ZAWÓD - kobiecy dla mężczyzny - męski dla kobiety

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

ZAWÓD - kobiecy dla mężczyzny - męski dla kobiety

Postprzez smoczyca » 2007-09-24, 14:44:12

czy jest jeszcze jakiś zawód którego nie wypada lub nie wolno wykonywać mężczyźnie lub kobiecie??

widziałam ostatnio faceta przedszkolankę - stylistę paznokci - floryste - nianię

czy uważacie że np. mężczyzna może być przedszkolanką ??
[*] Zamglone Twe oczy widziały tylko ciemne smugi... i Nas...[*]
Kocham Cię Ś.P MAMUSIU
Avatar użytkownika
smoczycaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1624
Dołączył(a): 2007-07-04, 09:30:45
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ZAWÓD - kobiecy dla mężczyzny - męski dla kobiety

Postprzez makoomba » 2007-09-24, 14:47:58

smoczyca napisał(a):czy uważacie że np. mężczyzna może być przedszkolanką ??


Oczywiście że może, jeśli tylko to lubi i ma odpowiednią cierpliwość to czemu nie, chociaż ze względu na ostatnie doniesienia o wszechobecnej pedofilii może być trochę dziwnie postrzegany.
Słaba płeć jest silniejsza od płci mocnej o siłę słabości płci mocnej do płci słabej xD
http://makoomba.posadzdrzewo.pl/
Avatar użytkownika
makoombaNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1436
Dołączył(a): 2007-08-19, 20:47:49
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ZAWÓD - kobiecy dla mężczyzny - męski dla kobiety

Postprzez KLON » 2007-09-25, 07:38:07

raczej na pewno będzie dziwnie postrzegany co do innych zawodów zależy jak ktoś do tego podchodzi... żyjemy w takich czasach że niema za bardzo rozgraniczenia w zawodach na płeć męską czy żeńską.... jeśli ktoś jest dobry w tym co robi to czemu ma tego nie wykonywać...
http://www.trimek.pl

KLONNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 228
Dołączył(a): 2007-09-11, 13:09:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ZAWÓD - kobiecy dla mężczyzny - męski dla kobiety

Postprzez smoczyca » 2007-09-26, 14:03:11

juz tyle razy widzialam slyszalam jak kobieta opiekunka niania krzywdzi dziecko :(
lecz nadal sie bardziej bym bala zostawic pod opieka dziecko ( tymbardziej ze mam synka ) facetowi własnie przed pedofilstwo :( bo jesli opiekunka by miala np. bic mi synka zaraz by wyszlo i won z domu babo lecz gdybym sie dowiedziala ze synulek moj zostal .... ( az sie boje to nazwac ) nie wystarczyloby tylko won z domu
wiec ja ze swojej strony nigdy nie oddam synka pod opieke faceta obcego
[*] Zamglone Twe oczy widziały tylko ciemne smugi... i Nas...[*]
Kocham Cię Ś.P MAMUSIU
Avatar użytkownika
smoczycaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1624
Dołączył(a): 2007-07-04, 09:30:45
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ZAWÓD - kobiecy dla mężczyzny - męski dla kobiety

Postprzez Kropelka » 2007-10-04, 11:58:46

oczywiscie ze facet moze byc przedszkolanka! Kazdy powinien wykonywac taki zawod w jakim czuje sie dobry i jaki da mu satysfakcje, bo nie ma przyjemniejszej rzeczy niz budzic codziennie do pracy ktora sie lubi :)
A tak jeszcze a propos tej przedszkolanki to tak jakby zadac pytanie czy mama zawsze opiekuje sie dziecmi lepiej niz tata? tez bzdura (przyklad Britney)
Love Me or Hate Me
Avatar użytkownika
KropelkaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 168
Dołączył(a): 2007-05-22, 19:01:38
Lokalizacja: england
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ZAWÓD - kobiecy dla mężczyzny - męski dla kobiety

Postprzez thalcave » 2007-10-04, 13:58:46

smoczyca napisał(a):bo jesli opiekunka by miala np. bic mi synka zaraz by wyszlo i won z domu babo lecz gdybym sie dowiedziala ze synulek moj zostal ....

