GoGear HDD6320/00 - problem ze zgrywaniem

Masz problem z żelazkiem, lodówką, telewizorem? Nie wiesz jaką nawigację kupić? Lub po prostu jeśli chcesz się pochwalić nowym zakupem - napisz w tym dziale ;]

GoGear HDD6320/00 - problem ze zgrywaniem

Postprzez Freaken » 2008-05-14, 14:12:34

Witam
Kupiłem sobie jakiś czas temu wymieniony w tytule odtwarzacz, i przez długi czas nie miałem z nim żadnych problemów, byłem z niego bardzo zadowolony. Jednak od czasu kiedy postanowiłem uaktualnić w nim oprogramowanie za pomoca Device Manager'a, po podłączeniu do kompa nie mogę już zgrywać na niego [na mp3] innych plików niż muzycznych i zdjęć :/. Synchronizowanie za pomocą WMP działa normalnie, mogę też muzyke zgrywać wchodząc przez "mój komputer", ale gdy chce wrzucić coś innego, np plik pdf to pokazuje się komunikat
Plik "xxxx" nie jest obsługiwany na tym urządzeniu. To urządzenie może akceptować tylko pliki typu: obraz, audio, lista odtwarzania, album audio i folder

Wcześniej nie miałem takiego problemu.
Mam Win XP i WMP 10.

z góry thx za pomoc :)
Avatar użytkownika
FreakenNone specified
Nowy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2008-05-14, 13:57:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: GoGear HDD6320/00 - problem ze zgrywaniem

Postprzez Q3lo » 2008-05-19, 00:18:01

Miałem ten sam problem co Ty. I chyba także opisywałem go na forum. Także mam GoGear i pomogł mi tylko format C. Spróbuj zainstalować WMP11 i sformatuj pamieć.
"Jedzcie gówna! Miliony much nie mogą się mylić!!!"
Avatar użytkownika
Q3loNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 6560
Dołączył(a): 2004-09-26, 22:44:02
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Sprzęt AGD/RTV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości