Blizzard coś ukrywa?

Czyli odstresowanie od codzienności.

Blizzard coś ukrywa?

Postprzez Q3lo » 2008-06-25, 09:02:03

Ostatnio na stronie powitalnej Blizaarda pojawiła się nowa grafika:

Na oficjalnej stronie Blizzarda pojawił się nowy ekran powitalny, co spowodowało oczywiście poruszenie w internecie. Czyżby szykowała się zapowiedź gry?

KLIK

Wspomniany obrazek jest raczej enigmatyczny i może tak naprawdę sugerować każda grę, jaką fani Blizzarda chcieliby zobaczyć jako kolejne jego dzieło. Może to jakieś kryształy z Diablo III? A może artwork do Starcraft Ghost? Pozostaje zachować spokój i czekać do oficjalnej informacji Blizzarda. Zapewne już w najbliższy weekend na imprezie Worldwide Invitational dowiemy się więcej.


Po niedłużje chwili:

Runy na tajemniczej grafice Blizzarda rozpoznane
Fani wypatrzyli na nowym ekranie powitalnym na stronie Blizzarda znaki graficzne z Diablo II. Czyżby?...

Dociekliwi fani przyjrzeli się "bazgrołom" prześwitującym przez kryształy i okazało się, że są to runy z Diablo II: Lord of Destruction. Zresztą zerknijcie sami na stronę (porównajcie znak po prawej na tajemniczym arcie z runą Hel). Oczywiście niczego to nie dowodzi i Blizzard zwyczajnie może wpuszczać graczy w maliny, ale...


Faktycznie fragment na grafice bardzo przypomina rune HEL

Ciąg dalszy spekulacji nad nową grą Blizzarda

Prócz tajemniczej grafiki strona Blizzarda skrywa jeszcze jedną tajemnicę. W jej kodzie znaleziono linki do innych obrazków. Fani twierdza, że zapowiadają one Diablo.

Internetowi detektywi doszukali się ukrytych linków do dwóch obrazków, które zdają się być elementami 6-częściowej układanki (patrz obok). Pliki z grafikami noszą nazwy "tundra 04.jpg" i "cavern 15.jpg". Wygląda na to, że są to pierwszy i ostatni kawałek układanki, a tak się składa, że czwartą literą alfabetu jest D, zaś piętnastą - O. Sześcioliterowe słowo wyglądałoby więc tak: D _ _ _ _ O. Do imprezy Blizzarda zostało kilka dni. Trzymajmy kciuki za to, żeby rzeczywiście jej motywem przewodnim był trzeci Diabeł.


Obrazek

Jak myślicie, czy Blizzard faktycznie szykuje jakąś niespodzianke? Czy to może być trzeci Diablo jak przypuszczają internauci?
Jeśli faktycznie byłby to Diablo 3 byłbym wniebowzięty.
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Blizzard coś ukrywa?

Postprzez hitman1986 » 2008-06-25, 09:38:07

Dla mnie Diablo to żadna rewelacja... Nigdy wg mnie nie było się czym podniecać. A czy będzie Diablo 3? Dla mnie może być, ale też może nie być.. :)
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Blizzard coś ukrywa?

Postprzez Q3lo » 2008-06-25, 09:41:34

hitman1986, Widać, że nie jesteś fanem Diablo ;P, ale po za Tobą cały świat czeka na trzecią część i Blizzard dobrze o tym wie.
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Blizzard coś ukrywa?

Postprzez matc » 2008-06-25, 10:54:46

Diablo to jedna z najlepszych gier tego gatunku. Świetna fabuła, efekty (w wersji II dawały rade jak na tamtejsze czasy), ogrom ludzi w to grało i gra do dziś, za młodu sporo się nasiedziało przy tej grze. Kupe godzin świetnej gry.

Przypuszczalnie to raczej szykują coś nowego. Jak ktoś ogląda programy specjalizujące się w informacjach i prezentacji nowych gier, to wie jak Blizzard stoi mniej więcej z planami. Mi to wygląda na coś nowego (ale mogę się mylić). Z informacji zebranych przez internautów, to Blizzard wykupił domeny na Diablo III i Diablo IV - więc pewnie będą mieć w planie ciągnięcie serii - ale kiedy? Kto wie. Jakby nie patrzeć Diablo przyniosło im spore zyski, tak samo Star Craft i War Craft. A Star Crafta 2 już wydali, przecież mamy już drugą cześć, dość nową (nowa jest bodajże z 2007-2008 roku).
» If you want to reach something, you must stubbornly aspire to it.
» Deafening for some time is causing pain, that he is returning with redoubled strength...
Avatar użytkownika
matcNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 79
Dołączył(a): 2008-06-09, 11:29:26
Lokalizacja: Helsinghausen
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Blizzard coś ukrywa?

