Długie włosy u facetów?

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Długie włosy u facetów?

Postprzez Oyen » 2009-05-25, 20:55:07

Zapytam z czystej ciekawości,bo szukając w googlach jakiejś fryzurki dlamnie natknąłem się na temat długich włosów u facetów. Dlatego tu pytanie bardziej skierowane do pań: wolicie facetów z długimi czy krótkimi włosami?


U mnie to wygląda tak, że aż do gimnazjum byłem łysy. Teraz mam włosy do ramion, tak o, leżą sobie :) W zasadzie nigdy nie zastanawiałem się dlaczego zapuściłem ale kurcze, ciekawi mnie kto nie nie patrzy :]

btw. tylko dajcie sobie spokoj z tym, ze dlugie wlosy sa dla kobiet a faceci wygladaja jak brudasy, bo coniektorzy myja i dbaja o wlosy :pudlo:
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Długie włosy u facetów?

Postprzez astarte » 2009-05-25, 22:29:13

Jak dla mnie długie włosy u faceta wyglądają bardzo fajnie :)
Zresztą mi się podoba jak facet ma zrobioną jakąś fryzurę ciekawą.Nie mam nic przeciwko wszelkim eksperymentom.No a jak facet jest łysy to odrzuca mnie to kompletnie.
Avatar użytkownika
astarteNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 2007-07-27, 11:14:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Długie włosy u facetów?

Postprzez hitman1986 » 2009-05-26, 02:14:30

Długie włosy u facetów... Hm...

Ja wychodzę z założenia, że jeśli temu komuś to nie przeszkadza, że ma długie włosy, to dlaczego mi powinno ? Co mi do tego jaką fryzurę kto ma ? W kwestii bycia sobą jestem bardzo liberalnym człowiekiem.

Inna sprawa to mój gust :]
Mi długie włosy by nie pasowały i powiem szczerze, że bardziej skłaniam się ku opinii, że długie włosy są zarezerwowane dla kobiet. No, ale tak jak pisałem wyżej - kto co lubi...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Długie włosy u facetów?

Postprzez kosmowski.be » 2009-05-26, 08:10:14

zalezy tez co znaczy pojecie "dlugie wlosy". czy sa to wlosy dlugie po pas czy po prostu takie do ramion czy nawet nieco krotsze. zalezy tez od wieku mezczyzny posiadajacego te dlugie wlosy. np 50 - 60letni koles z siwymi dlugimi wlosami nie wyglada zbyt dobrze wg mnie
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Długie włosy u facetów?

Postprzez puszka » 2009-05-26, 09:39:48

Oyen napisał(a):Zapytam z czystej ciekawości,bo szukając w googlach jakiejś fryzurki dlamnie natknąłem się na temat długich włosów u facetów. Dlatego tu pytanie bardziej skierowane do pań: wolicie facetów z długimi czy krótkimi włosami?


Powiem tak - mnie częściej podobają się mężczyźni z krótszymi włosami, jednakże nie jest tak, że jeżeli facet ma długie włosy - jest "zdyskwalifikowany". Sądzę, że tu dużo zależy od przedstawiciela płci przeciwnej - te włosy muszą do niego po prostu pasować :) Są faceci, których widzi się z długimi włosami i nie można ich sobie wyobrazić w "ich krótszej wersji", a są i tacy których widząc zastanawiasz się - co oni mają na głowie.

Inna sprawa - tak jak napisał Hitman - co kto lubi - zresztą każda potwora znajdzie swojego amatora... są dziewczyny, które za innym niż z długimi włosami się nie obejrzą.

btw. tylko dajcie sobie spokoj z tym, ze dlugie wlosy sa dla kobiet a faceci wygladaja jak brudasy, bo coniektorzy myja i dbaja o wlosy :pudlo:

chyba nikt tu takich tekstów jeszcze nie rzucał... ale niestety Oyen... z tego co ja widziałam - najczęściej wśród kolegów mało który wiedział co to jest szampon - długie strąki, czy u kobiety czy u mężczyzny - to nieprzyjemny widok :)
Avatar użytkownika
puszkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 2006-04-21, 16:28:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Długie włosy u facetów?