Opiekunka może mieć faceta... też są doniesienia, że pary robią to dziecią.
żyjemy w niebezpiecznym świecie
"It's great to be here. It's great to be anywhere"
Keith Richards
Avatar użytkownika
thalcaveNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 4328
Dołączył(a): 2005-12-28, 20:02:55
Lokalizacja: odległa galaktyka
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ZAWÓD - kobiecy dla mężczyzny - męski dla kobiety

Postprzez smoczyca » 2007-10-04, 14:09:00

thalcave, jesli mamy isc takim torem to co robia ojcowie, matki wlasnym dzieciom. niektorych zeczy nie da sie stwierdzic w niektorych sytuacjach niestety nie ochronimy swych dzieci. nie mozemy dac sie zwarjowac. ale unikac uniknionego !!
[*] Zamglone Twe oczy widziały tylko ciemne smugi... i Nas...[*]
Kocham Cię Ś.P MAMUSIU
Avatar użytkownika
smoczycaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1624
Dołączył(a): 2007-07-04, 09:30:45
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ZAWÓD - kobiecy dla mężczyzny - męski dla kobiety

Postprzez shirley » 2007-10-11, 16:07:24

Każdy powinien zajmować się ty, czym naprawdę chce i do czego ma predyspozycje.Chociaż mnie dziwi widok kobiet strażniczek miejskich,policjantek,służących w wojsku i mężczyzn wykonujących typowo kobiece zajęcia.Ale mają pełne prawo wybrać taki zawód i nie powinni być za to szykanowani.Czasem okazują się naprawdę dobrzy w tym co robią.

A jeśli chodzi o facetów pracujących w przedszkolu to myślę że jeśli mogą być troskliwymi ojcami to dlaczego nie mieliby równie dobrze opiekowac się cudzymi dziećmi. Może mają silny instynkt opiekuńczy i pedagogiczny (czy jak to tam nazwać)...
Jak mówi moja młodsza koleżanka: "są ludzie i parapety".
Avatar użytkownika
shirleyNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2007-09-30, 22:38:40
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ZAWÓD - kobiecy dla mężczyzny - męski dla kobiety

Postprzez dbQ » 2007-10-13, 10:06:58

smoczyca napisał(a):czy jest jeszcze jakiś zawód którego nie wypada lub nie wolno wykonywać mężczyźnie lub kobiecie??



Ja na przykład nigdy nie słyszałem, żeby szefem kuchni jakiś dużych restauracji była kobieta, zawsze jest to facet :super: ...a wydaje się, że to baby są od gotowania... :mrgreen:
czyli wniosek jest taki, że facet lepiej gotuje buehe, ironia losu :rotfl:
Są jeszcze użytkownicy Internet Explorera... Oczywiście szanujemy ich...
Obrazek
Avatar użytkownika
dbQNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2007-08-15, 00:35:16
Lokalizacja: Chorzów
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ZAWÓD - kobiecy dla mężczyzny - męski dla kobiety

Postprzez Ag » 2007-10-13, 13:11:26

dbQ napisał(a):nie słyszałem, żeby szefem kuchni jakiś dużych restauracji była kobieta, zawsze jest to facet :super:

Oj nie zawsze. Znam dużo kobiet zajmujących się tą pracą. :)
dbQ napisał(a):czyli wniosek jest taki, że facet lepiej gotuje buehe,

Od każdej reguły są wyjątki. Zresztą ja tak nie uważam. Nie mogę powiedzieć, że źle gotuję. Powiem, że nawet robię to dobrze. Z kolei mój ojciec jak zabierze się ze przygotowanie obiadu, czy innego posiłku, to nie wiem dlaczego, ale jego potrawy mi nie smakują. :P

Kropelka napisał(a):oczywiscie ze facet moze byc przedszkolanka! Kazdy powinien wykonywac taki zawod w jakim czuje sie dobry i jaki da mu satysfakcje, bo nie ma przyjemniejszej rzeczy niz budzic codziennie do pracy ktora sie lubi :)

Popieram koleżankę. Choć przyznam, że wielu męskich zawodów ja nie byłabym w stanie wykonywać. Mam na myśli sprawy budowlane.
coś.
Avatar użytkownika
AgNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 359
Dołączył(a): 2007-06-18, 22:18:52
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ZAWÓD - kobiecy dla mężczyzny - męski dla kobiety

