[problem] telwizja n , hdtv a 2 telewizory

Masz problem z żelazkiem, lodówką, telewizorem? Nie wiesz jaką nawigację kupić? Lub po prostu jeśli chcesz się pochwalić nowym zakupem - napisz w tym dziale ;]

[problem] telwizja n , hdtv a 2 telewizory

Postprzez dragoner » 2007-07-13, 11:41:05

Wiec tak moja mama ma telewizor w swoim pokoju i ma telewizje n, hdtv , a ja w swoim pokoju tez mam telewizor ale jak to robic zeby byly u mnie programy z setality telewizji n tak jak u mamy (juz mowie ze nie mam zamiaru kupić 2 satelity i odbiornika)
Avatar użytkownika
dragonerNone specified
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2007-07-13, 11:39:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] telwizja n , hdtv a 2 telewizory

Postprzez Ahl-I-Batini » 2007-07-13, 13:41:37

Musisz rozdzielic sygnal po prostu. Ale miej swiadomosc, ze mozesz ogladac tylko to co jest na drugim telewizorze ;p
Jeśli człowiek pracuje, zawsze pracuje na kogoś, a wtedy nie jest człowiekiem tylko niewolnikiem, a ja wszędzie i zawsze chciałem sam, chciałem być sam, żeby mieć wszystkich gdzieś, razem z ich smutkiem i beznadziejnym żalem.
Strugaccy
Avatar użytkownika
Ahl-I-BatiniNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1255
Dołączył(a): 2006-03-31, 18:51:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] telwizja n , hdtv a 2 telewizory

Postprzez Júzek » 2007-07-21, 22:28:01

Dokładnie tak jak to ujął Ahl-I-Batini. Wszystkie znane mi odbiorniki cyfrowe, nie tylko satelitarne ale i np. cyfrowa vectra nie mają funkcji dzielenia sygnału w sposób umożliwiający oglądanie dwóch osobnych kanałów na jednym dekoderze w tym samym momencie.

A szkoda :zalamany:

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
JúzekNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2006-06-23, 15:08:15
Lokalizacja: ols.vectranet.pl
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Sprzęt AGD/RTV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 123 gości

cron