Postprzez Oyen » 2009-05-26, 21:06:59

puszka, mi wiele osób już zarzucało, że brudas jestem,metal ( choć nie ukrywam, że czasem słucham takiej muzyki ) etc.

z drugiej strony jak mialbym siebie widziec w krotszych wlosach to chyba to musialby byc zaklad xD
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Długie włosy u facetów?

Postprzez puszka » 2009-05-26, 22:17:42

Oyen, wiele osób kojarzy mężczyzn z długimi włosami z metalami, ale myślę, że to stereotypowe myślenie metal = brudal z długimi włosami ;)
co nie oznacza, że tacy się nie zdarzają :]
Avatar użytkownika
puszkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 2006-04-21, 16:28:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Długie włosy u facetów?

Postprzez Ag » 2009-06-01, 16:53:52

to tak samo, jak kobieta z krótkimi włosami..
Ja tam nie mam nic do tego, każdy nosi się jak lubi, ale podobają mi się faceci z krótkimi włosami :)
coś.
Avatar użytkownika
AgNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 359
Dołączył(a): 2007-06-18, 22:18:52
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Długie włosy u facetów?

Postprzez Wesley^Gibson » 2009-06-01, 19:07:22

Ja do nie dawna też posiadałem,długie i kręte włosy :D Dziewczyną się podobały, loczki :oczami: Hehe. Mnie osobiście denerwuje widok takich kolesi którzy mają włosy w kitce, czarne koszulki, bojówki, albo moro spodnie i glany. Aż mi się nóż otwiera w kieszeni, z reguły co takich ludzi poznawałem to byli ch... warci. W rozpuszczonych włosach lecz nieco krótszych - Ok.
Nareszczcie przejąłem kontrolę od Sloan'a, od bractwa,od Janice, od raportów, od ergonomicznych klawiatur, od głupiej dziewczyny i zdradzieckiego przyjaciela. Przejołem kontrolę nad swoim życiem, a Ty czego ostatnio dokonałeś ?
Avatar użytkownika
Wesley^GibsonNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 76
Dołączył(a): 2008-11-01, 21:08:00
Lokalizacja: Ozorków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Długie włosy u facetów?

Postprzez Oyen » 2009-06-01, 22:15:06

Wesley^Gibson, nie oceniaj ludzi po wygladzie. ;)

do niedawna tez nosilem glany bo to bardzo dobre buty, sam jestem fanem militariów nie dlatego, ze tak sie nosza punki i metale...

spotkalem sie z kilkoma opcjami min. :dlugie wlosy - brudas, krótkie i na żel - tępy przygas, łysy- dres !@$#$ .

ile z tego sie sprawdza? nie wiem, ale ludzie oceniaja po wygladzie i to boli. bo zdazaja sie 'parapety' i wtedy wychodzi tak a nie inaczej...
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Długie włosy u facetów?

Postprzez olka5 » 2009-06-02, 20:43:19

Mnie sie nie podobaja. Jakos wole łysych ;-)
ale pare moich kolezanek piszczy za takimi facetami.
Avatar użytkownika
olka5None specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 590
Dołączył(a): 2006-11-22, 10:13:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Długie włosy u facetów?

Postprzez Oyen » 2009-06-05, 11:54:54

moj kolega ostatnio opowiadal jak to chcial podbic do pewnej dziewczyny o dlugich wlosach a tu sie okazalo ze to facet :|

czy zbyt dlugie wlosy nie sa 'szkodliwe' dla facetow?
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Długie włosy u facetów?

Postprzez astarte » 2009-06-14, 22:01:14

Hm. Czy ja wiem czy szkodliwe ? Wszystko zależy ...

