System transakcyjny mBanku w nowej odsłonie...

Różne aktualności ze Świata i Wszechświata.

System transakcyjny mBanku w nowej odsłonie...

Postprzez hitman1986 » 2009-06-22, 11:52:39

www.mbank.pl/blog napisał(a):Od kilku tygodni małymi kroczkami przekazujemy Wam informację o zmianach w systemie transakcyjnym, które będą efektem weekendowego wdrożenia.
Zmiany są przełomowe, więc najważniejsze nie dać się zaskoczyć już na początku.
Te wszystkie zmiany to odpowiedź na głosy naszych Klientów. Od niedzielnego poranka będziemy mieli do dyspozycji jeszcze bardziej funkcjonalny i intuicyjny serwis transakcyjny.

Nowe demo

Już na wejściu powita nas nowe menu. Duże zmiany, żeby nie rzec największe czekają nas w nawigacji systemu transakcyjnego.
Widać to zaraz po zalogowaniu:

Obrazek

Kluczowe zmiany obejmują:

• Pojawienie się sekcji „Wiadomości”, grupującej komunikaty dla Klientów
• Umieszczenie w sekcji „Karty” wszystkich kart płatniczych Klientów (karty kredytowe, debetowe, wirtualne)
• Umieszczenie w menu sekcji „Inwestycje”, do tej pory wyświetlanej pod listą rachunków
• Umieszczenie w menu sekcji „Emerytura”, prowadzącej do Funduszy emerytalnych i Kont emerytalnych
• Umieszczenie w menu sekcji„Ustawienia i konfiguracja”, prowadzącej do akcji związanych z obsługą kanałów dostępu, hasłami oraz danymi osobowymi trafiają do sekcji „Ustawienia i konfiguracja”.

Kolejną kluczową zmianą, niejednokrotnie sugerowaną przez Klientów jest zmiana w kartach kredytowych. Wdrożenie na które czeka wielu z Was (głosy docierały do nas wszelkimi kanałami) to zmiany w formatce spłaty zadłużenia.

Ułatwienie związane ze spłatą karty to ujęcie na formularzu spłaty czterech opcji:
• "Kwota minimalna",
• "Z ostatniego wyciągu",
• "Całość zadłużenia" na dany dzień
• "Kwota dowolna

Kilka ciekawych, wypracowanych nowości czeka nas również w rachunkach.
Pojawią się”akcje” których dotychczas musieliśmy szukać.

Mamy również dobrą wiadomość dla tych, którzy czekali i czekali na możliwość hurtowego wydrukowania potwierdzeń operacji. Potwierdzenia operacji będą dostępne w formacie PDF.

Do użytkowników mBanku: jak Wam się podoba ta zmiana ? Moim zdaniem jest teraz trochę mniej czytelnie i to jest największa wada. Plusem jest to, że każdy swój ekran może mieć jaki tylko chce - wystarczy wykorzystać w FireFoxie plugin o nazwie Stylish i w CSS stworzyć swój szablon.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: System transakcyjny mBanku w nowej odsłonie...

Postprzez BlueMan » 2009-06-22, 14:40:45

Kwestia przyzwyczajena. Mi się podoba.
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: System transakcyjny mBanku w nowej odsłonie...

Postprzez yaya » 2009-07-06, 22:43:33

pierwszego dnia się zdziwiłem, drugiego dnia przyzwyczaiłem, teraz jest dla mnie ok, szybciej najczęstsze operacje można wykonywać, także okej:)
Avatar użytkownika
yayaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 111
Dołączył(a): 2008-02-20, 23:10:35
Lokalizacja: warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: System transakcyjny mBanku w nowej odsłonie...

Postprzez Masaccio » 2009-07-07, 02:39:02

Po przyzwyczajeniu stwierdzam, że jest lepiej.
To nie jest o miłości /loving.blog/
reklama na samochodach
Avatar użytkownika
MasaccioNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 2005-09-23, 17:02:01
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Aktualności

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron