jaki sprzęt?

Masz problem z żelazkiem, lodówką, telewizorem? Nie wiesz jaką nawigację kupić? Lub po prostu jeśli chcesz się pochwalić nowym zakupem - napisz w tym dziale ;]

Re: jaki sprzęt?

Postprzez Natalia1802 » 2013-04-15, 17:14:48

No zdarza się, że sprzęt tyle wytrzymuje. A ile ta pralka kosztowała, pamiętasz? Mimo wszystko wydaje mi się, że od tamtej pory coś się jednak zmieniło.
Avatar użytkownika
Natalia1802None specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2013-01-05, 23:20:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Qasia » 2013-04-15, 17:32:26

Ja myślę, że wybór firmy przy kupowaniu sprzętu i tak zależy od jakichś tam doświadczeń. Nie kupujemy raczej pierwszej pralki w życiu, u rodziców też z jakichś korzystaliśmy. Jak komuś się spodobają programy i będzie spełniała jego oczekiwania w użytkowaniu to się zdecyduje i tak bez względu na to, jakie ma części. Ale zgadzam się z poprzednią opinią, że nie warto inwestować majątku. Teraz za naprawdę niewielkie pieniądze można coś znaleźć. A jeżeli coś się zepsuje lub nie będzie nam odpowiadało to będziemy o tym na pewno pamiętać w przyszłości.
Avatar użytkownika
QasiaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2013-03-14, 14:12:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Natalia1802 » 2013-04-15, 23:38:13

No pewnie. Każdy z nas mimo czyjegoś zdania i tak ma swoje własne upodobania. Szczerze mówiąc to ja kiedy już coś mi się spodoba i się uprę to raczej nie zmienię swojego zdania. A jeszcze kiedy serwisanci mi doradzają to tym bardziej jestem przekonana. No i tak jest też w tym przypadku.
Avatar użytkownika
Natalia1802None specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2013-01-05, 23:20:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: jaki sprzęt?

Postprzez Qasia » 2013-04-16, 12:01:14

No właśnie. Tutaj spotykamy różne opinie ale jak już coś jest zakodowane to ciężko zmienić:-) Dla mnie ważne jest, żebym w pralce miała możliwość ustawienia czasu zakończenia prania i prania w bardzo niskiej temperaturze, bo dzięki temu nie niszczą mi się kolory. Ważna też jest klasa energetyczna, a widziałam takie z A+++
Avatar użytkownika
QasiaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2013-03-14, 14:12:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: jaki sprzęt?

Postprzez Natalia1802 » 2013-04-18, 12:44:08

A jak w tych pralkach jest z odświeżaniem ubrań, kiedy zapomnę wyłączyć pranie? Jest coś, dzięki czemu ubrania nie będą brzydko pachnieć po kilku godzinach?
Avatar użytkownika
Natalia1802None specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2013-01-05, 23:20:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: jaki sprzęt?

Postprzez privace » 2013-04-19, 10:07:50

>ciach<
Jak żyję nigdy mi się nie zdarzyło zapomnieć, że pranie robię.... :pudlo:


ostrzeżenieEdytowany przez: zilog
Powód edycji: Post edytowany ze względu na obraźliwą wypowiedź.
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez privace » 2013-04-20, 08:41:26

Natalia1802 napisał(a): A jeszcze kiedy serwisanci mi doradzają to tym bardziej jestem przekonana.

Zastanów się dziewczyno jakie głupoty piszesz :zakrecony:
Z czego żyje serwis? Z naprawiania.
Co naprawia? Gówniany sprzęt, który się popsuł.
Co ma zrobić serwis, żeby mieć dużo pracy i dużo zarobić? Polecać klientom najgorszy sprzęt na rynku.
Dlaczego polecać najgorszy? Bo taki się szybko i często będzie psuł.
Czyli jak ci serwisant poleca Whirpool, to znaczy, że taki najczęściej u siebie na serwisie widzi, bo ciągle się psuje.
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: jaki sprzęt?

Postprzez Natalia1802 » 2013-04-22, 06:57:58

Mi owszem i to nie raz, nie mam tylko jednej rzeczy do zrobienia w domu i z pewnością nie jestem "sklerotyczną fleją" ! Serwisantem jest mój brat, ja przynajmniej zastanawiam się, kiedy coś piszę. A forum jest od tego, żeby porozmawiać kiedy akurat mam na to ochotę. Jeżeli mnie jakiś wątek nie interesuje to się w nim nie udzielam, inni też mogli by tak robić i nie wtrącać swoich nikomu niepotrzebnych komentarzy, które tylko rozmowę psują.
Avatar użytkownika
Natalia1802None specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2013-01-05, 23:20:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez Rudeness » 2013-04-22, 07:31:06

Niektórzy wchodzą na forum widocznie tylko po to, aby dać upust swemu chamstwu.. Widać nie są na tyle inteligentni, aby znaleźć inny sposób.
Droga Pani PRIVACE: jeżeli nigdy nie zdarzyło się Pani zapomnieć, o wyjęciu prania z pralki, gratuluję. Widocznie nie ma Pani zbyt wielu obowiązków w swoim domu. Kiedy ja zajmuję się dziećmi, kiedy się z nimi bawię lub spędzam w inny sposób czas zapominam o wszystkim, a mowa o praniu. Whirlpool- cały mój sprzęt w domu, z którego korzystam od ponad 12 lat pochodzi właśnie z tej firmy i ledwo na nim widać ślady użytkowania. Ma Pani ich sprzęt? Korzysta Pani? Nie?? :zdziwko: To po co Pani komentuje? Na tym jakże wspaniałym forum można znaleźć tyle ciekawych wątków, dlaczego psuć komuś humor swoimi beznadziejnymi komentarzami?!
Hmm.. Pani pedagog, specjalizująca się w swerze problemów osób z niepełnosprawnością wzroku (o ile informacje są prawdziwe), a nie widzi, że mimo wszystko nikogo swym nieprzyjemnym zachowaniem nie zmieni, a tym bardziej czyjegoś wyboru. Osobiście jest mi wstyd, że w gronie pedagogów, gronie, którego od wielu lat jestem członkiem są osoby wypowiadające się w ten sposób.
"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało"
Avatar użytkownika
RudenessNone specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2013-04-22, 07:08:55
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: jaki sprzęt?

Postprzez Qasia » 2013-04-22, 08:09:29

Natalia1802 napisał(a):A jak w tych pralkach jest z odświeżaniem ubrań, kiedy zapomnę wyłączyć pranie? Jest coś, dzięki czemu ubrania nie będą brzydko pachnieć po kilku godzinach?


Jest coś takiego jak cykl odświeżania. Obraca cyklicznie bębnem, kiedy pranie nie zostanie wyjęte. Zaczyna się godzinę po zakończeniu prania i może działać przez 11 godzin. Fajna sprawa, bo jak nie wyjmiemy prania to nie powstanie brzydki zapach. Mi też się zdarza zapomnieć, albo nie zauważyć, że już się skończyło prać.
Avatar użytkownika
QasiaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2013-03-14, 14:12:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez junior » 2013-04-22, 09:39:13

ja raz sobie włączyłem ten cykl odświeżania i się zastanawiałem kiedy to się skończy:P
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: jaki sprzęt?

Postprzez privace » 2013-04-22, 13:05:42

Rudeness napisał(a):Niektórzy wchodzą na forum widocznie tylko po to, aby dać upust swemu chamstwu.. Widać nie są na tyle inteligentni, aby znaleźć inny sposób.

Niektórzy wchodzą na forum widocznie tylko po to, aby napisać kolejny post reklamowy.. Widać nie są na tyle inteligentni, aby znaleźć inny sposób na reklamowanie firmy. Forum jest po to, żeby dzielić się swoim zdaniem- ja się dzielę moją niechęcią do natrętnej, nachalnej, wkurzającej reklamy Whirpoola która wręcz uwłacza inteligencji czytelników.

Zauważcie, że NORMALNI wieloletni, nie opłaceni przez whirpoola userzy forum nie reklamują i nie zachwycają się się konkretną firmą- piszą jaki sprzęt mają (a mają różny i różne o nich zdanie).
Psuję firmie kampanie reklamową? Psuję- z rozmysłem i chamsko psuję reklamę gównianego, psującego się sprzętu Whirpool na forum, które lubię. Reklamujcie uczciwie, zarejestruj się kochana/kochany jako "whirpool.com" i uczciwie zareklamuj to, za co dostajesz kasę, a nie udawaj zadowolonego klienta. Proste? Mamy tu zdaje się jednego reklamodawce zarejestrowanego jako Pko.pl (o ile mnie pamięć nie myli), którego szanuję za uczciwe pisanie tematów reklamowych w sposób jasny i bez owijania w bawełnę, jakim to szczęśliwym człowiekiem jest i zachwycony usługami banku. Aaa i jeszcze doradca.grupy.allegro, który też nie ściemnia, tylko w dziele na reklamę pisze ofertę stażu- a mógłby przecież napisać- "ah, och ,szukam stażu, co myślicie o allegro? bo słyszałam, że tam szukają i nie wiem czy warto- ależ kochana, no pewnie, że warto, sama tam miałam staż i było cudownie". PKO i Allegro jako firmy reklamujące się otwarcie mają u mnie plus- whirpool robiący z ludzi idiotów ma u mnie za tą kampanie minus.
Natalia1802 kup sobie w końcu tą pralkę i przestań marudzić. Ileż można miesięcy pieprzyć jak cnotka, co to by chciała ale się waha.. I nie zapomnij wkleić fotki swoich gatek piorących się w tym zachwycającym sprzęcie, żeby wszyscy uwierzyli, że faktycznie kupiłaś pralkę i wcale, ale to wcale nikt ci za reklamowanie nie płaci. :pudlo:
A tak przy okazji- wkurza was zawodowo czy osobiście, że na taką kampanie niektórzy myślący ludzie się nie nabierają?
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: jaki sprzęt?

Postprzez Rudeness » 2013-04-22, 14:25:54

Nie muszę być na forum nie wiadomo ile abym miała prawo wypowiadania się w sposób, jaki mi odpowiada. Aż żal dyskutować z kimś takim jak Pani, to właśnie Pani wypowiedzi uwłaczają inteligencji osób chcących w normalny sposób porozmawiać. Skoro ma Pani taką chęć oglądania czyjejś bielizny to może należy zmienić tematykę forum. Szkoda, że nawet najprostsze tematy, gdzie ludzie mający konkretny problem chcą porozmawiać są przez takie osoby psute. Żenada.
"Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało"
Avatar użytkownika
RudenessNone specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2013-04-22, 07:08:55
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2013-04-22, 22:38:00

Whirpool robi bardzo mocne pralki - na YouTube jest dowód ;-)





PS. Apeluję o spokój i wypowiadanie się tylko w temacie.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez junior » 2013-04-23, 08:57:32

to nie jest uczciwy test:P, do takich zabaw odłączają czujniki i wrzucają spore obciążenie które rozkłada się niesymetrycznie, a dalej to ju rezonans... tego nie przetrwa, żadna pralka.
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Postprzez cre[a]tive » 2013-04-23, 21:00:29

junior napisał(a):tego nie przetrwa, żadna pralka.


Dokładnie, niemożliwe, by coś takiego przetrwała jakakolwiek pralka, przecież tam wrzucono jakieś ciężkie żelastwo. Natomiast jestem jak najbardziej pod wrażeniem Whirlpoola, bo przetrwała tę masakrę bardzo długo, a silnik nawet skacząc po trawie poruszał bębnem wykonując pranie / wirowanie : D
Jak będę kupować kolejną pralkę to na pewno po tym teście rozważę kupno Whirlpoola :p
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: jaki sprzęt?

Postprzez Natalia1802 » 2013-05-28, 20:14:32

Czyli jak widać moje przekonanie do firmy whirlpool nie było bezpodstawne:-P Kupiłam ich zmywarkę. Skoro pralka wytrzymała takie rzeczy to przy mim użytkowaniu zmywarka będzie baaardzo długo;-)
Avatar użytkownika
Natalia1802None specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2013-01-05, 23:20:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez junior » 2013-06-07, 12:38:00

kurcze w swojej łazience spędzam góra 40 minut dziennie czy to powód by zadawać temu pomieszczeniu jakiś ekstra szyk?
zawsze możesz się nie zgodzić z opinią autora tego postu.
Avatar użytkownika
juniorMale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 1446
Dołączył(a): 2008-06-22, 11:07:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Re: jaki sprzęt?

Postprzez Natalia1802 » 2013-06-11, 20:14:57

Nie jemy w łazience kolacji przy świecach żeby zadbać o szyk i elegancję.. Łazienka ma być czysta i zadbana, to jest podstawa według mnie.
Avatar użytkownika
Natalia1802None specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2013-01-05, 23:20:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Qasia » 2013-06-16, 19:59:45

Większość sprzętów to plastikowa obudowa, uwagę powinno się raczej zwracać na części, które odpowiadają za pracę urządzenia. W pralce głównie silnik i bęben. Warto się rozejrzeć jakie są koszty napraw w modelach, które nas interesują.
Avatar użytkownika
QasiaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2013-03-14, 14:12:50
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Sprzęt AGD/RTV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 80 gości

cron