[problem] Jakie słuchawki wybrać?

Masz problem z żelazkiem, lodówką, telewizorem? Nie wiesz jaką nawigację kupić? Lub po prostu jeśli chcesz się pochwalić nowym zakupem - napisz w tym dziale ;]

Re: [problem] Jakie słuchawki wybrać?

Postprzez traphezz » 2007-03-14, 18:05:29

Dostalem te creative do odtwarzacza i nie narzekam na jakosc szkoda tylko ze te gabki(?) latwo spadaja i mozna zgubic

traphezzNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 5249
Dołączył(a): 2004-11-08, 17:49:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Adam

Re: [problem] Jakie słuchawki wybrać?

Postprzez Miszczu » 2007-03-14, 18:47:50

słuchawki te to chyba jakaś podróbka bo dobre słuchawki creativa kosztują coś koło 80 zł.
Jeśli dostaniesz te słuchawki to postaraj się nie robić za głośno muzyczki bo możesz je przepalić ;] najpierw daj im się rozgrzać niech membranka pochodzi sobie luźno niech się wszystko ładnie dostosuje. ja mam w mp3 słuchaweczki kumpel miał takie same już 3 sztuki za każdym razem słuchał muzyki prawie na cały regulator i zawsze cos mu się z nimi działo ja w swoich dałem im się rozgrzać 10 h pracy co godzine 2 stopnie glosnosci w górę ;] teraz bzykaja aż miło ;] (to tak samo jak z częściami w samochodzie muszą się dotrzeć i przypasować aby zaczęły pracować poprawnie:=))
Avatar użytkownika
MiszczuNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2007-03-10, 18:32:30
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] Jakie słuchawki wybrać?

Postprzez traphezz » 2007-03-23, 16:05:17

Ja nie lubie sluchac muzyki na "full" bo uszy bola. A to taki zal jest jak sie jedzie w autobusie i sie slyszy co kto na drugim koncu slucha. Widzialem dzisiaj te KOSSy i jakies duze mi sie wydawaly O_o


EDIT


Pochwal sie nowym nabytkiem Szymon

traphezzNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 5249
Dołączył(a): 2004-11-08, 17:49:22
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Imię: Adam

Re: [problem] Jakie słuchawki wybrać?

Postprzez BlueMan » 2007-03-23, 20:02:35

Jutro będę mieć aparat cyfrowy, jutro zamieszczę "raport" z testów słuchawek i mp3 playera ;)

Wstępnie moge powiedzieć, że KOSS super, Creative do bani... :|
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19108
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: [problem] Jakie słuchawki wybrać?

Postprzez Oyen » 2007-11-29, 23:16:54

Blue~nie zdałeś relacji xD a ja chce napisać o tych KOSSach po sprawie..

Dźwięk-pierwsza klasa, odcinają od otoczenia już słabiej a z czasem bardzo słabo..
Gumki na których są słuchawki wyrabiają się po tygodniu a nigdzie nie można ich dokupić.
Ostatnio jedna ze słuchawek przestała działać, no to wysłałem na 'dożywotnią gwarancje'. I co sie okazało? Zepsute z winy użytkownika i nei zostaną naprawione. Na szczęście nie płaciłem za naprawę, bo by mnie oszukali znając życie. Dlatego apeluje nie kupujcie KOSS'ów. Drogie a nie do końca dobre...
http://kuudel.blogspot.com/
Avatar użytkownika
OyenNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2740
Dołączył(a): 2006-04-02, 17:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: [problem] Jakie słuchawki wybrać?

Postprzez BlueMan » 2007-11-30, 02:07:19

Oyen, http://www.blueman.pl/sprzet/id27-sluch ... ative.html :D już dawno na blogu jest ;)

ja nie mam problemów z gumkami w KOSS :/
Ale raczej drugi raz bym ich także nie kupił... mam wrażenie, że lekko prawa słuchawka trzeszczy ;) ale nie chce mi się oddawać na gwarancje, bo coś się za to płaci :|
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19108
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Sprzęt AGD/RTV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości