"Fajna dupa"

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Re: "Fajna dupa"

Postprzez amanita_citrina » 2007-08-04, 16:58:19

Demonides napisał(a):A jak ty byś odbierał stwierdzenie ze strony dziewczyn (zachwyconych twoją męskością) że niezły kawał Chu...a z ciebie ? ;)

Ale się uśmiałam :rotfl2: genialne :D
Kamil888 napisał(a):Gdy idziemy z chłopakami na piwo, to każdy chce grać maczo przed innymi używająć określeń "dupa", "sunia", "skórka".

I to jest przerażające, że niektórzy faceci są tak prymitywni... :pudlo:
Kamil888 napisał(a):Przyznam się, że mi też się to zdarza, ale przy kobiecie (a zwłaszcza DO kobiety) nigdy w życiu bym tak nie powiedział. :pudlo:

I chwała Ci za to :P

[ Dodano: 04 Sie 2007 17:04 ]
A... i do spidera911, skoro napisałeś
spider911 napisał(a):amanita_citrina napisał/a:
Poza tym, wydaje mi się, że kobieta określona mianem "fajnej dupy" postrzegana jest tylko i wyłącznie jako obiekt seksualny...

bardzo dobrze Ci się wydaje :P

to w takim razie nie dziw się, że większość kobiet nie lubi takich określeń, czy, jak to nazwałeś "komplementów" :| Nie wszystkie są takie, że pomacasz po tyłku, pochwalisz jej walory, że ma czym oddychać i wskoczy Ci do łóżka :pudlo:
Avatar użytkownika
amanita_citrina
 

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Lee-Sek » 2007-08-04, 17:15:26

Heh, z ciekawością przeczytałem cały temat ;) i z niektórymi wypowiedziami sie zgadzam, a z niektórymi nie...
Fajna Dupa, Sztuka i inne określenia (w kazdej części Polski - Inne) są używane bo tak sie przyjęło. Owszem, nie rozumie jak mozna powiedzieć do nieznajomej dziewczyny ALE JESTES ZAJE...TA DUPA, ale do koleżanki? Nie raz takie określenie używałem, ale tylko do takich, z którymi znam sie bardzo długo, i wiem że one sie nie obraża bo to odbiora, nie jako komplement, nie jako obelge, ale jako żart...
A czy określenia "Twoje piękno jest jak wschód słońca", "Jesteś piękna, zaprawde powiadam Ci tak dziewczyno" itd (jeszcze takich nie słyszałem, ale co tam, moze ktoś tak mówi) :P ...
A wiec czy te zdania świadczą o tym że ktoś potrafi sie wysłowić? Przecież to nie jest prymitiwne Fajna Dupa, tylko bardziej rozwiniety komplement, a dla mnie to te zdania świadczą o facecie który chce zabłysnąć ale nie bardzo mu wychodzi.

A wiec podsumowując moj nieskładny post :P
Określenia Fajna Dupa itp do koleżanek które sie nie obrażaja, z którymi dobrze chłopak żyje - TAK
Określenia Fajna Dupa itd do nieznajomych - NIE, stanowcze NIE
Komplementy typu "Jesteś piekna" - mi nie pasuja, wole powiedzieć coś oryginalnego, coś czym zwróce na siebie uwage...
Nie potrafie teraz żadnego przytoczyć bo musiałym zobaczyć jakąś dziewczyne...

L
http://www.lisiewski.com
http://www.sklepjubilerski.com

Zapraszam :)
Avatar użytkownika
Lee-SekNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2007-08-04, 15:57:20
Lokalizacja: Białobrzegi
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez amanita_citrina » 2007-08-04, 17:30:27

Lee-Sek napisał(a):Przecież to nie jest prymitiwne Fajna Dupa, tylko bardziej rozwiniety komplement

No chyba kobiety w tym temacie dążą do tego, by uzmysłowić wam facetom, że to nie jest komplement :P Ani bardziej rozwinięty, ani niedorozwinięty... tylko zwykłe chamstwo :| Oczywiście jeśli chodzi o obce dziewczyny spotkane na ulicy.
Lee-Sek napisał(a):Nie raz takie określenie używałem, ale tylko do takich, z którymi znam sie bardzo długo, i wiem że one sie nie obraża bo to odbiora, nie jako komplement, nie jako obelge, ale jako żart...

Bo się znacie i wszystko jest w porządku.
Jeszcze chciałam nawiązać do gwizdów, bo motyjek wspomniała... Przepraszam bardzo, ale czy kobiety to jakieś psy, żeby na nie gwizdać? Kiedyś wybrałam się na wycieczkę na rowerze z koleżanką po okolicznych wsiach. Koło jednego domu zebrało się kilkudziesięciu wiejskich chłopków, jak nas zobaczyli, zaczęli gwizdać i wydawać z siebie odgłosy niczym z buszu :pudlo: Koleżanka krzyknęła tylko do nich "trochę kultury", ale to nic nie dało... Tak mi się właśnie kojarzą faceci pogwizdujący na kobiety... wieś, prymitywizm, dzicz :pudlo:
Avatar użytkownika
amanita_citrina
 

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Gośka » 2007-08-04, 17:41:41

Właśnie chłopcy pomyślcie po co ten temat ano po to abyście trochę pomyśleli ,że dziewczyny wolą usłyszeć : "jakie ładne masz oczy" , "ślicznie się uśmiechasz" itp.
a nie "jaka z ciebie fajna dupa" to jest aroganckie i prostackie albo gwizdy o których wspomina motyjek i amanita_citrina, co niby maja do podkreslania urody dziewczyny to tak jakby buty w sklepie ogdlada facet i gwiżdze na nie :/ ...
Avatar użytkownika
GośkaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1520
Dołączył(a): 2006-09-04, 17:47:11
Lokalizacja: śląskiego blokowiska
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez motyjek » 2007-08-04, 17:46:13

jeszcze zależy jakie gwizdy, wiadomo, że nie jak za psem :pudlo:

nie ma sie w sumie też co oszukiwać, w XXI wieku ciało to obiekt sexulany, traktowany jakoś oddzielnie, jako przedmiot... stąd te komentarze... a wszystko propagują media.. (w większości)
every bitch says "yooo" :yahoo:
kobiety-słaba płeć..?-spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę!
Avatar użytkownika
motyjekNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2185
Dołączył(a): 2007-07-07, 20:49:15
Lokalizacja: z zadupia xD
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez ET » 2007-08-04, 17:46:28

Nie ma co ukrywać- jest to określenie prostackie:]
Ale powiedziane w ścisłym kręgu znajomych słyszałem dużo ostrzejsze teksty.
"Puchata przyruchanka" :szok: :rotfl2:
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez e » 2007-08-04, 19:05:48

dodam jeszcze, że bardziej rozwinięte komplementy, takie jak przytoczone wyżej (dot. pięknych oczu itp.) nie są przeze mnie stosowane do nikogo z wyjątkiem Pani J : )
koleżance mogę powiedzieć, że fajna z niej laska, że ma ładne czy fajne (ale nie piękne) cośtam, ale tak niezobowiązująco.

po prostu są komplementy i zwroty bardziej zobowiązujące (och, masz piękne oczy, ach, twa uroda jest niczym zachód słońca czy cośtam ; ) ) i mniej zobowiązujące, których można ewentualnie użyć bardziej do określenia faktu (fajna z ciebie laska).
Avatar użytkownika
eNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2007-07-10, 17:15:59
Lokalizacja: pomorskie
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez amanita_citrina » 2007-08-04, 19:06:58

A czy nie można powiedzieć "masz ładne oczy" dla niezobowiązującego faktu?
Avatar użytkownika
amanita_citrina
 

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Lee-Sek » 2007-08-04, 19:22:43

amanita_citrina mozna tak powiedzieć, i pewnie wiele osób tak mówi...
A takie mi naszło pytanie... kobitki (mam nadzieje ze nie obraziłem :P) a jak wy oceniacie faceta ktory idzie druga strona ulicy? Jest zajebiscie przystojny ble ble ble, i co? Wiem ze nie ma gwizdów itd, ale jakieś komentarze napewno...
Mozna powiedziec, fajne ma włosy, ciało itd, to samo mowi sie o dziewczynach, idzie jakaś ładna to sie nie mówi ładne ma nogi, tyłek, plecy, ramiona biust, ogólnie ładna jest...
Tylko szybciej, i łatwiej powiedzieć Fajna Dupa...

Pamietajcie, my faceci... jesteśmy prości...

Btw, doszedłem do wniosku że każdy facet jest łatwy :P szczegolnie po alkocholu ;]
http://www.lisiewski.com
http://www.sklepjubilerski.com

Zapraszam :)
Avatar użytkownika
Lee-SekNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2007-08-04, 15:57:20
Lokalizacja: Białobrzegi
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez e » 2007-08-04, 19:23:51

koleżance mogę powiedzieć, że fajna z niej laska, że ma ładne czy fajne (ale nie piękne) cośtam, ale tak niezobowiązująco.

właśnie napisałem, że można ; )

jednak wolę powiedzieć "fajna z ciebie laska" niż "masz ładny/ciekawy całokształt" ; D
określenie "fajna laska" odnosi się bowiem (przynajmniej w moich ustach) do całokształtu, nie tylko do wyglądu : )
Avatar użytkownika
eNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): 2007-07-10, 17:15:59
Lokalizacja: pomorskie
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Lawenda » 2007-08-04, 19:40:40

