sposoby na wzmocnienie potencji?

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Postprzez Bałwan » 2009-11-25, 00:06:19

Przede wszystkim odpowiednia dieta. Ot choćby same marchewki :)
Avatar użytkownika
BałwanNone specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2009-11-23, 22:31:13
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez El Limon » 2009-12-03, 19:00:51

Sposób na potencję? Mniej RedTuba xD
Wolność może być przerażająca, jeśli jej nigdy nie czułeś
Avatar użytkownika
El LimonNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 530
Dołączył(a): 2008-10-11, 11:24:56
Lokalizacja: www.greenisland.cba.pl
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez polinocja » 2009-12-15, 18:34:00

Na osłabienie potencji może wpłynąć bardzo wiele czynników, od przepracowania, poprzez palenie papierosów i picie alkoholu, po masturbację. Poza tym wiem, że dla facetów to często bardzo poważny problem, więc nie ma się z czego śmiać...
Ja ze swojej strony na początek radziłabym rozejrzenie się za jakimiś środkami bez recepty, popytałabym w aptece, to nie żaden wstyd. Pamiętam taką reklamę z hasłem "wskocz na byka", bodajże Penigry, może ten lek byłby pomocny?
Avatar użytkownika
polinocjaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2009-05-09, 16:46:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2009-12-16, 00:54:22

polinocja napisał(a):po masturbację


W jaki sposób masturbacja może wpłynąć na męską potencję ?
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez KenWatanabe » 2009-12-16, 01:46:12

Może, jak robisz to codziennie to po primo boli ręka, a po secundo już Ci się nie chce :ciuchcia:
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2009-12-16, 01:54:18

petreus007 napisał(a):Może, jak robisz to codziennie to po primo boli ręka, a po secundo już Ci się nie chce



Hehe, nie wierzę, że zdrowemu młodemu mężczyźnie wystarczy masturbacja, choćby robił to 5 razy na dzień ;)

Raczej stawiałabym na inne odchyły.
Przepraszam - nieprawidłowości.
( Jak zobaczy atrakcyjną nagą kobietę i mu nie stanie, to nie wina masturbacji lecz czegoś innego ;) )
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re:

Postprzez polinocja » 2009-12-16, 14:18:07

kobieta napisał(a):
polinocja napisał(a):po masturbację


W jaki sposób masturbacja może wpłynąć na męską potencję ?


Może. Wiesz, wydaje mi się, że kwestia psychiki jest tu ważna. Organizm, tak jak i umysł przyzwyczaja się do tego, że sam się zaspokaja :)
Poza tym jak ktoś robi to często, to nic dziwnego, ze potem nie ma siły na normalny sex... Ale to tylko jedna z wielu możliwych przyczyn braku potencji.
Avatar użytkownika
polinocjaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2009-05-09, 16:46:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: sposoby na wzmocnienie potencji?

Postprzez KenWatanabe » 2009-12-18, 17:46:41

To na jeden dzień jak ma w planach jakieś spotkanko towarzyskie z płcią przeciwną :) Może sobie darować taki facet. Wtedy uzależnienie od 5 razy dziennie może sprawić, że będzie nawet bardziej napalony xD
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez superbabka » 2009-12-26, 13:37:49

Urwaliście się z choinki?! Jakie diety czy owoce morza... mięsień mało używany po prostu zanika:-)))
Avatar użytkownika
superbabkaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2009-12-08, 22:09:45
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez mobius » 2009-12-27, 00:08:33

Powiem tak, sporo zależy tez od Twojego organizmu, tak jak niektórzy mają problemy z potencją, u mnie to jest nadwyżka, nigdy nie mam dość, po godzinie wyczerpującego seksu odpoczywam pół godziny i znowu mam ochotę.. do tego druga połowa nie zawsze przejawia chęć:/, czasem zastanawiam się czy to nie seksoholizm. Nie stosuję żadnych diet, odżywiam się normalnie (choć nie lubię tłustych potraw i takowych nie jem), lubię owoce, ale nie stać mnie na ich dużą ilość, stawiam na uwarunkowanie genetyczne, a dieta, farmaceutyki mogą tylko nieznacznie poprawić ten stan.
Obrazek
Avatar użytkownika
mobiusNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:16:35
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kosmowski.be » 2009-12-27, 19:26:41

superbabka napisał(a):Urwaliście się z choinki?! Jakie diety czy owoce morza... mięsień mało używany po prostu zanika:-)))

po 1. jak zanika? po 2. jaki miesien?
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez polinocja » 2009-12-28, 10:47:17

Z tym mięśniem to superbabce chyba bardziej chodziło o swego rodzaju metaforę...
Mobius czyli rozumiem, że niczym się nie wspomogasz, bo po prostu nie masz z tym problemu. Jednak dla faceta, który notorycznie nie potrafi sprostać zadaniu często jedynym sposobem jest podratowanie się jakimś srodkiem. Tutaj znalazłam akurat dobry artykuł, w którym autor analizuje ten problem - http://www.poradynazdrowie.pl/leki-na-potencje.html
Avatar użytkownika
polinocjaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2009-05-09, 16:46:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez ferty » 2010-04-12, 23:40:27

Z tego co mnie wiadomo, to problemy z erekcja mają najczesciej pochodzenie stresowe czy psychiczne, a nie masturbujące.
Ja przy problemie zaczałbym jak moj kumpel czyli od jakiegos ziolowego preparatu - jest ich wiele - mu akurat pomogl falumax. Mysle, że niebieskie tabletki to niezly dobry pomysł, bo są reklamowane jako najlepsze i jak sie cos nie uda - a organizm plata rozne figle to wtedy może problem psychiczny sie poglebic.
Drugich prowadzimy, a sami bładzimy
Avatar użytkownika
fertyNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 77
Dołączył(a): 2009-03-17, 12:13:55
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Wariatka » 2010-04-25, 08:55:03

