Teraz już wiem

Miłość, zauroczenie, związki. Masz jakieś pytania, wątpliwości ? Pisz!

Teraz już wiem

Postprzez evil » 2007-07-08, 00:53:10

Witam.
Długo nosiłam się z zamiarem napisania się tego postu. W sumie nie wiem gdzie to napisać...ale komuś muszę wylać moje gorzkie żale. Mój problem polega na tym, że jestem całkowicie sama....sama jak palec. Niby są znajomi, ale kiedy ja mogę gdzieś wyjść proponuje spotkanie to nikomu nigdy nie pasuje. Siedzę jak taki cielak i wpatruje się w monitor - to doprowadza mnie do frustracji, głupich myśli i w ogóle. Czuje się jak zero...nie mam komu opowiedzieć o swoich troskach i sukcesach. W nowej pracy też mi się nie układa - każde zadanie jakiego się podejmę mi nie wychodzi, mam problemy z za klimatyzowaniem się. Coraz bardziej się izoluje. Moje życie to pasmo porażek. Wydawać by się mogło, że najlepszym rozwiązaniem będzie zmiana otoczenia i wzruszenia tyłka przed sprzed monitora.... próbowałam-ale nie potrafię. Do tego wszystkiego dochodzi poczucie bezradności i beznadzieji. Czuję, że jeżeli dzisiejszej nocy coś się nie wydarzy to już całkiem niedługo.
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Teraz już wiem

Postprzez Zilog » 2007-07-08, 01:02:39

To tak samo jak ja...ale nie martw się w końcu szczęście cię dopadnie!! Nie znasz dnia ani godziny także przygotuj się :ok:
Avatar użytkownika
ZilogMale
Moderator
Moderator
 
Posty: 2797
Dołączył(a): 2007-06-01, 19:48:57
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Imię: Tomasz

Re: Teraz już wiem

Postprzez evil » 2007-07-08, 01:07:26

Po wielu próbach i podejściach szczęście mnie już nie dopadnie. Na tym padole czekają mnie tylko i wyłącznie porażki i słone łzy. Po dzisiejszej nocy wiem, że już nie czeka mnie nic dobrego. Tracę ludzi na których mi zależy...bezpowrotnie. Uczucie pustki w moim życiu jest nie do zniesienia. Czuję, że to mnie przytłacza, zaczyna mnie męczyć...tego nie da sie opisać...
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Teraz już wiem

Postprzez nick » 2007-07-08, 01:11:45

evil84 napisał(a):Uczucie pustki w moim życiu jest nie do zniesienia. Czuję, że to mnie przytłacza, zaczyna mnie męczyć...tego nie da sie opisać...
_________________


To juz depresja...wyjdz z domu i przestan o tym myslec...rower ,basen...cokolwiek
Wellness & SPA
Spa w Polsce
Avatar użytkownika
nickNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2007-07-01, 23:05:26
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Teraz już wiem

Postprzez Zilog » 2007-07-08, 01:13:38

Oj nigdy tak nie mów!! Zawsze jest ten skrawek nadzieji w który trzeba wierzyć.Tak samo ja mówiłem sobie że szczęście mnie nie dopadnie a tu proszę dopadło.Nigdy nie szukaj miłości...one samo przyjdzie do Ciebie. Musisz być cierpliwa :ok:
Avatar użytkownika
ZilogMale
Moderator
Moderator
 
Posty: 2797
Dołączył(a): 2007-06-01, 19:48:57
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Imię: Tomasz

Re: Teraz już wiem

Postprzez privace » 2007-07-08, 01:22:31

evil84, ten stan to typowa depresja. Jeśli naprawdę nie masz do kogo się zwrócić, to radzę wybrać się do psychologa lub nawet psychiatry. I nie traktuj tego, jako zbywanie cię banalnym odsyłaniem do specjalisty- depresja TO JEST CHOROBA ŚMIERTELNA !! A leczenie choroby to nie wstyd. Dziewczyno, zaufaj mi i ratuj siebie jak najszybciej !! Jakby co masz w moim profilu PW i numer gg- zawsze możesz pogadać. Nie myśl o bzdurach i nie rób głupstw !!
Pamiętaj, jesteśmy Twoją forumową niebieską rodzinką, a ciotka privace jest tu po to między innymi, żeby pomóc w miarę skromnych możliwości.
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Teraz już wiem

