Opera 10 - Jakie plany, co będzie dalej?

Różne aktualności ze Świata i Wszechświata.

Opera 10 - Jakie plany, co będzie dalej?

Postprzez matc » 2008-10-28, 20:23:54

Pozwolę sobie na przeniesienie swojego tematu i wypowiedzi z mojego forum. Jestem po prostu ciekaw waszego zdania w tej sprawie.

Większość z was korzysta z przeglądarki opera i miała się okazje w innym wątku wypowiedzieć o niej. Dziś wyczytałem, że jest w planach wydanie opery z serii 10, co bardzo mnie cieszy. Twórcy opery zapowiedzieli, że opera 10 ma mieć całkowicie odmienny wygląd, taki który uprzyjemni korzystanie z niej. Mnie osobiście stary wygląd do serii 9.23 i ten nowy od 9.25 bardzo się podobał, aczkolwiek korzystam nadal ze stylu classic. Na wyglądzie oczywiście ma się nie skończyć, w kilku innych miejscach w sieci można wyczytać, że są w planie i zmiany interfejsu konfiguracyjnego oraz dodanie szeregu nowych funkcji w przeglądarce. Grafiką dla opery ma się zająć twórca który namalował ikonę dla Firefoxa (niby bardzo zdolny). Dla mnie jednak to żadna rewelacja. Jestem ciekaw co będzie nowego w operze i jakoś nie wyobrażam sobie innego wyglądu. Oby nie spierniczyli sprawy, zwłaszcza z panelem konfiguracyjnym.

Źródło: http://technonews.pl
Tutaj mała informacja: http://www.technonews.pl/Technonews/1,9 ... iczna.html

Co o tym myślicie?
» If you want to reach something, you must stubbornly aspire to it.
» Deafening for some time is causing pain, that he is returning with redoubled strength...
Avatar użytkownika
matcNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 79
Dołączył(a): 2008-06-09, 11:29:26
Lokalizacja: Helsinghausen
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Opera 10 - Jakie plany, co będzie dalej?

Postprzez Q3lo » 2008-10-28, 20:53:00

Będą tak wypuszczać nowe wersje do usranej smierci.
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Aktualności

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości