butelki iniekcyjne

Różne aktualności ze Świata i Wszechświata.

butelki iniekcyjne

Postprzez gizd » 2009-08-30, 18:43:29

Nie wiedziałem za bardzo gdzie to wsadzić , więc postanowiłem tu . Wie ktoś może skąd zdobyć pare(max 10 ) butelek iniekcyjnych 2 ml bezbarwnych ? na internecie wyświetla tylko jedną stronę tylko że oni chyba firmą sprzedają takie rzeczy masowo , ale może wiecie z doświadczenia gdzie się da kupić itd
pisać na gg jak ktoś chce jakaś gre ;p i pisać na gg jak ktoś się dobrze zna na kartach graficznych ;p
Avatar użytkownika
gizdNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2007-07-24, 22:09:17
Lokalizacja: z zadupia
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: butelki iniekcyjne

Postprzez BlueMan » 2009-08-30, 22:34:16

Sól fizjologiczna używana do iniekcji jest chyba tylko na receptę.

Bo tak to sól fizjologiczną w buteleczkach 5ml można normalnie w aptece kupić w cenie ~0.30 zł/buteleczkę.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: butelki iniekcyjne

Postprzez gizd » 2009-08-30, 23:39:57

dzięki , sole chyba nie są na receptę , ale dzięki nim znalazłem coś co prawie trafia w sedno moich poszukiwań :P http://www.nepentes.pl/attachments//cat ... mpulki.jpg albo http://www.nepentes.pl/attachments//cat ... calosc.jpg ale najpierw skorzystam z możliwosc która narodziła się godzinę temu ,znajomy zaangażowany w to samo co ja , ma ciotkę pielęgniarkę, będzie mu znosić te butelki , jeśli by to nie wypaliło mam Plan Bi :) dzięki , trochę bym się musiał nagimnastykować z google zanim by znalazl produkt w aptekach który przechowują w 5 , 2 ml butelkach :)

ps. skandal kupować cos tylko dla Tara , a nie brutto , towar zakazany dla zwykłego ludu , tylko większe firmy z chemikaliami , apteki , spożywczaki i szpitale to mogą mieć a zwykły lud?! też chce te butelki na allegro , ebayu itd :boks: :rotfl:

ps2 . jest tu jakiś system nagród (piwko itp? ) bo juz dawno tu nie byłem ;D
pisać na gg jak ktoś chce jakaś gre ;p i pisać na gg jak ktoś się dobrze zna na kartach graficznych ;p
Avatar użytkownika
gizdNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2007-07-24, 22:09:17
Lokalizacja: z zadupia
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Aktualności

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 68 gości

cron