Postprzez Q3lo » 2008-06-25, 11:57:32

UPDATE:

Na ekranie powitalnym strony Blizzarda pojawił się kolejny symbol. Jest też nowy element układanki - niestety nie pasuje do teorii, że z literek ułoży się tytuł Diablo... Nowy plik ma numer 23 (wskazywałoby na literę W), zatytułowany jest "Icy",

aktualna wersja układanki

Obrazek



To jest raczej znak protosów ze starcrafta, a nie runka

Coś mi się wydaje że jednak to nie jest D3

Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Blizzard coś ukrywa?

Postprzez hitman1986 » 2008-06-25, 14:56:35

To może być jedna z zapowiedzi nowego Starcrafta :)
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Blizzard coś ukrywa?

Postprzez Q3lo » 2008-06-25, 15:00:21

Widać już nawet Fanartowcy działają :D

Obrazek
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Blizzard coś ukrywa?

Postprzez Q3lo » 2008-06-26, 08:56:18

Ciąg dalszy epopei. Wiceprezes Blizzarda potwierdza, że firma zapowie na Worldwide Invitational nową grę. Strona DiabloII.net twierdzi, że ma przeciek.

"Myślę, że wszyscy będą podekscytowani tą zapowiedzią", stwierdził Rob Pardo - wiceprezes "Zamieci". Jedna z największych stron skupiających fanów Diablo - DiabloII.net - donosi, że zapowiedź ta dotyczy Diablo III. Informacja ta pochodzi podobno z dobrze poinformowanego źródła, choć nie wiadomo, czy jest to pracownik Blizzarda, czy ktoś inny.

Cóż, są podstawy sądzić, że coś jest na rzeczy - Blizzard przejął na przełomie kwietnia i maja domenę diablo3.com (która należała wcześniej do fanów serii), a data zakończenia Worldwide Invitational (29 czerwca) wypada dokładnie w ósmą rocznicę premiery Diablo II. Pozostaje czekać do soboty...



Trzymajcie kciuki żeby to był Diablo 3.
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Blizzard coś ukrywa?

Postprzez Q3lo » 2008-06-26, 10:12:54

UPDATE 2:

Ekran powitalny na Blizzard.com znowu drgnął, pojawił się też kolejny element układanki (zatytułowany "cold" i opatrzony numerem 16). W związku z tym zaktualizowalno obrazek z ułożonymi dotychczacowymi elementami. Na ekranie powitalnym pojawiła się też kolejna runa.


Obrazek


www.blizzard.com


raczej diablo
czwartek, 26 czerwca 08, 9:34 beq napisał:

Przez zawieję widać oczy, jakby to był Arthas to raczej wszystko zamarzało a nie na odwrót. Więc myśle że jednak to diablo.

Puzzle
czwartek, 26 czerwca 08, 1:17 Fz napisał:

Odnoszę wrażenie, że puzzle-obrazek przedstawia wielkiego, starego, fioletowego, przebiegłego pingwina :) Pasowałoby to do WoWa - w Warcrafcie 3 pingwiny pojawiały się na Northrend, a Blizzard je lubi - wykorzystał je do kilku EasterEggów :)
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Blizzard coś ukrywa?

Postprzez Q3lo » 2008-06-27, 09:34:06

UPDATE 3:

Na stronie powitalnej Blizzarda pojawił się kolejny obrazek z pięcioma już Runami które układają się w pentagram. I co raz bardziej widać to coś wyłaniające się z czeluści. Gdy obraz ten weźmiemy w negatywie to upodabnia się skał i lawy.


Nie ma już wątpliwości, że dwa punkty w centrum planszy powitalnej to oczy (przy okazji - jeśli ktoś jeszcze nie zauważył - runy układają się w pentagram). Nowy element układanki nosi nazwę "Harbinger" i numer 08. Oczywiście zaktualizowaliśmy załączonego do newsa puzzle'a.


http://www.blizzard.com/us/splash.html
Obrazek
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Blizzard coś ukrywa?

Postprzez Suceed » 2008-06-27, 09:47:55

Czytając te wszystkie spekulacje na różnych forach, dochodzę do wniosku, że jak to nie będzie Diablo III (lub coś z tym związane) to fani na Blizzarda obrażą się do końca życia.
Zastanawia mnie także jedna rzecz, skoro to ma być Diablo to czeu sceneria jest gwiaździsto-lodowa ??

Q3lo nie pisz posta pod postem!
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Blizzard coś ukrywa?

Postprzez Q3lo » 2008-06-27, 10:40:25

Niektórzy stawiają na WoW:Wrath of the Lich King.