Postprzez Guciu » 2007-10-13, 14:15:21

NIe lubie dzieci. No chyba ze posolone i z odrobiną pieprzu ;) przyjmie mnie ktoś jako opiekuna ? xD
"Mówi się, że krew jest bezcenna. To nie jest prawda. Ma ona taką wartość, jaką wartość ma własne życie.To jest cena, wobec której i matematyka i rozum są bezradne."
Avatar użytkownika
GuciuNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1992
Dołączył(a): 2007-06-01, 11:44:34
Lokalizacja: Lezajsk
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ZAWÓD - kobiecy dla mężczyzny - męski dla kobiety

Postprzez shirley » 2007-10-13, 18:12:41

Guciu napisał(a):NIe lubie dzieci. No chyba ze posolone i z odrobiną pieprzu ;) przyjmie mnie ktoś jako opiekuna ? xD


O NIEEE!!! :przestraszony: nawet chomika bym ci pod opieke nie oddała!

a dzieci są różne...niektóre są naprawdę kochane :)
Jak mówi moja młodsza koleżanka: "są ludzie i parapety".
Avatar użytkownika
shirleyNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 26
Dołączył(a): 2007-09-30, 22:38:40
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ZAWÓD - kobiecy dla mężczyzny - męski dla kobiety

Postprzez camel » 2007-10-23, 18:25:57

smoczyca napisał(a):czy jest jeszcze jakiś zawód którego nie wypada lub nie wolno wykonywać mężczyźnie lub kobiecie??

czy uważacie że np. mężczyzna może być przedszkolanką ??

czemu nie ?? może być. wszystko zależy od osoby i podejścia do sprawy, a nie od płci. co raz częściej można zauważyć kobiety lub mężczyzn wykonujących pracę 'standardowo niepasującą' do nich. i tak powinno być. oczywiście cały czas pamiętając o tym, że jednak kobieta, to kobieta, a mężczyzna, to mężczyzna ;p
'W dziedzinie muzycznej muszę wiedzieć wszystko. Jeżeli ktoś zagra melodię, pierdząc, ja muszę ją usłyszeć' - A.Ostrowski
amanita_citrina - mój muchomorek
:oczami:
Mój FotoBlog - Zapraszam
Avatar użytkownika
camelNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 2373
Dołączył(a): 2007-04-14, 14:19:52
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ZAWÓD - kobiecy dla mężczyzny - męski dla kobiety

Postprzez amanita_citrina » 2007-10-23, 20:37:52

Guciu napisał(a):NIe lubie dzieci. No chyba ze posolone i z odrobiną pieprzu ;) przyjmie mnie ktoś jako opiekuna ? xD

:rotfl: Ty jak coś powiesz... xD
camel napisał(a):oczywiście cały czas pamiętając o tym, że jednak kobieta, to kobieta, a mężczyzna, to mężczyzna ;p

No właśnie. Trzeba mieć wgląd na to, że niektórych rzeczy, które może wykonać mężczyzna (prace fizyczne na przykład), kobieta wykonać nie może.
smoczyca napisał(a):czy jest jeszcze jakiś zawód którego nie wypada lub nie wolno wykonywać mężczyźnie lub kobiecie??

Nie wydaje mi się :P
smoczyca napisał(a):czy uważacie że np. mężczyzna może być przedszkolanką ??

Jeżeli lubi dzieci, to jak najbardziej :)
Avatar użytkownika
amanita_citrina
 

Re: ZAWÓD - kobiecy dla mężczyzny - męski dla kobiety

Postprzez Poezja » 2007-10-27, 23:31:37

Dla mnie nie istnieje takie coś jak zawód dla kobiety czy dla faceta ...
Kazdy niech robi to co lubi ... i z czym sie dobrze czuje .


Pozdrawiam
Czekanie sprawia ze gorzknieje cała słodycz w nas .
Avatar użytkownika
PoezjaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2007-10-24, 19:20:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ZAWÓD - kobiecy dla mężczyzny - męski dla kobiety

Postprzez femme » 2007-10-28, 01:40:14

Dzisiaj już się zacierają takie różnice.. Że coś jest tylko dla kobiety i coś tylko dla mężczyzny.. I dobrze :) Ja uważam, że powinno tak być, choć nie wyobrażam sobie, że kobieta miałaby pracować na budowie ;)
Avatar użytkownika
femmeNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 605
Dołączył(a): 2007-09-14, 21:50:10
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ZAWÓD - kobiecy dla mężczyzny - męski dla kobiety

Postprzez Nieprzenikniona » 2007-10-31, 18:52:10

Skoro nawet Bogusław Linda w serialu "I kto tu rządzi" wykonuje "babski" zawód (gosposia), to tak --facet może być przedszkolanką.
Szkoda tylko, że dla niektórych to obciach.
Mówcie mi po imieniu.
Avatar użytkownika
NieprzeniknionaNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2007-08-19, 15:47:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ZAWÓD - kobiecy dla mężczyzny - męski dla kobiety

Postprzez Codino » 2007-11-02, 18:21:41

smoczyca napisał(a):czy jest jeszcze jakiś zawód którego nie wypada lub nie wolno wykonywać mężczyźnie lub kobiecie??

