Fizyczność w zwiazku - od dziewicy po orgazm

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Niezrównoważona psychika?

Postprzez optymist » 2008-02-03, 00:15:40

Mężczyzna uganiający się za spódniczkami, nawet gdy jest mężem i ojcem, nie budzi w Polsce większych emocji.
Ale jeśli kobieta podrywa mężczyzn, naraża się na potępienie.
Tyle w warstwie ocennej, a praktyka?
Badania wykazują, że 40 procent mężczyzn i 30 procent kobiet rozbiło czyjeś związki.
Przeważnie tej rodzaj kłusownictwa jest próbą zdobycia sobie kogoś na stałe.
Moralność moralnością, w seksie jednak wciąż panuje prowo dżungli...
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Fizyczność w zwiazku - od dziewicy po orgazm

Postprzez nuda » 2008-02-03, 00:51:53

optymist napisał(a):Badania wykazują, że 40 procent mężczyzn i 30 procent kobiet rozbiło czyjeś związki.
Przeważnie tej rodzaj kłusownictwa jest próbą zdobycia sobie kogoś na stałe.


Jeśli uda się zdobyć kogoś zajętego, istnieje prawdopodobieństwo, że ten ktoś nie ma pojęcia czym jest coś stałego. Lub wcześniejszy zwiazek był nieporozumieniem.

Istnieje też możliwość dużego niedopasowania w zwiazku, takie ryzyko.
Nie ocenia się ludzi po kulturze ich bakterii.

nudaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 531
Dołączył(a): 2008-01-12, 16:02:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Ogólniej....

Postprzez optymist » 2008-02-03, 09:59:59

Ryzyko?
Przecież całe życie jest jednym pasmem ryzyka: Człowieka i Boga, który temu człowiekowi dał wolną wolę.
Jesteśmy Bąblami na wodzie- każde musi pęknąć - ale nim, lśnijmy wspaniale w Słońcu i odbijajmy kolorowy świat....
No i łączmy się w pary: z nienasycenia - do przesycenia i abarotno...Chemia i Alchemia.
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Fizyczność w zwiazku - od dziewicy po orgazm

Postprzez nuda » 2008-02-03, 10:43:29

To z bablami mnie się bardzo podoba, to z chemia mniej.

Nie lubię mysleć o miłości w formie zachodzacych procesów chemicznych w mózgu. Łaczymy się w pary, uzupełniamy i podsycamy uczucia lub nie.

Wypalenie jest pisane każdemu?
Nie ocenia się ludzi po kulturze ich bakterii.

nudaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 531
Dołączył(a): 2008-01-12, 16:02:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Chemia POŻĄDANIA !!!!!!

Postprzez optymist » 2008-02-03, 11:54:11

MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO WEJRZENIA JEST "narkotycznym odlotem" !!!!

Placem boju, lotniskiem, z którego startujesz jest grupa komórek wytwarzająca dopaminę, nadzwyczaj obficie, abyś poczuł się opętany przez pożądanie.
Po co to NATURA robi?
Chodzi jej o sukces reprodukcyjny, rozpoznanie dopełniającego się systemu immunologicznego, zapewnienie jak najlepszych genów potomstwu..I dlatego, nie zważając na waszą wolę, zaciągnie was do Łóżka....[ W moim, czy naszym z dziewczyną, przypadku był to stół przykryty kocem, we wczasowej prasowalni. Koc był jeszcze ciepły, jazda niezapomniana]
Helena Fisher - autorka książki "Dlaczego kochamy: natura i chemia miłości romantycznej" - twierdzi bez ogródek, że ten sam obszar jest aktywny w momencie, gdy ktoś zażywa kokainę.
To właśnie dopamina i neoradrealina produkują wrażenia wspólnego lotu....
Chociaż ilości wydzielanych substancji są minimalne, to i tak objawy przyprawiają nasze otoczenie o świętą zgrozę.....
Ale TO jest COŚ!!!!!!!!
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Fizyczność w zwiazku - od dziewicy po orgazm

Postprzez nuda » 2008-02-03, 17:06:50

optymist napisał(a):grupa komórek wytwarzająca dopaminę, nadzwyczaj obficie, abyś poczuł się opętany przez pożądanie.

:zalamany:

Dobrze, że człowiek posiada tzw. uczucia wyższe :D

Gdyby nasze uczucia bazowały tylko na tych substancjach wnioski wyszłyby dziwne. Na przykład dziewice byłyby dziewicami nie dlatego, że wyznaja jakieś wartościa, ale dlatego, że maja jakieś blokady w przepływie tych substancji. Idac dalej wynikałoby z tego, że dziewice sa najczęściej osobami zimnymi nie potrzebujacymi ekstazy. A to nie prawda :mrgreen:

Gdyby kierowały nami tylko instynkty, to potrzeba zaciagania do łóżka nie byłaby nakierowana na konkretnego partnera/partnerkę. Hormony szalałyby na widok prawie każdego osobnika odmiennej płci.
Nie ocenia się ludzi po kulturze ich bakterii.

nudaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 531
Dołączył(a): 2008-01-12, 16:02:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Fizyczność w zwiazku - od dziewicy po orgazm

Postprzez cre[a]tive » 2008-02-03, 17:18:23

optymist napisał(a):Moralność moralnością, w seksie jednak wciąż panuje prowo dżungli...


na szczęście na tym świecie są jeszcze ludzie cywilizowani.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Dziwiczość towar w cenie......

Postprzez optymist » 2008-02-03, 17:20:59

"Czy bycie dziewicą to wstyd? - rozmowy ogólne o2Forum.[jestem wspólautorem tamtego wątku, kogo interesuje temat - odsyłam. Najciekawsze są tam wypowiedzi pań które zachowują dziewictwo, dla przyszłego partnera. Temat poprowadzony ciekawie, z poszanowaniem wartości.]

Działając narkotycznie, dając młodej parze propozycje "nie do odrzucenia" Natura postępuje w interesie doskonalenia populacji. Kultura działa odwrotnie. Zwłaszcza żydowska czy arabska.

W kulturze europejskiej występują dwa okresy: przyjazny kobietom i drugi - antykobiecy. Ale o tym potem.
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Fizyczność w zwiazku - od dziewicy po orgazm

Postprzez nuda » 2008-02-03, 17:41:42

optymist napisał(a):Działając narkotycznie, dając młodej parze propozycje "nie do odrzucenia" Natura postępuje w interesie doskonalenia populacji. Kultura działa odwrotnie.


Poprosze o rozwinięcie, jak natura daje nam lepszy dobór? Że niby najlepszy zdobywa najlepsza?
Nie ocenia się ludzi po kulturze ich bakterii.

nudaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 531
Dołączył(a): 2008-01-12, 16:02:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Fizyczność w zwiazku - od dziewicy po orgazm

Postprzez optymist » 2008-02-03, 17:42:27

kobieta napisał(a):
optymist napisał(a):Moralność moralnością, w seksie jednak wciąż panuje prowo dżungli...


na szczęście na tym świecie są jeszcze ludzie cywilizowani.


Człowiek modelowy Renesansu - archetyp Cywilizacji - do której się odwołujesz został zamordowany w Auschwitz. To wiedza pogrzebana w krematoriach....

Człowiek trzeciego tysiąclecia - paradoksalnie tysiąckrotnie zyskał na wartości. To tysiąclecie marketingu. Nawet najnędzniejszy biedak śpiący gdzieś pod śmietnikiem, jest jeszcze tyle wart, ile jego narządy do przeszczepów. To wartość dwu mercedesów.

Cena młodej dziewczyny, której wystarczy dać "pastylkę gwałtu" w lampce wina i bezkarnie wywieźć z Polski do holenderskiego domu publicznego - szesnaście tysięcy euro.
I to się wszystko dzieje......
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Fizyczność w zwiazku - od dziewicy po orgazm

Postprzez cre[a]tive » 2008-02-03, 17:47:14

Ty mi tu sypiesz informacjami, o które nie prosiłam. i pewnie też nie zrozumiałeś mej dość skąpiej wypowiedzi.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Fizyczność w zwiazku - od dziewicy po orgazm

Postprzez optymist » 2008-02-03, 17:53:48

nuda napisał(a):
optymist napisał(a):Działając narkotycznie, dając młodej parze propozycje "nie do odrzucenia" Natura postępuje w interesie doskonalenia populacji. Kultura działa odwrotnie.


Poprosze o rozwinięcie, jak natura daje nam lepszy dobór? Że niby najlepszy zdobywa najlepsza?


Natura daje nie NAM ale przyszłej populacji. Zgoda, w świecie zwierząt wygrywa najsilniejszy samiec. I tak jest dobrze.
W ludzkich cywilizacjach prawo to realizowało się podczas podbojów. Zwycięzcy gwałcili kobiety podbitego miasta..Powstawały nowe kompozycje genetyczne. Ale to sytuacje incydentalne.
Czy mit o dwóch połówkach jabłka, jakże romantyczny jest kompletną bzdurą? Nie jest.
Każde z nas, podświadomie poszukuje tej swojej drugiej połówki.
Ale miłość ludzka zawsze zawieszona jest pomiędzy naturą a kulturą.
Wiedza o jej chemicznej stronie nie przeszkadza nam w jej pełnym przeżywaniu, tak samo jak znajomość substancji wchodzących w skład szampana nie umożliwia nam delektowania się jego smakiem....Prawda?
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Fizyczność w zwiazku - od dziewicy po orgazm

Postprzez nuda » 2008-02-04, 17:27:12

optymist napisał(a):Czy mit o dwóch połówkach jabłka, jakże romantyczny jest kompletną bzdurą? Nie jest.
Każde z nas, podświadomie poszukuje tej swojej drugiej połówki.


Nie wierze w te rozkrojone owoce. Co za perfidia tak porozcinać jedności i porozrzucać, niech się szukaja. Co w tym romantycznego? Szukasz tego ideału i szukasz, a życie przepływa obok.
Albo jeszcze gorzej, trafisz na nadjedzone lub zgniłe, nadal będzie do nas pasować?

A już całkowita podłość to odnalezienie tego kawałka jak już jesteśmy z kimś, może nie idealnym ale wybranym, poślubionym.
Nie ocenia się ludzi po kulturze ich bakterii.

nudaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 531
Dołączył(a): 2008-01-12, 16:02:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

NUDA????-cóż to w istocie znaczy?

Postprzez optymist » 2008-02-04, 19:00:13

Sens mojej obecności "niecnoty w cnocie" zasadza się na tym, czy potrafię zmienić twój "nick."
Choćby na "weselsza"?
Optymist, to w tym przypadku, za mało. Musisz widzieć i wiedzieć z kim rozmawiasz...
wejdź: http://egazeta.dziennik.lodz.pl [9 listopada Magazyn.str 18'Drugie życie podrzutka"

Nuda? - Przecież Ty jesteś swym najczęstszym towarzyszem...A Ty, to przeciwieństwo nudy...
Po prostu trzeba się obudzić, i tyle.....
Krzysiek R.
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Fizyczność w zwiazku - od dziewicy po orgazm

Postprzez nuda » 2008-02-04, 20:34:20

Chyba nie wiem co chcesz mi powiedzieć, w zwiazku z moim nickiem :|

A stronka mi się nie otwiera. Może później sprawdzę.
Nie ocenia się ludzi po kulturze ich bakterii.

nudaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 531
Dołączył(a): 2008-01-12, 16:02:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Fizyczność w zwiazku - od dziewicy po orgazm

Postprzez cre[a]tive » 2008-02-05, 01:24:18

a ja sprawdziłam, ale nic tam nie ma poza paroma krótkimi artykulikami na różny temat, i jaki ma to związek z Tobą optymist? z pewnością nie tylko ja i nuda, chętnie się dowiemy :]
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

To trochę paradoksalne !!!!!

Postprzez optymist » 2008-02-05, 09:49:18

Nie znam do dzisiaj swego prawdziwego Imienia i nazwiska. Na podstawie dokumentów wynika, że najpierw umarłem, a potem się urodziłem. Ile razy człowiek może się rodzić?. Ja kilkakrotnie otrzymywałem nowe życie, no widzicie - to nieprawdopodobne, ale w pełni prawdziwe.
Polubiłem BlueForum. Jestem dzieckiem żydowskim, uratowanym z Getta.Prosiłem o usunięcie dowcipów o Żydach i krematoriach..Bezskutecznie. Z żalem się rozstałem. Powód też był drugi. Jeśli piąty wymiar - to odlot...To wymiar Trójkąta Bermudzkiego. Zbyt jednak mdło to chyba przedstawiłem - i idea została odłożona ad calendas grekas.Może tym razem się uda?
W sumie, z poprzedniego mego aktywnego pobytu mam jak najlepsze wrażenia. Jesteście cudownymi ludźmi.
Paradoks, wracając do pierwszego zdania, polega na tym, iż mimo że nie znam swego nazwiska moja historia obiega teraz cały świat....Szukam po prostu nazwiska..Wreszcie swego....
Pierwszy artykuł ukazał się w Dzienniku Łódzkim
http://egazeta.dziennik.lodz.pl. -Otwiera się strona. Wchodzimy w datę 9 listopada 2007. W "Magazyn" na str 18 jest obszerny artykuł o mnie "Drugie życie podrzutka"...
Jeśli chcecie obejrzeć moje zdjęcie z Getta Warszawskiego z Mamą wejdźcie na fzp.jewish.org.pl. Tematy ogólne-Wartość życia...[mój nick Krzysiek] Tyle wstępnie...
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Fizyczność w zwiazku - od dziewicy po orgazm

Postprzez nuda » 2008-02-05, 17:44:42

Optymist, znalazłam wywiad, miło Cię poznać.
Tylko to wszystko, nie ma nic wspólnego z tematem dziewictwa, czystości i chemicznego oddziaływania na nasz mózg.

Wracajac do tematu. Czy osoby, które "uprawiaja" miłość francuska nadal sa dziewicami? Nadal posiadaja błonę, a jednak nie sa już dziewiczymi/czystymi.
Nie ocenia się ludzi po kulturze ich bakterii.

nudaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 531
Dołączył(a): 2008-01-12, 16:02:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Skąd u dziewczynek ???

Postprzez optymist » 2008-02-05, 17:49:54

Skąd u dziewczynek błona dziewicza. Antropolodzy uważają, że to relikt czasów pierwotnych, kiedy mężczyźni szli na polowanie czy na walką z wrogiem, a w osadzie zostawały kobiety i starcy. Natura wyposażyła dziewczynki w hymen, aby bronił je przed zakusami lubieżnych starców. Ochotę to oni mieli, ale sprzęt słabiutki....Błona dostatecznie je chroniła....
"Kocham ludzi, bo są."

- KRZYSIEK
Avatar użytkownika
optymistNone specified
Banned
Banned
 
Posty: 200
Dołączył(a): 2007-06-04, 16:51:00
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Fizyczność w zwiazku - od dziewicy po orgazm

Postprzez nuda » 2008-02-05, 23:20:36

optymist napisał(a):relikt czasów pierwotnych, kiedy mężczyźni szli na polowanie czy na walką z wrogiem, a w osadzie zostawały kobiety i starcy


Dziwne, że ten relikt to taka jednorazówka. Jak zostawiali swoje kobiety, toż one już dziewicami nie były.

Swoja droga, mężczyźni chcieli pomóc naturze i wymyślili później pasy cnoty. Ot, wiara w kobietę.
Nie ocenia się ludzi po kulturze ich bakterii.

nudaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 531
Dołączył(a): 2008-01-12, 16:02:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 334 gości

cron