Postprzez evil » 2007-07-08, 01:29:27

Depresja...może coś w tym jest. Po prostu już chce mi się rzygać na samą myśl, że jutro wstanę i będzie kolejny nudny dzień. Próbowałam wyjść z domu, nawiązać jakieś znajomości, ale bez skutecznie - nie potrafię rozmawiać z ludźmi. Nie mam już żadnych zainteresowań, nic mnie nie interesuje - nie mam o czym rozmawiać. Na pomoc ze strony rodziny nie mam co liczyć, znając życie stwierdzą, że jestem nienormalna i uzyskam radę w stylu więcej pewności w siebie - zbyteczna. Nowa praca, która miała mi dać tyle satysfakcji okazała się porażką - daje tam ciała na całej linii - wszystko leci mi z rąk i to co kiedyś lubiłam robić i mogę robić teraz po prostu mnie męczy...dzisiaj chce już to zakończyć, mam tego po dziurki w nosie - siebie, życia i całej reszty.
Ja już nie mam prawa do szczęścia...to jest najgorsze.
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Teraz już wiem

Postprzez privace » 2007-07-08, 01:34:47

evil84, poważnie "oć do cioci" na gg. Pogadamy jak baba z babą bez świadków.
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Teraz już wiem

Postprzez Zilog » 2007-07-08, 01:39:26

evil84 napisał(a):Ja już nie mam prawa do szczęścia...to jest najgorsze.

Tak jak każdy masz prawo do szczęścia i czekaj na to!! Naprawde warto wierz mi.Każdy człowiek dozna szczęścia ale trzeba na to czasu..Nie marnuj sobie przez to życia!!
Avatar użytkownika
ZilogMale
Moderator
Moderator
 
Posty: 2797
Dołączył(a): 2007-06-01, 19:48:57
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Imię: Tomasz

Re: Teraz już wiem

Postprzez motyjek » 2007-07-08, 12:53:46

każdy ma swoje piekło (przez które DA się przejść, nawet samemu, a może zwłaszcza samemu...?) i każdy w końcu odbije się od dna :) my w Ciebie wierzymy :)
every bitch says "yooo" :yahoo:
kobiety-słaba płeć..?-spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę!
Avatar użytkownika
motyjekNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2185
Dołączył(a): 2007-07-07, 20:49:15
Lokalizacja: z zadupia xD
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Teraz już wiem

Postprzez cre[a]tive » 2007-07-08, 14:07:01

evil84, rozumiem Cię dobrze..
podobne stany miałam dokładnie rok temu. mało brakowało a skończyłoby się to źle. (jeśli rozumiesz o co mi chodzi). trwało to do końca wakacji. z początkiem września zaczęłam pracę, pierwszą w moim życiu, bo w czerwcu skończyłam studia. zaczęłam nowe studia. musiałam wyjść z domu, musiałam być aktywna itd. miałam pracę i studia, dużo się działo i całe szczęście to mi pomogło. wyszłam z tego stanu bez pomocy specjalisty i leków, ale to jest jak bagno, wciąga, a jeśli obok nie ma pomocnej dłoni to koniec.

p.s. ja nie mam w profilu nr gg, ale chętnie z Tobą pogadam, szczególnie, że wiem, co czujesz, (domyślam się -może napiszę tak) bo podobne rzeczy sama przeżyłam. napisz PW podaj swój nr gg a pogadamy, czasem rozmowa nawet przez net dużo daje. (jeśli oczywiście masz ochotę..)
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Teraz już wiem

Postprzez evil » 2007-07-08, 20:30:47

Witam.
Po wczorajszej nocy i dzisiejszym dniu nie jest mi wcale lepiej. Staram sobie wmawiać, że się ułoży i zmieni ale to na nic. Okłamywanie samej siebie nie wychodzi mi na najlepiej. Szykuję się do poważnej rozmowy z osobą na, której mi strasznie zależy - lecz to nie działa w obie strony...nie wiem czy jest sens ciągnąć dalej taką znajomość....z drugiej też strony nie jestem pewna czy sobie poradzę...
Nie rozumiem już tego życia...nie chcę i nie mam już na to sił.
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Teraz już wiem

Postprzez privace » 2007-07-08, 22:24:48

evil84, no widzisz, nie jesteś wcale sama. Trzymaj się, pomożemy w miarę możliwości.
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Teraz już wiem

Postprzez PauloPicasso » 2007-07-08, 23:31:03

evil84, tak sobie poczytałem i trochę mi się posmutniało :( słońce, nie przejmuj się aż tak bardzo, miłość na pewno cię dopadnie. Masz 23 latka więc się nie załamuj !! zabraniam ci tego !! ja mam 26 lat i do tej pory też byłem sam...czasami też mnie brało, ale miałem (i nadal mam) jedną bardzo ważną rzecz, a mianowicie jakieś zainteresowanie (w moim przypadku - muzyka) i miałem zajęcie dzięki któremu nie miałem czasu na myślenie !! a to BARDZO WAŻNE !! jak już mówiłem mam 26-stke i dopiero całkiem niedawno poznałem fajną kobietę z którą zanosi się że będę... więc się nie zamartwiaj, jak szczęście ma ci dopisać to ci dopisze...
Avatar użytkownika
PauloPicassoNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2007-06-30, 21:22:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Teraz już wiem

