"Fajna dupa"

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

"Fajna dupa"

Postprzez Gośka » 2007-08-04, 00:46:48

Czy określenie ''fajna dupa'' jest dla kobiety obraźliwe ? Czujecie wtedy zlość czy raczej ''satysfakcje'',że faceci tak was postrzegaja ? Jak reagujecie na takie określenia?
Avatar użytkownika
GośkaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1520
Dołączył(a): 2006-09-04, 17:47:11
Lokalizacja: śląskiego blokowiska
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez amanita_citrina » 2007-08-04, 01:01:41

Szczerze powiedziawszy, to denerwują mnie takie określenia, jak "fajna dupa" czy "suczka" :pudlo: i tego typu :/ Gdyby facet mnie tak określił, dostałby w twarz :] (żeby nie napisać gorzej...). Faceci między sobą niech sobie tak mówią, skoro przez gardło nie przechodzi im "piękna" czy "ładna", ale trochę szacunku do kobiet :/
Poza tym, wydaje mi się, że kobieta określona mianem "fajnej dupy" postrzegana jest tylko i wyłącznie jako obiekt seksualny...
Avatar użytkownika
amanita_citrina
 

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Demonides » 2007-08-04, 04:45:33

Za określenie "fajna dupa" w stosunku do mojej kobiety pewien mężczyzna od kilku lat chodzi z krzywym nosem. Nie rozumiem kobiet które tego typu określenie przyjmują jako komplement , lub coś miłego.
Twarz wroga przeraża mnie dlatego, że jest tak bardzo podobna do mojej.
Avatar użytkownika
DemonidesNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 528
Dołączył(a): 2006-12-09, 12:24:48
Lokalizacja: Z 9 roty
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez spider911 » 2007-08-04, 09:04:07

amanita_citrina napisał(a):Poza tym, wydaje mi się, że kobieta określona mianem "fajnej dupy" postrzegana jest tylko i wyłącznie jako obiekt seksualny...

bardzo dobrze Ci się wydaje :P

Demonides napisał(a):Nie rozumiem kobiet które tego typu określenie przyjmują jako komplement , lub coś miłego.

ale tylko na fajną laskę mówi się fajna dupa wiec dlaczego one tego nie traktują jako komplement ??
"Gdy byłem w twoim wieku, miałem szesnaście lat" - Woody Allen

spider911None specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 858
Dołączył(a): 2007-07-13, 21:47:18
Lokalizacja: KoszaOlin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez e » 2007-08-04, 09:50:03

założyłem na pewnym forum nieco podobny, choć łagodniejszy temat. chodziło mianowicie o określenie typu "fajna laska"-ku mojemu zdziwieniu sporo dziewczyn było przeciwnych takiemu określeniu... pytanie do władz-mogę zamieścić link, by pozostali mogli sobie poczytać? : )

jeśli chodzi o nazywanie dziewczyn per "dupa" czy "suczka", to pozwalam sobie wyłącznie na to pierwsze i wyłącznie w formie żartów. jeśli wiem, że mogę sobie z komś pozwolić-użyję tego. stosuję to np. w odniesieniu do grupy moich dobrych koleżanek, które nazywam swoimi dupami ; ) (zresztą One same się tak najpierw nazwały). Jednak nigdy np. w stosunku do obcych dziewczyn na ulicy lub tych, których nie znam wystarczająco dobrze : )

ale tylko na fajną laskę mówi się fajna dupa wiec dlaczego one tego nie traktują jako komplement ??

choćby dlatego, że to dość wulgarny komplement ; )
Avatar użytkownika
eNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2007-07-10, 17:15:59
Lokalizacja: pomorskie
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Lawenda » 2007-08-04, 09:55:43

Cóż ja facetów, którzy tak o mnie mawiali(mawiają) traktuje z lekką ironią , są tak ubodzy językowo że inaczej nie umieją i tyle.
Avatar użytkownika
LawendaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1866
Dołączył(a): 2007-06-07, 19:55:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez e » 2007-08-04, 10:17:03

Cóż ja facetów, którzy tak o mnie mawiali(mawiają) traktuje z lekką ironią , są tak ubodzy językowo że inaczej nie umieją i tyle.

a jakich słów konkretnie mieliby używać? ; )
owszem, niekoniecznie fajna dupa, ale fajna laska, fajne dziewczę itp.-te zwroty moim zdaniem nie świadczą o ubogim słownictwie ; )
Avatar użytkownika
eNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2007-07-10, 17:15:59
Lokalizacja: pomorskie
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Lawenda » 2007-08-04, 10:33:56

ale akurat zwrot fajna dupa - jest dla mnie ewidentym brakiem , słów i określenie jakimi można nazwać kobiete.
Avatar użytkownika
LawendaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1866
Dołączył(a): 2007-06-07, 19:55:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez paimka » 2007-08-04, 10:51:04

Oj, za to określenie juz 3 gości dostało odemne ;] ale zaczełam to ignorować. Po co się przejmować takimi niecywilzowanymi wersjami facetów, którzy nawet komplementu nie potrafia powiedzieć ?? :]
(...)my walczymy jeszcze gdzie indziej. każdego dnia staczamy wyniszczające pojedynki, których nikt nie widzi ani nie rozumie, ani nawet nie ma pojęcia o ich istnieniu. pojedynki z samym sobą, z własnymi emocjami.
Avatar użytkownika
paimkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 2007-05-28, 15:38:21
Lokalizacja: Wawa/Czewa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez privace » 2007-08-04, 11:34:11

e napisał(a):jeśli chodzi o nazywanie dziewczyn per "dupa" czy "suczka", to pozwalam sobie wyłącznie na to pierwsze i wyłącznie w formie żartów. jeśli wiem, że mogę sobie z komś pozwolić-użyję tego. stosuję to np. w odniesieniu do grupy moich dobrych koleżanek, które nazywam swoimi dupami ; ) (zresztą One same się tak najpierw nazwały). Jednak nigdy np. w stosunku do obcych dziewczyn na ulicy lub tych, których nie znam wystarczająco dobrze : )

o właśnie! Nie cierpię tego rodzaju "komplementów", ale mój facet, mój przyjaciel może tak do mnie mówić. Mam jednego przyjaciela, który nazywa mnie "puchatą przyruchanką"- ktoś inny dostałby z liścia, jemu wolno ;)
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Kamil888 » 2007-08-04, 12:23:31

amanita_citrina napisał(a):Faceci między sobą niech sobie tak mówią

Ja właśnie tak mam. Gdy idziemy z chłopakami na piwo, to każdy chce grać maczo przed innymi używająć określeń "dupa", "sunia", "skórka". Przyznam się, że mi też się to zdarza, ale przy kobiecie (a zwłaszcza DO kobiety) nigdy w życiu bym tak nie powiedział. :pudlo:
privace napisał(a):"puchatą przyruchanką"

Leżę i kwiczę ze śmiechu. :rotfl2:
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez smoczyca » 2007-08-04, 13:30:12

faceci używający takich określeń do kobiet jakichkolwiek to są dla mnie PUSTAKI !! i na dzień dobry dostają kosza bezpowrotnie !!
[*] Zamglone Twe oczy widziały tylko ciemne smugi... i Nas...[*]
Kocham Cię Ś.P MAMUSIU
Avatar użytkownika
smoczycaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1624
Dołączył(a): 2007-07-04, 09:30:45
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez motyjek » 2007-08-04, 13:44:14

"boska białogłowo"... :rotfl2:

ja nie wiem jak to jest, ale mi osobiście w twarz nikt nie powiedział "fajna z ciebie dupa vel suczka" etc... o nie, przepraszam, raz sie zdarzyło, na lekcji WDŻ, z resztą w czerwcu, nie obchodziło mnie że nauczyciel stoi dwa kroki ode mnie i przysłuchuje się czekając na moją reakcję, chłopak odniósł sie do mnie per "suczka", na co odpowiedziałam mu "uważaj na słowa prostaku" i do stał w twarz, mimo iż na co dzień dobrze się dogadujemy. Ogólnie jak sie komuś spodobam, to po prostu podchodzą i rozmawiają itd... natomiast często tylko przechodząc obok grupki mężczyzn słyszę tego typu teksty lub pogwizdywania, słowa ignoruję-->idę sobie dalej nawet się obejrzawszy się za siebie, a na gwizdy odpowiadam gwizdem, bo lubię gwizdać xD

może jest też coś w kobiecie, co widzi druga płeć i przez to pozwala sobie na tego typu określenia? coś w zachowaniu, spojrzeniu, gestach... a może po prostu mężczyźni lubią tak zdawkowo dawać do zrozumienia, że sie im kobieta podoba... :looka:
every bitch says "yooo" :yahoo:
kobiety-słaba płeć..?-spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę!
Avatar użytkownika
motyjekNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2185
Dołączył(a): 2007-07-07, 20:49:15
Lokalizacja: z zadupia xD
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez cre[a]tive » 2007-08-04, 14:25:53

facet używający takiego określenia to dla mnie zwykły prostak. rozumiem, że faceci niektórych kręgów tak rozmawiają między sobą, ale odezwanie się tak do kobiety to nietakt i brak kultury.



kilkanaście razy miałam taką sytuację, że idąc ulicą usłyszałam za plecami "ale fajna laska" :pudlo: zdziwiło mnie to, bo nigdy w życiu nie byłam ubrana wyzywająco, a to tu komentarze głośno wygłaszane. zignorowałam to. szczerze mówiąc to nie życzę sobie nawet komentarzy typu "ale fajna dziewczyna" bo nie obchodzą mnie komplementy od jakichś obcych gości, nie znam faceta i nie musi mi głośno na pół ulicy oznajmiać, że mu się podobam.
skąd u facetów przeświadczenie, że kobiecie może się to podobać? :pudlo:
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Kamil888 » 2007-08-04, 14:35:34

kobieta napisał(a):skąd u facetów przeświadczenie, że kobiecie może się to podobać?

Różni ludzie, różne potrzeby. Niektóre kobiety lubią takie teksty.
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez cre[a]tive » 2007-08-04, 14:45:44

Kamil888 napisał(a):Różni ludzie, różne potrzeby. Niektóre kobiety lubią takie teksty.


ale na ulicy? (by pytałam o sytuację w kontekście której pisałam)
gdy na ulicy ktoś do mnie tak głośno mówi, to nie słyszę tego tylko ja, lecz jeszcze wiele innych osób, a u mnie powoduje to zażenowanie.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Kamil888 » 2007-08-04, 14:50:54

kobieta napisał(a):
Kamil888 napisał(a):Różni ludzie, różne potrzeby. Niektóre kobiety lubią takie teksty.


ale na ulicy? (by pytałam o sytuację w kontekście której pisałam)
gdy na ulicy ktoś do mnie tak głośno mówi, to nie słyszę tego tylko ja, lecz jeszcze wiele innych osób, a u mnie powoduje to zażenowanie.

Tak, na ulicy. Nie raz spotkałem się z takim przypadkiem, że moi kumple właśnie na ulicy poderwali dziewczyny takimi "komplementami". Ja bym się w ogóle wstydził tak powiedzieć na mieście. :pudlo:
Avatar użytkownika
Kamil888None specified
Banned
Banned
 
Posty: 4752
Dołączył(a): 2006-11-03, 19:46:48
Lokalizacja: 51° 14' 53 '' N, 22° 34' 13 '' E
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Gośka » 2007-08-04, 14:58:20

Widzę ,że dyskusja jest gorąca :D .Ja jak słyszę czasem takie słowa to mam ochotę takiemu w łeb walnąć ale idę i nie reaguję .Jednak są dziewczyny ,które lubią takie słowa a faceci czasem jak napisał
Kamil888 napisał(a):Nie raz spotkałem się z takim przypadkiem, że moi kumple właśnie na ulicy poderwali dziewczyny takimi "komplementami".
i to skutecznie się umawiali z nimi . Cieszę się ,że chłopcy z naszego forum tak nie robią bo to przykre jest i trąci brakiem kultury i obycia :hyhy:
Avatar użytkownika
GośkaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1520
Dołączył(a): 2006-09-04, 17:47:11
Lokalizacja: śląskiego blokowiska
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez e » 2007-08-04, 15:10:05

smoczyca napisał(a):faceci używający takich określeń do kobiet jakichkolwiek to są dla mnie PUSTAKI !! i na dzień dobry dostają kosza bezpowrotnie !!

zaraz zaraz, bo nie zrozumiałem chyba-czyli odnosi się to również do przedstawionej przeze mnie sytuacji (do dobrych koleżanek, którym to w żaden sposób nie przeszkadza, a nawet same zaczęły tak o sobie mówić, zanim ja zacząłem) ??
Avatar użytkownika
eNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2007-07-10, 17:15:59
Lokalizacja: pomorskie
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Demonides » 2007-08-04, 16:45:24

spider911 napisał(a):ale tylko na fajną laskę mówi się fajna dupa wiec dlaczego one tego nie traktują jako komplement


A jak ty byś odbierał stwierdzenie ze strony dziewczyn (zachwyconych twoją męskością) że niezły kawał Chu...a z ciebie ? ;)
Twarz wroga przeraża mnie dlatego, że jest tak bardzo podobna do mojej.
Avatar użytkownika
DemonidesNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 528
Dołączył(a): 2006-12-09, 12:24:48
Lokalizacja: Z 9 roty
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Następna strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości

cron