BlueForum Counter-Strike Team - sparingi, treningi, itp.

Subforum o naszym serwerze - BlueForum.pl MEGA TEAM

Re: BlueForum Counter-Strike Team - sparingi, treningi, itp.

Postprzez hitman1986 » 2009-04-19, 11:47:10

czas... na pewno 120 minut
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: BlueForum Counter-Strike Team - sparingi, treningi, itp.

Postprzez BlueMan » 2009-04-19, 12:14:08

Domyślne wartości są ustawione. Jak dobrze pamiętam to 3 zabicia i 30min ban.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: BlueForum Counter-Strike Team - sparingi, treningi, itp.

Postprzez hitman1986 » 2009-04-19, 15:20:45

Dla posiadających Steama: utworzyłem grupę BF Team na tej platformie. Proszę posiadaczy Steama o zapisywanie się: http://steamcommunity.com/groups/bf_team
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: BlueForum Counter-Strike Team - sparingi, treningi, itp.

Postprzez makoomba » 2009-04-19, 17:42:13

hitman1986 napisał(a):Proszę posiadaczy Steama o zapisywanie się: http://steamcommunity.com/groups/bf_team


Musisz zaprosić graczy do grupy.
Słaba płeć jest silniejsza od płci mocnej o siłę słabości płci mocnej do płci słabej xD
http://makoomba.posadzdrzewo.pl/
Avatar użytkownika
makoombaNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1436
Dołączył(a): 2007-08-19, 20:47:49
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: BlueForum Counter-Strike Team - sparingi, treningi, itp.

Postprzez Wesley^Gibson » 2009-05-11, 23:01:06

Jestem totalnie ourzony ! ! !
Tym co stało się dziś xD A mianowicie - trening wewnętrzny. Poczułem się dziś totalnie odrzuconym graczem, użytkownikiem forum. Dostałem po prostu eleganckiego kicka po czym dowiaduję się od Marty/Pawła , że teraz odbywa się wewnętrzny trening, a ja niestety nie mogę w nim brać udziału ! ? Dlaczego ? Bo nie należę do Teamu ? Matko ! A cóż to za specjalny team ? Ludzi którzy od zawsze wrzucają tu posty ? Czy to stawia mnie na tyle nisko bym po prostu nie mógł się bawić z grupą fajnych osób grając w CS ? Naprawdę serce mnie zaboloało, na maxa ! Serio serio serio ! :zdegustowany: Wiem, że to nie było osobiste : ) Tak sobie ustaliliście i tyle xD No ale naprawdę serce aż mi się ścisneło. Owarty zimny duży Heineken, fajeczki, wieczór wolny do północy, chęć spędzenia czasu przed Cs'em i co ? kick !
Żenada ! naprawdę mnie ogarneło uczucie total odrzucenia ! Jesteście paskudni ! xD Parówki i tyle. :pudlo:


Druga sprawa, żeby nie kminić w 10 postach.
Czesto, naprawdę często przebywam na tym serwerze, bo pomysł - wasz adminów forum, spodobał mi się bardzo. Zacieszyłem się kiedy się dowiedziałem, że Szymon kombinuje z serwerem. Wszytko okej, atmosfera jakaś tam jest, ludziki grywaja co raz więcej, częściej. Robi się przyjemnie, ale do pewnego momentu. Mianowicie do chwili gdy na serwerze pojawia się osobnik który ma problemy emocjonalne, włącza sobie doplacze i ... i denerwuje ludzi. Kroi teksty typu " i co mi zrobisz? mam neo włacze wyłacze neta i wracam ". Jest to naprawdę przerażające. Zwłaszcza wtedy kiedy nie ma admina. A akurat pojadłem obiadek i chciałem się zrelaksować ... Wobec tego, że tam często bywam, kiedy Was nie ma prosiłbym o jaki kolwiek kontakt do Was : )
GG, steam konto, cokolwiek bym mógł Was poinformować o takim incydencie bo często zapewne siedzicie przy kompie po prostu nie włączajac CS, a w tym czasie ktoś katuje uczciwych graczy na serwerze. mam nadzieję, ze w raz z rozwojem serwa pojawią się na nim zabecpieczenia, może kiedyś tylko sTEAM ? ( wiem wiem trzeba steamy kupić ) No ale to wydatek rzędy 40-50 zł a myślę, że wyjaśni wiele ( tak tak : niektórzy mają na co kasę wydawać, grają tylko 4fun więc po co im steam ? a co z graczami pozostałymi ? no tak ... ) na logikę : zwiększyć ilośc adminów. :boks:
Nie myślę tu o liczbie + 10 natomiast 2-3 którzy nie są dziecmi i wiedzą jak z ludźmi postępować.
Dziś kiedy wbiłem na serw i typek jawnie sobie używał WH 2 osoby zapytały : Wesley masz adma ? Ej wes banuj killera za ostre wh. Uśmiałem się ciut bo ludzie myślą, że mam admina, pewnie za to że często do kultury nawołuje xD Naprawdę żałowałem, ze nie mam gdzieś zbindowanego klawisza amx_menu xD Na szczęście Marta się pojawiła i sytuacje wyjaśniła ! ( chwała je jza to ) Ale co kiedy was naprawdę brakuję ? Pomyślmy nadtym razem, może kogoś olśni.
To tylko taki pomysł.
Cziterzy to plaga - plagę trzeba powstrzymywać.

Kolejna moja wylewka. Wiem że człowiek jest istotą omylną. Taki już ten Świat jest i tyle. Nic i nikt tego nie zmieni : )
Nie chcę tu nikogo szykanować - odnosnie adminowania - weźcie to sobie tylko do serca - Nie każdy kto gra lepiej od Ciebie ma WH. 2 dni temu byłem u znajomka. Nudziliśmy się, po piwku. nawijam : ' Wbijaj na serwerek ziomków z pewnego forum'. Pyk cyk i gramy. Z 5 rundek, nie moja myszka, nie ta klawka, inny config gry. " Paweł siadaj pokaż co potrafisz" . Pograł do końca mapy : D W nastepnej dostał bana, powód ? Był po prostu za dobry, bo gra dużo mixów itp, gra często i gęsto. Widziałem jak gra, gdybym obserwował to ze swojego kompa, na spectc'ie, wiedziałbym, że nie ma czitów, ale jeden z kolegów adminów ładnie go zezwał po czym zbanował ; ) Naprawdę mi się głupio zrobiło przed kumplem bo powiedziałem, ze admini są ogarnięci : ) Jeśli już banujemy robimy to bardzo subtelnie : ) Zawsze lepiej wygląda to w oczach graczy : ) A mojemu koledze to bólu nie sprawiło, tylko schlebiło :) A dlaczego ? Bo zabijał typa który używał aima grając w drużynie admina i najwięcej się pruł że kumpel uzywa czitów : D :boss:

Dobra. Nie pije już więcej.
Nareszczcie przejąłem kontrolę od Sloan'a, od bractwa,od Janice, od raportów, od ergonomicznych klawiatur, od głupiej dziewczyny i zdradzieckiego przyjaciela. Przejołem kontrolę nad swoim życiem, a Ty czego ostatnio dokonałeś ?
Avatar użytkownika
Wesley^GibsonNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 76
Dołączył(a): 2008-11-01, 21:08:00
Lokalizacja: Ozorków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: BlueForum Counter-Strike Team - sparingi, treningi, itp.

Postprzez hitman1986 » 2009-05-11, 23:38:42

Pozwolę sobie na odpowiedź, jako jeden z dwóch HeadAdminów.
nibytylkoja napisał(a):Tym co stało się dziś xD A mianowicie - trening wewnętrzny. Poczułem się dziś totalnie odrzuconym graczem, użytkownikiem forum. Dostałem po prostu eleganckiego kicka po czym dowiaduję się od Marty/Pawła , że teraz odbywa się wewnętrzny trening, a ja niestety nie mogę w nim brać udziału ! ? Dlaczego ? Bo nie należę do Teamu ? Matko ! A cóż to za specjalny team ? Ludzi którzy od zawsze wrzucają tu posty ? Czy to stawia mnie na tyle nisko bym po prostu nie mógł się bawić z grupą fajnych osób grając w CS ? Naprawdę serce mnie zaboloało, na maxa ! Serio serio serio ! :zdegustowany: Wiem, że to nie było osobiste : ) Tak sobie ustaliliście i tyle xD No ale naprawdę serce aż mi się ścisneło. Owarty zimny duży Heineken, fajeczki, wieczór wolny do północy, chęć spędzenia czasu przed Cs'em i co ? kick !

No cóż, tak się składa, że póki co to jeszcze nasz serwer, to jeszcze serwer graczy BF Teamu. Chcemy robić treningi teamowe, to robimy. Reszta, która nie jest z teamu - out. Nie jest to często, jedynie raz w tygodniu w poniedziałki, więc nie wiem o co ten bulwers...
nibytylkoja napisał(a):GG, steam konto, cokolwiek bym mógł Was poinformować o takim incydencie bo często zapewne siedzicie przy kompie po prostu nie włączajac CS, a w tym czasie ktoś katuje uczciwych graczy na serwerze.

Możesz do mnie się odezwać na Steamie - mój nick hitman1986. Wątpię, aby ktokolwiek podał Ci swoj numer GG, to nie jest aż tak ważna sprawa aby podawać numery Gadu-Gadu. I taka mała podpowiedź: zawsze możesz w ShoutBoxie napisać, jest szansa, ze ktoś przeczyta i zareaguje.
nibytylkoja napisał(a):mam nadzieję, ze w raz z rozwojem serwa pojawią się na nim zabecpieczenia, może kiedyś tylko sTEAM ? ( wiem wiem trzeba steamy kupić ) No ale to wydatek rzędy 40-50 zł a myślę, że wyjaśni wiele ( tak tak : niektórzy mają na co kasę wydawać, grają tylko 4fun więc po co im steam ? a co z graczami pozostałymi ? no tak ... )

Steamu nie ma i jak na razie nie będzie. Taka jest polityka naszego serwera - ma być dla kazdego. Dla tego gracza ze Steamem i dla tego bez.
nibytylkoja napisał(a):Nie chcę tu nikogo szykanować - odnosnie adminowania - weźcie to sobie tylko do serca - Nie każdy kto gra lepiej od Ciebie ma WH. 2 dni temu byłem u znajomka. Nudziliśmy się, po piwku. nawijam : ' Wbijaj na serwerek ziomków z pewnego forum'. Pyk cyk i gramy. Z 5 rundek, nie moja myszka, nie ta klawka, inny config gry. " Paweł siadaj pokaż co potrafisz" . Pograł do końca mapy : D W nastepnej dostał bana, powód ? Był po prostu za dobry, bo gra dużo mixów itp, gra często i gęsto. Widziałem jak gra, gdybym obserwował to ze swojego kompa, na spectc'ie, wiedziałbym, że nie ma czitów, ale jeden z kolegów adminów ładnie go zezwał po czym zbanował ; ) Naprawdę mi się głupio zrobiło przed kumplem bo powiedziałem, ze admini są ogarnięci : ) Jeśli już banujemy robimy to bardzo subtelnie : ) Zawsze lepiej wygląda to w oczach graczy : ) A mojemu koledze to bólu nie sprawiło, tylko schlebiło :) A dlaczego ? Bo zabijał typa który używał aima grając w drużynie admina i najwięcej się pruł że kumpel uzywa czitów : D

Zdradzę mały sekret, że w ciągu najbliższych dwóch dni zmienimy politykę i sposób banowania użytkowników. Ale o tym w późniejszym czasie i będzie stosowne info na forum.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: BlueForum Counter-Strike Team - sparingi, treningi, itp.

Postprzez KoTeK » 2009-06-05, 12:53:17

@Hitman
do grupy inv poprosze jesli mozna na steam : p

a co do serwera to czasem jest fajnie czasem troche mniej i wes ma racje odnosnie czitow bo zwlaszcza w nocy sie pojawia tego latajstwa sporo : p
Obrazek
Avatar użytkownika
KoTeKNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 279
Dołączył(a): 2009-05-31, 13:52:57
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Counter Strike

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 203 gości

cron