dług

Nasze rozmowy o pracy i tematy z nią związane. Kwestia bezrobocia także w tym subforum jest poruszana.

Re: dług

Postprzez kitkat » 2015-04-13, 12:19:43

Z doświadczenia wiem, że dobrym i legalnym wyjściem z zadłużenia jest ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Nie ma co tego robić na własną rękę, naturalnie. Nas prowadziła firma Antydług. Nie dość że zajęli się wszystkimi formalnościami , to wspomogli w kontaktach z wierzycielami, wytłumaczyli wszystkie prawne kwestie. Odsyłam do nich, bo personalnie wiele im zawdzięczam
Avatar użytkownika
kitkatNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 103
Dołączył(a): 2015-01-18, 18:42:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez kitkat » 2015-04-30, 14:51:00

Lancaster. Jak wygląda sytuacja, zgłaszałeś się do Antydługu, czy działasz jakoś inaczej? Da się jeszcze rozwiązac sprawę?
Avatar użytkownika
kitkatNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 103
Dołączył(a): 2015-01-18, 18:42:29
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez eskulapka » 2015-06-08, 12:36:57

Czy warto korzystać z usług profesjonalisty? Nie sądzę, mu też będzie trzeba zapłacić.
Avatar użytkownika
eskulapkaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2015-05-30, 12:09:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez tupet » 2015-06-11, 15:14:44

W biurach poselskich - tam porady prawne są za darmo.
Avatar użytkownika
tupetNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2015-06-10, 14:52:49
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: dług

Postprzez Suzana » 2015-08-23, 02:03:39

lancaster napisał(a):Mamy w rodzinie bardzo nieciekawą sytuację. Chodzi o zaciągnięty dług, który nie mamy możliwości spłacić. Gdzie szukać pomocy albo chociaz porady w takich kwestiach. Prosze się zastanowić i podpowiedzieć jakieś rozwiązanie. Z gory dziękuję



U mnie w rodzinie jest podobna sytuacja, proszę powiedz mi jak sobie poradziłam to może coś im podpowiem?
Avatar użytkownika
SuzanaNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 43
Dołączył(a): 2015-02-22, 14:11:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez brosza » 2016-06-30, 09:00:38

Mogę tylko poradzić, gdzie NIE szukać pomocy i czego NIE robić. Są firmy, które oferują pośrednictwo kredytowe i przyznają kredyt w przypadku, kiedy masz już inne długi i nie masz jak ich spłacić, a żadne inny bank nie chce ci dać już kredytu. Taka firma obiecuje gruszki na wierzbie, daje ci kredyt lub proponuje kredyt konsolidacyjny, by można było spłacić stare długi. Wydaje się wszystko pięknie,l ale w rezultacie są to oszukańcze firmy, po czasie dopiero wychodzą różne kwestie, w tym bardzo wysokie odsetki, gwiazdki w umowie. Nie będę wdawać się w szczegóły, ale te firmy mają swoje luki w prawie, które wykorzystują, żeby naciągać ludzi. I okazuje się, że jesteś w jeszcze większych tarapatach. Wiem, bo miałam pracować w takiej firmie i byłam na szkoleniu.
Podsumowując, nie bierz żadnych chwilówek, kredytów w niepewnych palcówkach. Jeśli już, tylko bank.
[url=http://srebropol.pl/grawerowanie/]grawerowanie, Sosnowiec[/url]
Avatar użytkownika
broszaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2016-06-30, 08:47:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Anika


  • Inne

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości

cron