"Fajna dupa"

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Re: "Fajna dupa"

Postprzez nika110 » 2007-08-05, 19:19:12

Zilog napisał(a):bo niektóre dziewczyny mogą tak pomyśleć.


Właśnie jest taka kategoria dziewczyn.

Zilog napisał(a):Mogłaś wziąć jakąś cegłe i w niego rzucić to by się uspokoił xD


Zilog, żałuję ale w poblizu żadnej nie było :looka:
Look me in my eyes and promise you won't do me the same...
Avatar użytkownika
nika110None specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1735
Dołączył(a): 2007-05-03, 17:09:16
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez amanita_citrina » 2007-08-05, 19:22:36

No, jeżeli niektóre dziewczyny rajcuje to, że mają fajne tyłki i niektórzy faceci zwracają uwagę tylko i wyłącznie na to, to już ich sprawa, ja bym tego jako komplement nie odebrała :pudlo:
Avatar użytkownika
amanita_citrina
 

Re: "Fajna dupa"

Postprzez nika110 » 2007-08-05, 19:26:04

amanita_citrina napisał(a):No, jeżeli niektóre dziewczyny rajcuje


A niektóre to podejdą i zaczną nawet gadać...Według mnie porażka :pudlo:
Look me in my eyes and promise you won't do me the same...
Avatar użytkownika
nika110None specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1735
Dołączył(a): 2007-05-03, 17:09:16
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Pani J » 2007-08-05, 19:26:32

więc pani J nie chodzi mi o poglądy a sposób podejscia i ton użyty wobec amanity nic więcej.

Rozumiem. Tak więc żeby nie było niejasności- słowa "hipokryzja" nie użyłam po to, żeby amanitę obrazić, tylko żeby pokazać, że wg mnie jej pogląd sam siebie wyklucza, co chwilę później określiłam zdaniem "facetom nie wolno, a nam tak, bo my to co innego", czy jakoś tak. Amanita wyjaśniła mi, że miała na myśli sytuację ze swojego otoczenia, takie wyjaśnienie mi wystarczyło i cofnęłam uwagę o hipokryzji słowami "wobec tego co napisałaś teraz opinia ta nie ma racji bytu". Myślałam, że sprawa jest skończona, nie spodziewałam się komentarzy w Shoutbox'ie, ale to już inny problem. ;)

No ok, ja tylko pisze, co zauważyłam w kręgu moich znajomych, które raczej mówiąc na faceta "fajna dupcia", nie rzuciłyby się na niego na ulicy (nie chcę tutaj powiedzieć, że faceci tak robią, używam tylko mocniejszej metafory), tylko po prostu okazują w ten sposób, że im się podoba. I nie mówią tego wprost do faceta, nie krzyczą również na całe gardło, żeby po drugiej stronie ulicy było słychać, tylko jest to komentarz skierowany do mnie, aby mi pokazać, który facet danej koleżance się podoba.

Nie napisałaś tego na poczatku, dlatego się "przyczepiłam" (albo po prostu skomentowałam). Do postu powyższego nie mam słowa zastrzeżenia, bo jest jasny i nie ma w nim uogólnień, do których tak lubię się "przyczepiać".
Mam nadzieję, że teraz sprawa wyjaśniona i nie będzie potrzeby, żeby do niej wracać. :)

A jeszcze tak odnośnie tematu- nie znoszę jakichkolwiek zaczepek na ulicy, aczkolwiek moi uprzywilejowani w tym względzie znajomi mogą mnie nazywać fajną dupą, fajną laską i jak sobie chcą, bo znam ich intencje i wiem, że to zwykłe żarty. ;)
made by J ®
you gotta wait a minute, wait a minute, oh yeah
oh, mister postman
wait a minute, wait a minute, oh yeah
Avatar użytkownika
Pani JNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 29
Dołączył(a): 2007-07-10, 17:42:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez privace » 2007-08-05, 19:34:49