Obrazek


Suceed napisał(a):Q3lo nie pisz posta pod postem!


Muszę, nie mogę edytować swojego posta jeśli jest starszy niż (nie wiem ile) napisany wczoraj. :)
Ale puki co edytuje ;)
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Blizzard coś ukrywa?

Postprzez Suceed » 2008-06-27, 10:54:13

Q3lo napisał(a):Niektórzy stawiają na WoW:Wrath of the Lich King.

Obrazek
Takiego zamieszania wokol jednego obrazka jeszcze nie było xD
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Blizzard coś ukrywa?

Postprzez Q3lo » 2008-06-27, 10:57:44

Ale podoba mi się to że Blizzard tak fajnie trzyma w napięciu.
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Blizzard coś ukrywa?

Postprzez Suceed » 2008-06-28, 12:47:11

Ludzie mamy DIABLO 3 !!!! XD
Blizzard oficjalnie zapowiedział gre! Zaprezentował nawet gameplay! Będzie wypas gra ;)
Obrazek

Screeny z gry (słaba jakość)
http://image.com.com/gamespot/images/20 ... een006.jpg
http://image.com.com/gamespot/images/20 ... een005.jpg

Gameplay i screeny dostępne na oficjalnej stronie Blizzard'a
http://eu.blizzard.com/diablo3/
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Blizzard coś ukrywa?

Postprzez Q3lo » 2008-06-28, 14:29:06

Juz od rana czekałem na tą officjalną zapowiedz :D wiedziałem że to będzie DIABLO!!!!!!!!!!!! Ale sie podjarałem :D

ALE WYPAS GAMEPLAY :D

UPDATE 4:


Mamy już wszystkie elementy układanki (podziękowania dla naszego forumowicza o ksywce palec, który zwrócił mi uwagę na to, że ostatnia jej część też już się pojawiła na serwerze Blizzarda). Jak nietrudno było się domyślić, ostatni plik nosi nazwę "42.jpg", a wkodzie strony opisany jest jako "evil penguin".


UPDATE 5:

Ekran powitalny na Blizzard.com jest kompletny - zapaliły się runy. Czekamy na otwarcie Worldwide Invitational i przemówienie, w którym wyjaśni się, że... No chyba, ze będzie Diablo 3, bo w zestawie gadżetów, które dostaje każdy uczestnik imprezy znajduje się notes z wizerunkiem diabła (patrz zdjęcie obok)! To chyba jednoznaczny sygnał.




UPDATE 6:

DIABLO! DIABLO! DIABLO! DIABLO! Blizzard potwierdził, że Diablo 3 jest w produkcji!


Stało się - koniec domysłów, spekulacji i łamigłówek! Blizzard zapowiedział na Worldwide Invitational trzecią część Diablo! I od razu sypnął screenami!


W wielkim skrócie: Akcja "Trójki" rozpocznie się 20 lat po zakończeniu "dwójki". Jako bohater należący do którejś z 5 klas gracz po raz kolejny stanie do walki ze złem, które nawiedziło Tristram. Grę napędzać będzie nowy silnik 3D oferujący możliwość niszczenia otoczenia. Po raz kolejny Blizzard postawił na częściowo losowe generowanie etapów. Tryb sieciowy dostępny będzie za pośrednictwem ulepszonego BattleNetu. Gra ukaże się na PC i Macintosha. Więcej szczegółów później.

Jeszcze raz - BĘDZIE DIABLO 3! :)
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Blizzard coś ukrywa?

Postprzez Kamil888 » 2008-06-29, 14:52:35

TAK! TAK! TAAAAAAAAAAAAAAAK! DIABLO 3!!!! :yahoo: :dance: :szook: :sex: Już nie mogę się doczekać. :D Tylko ciekawe jakie wymagania będzie miało... :looka:
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Blizzard coś ukrywa?

Postprzez Suceed » 2008-06-29, 15:55:21

Kamil888 napisał(a):Tylko ciekawe jakie wymagania będzie miało... :looka:

Sądząc po screenach i gameplay'u odnoszę wrażenie, że nie będą to wymagania typu Crysis. Taki przeciętniaczek ;)
Avatar użytkownika
SuceedNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 7015
Dołączył(a): 2004-09-04, 15:25:09
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Blizzard coś ukrywa?

Postprzez Q3lo » 2008-06-29, 19:23:28

Wydaję mi się że potrzeba będzie procesor koło 2ghz, 512mb ramu i karty graficzne od serii 6xxx. Mówię o minimalnych wymaganiach. :)
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Blizzard coś ukrywa?

Postprzez Q3lo » 2008-06-30, 10:07:56

Co do wymagań słyszałem że podobno będzie obsługiwał DX10
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

  • Inne

Powrót do Gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 483 gości

cron