Jaki keyboard?

Wszystkie sprawy związane z lutowaniem, projektowaniem i programowaniem urządzeń elektronicznych.

Jaki keyboard?

Postprzez kropla » 2012-05-05, 09:05:10

Może znajdzie się ktoś kto się zna, gra może na keyboardzie i doradzi mi co kupić dla dziecka, które chce się nauczyć gry na keyboardzie, w rozsądnej cenie? Myślę o zakupie MK-2061GE, ale nie jestem w 100% do tego przekonana. pamiętam w młodzieńczych latach jak grałam na keyboardach to były to Yamaha albo Casio, ale te sprzęty są za drogie na moje możliwości. Czekam na Wasze propozycje. Z góry dziękuje i mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto będzie chciał mi pomóc v:)
Avatar użytkownika
kroplaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 596
Dołączył(a): 2010-08-02, 09:01:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Zilog » 2012-05-06, 00:29:58

Nie gram na keyboardzie,ale pamiętam kiedyś za dzieciaka bawiłem się jakimś małym klawiszowcem z kilkoma funkcjami dźwięku i mi to w zupełności wystarczyło,a jaka była radocha :mrgreen:

Jeżeli dziecko ma się dopiero uczyć grać to nie widzę sensu kupowania czegoś droższego,ten MK-2061GE jest dobrym rozwiązaniem,posiada dość dużo funkcji.
Casio,Yamaha,Korg,Roland to keyboardy dla wymagających,płacąc za nie płacimy m.in za markę. Jeżeli dziecko nauczy się grać do perfekcji to w przyszłości możesz pomyśleć o zmianie sprzętu na lepszy ;)
Avatar użytkownika
ZilogMale
Moderator
Moderator
 
Posty: 2797
Dołączył(a): 2007-06-01, 19:48:57
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Imię: Tomasz

Postprzez kropla » 2012-05-07, 12:41:48

Widzisz, właśnie dobrze mówisz też jestem takiego zdania. Tylko nie wiem czy jego wiek jest odpowiedni do takiego sprzętu, czy nie lepiej właśnie już coś lepszego, ale z drugiej strony jeśli ta jego chęć do gry na keyboardzie będzie tylko chwilowa, to szkoda pieniędzy na coś droższego, tym bardziej że już po jego zakupie traci na wartości - gdybyśmy tak chcieli go odsprzedać potem. Chyba jednak zdecyduje się na coć w rodzaju tego MK-2061GE lub coś podobnego - ale na razie w tej cenie nic innego nie znalazłam :( Dzięki Zilog
Avatar użytkownika
kroplaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 596
Dołączył(a): 2010-08-02, 09:01:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2012-05-11, 23:50:05

Na pianinie grałam jako dziecko. Na keyboardzie też. Było to Casio. Do dziś go mam i do dziś działa - całe 20 lat. Lepiej zainwestować w coś dobrego niż wydać kasę na coś, co po 2 latach trzeba będzie wyrzucić na śmietnik. Szczególnie jeśli kupujesz dla własnego dziecka albo kogoś bliskiego.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy


  • Inne

Powrót do Elektronika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 98 gości

cron