Zilog napisał(a):nika110 napisał/a:
Szłam sobie najzwyczajniej w świecie ulicą jak każdy obywatel tego kraju i po drugiej stronie szedł facet (nie był napity).W pewnym momencie krzyknął " Bloondyna fajną masz dupę chodź do mnie no...!" Ja poszłam sobie dalej.Wiem, że to było do mnie bo konkretnie się na mnie patrzył i gwizdał.Dla mnie w tym momencie było to obraźliwe :pudlo:

Mogłaś wziąć jakąś cegłe i w niego rzucić to by się uspokoił xD

W jakimś filmie (bodajże "Sex w wielkim mieście", ale głowy nie daję) kobieta, którą ktoś tak podsumował, podeszła do takiego robola stojącego z kolegami i zaczęła jego językiem "Co, chcesz się p...? Pokaż co tam masz, w bramie na szybko, czy idziemy do mnie?" Facet zdębiał, bo miał żonę i dzieci i zaczął się tłumaczyć, że to tylko takie gadanie. Baaardzo mi się to spodobało :rotfl2:
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez amanita_citrina » 2007-08-05, 19:36:55

privace napisał(a):W jakimś filmie (bodajże "Sex w wielkim mieście", ale głowy nie daję) kobieta, którą ktoś tak podsumował, podeszła do takiego robola stojącego z kolegami i zaczęła jego językiem "Co, chcesz się p...? Pokaż co tam masz, w bramie na szybko, czy idziemy do mnie?" Facet zdębiał, bo miał żonę i dzieci i zaczął się tłumaczyć, że to tylko takie gadanie. Baaardzo mi się to spodobało :rotfl2:

Genialne :rotfl2:
Może właśnie niektórzy faceci używają takich określeń, żeby zabłyszczeć? Pokazać, jacy to nie są macho i w ogóle :] A przyjdzie co do czego, to niejeden spanikuje xD
Avatar użytkownika
amanita_citrina
 

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Zilog » 2007-08-05, 19:37:12

Pani J napisał(a):A jeszcze tak odnośnie tematu- nie znoszę jakichkolwiek zaczepek na ulicy, aczkolwiek moi uprzywilejowani w tym względzie znajomi mogą mnie nazywać fajną dupą, fajną laską i jak sobie chcą, bo znam ich intencje i wiem, że to zwykłe żarty. ;)

Ale wyobraź sobie sytuację że jesteś zakochana po uszy w pewnym chłopaku i on powie na Ciebie "jesteś fajną dupą" w obecności twoich rodziców,no i wtedy w oczach twoich rodziców może już nie być sympatii co do niego i nie będzie on uważany jako pełen "inteligent"
Także wiesz tego typu żarty powinni też odpuścić.
nika110 napisał(a):A niektóre to podejdą i zaczną nawet gadać...Według mnie porażka :pudlo:

One to odbierają jako miłość od pierwszego wejrzenia :pudlo: :rotfl2:
Avatar użytkownika
ZilogMale
Moderator
Moderator
 
Posty: 2797
Dołączył(a): 2007-06-01, 19:48:57
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Imię: Tomasz

Re: "Fajna dupa"

Postprzez nika110 » 2007-08-05, 19:43:19

Zilog napisał(a):One to odbierają jako miłość od pierwszego wejrzenia :pudlo: :rotfl2:


I mają nadzieję na księcia z bajki :szok:
Look me in my eyes and promise you won't do me the same...
Avatar użytkownika
nika110None specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1735
Dołączył(a): 2007-05-03, 17:09:16
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez motyjek » 2007-08-06, 00:16:18

privace podając ten przykład natchnęłaś mnie żeby nie stać spokojnie z oku i nie ignorować xD zawsze w takich sytuacjach miałam ochotę podejść i w jakiś sposób dać w kość, zastanawiałam sie czy przyłożyć czy cu...? teraz mam pomysł xD już nie muszę "oddawać" całemu męskiemu narodowi, tylko temu jednemu konkretnemu fagasaowi xD
every bitch says "yooo" :yahoo:
kobiety-słaba płeć..?-spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę!
Avatar użytkownika
motyjekNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2185
Dołączył(a): 2007-07-07, 20:49:15
Lokalizacja: z zadupia xD
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez ET » 2007-08-06, 01:10:32

