Damskie narządy w avatarach kobiet.

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Re: Damskie narządy w avatarach kobiet.

Postprzez cre[a]tive » 2007-10-09, 18:52:27

taki temat się rozwinął, gdy mnie nie było, och ... ;)

napiszę całkiem szczerze, iż nigdy nie rozumiałam kobiet ustawiających sobie w awatarze półnagie kobiety. co nie znaczy, że to potępiam, lecz po prostu nie rozumiem argumentacji. przeczytałam temat, ale w sumie nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie - dlaczego? może nie znalazłam jej dlatego, iż w temacie wywiązało się sporo agresji i kobiety, które na tym forum posiadają tego typu awatary nie pisały już szczerze lecz dały się wciągnąć w "kłótnię". może jeszcze ktoś napisze całkiem szczerze i otwarcie i się dowiem, bowiem przyznam, że to mnie nurtuje.

od dawna mam na ten temat pewną swoją teorię, ale boję się napisać, bo jeszcze mnie zlinczują :mrgreen: ;)

a tak szczerze, to ja bym nie ustawiła sobie takiego awataru - wypada podać powód - nie pasowałoby to do mojego wewnętrznego "ja", określę to tak :]

wg mnie avatar służy do określenia, po części, jakiegoś aspektu osobowości użytkownika forum, a nagie lub półnagie ciało, czy to mężczyzny czy kobiety, żadnego aspektu mojej osobowości by nie przedstawiło.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Damskie narządy w avatarach kobiet.

Postprzez Palla » 2007-10-09, 19:15:47

kobieta napisał(a):może nie znalazłam jej dlatego, iż w temacie wywiązało się sporo agresji i kobiety, które na tym forum posiadają tego typu awatary nie pisały już szczerze lecz dały się wciągnąć w "kłótnię".


Chciałabym tylko napisać, ze to nie my zaczelysmy "wojne". Wszystko to co pisze jest szczere. To, ze mam taki avatar to nie daltego, ze taka jestem jak dziewczyna z obrazka, tylko po prostu mi sie spodobał i tyle. Nigdy nie szukałam/szukam avatarów, które pokazują jaka jestem, bo i tak każdy ma inne zdanie na ten temat, więc to by nie miało sensu. Chociaż tak naprawde mało mnie obchodzi, co ludzie o mnie myślą, ale to juz inny temat.
Tak wogóle, to ja nie mam do Ciebie pretensji, zeby bylo jasne. ;)
Avatar użytkownika
PallaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1761
Dołączył(a): 2007-04-05, 12:50:36
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Damskie narządy w avatarach kobiet.

Postprzez femme » 2007-10-09, 19:47:37

Palla napisał(a):tylko po prostu mi sie spodobał i tyle. Nigdy nie szukałam/szukam avatarów, które pokazują jaka jestem,

Kurczę tego typu stwierdzenie jest w pierwszym poście odpowiadającym na ten temat, czy naprawdę jest tak trudne zrozumieć, że coś się poprostu podoba??
Ehhhhh :kwasny:
Avatar użytkownika
femmeNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 605
Dołączył(a): 2007-09-14, 21:50:10
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Damskie narządy w avatarach kobiet.

Postprzez Palla » 2007-10-09, 19:52:36

femme911 napisał(a):Kurczę tego typu stwierdzenie jest w pierwszym poście odpowiadającym na ten temat, czy naprawdę jest tak trudne zrozumieć, że coś się poprostu podoba??
Ehhhhh


Ale ja to rozumiem, tłumacze tylko innym dlaczego mam taki avatar, a nie inny.
Avatar użytkownika
PallaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1761
Dołączył(a): 2007-04-05, 12:50:36
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Damskie narządy w avatarach kobiet.

Postprzez femme » 2007-10-09, 19:56:21

Palla, ja wiem, że Ty rozumiesz dlatego podałam Twoją wypowiedź jako przykład, to było skierowane do innych :)
Avatar użytkownika
femmeNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 605
Dołączył(a): 2007-09-14, 21:50:10
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Damskie narządy w avatarach kobiet.

Postprzez cre[a]tive » 2007-10-09, 20:03:22

można tu stracić cierpliwość.

femme911 napisał(a):Kurczę tego typu stwierdzenie jest w pierwszym poście odpowiadającym na ten temat, czy naprawdę jest tak trudne zrozumieć, że coś się poprostu podoba??
Ehhhhh :kwasny:


kurcze, a czy tak trudno zrozumieć, że "podoba się bo tak" to słaba argumentacja? o ile w ogóle można to podciągnąć pod ten termin... :zdziwko:
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Damskie narządy w avatarach kobiet.