Niech każdy robi to, w czym jest dobry. Płeć jest sprawą drugorzędną.

femme911 napisał(a):Dzisiaj już się zacierają takie różnice.. Że coś jest tylko dla kobiety i coś tylko dla mężczyzny.. I dobrze Ja uważam, że powinno tak być, choć nie wyobrażam sobie, że kobieta miałaby pracować na budowie

No to jak w końcu? Możecie być menedżerami, a na budowe to już rączki za delikatne?

Ag napisał(a):Od każdej reguły są wyjątki. Zresztą ja tak nie uważam. Nie mogę powiedzieć, że źle gotuję. Powiem, że nawet robię to dobrze. Z kolei mój ojciec jak zabierze się ze przygotowanie obiadu, czy innego posiłku, to nie wiem dlaczego, ale jego potrawy mi nie smakują.

Domyślam się, że ani Ty, ani Twój ojciec nie jest zawodowym kucharzem, a wśród tychże mężczyźni górują. Użytkownik dbQ ma rację. Zresztą śmiem twierdzić, że jest tak w większości dziedzin, czego dowodem mogą być te badania - http://portalwiedzy.onet.pl/,31985,1445 ... pisma.html

amanita_citrina napisał(a):No właśnie. Trzeba mieć wgląd na to, że niektórych rzeczy, które może wykonać mężczyzna (prace fizyczne na przykład), kobieta wykonać nie może.

Jeśli jest odpowiednio silna to może.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ZAWÓD - kobiecy dla mężczyzny - męski dla kobiety

Postprzez Lawenda » 2007-11-03, 10:30:21

Wydawać by się mogło , że w naszych czasach gdzie wszystko stanęło na głowie nie ma już różnicy gdzie kto pracuję.Czy kobieta na budowie czy mężczyzna w przedszkolu.Jednak prawdą to do końca nie jest, owszem i , że kobieta nie musi teraz walczyć - chce nosić cegły - no problem Bariery stawia tu jednak biologia , i ludzka mentalność. Kobietom trudniej się wybić w niektórych zawodach, najczęściej tych związanych z matematyką.Powodem jest to , że w momencie kiedy zaczyna się proces dojrzewania u mężczyzn gwałtownie wzrasta poziom testosteronu - co gwałtownie zwalcza umiejętności matematyczne.I tu nasz estrogen nas ogranicza( patrz proporcje płciowe Politechnika a Uniwersytet).Inną barierą , są różnice w wychowaniu.To dziewczynki wychowuję się tak aby sprzątały , opiekowały się - za chłopcem się zazwyczaj chodzi i sprząta.Wchodzi tu również kwestia przyzwolenia społecznego - społeczeństwo ma w sobie gdzieś zakorzeniony patriarchat , którego trudno nam się wyzbyć.Co powoduję , że w dzieciństwie więcej rzeczy ujdzie chłopcu niż dziewczynce.Co w dużym stopniu wykształca w człowieku cechy , które predysponują do przyszłego zawodu.Może i owszem w tych czasach wiele rzeczy uchodzi , ale z biologią nie wygramy , a niektóre nawyki społeczne są w nas zbyt mocno zakorzenione.
Avatar użytkownika
LawendaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1866
Dołączył(a): 2007-06-07, 19:55:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: ZAWÓD - kobiecy dla mężczyzny - męski dla kobiety

Postprzez buziak » 2008-02-20, 17:58:39

mysle ze fizycznie i psychicznie mimo wszystko kobiety nadaja sie do danych zawodow lepiej;)
a mezczyzni jednak sa niezastapieni w innych zawodach;)

choc kazdy powinien robic to co lubi i w czym jest dobry:)
Avatar użytkownika
buziakNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 91
Dołączył(a): 2008-02-20, 16:36:35
Lokalizacja: od mamusi:)
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 251 gości

cron