mp4 again...

Masz problem z żelazkiem, lodówką, telewizorem? Nie wiesz jaką nawigację kupić? Lub po prostu jeśli chcesz się pochwalić nowym zakupem - napisz w tym dziale ;]

mp4 again...

Postprzez Oyen » 2008-04-13, 08:59:45

Wiem, że was męczę z tymi mp4 i ogólnie ale musze wiedzieć. Zrezygnowałem jużz tych e-booków na rzecz aparatu. Sprzedałem ostatnio swój telefon i mam conieco zaoszczędzone (400 zł) . W kieszeni mam niesmiertelny telefon (3310) więc moge odbierać telefon czy pisać smsy. Nie chce już inwestować w telefon, bo teraz 'fajne' są tylko te ze sliderem albo drogie nokie na co mnie narazie nie stać. Więc chciałbym kupić sobie mp4. Najlepiej z dotykowym ekranem, może apratem. I przede wszytstkim, żeby bateria długo trzymała...
3 dni szukałem na allegro, odpuszczając sobie wszystkie no-name, i wszystkie ala'IPod Tocu etc., wyszperałem odtwarzacz Pentagramu 8GB. Co wy na taki sprzęt? Macie coślepszego?
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: mp4 again...

Postprzez kamil » 2008-04-13, 21:20:44

Spotkałem się nie raz z panelem dotykowym i nie sprawdzało się to. Zacinały się przyciski. Może ja miałem pecha, ale takie mam doświadczenie z tym.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: mp4 again...

Postprzez Oyen » 2008-04-13, 21:54:43

No dobra, to bez dotykowego.. Chociaż podobał mi sie ten Pentagram, dopicowany był..
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: mp4 again...

Postprzez Ahl-I-Batini » 2008-04-14, 00:02:20

iAudio Cowon D2
Vedia V39
Meizu M6
iRiver Clix 2gen.

Sa to playery z dobra jakoscia dzwieku, grajace na wielu sluchawkach dobrze i obslugujace wiele formatow. Widze, ze szukasz bajerow, wiec najpierw sam sobie obadaj specyfikacje, a szczegoly moge Ci potem powyjasniac. Moga Ci sie wydac dziwne te nazwy firm, ale zapewniam - jakosc bije na glowe wszedzie polecanego creativa, nie mowiac o pentagramie.
Jeśli człowiek pracuje, zawsze pracuje na kogoś, a wtedy nie jest człowiekiem tylko niewolnikiem, a ja wszędzie i zawsze chciałem sam, chciałem być sam, żeby mieć wszystkich gdzieś, razem z ich smutkiem i beznadziejnym żalem.
Strugaccy
Avatar użytkownika
Ahl-I-BatiniNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1255
Dołączył(a): 2006-03-31, 18:51:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: mp4 again...

Postprzez paimka » 2008-04-14, 00:25:06

Ahl-I-Batini napisał(a):iRiver Clix 2gen.


Mimo że osobiście nie używam takowego. To firma wykonywała odtwarzacze dla "gwiazdeczek" z diamentai i w złocie.
W casopismach dla restselerów, ta firma była bardzo chwalona. Myślę że inwestycja w ten sprzęt nie byłaby chybioną.
(...)my walczymy jeszcze gdzie indziej. każdego dnia staczamy wyniszczające pojedynki, których nikt nie widzi ani nie rozumie, ani nawet nie ma pojęcia o ich istnieniu. pojedynki z samym sobą, z własnymi emocjami.
Avatar użytkownika
paimkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 2007-05-28, 15:38:21
Lokalizacja: Wawa/Czewa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: mp4 again...

Postprzez Oyen » 2008-04-14, 20:58:54

IRIver słyszałem, Vedia też.. reszte musze obejrzeć.


P.S więcej tematów o mp4 nie bedzie :)
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: mp4 again...

Postprzez Oyen » 2008-04-15, 21:44:39

a jeszcze jedno pytanko na temat jakości. wybrałem Vedie ale czy jakoś dźwięku jest porównywalna z IPodami?
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: mp4 again...

Postprzez Ahl-I-Batini » 2008-04-16, 17:11:10

Porownywalna? Nie.
Poza dwoma modelami, juz nie w sprzedazy przebija wszystkie.
Przegralaby z iPodem Classic 6Gen podlaczonym pod wzmacniacz sluchawkowy. Ale to rozwiazanie za circa 1400 zł a i tak wymaga odpowiednich sluchawek i jakosci materialu muzycznego.
iPod wcale nie jest taki super.
Jeśli człowiek pracuje, zawsze pracuje na kogoś, a wtedy nie jest człowiekiem tylko niewolnikiem, a ja wszędzie i zawsze chciałem sam, chciałem być sam, żeby mieć wszystkich gdzieś, razem z ich smutkiem i beznadziejnym żalem.
Strugaccy
Avatar użytkownika
Ahl-I-BatiniNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1255
Dołączył(a): 2006-03-31, 18:51:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Sprzęt AGD/RTV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 439 gości

cron