Wakacje miłości

Różne aktualności ze Świata i Wszechświata.

Wakacje miłości

Postprzez privace » 2008-06-05, 14:34:26

Europa rozpoczyna batalię o odmłodzenie kontynentu i utrzymanie modelu rodziny z co najmniej dwójką dzieci. Europejskie rządy wykazują pod tym względem daleko idącą pomysłowość(...)
Największą fantazją wykazali się Finowe. Ich parlament debatował niedawno nad przyznaniem dodatkowego urlopu dla młodych małżeństw, który potocznie nazwano "wakacjami miłości". Pomysł zaakceptowały wszystkie ugrupowania polityczne.
źródło
I to się nazywa kreatywne podejście do problemu :hyhy: Tylko jak sprawdzić, czy taka para wykorzysta ten urlop, by bezstresowo się "rozmnożyć", czy poświęci na remont mieszkania?
CO myślicie o takim urlopie w Polsce? Przeszedł by, czy nie ma szans?
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wakacje miłości

Postprzez Madzias » 2008-06-05, 14:41:50

Mi przydałaby się takie wakacje....na 100% nie robiłabym remontu :hyhy: Synka na tydzień do babci a my na tydzień gdzieś, byle gdzie...może pojawiłaby się za jakiś czas córeczka...stresujący tryb zycia ma ogromne znaczenie.

Prawdę powiedziawszy w Polsce nie przeszłoby coś takiego. Polak jest bardzo bystry i pomysłowy, pewnie robiłby milion innych rzeczy tylko nie to, co trzeba.

Jak sprawdzić? Najpewniej zafundować takie wakacje a nie dawać gotówkę. No...ale do seksu i posiadania dzieci zmuszac nie wolno więc nie ma gwarancji, że efekty będą zadowalające.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wakacje miłości

Postprzez hitman1986 » 2008-06-05, 19:19:25

Nie przejdzie. W tym kapitalistycznym kraju taki pomysł zostałby wyśmiany w minutę po tym, jakby się pojawił...
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Wakacje miłości

Postprzez ET » 2008-06-08, 14:33:08

Dobry pomysł. W Finlandii ludzie mają troszkę inne podejście i jak nie mają zamiaru płodzić potomka, to takiego urlopu nie wezmą.
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Aktualności

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 151 gości

cron