Uwaga na internetowe znajomości!

Różne aktualności ze Świata i Wszechświata.

Uwaga na internetowe znajomości!

Postprzez camel » 2007-05-29, 12:21:03

Policja zatrzymała młodego prawnika, który – jak wynika z ich ustaleń - podstępem nakłaniał nastolatki do sesji zdjęciowych, a następnie wykorzystywał je seksualnie. Swoje ofiary wyszukiwał za pośrednictwem Internetu. W piątek sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na dwa miesiące. Sprawa jest w toku. Policja prosi pokrzywdzone kobiety o kontakt.


całość : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=6677
'W dziedzinie muzycznej muszę wiedzieć wszystko. Jeżeli ktoś zagra melodię, pierdząc, ja muszę ją usłyszeć' - A.Ostrowski
amanita_citrina - mój muchomorek
:oczami:
Mój FotoBlog - Zapraszam
Avatar użytkownika
camelNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 2373
Dołączył(a): 2007-04-14, 14:19:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Uwaga na internetowe znajomości!

Postprzez Dawid_Es » 2007-05-29, 13:01:14

Jednym słowem mówiąc: głupota... nie rozumiem szukania sobie kogoś poprzez internet. Moim zdaniem jest to trochę upokarzające. Się ludzie naoglądają programów typu "E-Miłość", a potem wyobrażają sobie nie wiadomo co :pudlo:

Są oczywiście przypadki, gdzie naprawdę ludzie się kochają, ale jak widać tutaj

Policja zatrzymała młodego prawnika

nakłaniał nastolatki do sesji zdjęciowych, a następnie wykorzystywał je seksualnie


Co przedstawiał się jako prawnik, a one na to leciały? :cisza: Daję swój numer gg jak któraś chcę się spotkać z młodym prawnikiem, który nie ma złych zamiarów... Jeśli to przykładowo wyglądało tak to przecież na pierwszy rzut oka czymś tu śmierdzi. Jednak nie należy zapominać o "prawniku"... pójdzie do więzienia i tam umiejętności dyplomatyczne już nie pomogą, chyba, że z dobrego serca będzie chciał podnieść komuś mydło :hyhy:
Avatar użytkownika
Dawid_EsNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 169
Dołączył(a): 2007-05-24, 18:36:37
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Uwaga na internetowe znajomości!

Postprzez paimka » 2007-05-29, 14:13:12

Z tym mydłem to chyba troszke przesadziles.
Wracajac do tematu. Moim zdaniem jedna i druga stona nie jest bez winy. Panenki cechował brak wyobrazni, a "prawniczek" szukał łatwej rozrywki na necie.
Czego można oczekiwać jeśli się umawia z jakąkolwiek osobą na sesje zdjęciową przez internet bez jakiejkowiek autoryzacji?
Bezsensem jest umawiac się z prawnikiem na sesje, w której nijako pracuje jako fotograf. To że może stać go na dobry fotograficzny sprzet nie czymi z niego jeszcze fotografa.
Avatar użytkownika
paimkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 2007-05-28, 15:38:21
Lokalizacja: Wawa/Czewa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Uwaga na internetowe znajomości!

Postprzez Dawid_Es » 2007-05-29, 14:15:56

Czemu przesadziłem? Skoro prawnik miało coś około 30 lat (stary jeszcze nie jest tylko młody), a wykorzystywał seksualnie nastolatki, czyli dziewczyny około 15-16 roku życia. Może przesadziłem, ale do tego typu spraw jestem "ukierunkowany" agresywnie :P
Avatar użytkownika
Dawid_EsNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 169
Dołączył(a): 2007-05-24, 18:36:37
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Uwaga na internetowe znajomości!

Postprzez Mistrzu » 2007-05-29, 14:43:42

Nie uważam, aby internet był dobrym miejscem do zawierania tego typu znajomości...
Avatar użytkownika
MistrzuNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 27
Dołączył(a): 2007-05-17, 18:36:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Uwaga na internetowe znajomości!

Postprzez Kropelka » 2007-05-29, 20:00:27

Ale niektore dziewczeta, te jeszcze takie niezadojrzale psychicznie, sa strasznie naiwne, zwlaszcza polskie... :(
Love Me or Hate Me
Avatar użytkownika
KropelkaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 168
Dołączył(a): 2007-05-22, 19:01:38
Lokalizacja: england
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Uwaga na internetowe znajomości!

Postprzez camel » 2007-05-29, 20:05:05

Ale niektore dziewczeta, te jeszcze takie niezadojrzale psychicznie, sa strasznie naiwne, zwlaszcza polskie... :(

dostały neo na komunie i myślą, że wszystko mogą :pudlo:
'W dziedzinie muzycznej muszę wiedzieć wszystko. Jeżeli ktoś zagra melodię, pierdząc, ja muszę ją usłyszeć' - A.Ostrowski
amanita_citrina - mój muchomorek
:oczami:
Mój FotoBlog - Zapraszam
Avatar użytkownika
camelNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 2373
Dołączył(a): 2007-04-14, 14:19:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Uwaga na internetowe znajomości!

Postprzez cre[a]tive » 2007-05-29, 20:20:21

Kropelka napisał(a):Ale niektore dziewczeta, te jeszcze takie niezadojrzale psychicznie, sa strasznie naiwne, zwlaszcza polskie... :(


a niedojrzałe dziewczęta angielskie lub amerykańskie to już naiwne nie są?


a co do tematu - jeśli dziewczyna umawia się na sesję zdjęciową to faktycznie jest naiwna. co innego jakby umawiała się na spotkanie z kimś kogo długo zna przez internet i to w dzień w publicznym miejscu. ale nie na sesję, do domu, czy studia, gdzie z nieznajomym jest pierwszy raz i to sam na sam
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy


  • Inne

Powrót do Aktualności

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości

cron