Znam faceta , który ma włosy długie do pasa(no i wiele osób mówi właśnie , że to już przesada) ,któremu to jak to ująłeś nie zaszkodzi -mam tu na myśli to ,że nie sposób pomylić go z kobietą .(wzrost , sylwetka itd)
Swoją drogą sytuacje takich pomyłek się chyba często nie zdarzają....
Avatar użytkownika
astarteNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1162
Dołączył(a): 2007-07-27, 11:14:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Długie włosy u facetów?

Postprzez Oyen » 2009-06-15, 02:27:08

astarte, skoro mnie myla z typiarami, a mam wlosy do ramion, to niewatpie, ze im dluzsze wlosy tym czestsze pomylki :P
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Długie włosy u facetów?

Postprzez Nieprzenikniona » 2009-06-21, 14:26:53

Oyen napisał(a):btw. tylko dajcie sobie spokoj z tym, ze dlugie wlosy sa dla kobiet a faceci wygladaja jak brudasy, bo coniektorzy myja i dbaja o wlosy :pudlo:

Ja tak nie sądzę. Uważam, że NIEKTÓRYM facetom ładnie w dłuższych włosach. Mam na myśli włosy do ramion, bo do pasa mi się nie podobają... Powiem tak - jeśli włosy to nie nierozczesane kudły to na każdej głowie ładnie wyglądają i aż miło się patrzy na takich facetów, co to dbają o siebie, powiedzcie, że nie? ^^ Zależy też co komu pasuje, tj do jakiej buzi.
Mówcie mi po imieniu.
Avatar użytkownika
NieprzeniknionaNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2007-08-19, 15:47:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Długie włosy u facetów?

Postprzez Oyen » 2009-06-21, 14:46:22

btw, koledzy wołają na mnie kudeł, zgadnijcie dlaczego xD

ale serio, byscie zobaczyli mnie rano, po imprezie to tylko krzyki i wrzaski :P jak ktoś powiedział, "dawaj tu te grabie, zaraz go naprostujemy " całkiem sprawdza się w praktyce. dlatego 2 a czasem 3 razy dziennie musze myc i czesac wlosy choc za tym nie przepadam...
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Długie włosy u facetów?

Postprzez Lina » 2009-06-22, 19:28:54

wg mnie to zalezy od owalu twarzy..jednemu pasuja długie, innemu krótkie. No ale jesli długie to nie moga byc tłuste i prosto sciete, maksymalnie do szyi ale tak okalające głowe a nie zwisajace prosto jak strąki ;)
bynajmniej takie jest moje zdanie.
Avatar użytkownika
LinaNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): 2007-11-03, 21:05:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Długie włosy u facetów?

Postprzez malaiza » 2009-07-31, 17:58:35

Krotkie zdecydowanie :) .
Mezczyzni z dlugimi wlosami czesto sa myleni z kobietami.
A po za tym fajnie jest poglaskac po krotko ostrzyzonych wlosach :oczami: :oczami:
malaiza:)
Avatar użytkownika
malaizaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2008-12-21, 01:05:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Długie włosy u facetów?

Postprzez cre[a]tive » 2009-07-31, 22:31:27

malaiza napisał(a):Mezczyzni z dlugimi wlosami czesto sa myleni z kobietami.



Heheheh, to miał być żart tak? :)
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Długie włosy u facetów?

Postprzez KenWatanabe » 2009-08-01, 02:46:44

Oczywiście, że niech każdy nosi sobie włosy jakie mu się podobają. Gdyby było inaczej to zniknęłaby cała różnorodność, a wraz z nią piękno (plz tylko nie bierzcie mnie przez to stwierdzenie za geja). Najlepiej niech każdy dobiera sobie włosy takie jak mu najbardziej pasują - takie jest moje zdanie.

Nie mniej jednak, choć może odzywa się we mnie swoisty arbiter elegantiarum, uważam, że przesada jest niemile widziana. O ile brak jakichkolwiek włosów niektórym pasuje to włosy do kolan są już zwyczajną przesadą w złym guście niezależnie od osoby która je nosi (oczywiście faceta, u kobiet może by uszły jakieś wyjątki :) ).
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 377 gości

cron