Mam koleżanki które o facetach mówią : ale dupy :pudlo: a dlaczego tak mówią ? bo twierdzą że nadrabiają tym że nikt je tak nie nazywa :pudlo:
Avatar użytkownika
LawendaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1866
Dołączył(a): 2007-06-07, 19:55:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez motyjek » 2007-08-04, 19:53:03

ja też używam takiego określenia, ale wtedy kiedy facet słyszy, najlepiej jak taki jakiś macho sobie idzie, sam, i usłyszy "ale dupa", odwraca sie zadowolony z siebie, z uśmiechem a ja wtedy "okropna" albo coś w tym stylu xD
every bitch says "yooo" :yahoo:
kobiety-słaba płeć..?-spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę!
Avatar użytkownika
motyjekNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2185
Dołączył(a): 2007-07-07, 20:49:15
Lokalizacja: z zadupia xD
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez ET » 2007-08-04, 19:53:15

Lawenda napisał(a):Mam koleżanki które o facetach mówią : ale dupy a dlaczego tak mówią ? bo twierdzą że nadrabiają tym że nikt je tak nie nazywa

Moja koleżanka jak jej sie podoba facet to mówi o nim "fajne ciacho". A co do tekstu "fajna laska", to znam dziewczyny które same o sobie tak mówią.
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Lawenda » 2007-08-04, 19:55:36

fajna laska jeszcze toleruje , fajna dupa już nie - a ciacho jakoś nie zwykłam tak mówić.Zresztą ja jestem tak dziwna że nigdy przenigdy nie oceniam człowieka w kategoriach estetycznych, najpierw charakter potem bo jakimś czasie dopiero patrze na wygląd.
Avatar użytkownika
LawendaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1866
Dołączył(a): 2007-06-07, 19:55:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez BlueMan » 2007-08-04, 21:20:58

Demonides napisał(a):Za określenie "fajna dupa" w stosunku do mojej kobiety pewien mężczyzna od kilku lat chodzi z krzywym nosem.
I prawidłowo - tak trzymać :]

Ani ja tak nie mówię, ani nie życzę sobie, aby do mojej dziewczyny ktoś mówił "fajna dupa", "laska", "niunia", itp, itd. Przerywam wtedy taką rozmowę i nie mam o czym gadać, bo nie mam żadnej laski, dupy czy innego wydziwadła :)
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: "Fajna dupa"

Postprzez amanita_citrina » 2007-08-04, 21:23:08

BlueMan napisał(a):Przerywam wtedy taką rozmowę i nie mam o czym gadać, bo nie mam żadnej laski, dupy czy innego wydziwadła :)

No właśnie. Kobieta, to kobieta, a nie jakaś dupa :|
Zauważcie drodzy mężczyźni, że kobiety nie tylko z dupy się składają :P
Avatar użytkownika
amanita_citrina
 

Re: "Fajna dupa"

Postprzez cre[a]tive » 2007-08-04, 21:34:16

amanita_citrina napisał(a):Zauważcie drodzy mężczyźni, że kobiety nie tylko z dupy się składają

i otóż to! a jak słyszę określenie wobec kobiety "dupa" to wygląda na to, że facet traktują ją tylko jak dupę właśnie i jakby to było jedyne co w niej ceni i czego w niej potrzebuje :pudlo: (nie mówię o żartach do koleżanek)
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez amanita_citrina » 2007-08-04, 21:37:20

kobieta napisał(a):jak słyszę określenie wobec kobiety "dupa" to wygląda na to, że facet traktują ją tylko jak dupę właśnie i jakby to było jedyne co w niej ceni i czego w niej potrzebuje :pudlo:

Bo tak jest :pudlo:
Potwierdzają to nawet słowa
spider911 napisał(a):amanita_citrina napisał/a:
Poza tym, wydaje mi się, że kobieta określona mianem "fajnej dupy" postrzegana jest tylko i wyłącznie jako obiekt seksualny...

bardzo dobrze Ci się wydaje :P


:]
Avatar użytkownika
amanita_citrina
 

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Bolu » 2007-08-04, 21:37:58

Jak siedzę z kumplami w barze i gdzieś obok przemknie jakies dziewczę w moim guscie, to poprostu stwierdzam, że wydaje się byc fajna. I dupy nie dodaję, bo tego zwrotu nie uzywam:) A że nie mam smialości do kobiet, to na takim stwierdzeniu sie konczy xD
Avatar użytkownika
BoluNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 243
Dołączył(a): 2007-03-24, 19:01:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez amanita_citrina » 2007-08-04, 21:39:53

Bolu napisał(a):I dupy nie dodaję, bo tego zwrotu nie uzywam:)

:padam:
Powraca moja wiara w facetów :P ale tylko nieliczne przypadki tak mają, jak Ty, a szkoda...
Avatar użytkownika
amanita_citrina
 

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

cron