Postprzez Palla » 2007-07-08, 23:41:45

evil84 najważniejsze żeby się nie załamywać. wiem, że jest ciężko, bo mam podobną sytuacje, ale jakoś daje rade...zawsze sobie powtarzam, że są gdzieś normalni ludzie, którzy nie będą mnie olewać. Sorry za to co napisze, ale może psycholog by Ci z tym pomógł. Mam nadzieje, że nie obraziło Cię to, ale chcę jakoś pomóc :) PMIĘTAJ JESTEŚMY Z TOBĄ!! :milosc: ;)
Avatar użytkownika
PallaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1761
Dołączył(a): 2007-04-05, 12:50:36
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Teraz już wiem

Postprzez nika110 » 2007-07-09, 19:25:04

Nie załamuj się...Każdy w zyciu ma takie chwile załamania, ale właśnie wtedy trzeba wychodzić do ludzi i dogadywać się z nimi.Trzeba się przełamać bo inaczej będzie to trwało i trwało.Zgadzam się również z opinia innych żeby zgłosić się z tym do psychologa... !!
Look me in my eyes and promise you won't do me the same...
Avatar użytkownika
nika110None specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1735
Dołączył(a): 2007-05-03, 17:09:16
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Teraz już wiem

Postprzez smoczyca » 2007-07-10, 13:35:24

evil84, nie poddawaj się nigdy kiedyś któregoś dnia nie wiadomo w jaką godzinę pojawi sie bratnia dusza - druga połówka twego serca i wówczas świat się odmieni życie stanie się piękne warto czekać na tą chwilę choćby latami bo przyjdzie na pewno każdy ma swój czas ma miłość. ale najbardziej warto czekać na potomstwo które od dnia ziarenka w brzusiu koloruje świat na tysiące pięknych barw i już wówczas nic się nie liczy o złym zapominasz bo ta mała istotka jest szczęściem dla którego warto żyć na które warto czekać :)
[*] Zamglone Twe oczy widziały tylko ciemne smugi... i Nas...[*]
Kocham Cię Ś.P MAMUSIU
Avatar użytkownika
smoczycaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1624
Dołączył(a): 2007-07-04, 09:30:45
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Teraz już wiem

Postprzez edric » 2007-07-11, 03:18:16

evil84 z kad jestes ? w duzych miastach czesto samotnosc mocniej daje sie we znaki.
gry przeglądarkowe;gry; Zielone Imperium;Farmerama;
Avatar użytkownika
edricNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): 2007-06-27, 09:37:51
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Teraz już wiem

Postprzez nika110 » 2007-07-11, 11:21:52

Też o tym słyszałam.Może to z powodu wielu spraw na głowie?Nie wiem tego, ale wiem, że takie uczucie jest koszmarem... :dontgetit:
Look me in my eyes and promise you won't do me the same...
Avatar użytkownika
nika110None specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1735
Dołączył(a): 2007-05-03, 17:09:16
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Teraz już wiem

Postprzez evil » 2007-07-14, 00:14:30

Witam.
Minął kolejny nudny tydzień mojego marnego żywota. W ciągu tego tygodnia wiele się wydarzyło. Miałam dni lepsze, ale i niestety gorsze. Dzisiaj uczucie bezsilności i bezsensu znowu mnie dopadło...Mam już po prostu dosyć - żeby było gorzej myśli samobójcze dopadają mnie coraz częściej. Wcale nie pochodzę z dużego miasta - gdzie góruje uczucie samotności. Zaczęłam się izolować coraz częściej...wyskoczyłam z kimś (wydawałoby się) mi bliskim i na temat moich obaw i tego co mnie dręczy usłyszałam nie bądź głupia weź się w garść. Tylko mi, że mi tej garści już brakuje czuje jak się sypię...jak brakuje mi sił na walkę z nowym dniem i na walkę o przetrwanie.Mało tego dopadła mnie myśl, na rozpoczęcie studiów...ale niestety po raz kolejny usłyszałam od rodziny nie ma kasy...choćbym chciała walczyć o swoje to i tak najbliżsi nie dają mi na to szans. Na prawdę chcę rozpocząć studia bo nie dość, ze odkładałam to kilka lat to jeszcze widzę w tym szansę na poprawę mojego stanu. Sama nie wiem skąd wziąć kasę.
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

  • Inne

Powrót do Kobieta i Mężczyzna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 423 gości

cron