Fizyczność w zwiazku - od dziewicy po orgazm

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Re: Fizyczność w zwiazku - od dziewicy po orgazm

Postprzez Paulaa@ » 2008-08-21, 14:42:33

wiecie co praktycznie każdy męszczyzna chciałby za żonę dziewice ale zarazem każdy chciałby wcześniej niż przed ślubem posmakować seksu moim zdaniem każdy robi to co uważa za stosowne ale szczerze to ciężko znalezc żone dziewice
Avatar użytkownika
Paulaa@None specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2008-08-21, 14:25:23
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Fizyczność w zwiazku - od dziewicy po orgazm

Postprzez bonnie » 2009-04-03, 12:40:56

a jak widza to kolezanki? na onecie pojawil sie artykul - ratunku, jestem dziewica! drogie panie - balast czy blogoslawienstwo?
Down to ride 'til the very end, it's me and my boyfriend.
Avatar użytkownika
bonnieNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2006-08-16, 08:05:04
Lokalizacja: z miasta
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Fizyczność w zwiazku - od dziewicy po orgazm

Postprzez cre[a]tive » 2009-04-03, 13:21:44

bonnie napisał(a):na onecie pojawil sie artykul - ratunku, jestem dziewica! drogie panie - balast czy blogoslawienstwo?


Ani jedno, ani drugie. To tylko kwestia przekonań, niektórzy czekają do ślubu (tak, są jeszcze tacy) inni uprawiają seks tylko z tym, z którym się pewni dłuższego związku, niekoniecznie małżeństwa, a jeszcze inni robią to na prawo i lewo, bo przecież popęd seksualny trzeba rozładować, a w pojedynkę to nie taka fajna zabawa jak z kimś ;) Ale faktycznie większość dzisiejszych nastolatków uważa dziewictwo za balast i problem do wstydu.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Fizyczność w zwiazku - od dziewicy po orgazm

Postprzez KenWatanabe » 2009-04-06, 17:40:21

Dziewictwo? Wcale nie jest takie fajne. Najpierw musisz się przebijać, a te błonki też są różne. Często musisz się babrać we krwi i dodatkowo dziewica z powodu zdenerwowania raczej nie będzie zadowolona.
W końcu skoro robi to pierwszy raz to nie ma stosownego doświadczenia i Twój stosunek z nią będzie raczej przeciętny. Choć racja, że jest to coś bardziej wyjątkowego.
- To tak ze strony mężczyzny :P Ze strony kobiety nie będę się wypowiadał bo się nie znam :cool:
Wybaczcie bezpośredniość ... i broń boże nie traktujcie tego jako jakąś zachętę do wcześniejszego współżycia, każdy robi tak jak uważa za stosowne.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Fizyczność w zwiazku - od dziewicy po orgazm

Postprzez BlueMan » 2009-04-06, 20:28:32

Czy ja wiem, czy pierwszy stosunek będzie "przeciętny".
Jeśli jesteś odpowiednim mężczyzną i oboje tego chcecie i do tego jest odpowiednia atmosfera/nastrój w pokoju to będzie to jeden z bardziej udanych stosunków :]
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Fizyczność w zwiazku - od dziewicy po orgazm

Postprzez cre[a]tive » 2009-04-07, 15:22:13

BlueMan napisał(a):Jeśli jesteś odpowiednim mężczyzną i oboje tego chcecie i do tego jest odpowiednia atmosfera/nastrój w pokoju to będzie to jeden z bardziej udanych stosunków :]


Chyba żartujesz ;P Pierwszy stosunek w porównaniu do późniejszych rozkoszy jest niczym ;P Oczywiście sentymentalną wartość ma dużą, ale pod względem rozkoszy, którą mogą osiągnąć oboje partnerzy plasuje się na samym dole skali.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 245 gości

cron