleko poleci. Pewnie, że wściekałabym się. I to jak nie wiem co, ale wet za wet? Po co? Żeby dać chamowi satysfakcję?! Nigdy w życiu!
Trzeba uspokoić się, policzyć do 10 i przypomnieć sobie starą prawdę: zło raz wyrządzone wraca do 'właściciela' potrójnie wzmocnione. Los sam zemści na zdrajcy. Nasza pomoc jest mu zupełnie niepotrzebna. ;)
Hit him three times and even Buddha will get mad...
Avatar użytkownika
TennouseiNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 229
Dołączył(a): 2007-07-13, 08:30:50
Lokalizacja: ポーランド
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zemsta

Postprzez MissIndependent » 2008-03-16, 21:36:21

Żeby dać chamowi satysfakcję?!

nie, żeby samej mieć satysfakcję. po to, żeby facet oberwał tam, gdzie go zaboli. oczywiście, czy odczujesz satysfakcję czy bardziej bedzie Ci nie wiadomo jak wstyd, to zależy od tego jaką jestes osobą. nikt nie mówi, że takie zachowanie jest bardzo mądre i bardzo w porządku.
Avatar użytkownika
MissIndependentNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 103
Dołączył(a): 2007-11-18, 11:40:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Zemsta

Postprzez natalka2701 » 2008-03-18, 09:49:05

quenya napisał(a):Gdyby mnie zdradził facet, to po prostu 'kopnęłabym go w tyłek' i patrzyła jak daleko poleci. )


A gdybyś była z nim już n-ty rok z kolei?? Myślisz, że to takie proste zostawić kogoś, z kim byłaś przez kilka lat i było wam dobrze?? Jeśli dla Ciebie to łatwizna to chylę czoło. :padam:
"Przyczyną połowy naszych błędów życiowych jest to, że odczuwamy tam, gdzie powinniśmy myśleć, a myślimy tam, gdzie powinniśmy odczuwać."
Avatar użytkownika
natalka2701None specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2006-06-14, 10:56:01
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Sorbitol » 2010-01-10, 14:21:24

Myślałam kiedyś by się zemścić na swoim ex. Ale dochodze do wniosku, ze to nie ma najmniejszego sensu... Bo nadal pragnę jego dobra tak jak wtedy gdy byłam z nim... Mi miłośc nie przechodzi tak hop siup i to pewnie dlatego...
Zemsta głupia rzecz xD
Avatar użytkownika
SorbitolNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2010-01-09, 21:11:09
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2010-01-10, 14:30:20

Raczej nie warto ;) lepiej sobie odpuścić, a jakoś "dogryzać", niż porządnie się mścić na drugim człowieku.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez Sorbitol » 2010-01-10, 14:36:07

BlueMan napisał(a):a jakoś "dogryzać",



dogryzać też nie trzeba.
lepiej mieć swój własny honor.
Avatar użytkownika
SorbitolNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2010-01-09, 21:11:09
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2010-01-10, 14:37:52

ja czasem lubię podogryzać i porobić na przekór jesli jest tak sytuacja ;]
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 384 gości

cron