Tak jest, niech ma za swoje, ta męska szowinistyczna świnia :P
"Mam układ z dyrekcją szpitala. Ja udaję, że pracuję. Oni udają, że mi płacą".
Obrazek
Avatar użytkownika
ETNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 1512
Dołączył(a): 2006-07-07, 01:54:27
Lokalizacja: Łódź- Dąbrowa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Demonides » 2007-08-06, 03:00:47

Może odbiegnę nieco od tematu, ale niezbyt daleko. Mieliśmy kolegą dla którego wszystkie dziewczyny/kobiety to były: dupeczki, suczki, mięska, itp. a ponieważ zdradzał wszelkie objawy nadmiaru (przepraszam za określenie) nasienia, zamówiliśmy mu prostytutkę, na jego urodziny. Pomysł może głupi, ale skoro był kawalerem, nic nie stało na przeszkodzie. Okazało się , że ta poza macho , tak naprawdę ukrywa jego kompleksy i brak śmiałości do kobiet - nawet tych które to robią za pieniądze.
Dla mnie facet który rzuca hasło : niezła z ciebie dupa" do przechodzącej obok dziewczyny, to po prostu człowiek który nie potrafi wykrzesać z siebie nic więcej. Taka miernota bez fantazji i pomysłu w jaki inny sposób zwrócić na siebie uwagę dziewczyny/kobiety.
Twarz wroga przeraża mnie dlatego, że jest tak bardzo podobna do mojej.
Avatar użytkownika
DemonidesNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 528
Dołączył(a): 2006-12-09, 12:24:48
Lokalizacja: Z 9 roty
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez amanita_citrina » 2007-08-06, 03:02:35

Demonides napisał(a):Dla mnie facet który rzuca hasło : niezła z ciebie dupa" do przechodzącej obok dziewczyny, to po prostu człowiek który nie potrafi wykrzesać z siebie nic więcej. Taka miernota bez fantazji i pomysłu w jaki inny sposób zwrócić na siebie uwagę dziewczyny/kobiety.

Kurcze... myślę bardzo podobnie ;)
Avatar użytkownika
amanita_citrina
 

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Białas920 » 2007-08-06, 09:04:48

Ciekawa, teoria. Ja ze względu na mój wiek (14) nie będe się wypowiadał na ten temat.
Moje zainteresowania: Hacking; Komputery; Gry Online; Gry RPG/Fantasy; Kryptografia; Graffiti; Parkour; Muzyka: Blues, Rock, Pop, Celtycka, Reggae, Metal; Kabarety; Grafika komputerowa; Parapsychologia; Backmasking;
Avatar użytkownika
Białas920None specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 69
Dołączył(a): 2007-08-05, 22:24:20
Lokalizacja: Z Poznania
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Zilog » 2007-08-06, 14:04:15

Demonides napisał(a):Mieliśmy kolegą dla którego wszystkie dziewczyny/kobiety to były: dupeczki, suczki, mięska, itp. a ponieważ zdradzał wszelkie objawy nadmiaru (przepraszam za określenie) nasienia, zamówiliśmy mu prostytutkę, na jego urodziny. Pomysł może głupi, ale skoro był kawalerem, nic nie stało na przeszkodzie. Okazało się , że ta poza macho , tak naprawdę ukrywa jego kompleksy i brak śmiałości do kobiet - nawet tych które to robią za pieniądze.