Ferty - powiedz cos wiecej o tym falumaxie. W nasze zycie wkradl sie tez jakis dziwny chochlik, ktory nam nie pozwala na pelne cieszenie sie soba, dlatego szukam w necie jakiegos rozwiazania. O lekarzu lepiej, zebym nie wspominala, a te silne leki i tak sa na recepte, zreszta nie ma ich co brac samemu, bez konsultacji z lekarzem. Kurcze, a moze przyczyna lezy po mojej stronie, moze juz nie jestem taka pociagajaca jak na poczatku :(?
Avatar użytkownika
WariatkaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2010-04-16, 14:35:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez ferty » 2010-04-25, 09:49:27

Wiem, jak lekarz działa na facetow :(, ale chociaz zrobcie sobie rutynowe badania (krew, mocz) dla uspokojenia, jesli nie robicie.

Co do leku to jak napisalem to ziolowy, wzmacniajacy z zen - szeniem, musialbym do niego podbic po wiecej info. Ale z tego co wyczytalem w necie to nie jest to tzw. jednorazowa tabletka, choc nie wiem po jakim czasie u niego zadzialala.

I nie zarzucaj sobie, ze znudzilas mu sie. On tez nie jest maszyną. Zastanow sie czy nie ma jakiegos stresu w pracy? Cos sie nie udało mu? To tez ma jakis wplyw. Od dawna macie takie problemy?
Drugich prowadzimy, a sami bładzimy
Avatar użytkownika
fertyNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 77
Dołączył(a): 2009-03-17, 12:13:55
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez Wariatka » 2010-04-25, 12:45:38

ferty napisał(a):I nie zarzucaj sobie, ze znudzilas mu sie. On tez nie jest maszyną. Zastanow sie czy nie ma jakiegos stresu w pracy? Cos sie nie udało mu? To tez ma jakis wplyw. Od dawna macie takie problemy?


Latwo powiedziec, ale moze faktycznie cos w tym jest, juz nie ma co poznawac we mnie, wiec moze mu sie troche nudzi. Moze poznal kogos nowego stad ta nagla zmiana. Nie uklada nam sie w sferach intymnych od ok 2 tygodni. No, ale postaram sie jakos powalczyc z tym tematem. Stresow mamy co nie miara, ale kto ich teraz nie ma? Tak po prostu wyglada zycie. Jutro podejde do apteki i popytam o ten falumax, a dodatkowo postaram sie rowniez namowic go na badania kontrolne. Zobaczmy co bedzie dalej.
Avatar użytkownika
WariatkaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2010-04-16, 14:35:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez ferty » 2010-04-26, 18:52:07

No, dokladnie tak zrób. 2 tygodnie to ułamek zycia.

Z drugiej strony to dobrze, ze sie martwisz, bo oznacza to, że Ci zależy. Lekka rutyna nie oznacza jeszcze zdrady. Zaloz na siebie cos kręcącego, wzmocnij go, pobudź.

Jestem dobrej mysli :super:
Drugich prowadzimy, a sami bładzimy
Avatar użytkownika
fertyNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 77
Dołączył(a): 2009-03-17, 12:13:55
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez metycja » 2010-11-29, 14:16:53

Jest to dla mężczyzny bardzo krępująca sprawa. Dlatego do tematu trzeba podejść niezwykle delikatnie. Może niech spróbuje natursteron. Jest dla mężczyzn z łagodnymi do umiarkowanych zaburzeniami erekcji oraz z zaburzeniami popędu płciowego (całkowicie naturalny, preparat ziołowy, niehormonalny biostymulator).
Ech, ci faceci
Avatar użytkownika
metycjaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2010-11-04, 13:21:11
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez doradca_Liderin » 2011-03-02, 17:29:47

Witam,
przede wszystkim trzeba zacząć od szukania przyczyny problemów z erekcją. Może to być psychika, złe samopoczucie, zły tryb życia lub dieta. Branie środków, dostępnych nawet bez recepty może tylko zamaskować niepokojące objawy. Warto więc najpierw pójść do lekarza, który doradzi jaki środek jest dla nas najbardziej odpowiedni.
Maciek
Doradca on-line marki Liderin
www.liderin.pl
Avatar użytkownika
doradca_LiderinNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2011-03-02, 17:17:48
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: sposoby na wzmocnienie potencji?

Postprzez doradca_Liderin » 2011-03-02, 17:31:50

kartezjusz napisał(a):Obracam się dosyć często w starszym towarzystwie w pracy i przy różnych rozmowach można się czegoś dowiedzieć. W każdym razie 2 moich znajomych miało problemy, ale żaden nie stosował leków niewiadomego pochodzenia, których lekarz nie przepisał. Jak przyszło co do czego to się okazało, że facet o swój interes potrafi zadbać. Jeden dostał właśnie maxigra, a drugi coś innego. Oboje są bardzo zadowoleni z działania leków i przynajmniej uświadomili młodszym kolegom, że nie ma się czego wstydzić.


Prawidłowe podejście, ale niestety częściej jest tak, że mężczyźni sami dobierają sobie środki, ponieważ wstydzą się wizyty u lekarza.
Maciek
Doradca on-line marki Liderin
www.liderin.pl
Avatar użytkownika
doradca_LiderinNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2011-03-02, 17:17:48
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 241 gości

cron