Win XP lepszy od visty

Różne aktualności ze Świata i Wszechświata.

Win XP lepszy od visty

Postprzez privace » 2007-07-23, 17:47:36

Klienci coraz częściej szukają komputerów z zainstalowanym Windows XP - Vista okazuje się zbyt problemowa. Microsoft doskonale zdaje sobie z tego sprawę, zapowiadając większą sprzedaż XP niż przewidywano.
źródło
Kogoś to zdziwiło?
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Win XP lepszy od visty

Postprzez Guciu » 2007-07-23, 18:58:48

Szczerze mowiac niezdziwiło mnie to. Od poczatku wiedziałem ze ta Vista to jeden wielki niewypał bedzie. Dla mnie nie ma lepszych OS'ów niz XP i uBuntu.
"Mówi się, że krew jest bezcenna. To nie jest prawda. Ma ona taką wartość, jaką wartość ma własne życie.To jest cena, wobec której i matematyka i rozum są bezradne."
Avatar użytkownika
GuciuNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1992
Dołączył(a): 2007-06-01, 11:44:34
Lokalizacja: Lezajsk
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Win XP lepszy od visty

Postprzez amanita_citrina » 2007-07-23, 19:14:16

Nie widziałam nigdy Visty na oczy, ale słyszałam opinie niektórych osób, niezbyt pochlebne xD więc chyba nic dziwnego, nie ma to jak XP, ja tam jestem zadowolona ;)
Avatar użytkownika
amanita_citrina
 

Re: Win XP lepszy od visty

Postprzez motyjek » 2007-07-23, 20:02:52

u mojego znajomego vista zacina sie jak sk'syn xD nie przytoczę skąd on ją ma :zawstydzony: no ale mnie też nie zdziwiło, że jest :dobani: skolei u innego znajomego zacina się komputer jak tylko tapetę sobie da z vista :rotfl:
every bitch says "yooo" :yahoo:
kobiety-słaba płeć..?-spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę!
Avatar użytkownika
motyjekNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2185
Dołączył(a): 2007-07-07, 20:49:15
Lokalizacja: z zadupia xD
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Win XP lepszy od visty

Postprzez traphezz » 2007-07-23, 20:08:15

Jak przegladalem laptopy to az mnie wk.. wiecie co bralo same visty dodaja i jeszcze zachwalaja jaki to system z xp bardzo malo zostalo ;\ BTW jak sobie doskonale zdaje sprawe ze nie wypal to po co wydali :|

traphezzNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 5249
Dołączył(a): 2004-11-08, 17:49:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Adam

Re: Win XP lepszy od visty

Postprzez BlueMan » 2007-07-23, 20:17:16

Nie używałem Visty to nie wiem, ale chciałbym spróbować :]

Myślę, że 1,2,3 naprawią luki i przyśpiesza trochę ViśtaWio.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Win XP lepszy od visty

Postprzez Blueuser » 2007-07-24, 00:29:38

Wiadomo Micro$oft wypuścił kolejnego gniota który ma za zadanie ponownie rozkręcić rynek...
Patrzcie... Wycofują XP, nie ma service-packa i aktualizacji niedługo mają zaprzestać dawać... a w zamian dołączają do kompów Vistę. Vista ma więkrze wymagania, więc trzeba drogiego kompa, ludzie kupują te droższe komputery i producenci mają zysk... Tak to się nakręca... Po co komu nowy system... Ja jestem z XPka zadowolony.. dali by nowego service-packa, nakładkę z wodotryskami i było by git... ale im by to się nie opłaciło... zresztą powoli zaczynała ich konkurencja doganiać...

TAK TO DZIAŁA...

Mimo tego wciąż naiwnie wieżę że za rok już M$ wypuści kilka paczek i vista sie spopularyzuje, wykryją większość błędów i będzie gitarka...
Avatar użytkownika
BlueuserNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 623
Dołączył(a): 2007-07-23, 14:18:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Win XP lepszy od visty

Postprzez BlueMan » 2007-07-25, 09:45:20

Blueuser napisał(a):Mimo tego wciąż naiwnie wieżę że za rok już M$ wypuści kilka paczek i vista sie spopularyzuje, wykryją większość błędów i będzie gitarka...
Na pewno tak będzie.


Ja liczyłem, że wyjdzie SP3 jeszcze do WinXP :cisza:
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Win XP lepszy od visty

Postprzez Blueuser » 2007-07-25, 14:29:56

Ooo też tak liczyłem, ale w ten sposób Microsoft by na tym nie zarobił bo sporo użytkowników pozostała by przy xp. Vista to taki produkt którym Bill chce pokazać reszcie że MS jest lepszy, że potrafi zrobić coś fantastycznego z pięknym interfejsem itp. Za rok chce przecież odejść i myślę że chce po sobie jeszcze coś pozostawić.
Avatar użytkownika
BlueuserNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 623
Dołączył(a): 2007-07-23, 14:18:18
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Win XP lepszy od visty

Postprzez ET » 2007-08-02, 17:39:28

Właśnie siedzę przed nowiutkim laptopem mojej dziewczyny, do którego jakiś kretyn w sklepie zainstalował vistę. I co chwila ze złości dostaje piany na gębie. Ten system jest nieudolny, niezbyt wydajny i w dodatku się zwiesza, za cholerę nie chce współpracować z firefoxem (jestem zmuszony korzystać z IE), a znalezienie czego kolwiek w menu zajmuje masę czasu. :dobani: :mur: Co za kretyn to napisał? :idiota:

PS jak chcecie system operacyjny, który sie wszystkiego boi, ciągle was ostrzega przed http://www.interia.pl czy http://www.google.pl, pyta się 3 razy czy na pewno chcesz zainstalować niezwykle niebezpieczny acrobat reader i na dodatek nie ma opcji wyłączania tego badziewia, kupcie Vistę.
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Aktualności

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 113 gości

cron