No i to są osoby udające wielkich ex a jak przyjdzie co do czego to się zawieszają.Bo po prostu oni tak mówią aby popisać się przed kumplami,żeby oni wiedzieli że jest doświadczony w tych sprawach.
Demonides, dobrze zrobiłeś z kumplami,robiąc mu taki prezent :D Takich trzeba karać w ten sposób :]
Avatar użytkownika
ZilogMale
Moderator
Moderator
 
Posty: 2797
Dołączył(a): 2007-06-01, 19:48:57
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Imię: Tomasz

Re: "Fajna dupa"

Postprzez nuguns » 2007-08-07, 00:13:47

no niektuzi widocznie inaczej nie umieja. zawsze mi sie wydaje, ze własnie oni niepotrafią tego ubrac w inne słowa zeby nie wypasc na cieniasow przed kumplami czy przed samym sobą... chyab sie boją prawdy... nie uwazam tego okreslena za komplement.. czasem uzywamy tego okresleni az moim chłopakiem miedzy sobą w ramach zartow ;] ale na ulicy od byle kogo tego niecierpie słyszec.. mam ochote mu przyłozyc albo chociaz opluc ;P
Avatar użytkownika
nugunsNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2007-08-03, 12:11:52
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Kropelka » 2007-08-09, 11:43:35

jak facet nazywa laske fajna dupa to znaczy ze mysli tylko o tym zeby ja przeleciec, nic wiecej, czyli taka pusta lalka :)
Love Me or Hate Me
Avatar użytkownika
KropelkaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 168
Dołączył(a): 2007-05-22, 19:01:38
Lokalizacja: england
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez nika110 » 2007-08-09, 12:03:02

Kropelka napisał(a):taka pusta lalka :)


Czyli takie dziewczyny, którym to pochlebia jak ktoś do nich tak powie.Moje zdanie.
Look me in my eyes and promise you won't do me the same...
Avatar użytkownika
nika110None specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1735
Dołączył(a): 2007-05-03, 17:09:16
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Liberty » 2007-08-17, 12:56:35

lubie podobac sie mezczyznom i sluchac komplementow (jesli sa szczere ;) ), natomiast do szewskiej pasji doprowadza mnie zachowanie niektorych typkow - gwizdza na kobiety, rzucaja tekstami typu wlasnie "fajna dupa"... :dobani:
w gronie przyjaciol mozna pozwolic sobie na wiekszy luz i zarty, ale wobec obcych powinno sie zachowac przynajmniej resztki kultury. podziw mozna okazac na rozne sposoby, wiec czemu niektorzy ida po najmniejszej linii oporu? :pudlo:
Avatar użytkownika
LibertyNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 92
Dołączył(a): 2007-08-10, 18:01:58
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Ana4 » 2007-08-18, 10:51:50

Określenie"fajna dupa" szkoda komentować.Wkurzają mnie tacy goście :kwasny: Totalna ignorancja wobec takich gości :zly:
Najpiękniejsza przyjaźń istnieje między ludźmi, którzy wiele od drugich oczekują, ale nigdy nie żądają.

Dom jest tam, gdzie jest Nasze serce...i gdzie kogos Kochamy
Avatar użytkownika
Ana4None specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2007-08-16, 21:10:21
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: "Fajna dupa"

Postprzez Tennousei » 2007-08-18, 11:31:40

Kiedy słyszę określenia typu 'fajna dupa', 'laska', 'maniurka' czy co tam jeszcze niektórzy 'geniusze' wymyślają mam ochotę zdzielić dekikwenta w łebek. Najlepiej czymś ciężkim. :wsciekly: To chyba największy brak szacunku, na jaki panowie mogą sobie pozwolić. Nie wiem czy niektórzy serio są tacy chamscy czy ktoś im za to płaci :/
Hit him three times and even Buddha will get mad...
Avatar użytkownika
TennouseiNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 229
Dołączył(a): 2007-07-13, 08:30:50
Lokalizacja: ポーランド
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości

cron