Postprzez femme » 2007-10-09, 20:18:15

kobieta,
No dobrze..
Ja się takimi zdjęciami interesuję już od kilku lat, nie są to akty tylko tak zwana nagość zakryta, najbardziej zdjęcia kobiet oraz par - kobiet i mężczyzn, a jeżeli są czarnobiałe to już w ogóle super :ok:
Nigdy nie są to zdjęcia wulgarne, także jeśli chodzi o pary, ludzie na takich zdjęciach co prawdą są goli, ale się co najwyżej przytulają (wygląda to poprostu pięknie) i tak naprawdę nic nie widać bo jest zrobione w sposób elegancki..
Dla mnie te zdjęcia to sztuka i PODOBAJĄ MI SIĘ STRASZNIE, więc w moim przypadku to "podoba mi się" jest jak najbardziej trafne...
Avatar użytkownika
femmeNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 605
Dołączył(a): 2007-09-14, 21:50:10
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Damskie narządy w avatarach kobiet.

Postprzez Palla » 2007-10-09, 20:19:30

kobieta napisał(a):kurcze, a czy tak trudno zrozumieć, że "podoba się bo tak" to słaba argumentacja? o ile w ogóle można to podciągnąć pod ten termin...


Dobra to wytłumacz mi np. avatar Hitmana? Czy jego avek moze, przedstawiać jego osobość? Sądze, że nie, nie wiem czy wybrał go dlatego, że mu sie spodobał (tak mi sie wydaje) czy jest może inny powód, ale mi też się nie podoba wiele avatarów, które są tu na forum, jednak nie krytykuje tego, bo jest to sprawa userów.
Avatar użytkownika
PallaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1761
Dołączył(a): 2007-04-05, 12:50:36
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Damskie narządy w avatarach kobiet.

Postprzez cre[a]tive » 2007-10-09, 20:42:42

Palla, femme911,
dlatego właśnie w moim pierwszym poście w tym temacie użyłam fraz - wg mnie, ja bym nie ustawiła, ja nie rozumiem argumentacji, itp, czyli są to moje osobiste odczucia i nikomu ich nie narzucam.

napisałam też wyraźnie - nie potępiam osób, które sobie takie avatary ustawiają, a że nie rozumiem argumentacji to mam do tego prawo, bo argument typu "podoba mi się, bo tak" jest dla mnie niewystarczający. dla niektórych z Was jest i ok, ja Wam tego nie bronię, ale nie brońcie też mi pytania o konkretne argumenty. jeśli żadna z Was takich nie ma do napisania w tym temacie to nie widzę problemu, ale również nie widzę powodu dla nerwów i pisania - "czy tak trudno to zrozumieć". cóż, dla niektórych trudno zrozumieć jak można ustawić taki avatar, dla innych trudno zrozumieć, jak można tego nie rozumieć, jak widać z tej prostej sytuacji ludzie mają poglądy diametralnie różne i mogą nie rozumieć tego co jest dla innych oczywiste, dzięki temu są fora i możemy rozmawiać i nie zamydlajmy dyskusji niepotrzebnymi emocjami, bo nie warto.

Dobra to wytłumacz mi np. avatar Hitmana? Czy jego avek moze, przedstawiać jego osobość?


nie wiem, czy hitman ma na temat roli avatarów takie samo zdanie jak ja. wg mnie avatar służy do przedstawienia jakiegoś aspektu osobowości, a może wg niego ma prowokować lub tysiące innych rzeczy, nie mi to oceniać.

a propos i właśnie uzyskałam argumentację avatara femme911 - bo wiele lat interesujesz się takimi zdjęciami itd, jak napisałaś. o to mi właśnie chodziło.

może jeszcze ktoś będzie chętny wyjaśnić swój wybór.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Damskie narządy w avatarach kobiet.

Postprzez Palla » 2007-10-09, 20:48:37

Kobieta, akurat do Ciebie nie mam pretensji, w sumie to do nikogo nie mam, ale jak ktoś mnie obraża to nie bede siedziec spokojnie, tylko sie wypowiem.
Chetnie bym Ci wyjasnila dlaczego mam taki avatar, ale jedyne co moge napisac to to, ze wlasnie taki mi sie spodobal i przypadl mi do gustu. Nic wiecej na ten temat nie mam do powiedzenia.
Avatar użytkownika
PallaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1761
Dołączył(a): 2007-04-05, 12:50:36
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Damskie narządy w avatarach kobiet.

Postprzez privace » 2007-10-09, 21:00:45

Ja już kieeedyś, kiedyś pisałam, że moje awki najczęściej są wyrazem moich aktualnych nastrojów. A jakoś tak jest, że przy tym jestem kobietą i odpowiadają mi awki z kobietami. A że akurat lubię erotykę, więc ona najczęściej gości w moich awatarkach. Podkreślam- erotyka, nie sex. Zwłaszcza, że ostatnio moim "dostarczycielem" pomysłów jest Kamil888 i podsuwa mi awki o takiej treści, bo jakoś tak mnie postrzega ;)
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Damskie narządy w avatarach kobiet.

Postprzez Ahl-I-Batini » 2007-10-09, 22:43:51

A czy moj avatar ma podtekst seksualny? A moze to juz pedofilia?!
Jeśli człowiek pracuje, zawsze pracuje na kogoś, a wtedy nie jest człowiekiem tylko niewolnikiem, a ja wszędzie i zawsze chciałem sam, chciałem być sam, żeby mieć wszystkich gdzieś, razem z ich smutkiem i beznadziejnym żalem.
Strugaccy
Avatar użytkownika
Ahl-I-BatiniNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1255
Dołączył(a): 2006-03-31, 18:51:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Damskie narządy w avatarach kobiet.

Postprzez Codino » 2007-10-10, 00:12:02

A czy moj avatar ma podtekst seksualny? A moze to juz pedofilia?!

Ja myślę, że jest obrzydliwy i wklejając go chciałeś pokazać jakiś swój niejasny sprzeciw wobec miłości heteroseksualnej.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Damskie narządy w avatarach kobiet.

Postprzez hitman1986 » 2007-10-10, 00:36:36

kobieta napisał(a):nie wiem, czy hitman ma na temat roli avatarów takie samo zdanie jak ja. wg mnie avatar służy do przedstawienia jakiegoś aspektu osobowości, a może wg niego ma prowokować lub tysiące innych rzeczy, nie mi to oceniać

Mój avatar spodobał mi się, i tyle. Nie ma reprezentować moich poglądów seksualnych, orientacji politycznych czy preferencji co do sposobu jedzienia makaronu. Po prostu ma byc, bo w profllu jest taka rubryka. I tyle.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Damskie narządy w avatarach kobiet.

Postprzez Júzek » 2007-10-10, 02:24:26

By pokazać, że są łatwe...
O demet ...

Czy takie zachowanie jest normalne?
Na zlotach itd TAK :ok:

Takie panie są wyuzdane i na pewno nie zmysłowe
Zależy. Typowy spelunowy striptiz polega na "im mniej ubrania tym lepiej". Ale dobry taniec w odpowiedniej oprawie dźwiękowej, zapachowej jest czymś naprawdę wspaniałym i pięknym. Żałosne jest obrażanie tematu tańca erotycznego przez osoby, które nie miały okazji go podziwiać.

Jak taniec przy rurze może nie kojarzyć się z rozbieraniem

Może. Kwestia podejścia.

Żaden mężczyzna nie wstawia męskich pośladków tylko dlatego, że są fajne

Pomijając homoseksualistów ;)
Wydaje mi się, że to działa na podobnej zasadzie co oglądanie filmów erotycznych. Zdecydowana większość woli oglądać dwie panienki bawiące się ze sobą niż dwóch facetów robiących to samo.

smoczyca napisał/a:
pomorze

sugerowałbym zapoznanie się ze słownikiem ortograficznym...
smoczyca napisał/a:
chyba macie jakieś dodatkowe prawa psu

a tego to nie zrozumiałem, next time używaj, proszę, znaków przystankowych...
smoczyca napisał/a:
napisz do Bravo o swoim problemie, bo widze ze takowy i to nie maly posiadasz!!

Krócej byłoby napisać "nie mam argumentów".

Nie wiem ile masz lat i generalnie gówno mnie to obchodzi,

Wyhamuj. Osoba na Twoim stanowisku i sypiąca takimi tekstami znacząco obniża jakość forum
:dobani:

a tak mamy przynajmniej ciekawy temat do rozmowy

Obraź jeszcze jakąś mniejszość narodową - będziesz mógł z dumą patrzeć jak temat ciągnie się miesiącami... :dobani:

pisz co chcesz i w jaki sposob chcesz

Ale przy okazji zastanów się czy nie sprawisz nikomu przykrości swoimi słowami. Zwłaszcza gdy nie są prawdziwe. (nawiązując do "łatwości" kobiet na BF).

uwzieliscie się na nas za to, ze mamy takie a nie inne avatary,

(...) płeć, kolor skóry, przekonania, wyznanie, wykształcenie, cechy charakteru, cechy fizyczne, pochodzenie, poglądy (...)

Jak przeszkadzają takie avki,

... to sobie możesz wyłączyć w "Preferencjach".

Privace ja to tylko tak napisalam, ale przynajmniej nie bedzie jakis niepotrzebnych duskusji

Dyskusje to się dopiero zaczną. Co jest już jest erotyką a co jeszcze nie i nadaje sie na avatar.

Czytając wypowiedzi na temat sposobów dobierania treści avatarów można wypisać między innymi "bo mi się podoba", "bo przedstawia moja osobę" itd.. W przypadku gdy po jednej i drugiej stronie sa osoby, które myślą tak samo na temat sposobu doboru avatara jest wszystko w porządku. Natomiast gdy po jednej stronie mamy "bo mi się podoba" a po drugiej "przedstawia osobowość autora" a pomiędzy nimi avatar z nagimi pośladkami - w wyniku powstaje tego typu opinia jednej strony na temat drugiej.

Ale zamotałem :mrgreen:
Gdy osoba dobiera avatar "bo jej sie podoba", przedstawiający pupę to osoba traktująca avatar jako wizytówkę wnętrza może pomyśleć, że właściciel avatara z pupą jest zboczony. Oczywiście przykład wyssany z palca by sie ktoś nie obraził.

Jak czytałem powyższe posty w wielu z nich było tyle ślepej agresji - całkowicie bez sensu, przyp**** się dla zasady. Femme911 dobrze powiedziane. Mimo iż większość postów reprezentowała sobą jakiś poziom ten spodobał mi się najbardziej :]

Pozdrawiam większość.
Avatar użytkownika
JúzekNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 830
Dołączył(a): 2006-06-23, 15:08:15
Lokalizacja: ols.vectranet.pl
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Damskie narządy w avatarach kobiet.

Postprzez smoczyca » 2007-10-10, 11:15:13

Wstawiając sobie takiego avka jak teraz posiadam dwuznacznie mnie sie kojarzył:
po 1) z kobieta zniewolona przez faceta, co często niestety jest spotykane
Po 2) jak sie nie ma, co się lubi ..... to nie zawsze sie lubi, co sie ma ( może taki tyłek to moje marzenie )


takiej odpowiedzi udzieliłam na samym, poczatku wiec prosze nie pisac ze nie mam argumentow, bo podobnie jak inna kobieta wstawiam awek taki jak w danej minucie godzinie dniu sie czuje ostatnio mialam wklejony avek PIERD*LĘ nie robie a wlasnie, dlatego gdyz natlok pracy mnie do tego sprowokował a teraźniejszy avek powiem to jeszcze raz wkleiłam gdyż właśnie wkurza mnie taki sposób widzenia kobiety przez poniektórych mężczyzn zniewolona posluszna.... a to co drugi mnie sie podoba w tym avku to pupa o takiej marze o taka sie staram by i moja kiedyś taka byla I TYLE

nie padly ode mnie słowa BO MI SIE TAK PODOBA i juz
[*] Zamglone Twe oczy widziały tylko ciemne smugi... i Nas...[*]
Kocham Cię Ś.P MAMUSIU
Avatar użytkownika
smoczycaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1624
Dołączył(a): 2007-07-04, 09:30:45
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Damskie narządy w avatarach kobiet.

Postprzez Madzias » 2007-10-10, 11:17:44

Codino napisał(a):Pada argument w stylu "jesteś głupi bo tak" i wszystkie popieracie:)


Mhm...zastanawiam się, dlaczego słowo "płytki" dla Ciebie oznacza "głupi". Nie uwazam facetów udzielających się w tej dyskusji za głupich. Według mnie WY faceci stawiacie znak równości pomiędzy "nagością" a "seksualnym wyuzdaniem". Smutne.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Damskie narządy w avatarach kobiet.

Postprzez hitman1986 » 2007-10-10, 11:21:36

Madzias, pojechałaś....

Wiecie co, ja proponuję zamknąć już ten temat, bo przerodził się on nie w dyskusję, ale wojnę płci... Jak nikt nie zgłosi sprzeciwu, to zamykam.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Damskie narządy w avatarach kobiet.

Postprzez Madzias » 2007-10-10, 11:23:10

hitman1986 napisał(a):Mój avatar spodobał mi się, i tyle. Nie ma reprezentować moich poglądów seksualnych, orientacji politycznych czy preferencji co do sposobu jedzienia makaronu. Po prostu ma byc, bo w profllu jest taka rubryka. I tyle.


Podobać to może się koszula, którą masz zamiar założyc. Nie musiałeś dawać żadnego avatara. Wyjasnij dlaczego taki a nie inny? Mi się na przykład źle kojarzy twój avatar. I nie znając Ciebie jeszcze (bo jestem tutaj krótko) mysle, że masz bardzo radykalne poglądy.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Damskie narządy w avatarach kobiet.

Postprzez Codino » 2007-10-10, 11:45:16

Nie zamykajcie tego tematu, bo ciągle jest śmiesznie, pojawiają się coraz to nowe interpretacje:)
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 312 gości

cron