Związki homoseksualne

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Re: Związki homoseksualne

Postprzez Madzias » 2008-06-18, 08:56:01

privace napisał(a):Wszyscy piszą, że to nie może być możliwe, bo SPOŁECZEŃSTWO jest złe i nie dorosło. Ale społeczeństwo to przecież MY. Kto z was drodzy forumowicze niszczyłby i dręczył dziecko z takiej rodziny?


Społeczeństwo to ja, Ty i reszta a reszta bywa różna. Juz w przedszkolu dzieci potrafia sie smiac, bo np. Bartuś nie ma jeszcze figurki BenTena. Nasze społeczeństwo jest okrutne, nietolerancyjne, wredne i zazdrosne.

Mam kilku znajomych gejów ale jeszcze nie dorosłam do tego, żeby wychowywali oni dzieci. Nie dlatego, że ich dziecko będzie również gejem, bo to bzdura ale jeszcze nie mieści mi się to w głowie. Ich dziecko nie miałoby lekkiego zycia. Może jest to przejawem nietolernacji a może zbyt płytkiego potraktowania sprawy a może poprostu jest to coś nieznanego, co budzi strach i lęk.
SZCZĘŚCIE czemu odchodzisz ode mnie przecież było nam razem tak dobrze. Przyszedłeś nawet nie zapukałeś a teraz odchodzisz nie mówiąc nic. DLACZEGO
Avatar użytkownika
MadziasNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2007-09-30, 20:06:55
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Sorbitol » 2010-01-10, 14:17:03

Nie mam nic do ludzi typu homo, niech się wiążą... Ale nie powinni mieć mozliwości wychowywania dzieci.
Dlaczego?
Czym skorupka nasiąknie za młodu... du du du...
No właśnie.
Nie uważam ich za gorszych, ale raczej nie popieram tego tak do końca.
Avatar użytkownika
SorbitolNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2010-01-09, 21:11:09
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2010-01-10, 14:39:52

Pisałem już wcześniej pewnie o tym.

Niech ktoś będzie homo, ale w zaciszu swojego domu.
Na ulicy i wśród znajomych niech będą przyjaciółmi.

Ja do homo nic nie mam. Nie przeszkadzałby mi znajomy(-a) homo. O ile nie widziałbym tego na własne oczy :looka:
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez cre[a]tive » 2010-01-10, 14:48:00

BlueMan napisał(a):Nie przeszkadzałby mi znajomy(-a) homo. O ile nie widziałbym tego na własne oczy :looka:


Ale pewnie na dwie seksowne laski całujące się to byś chętnie popatrzył? :hyhy:
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez Sorbitol » 2010-01-10, 15:05:46

kobieta napisał(a): BlueMan napisał(a):Nie przeszkadzałby mi znajomy(-a) homo. O ile nie widziałbym tego na własne oczy :looka:



Ale pewnie na dwie seksowne laski całujące się to byś chętnie popatrzył? :hyhy:



Napisał znajomy/znajoma ;p więc pewnie ma na myśli obie płcie.

Nie chętnie oglądałabym takie scenki również ;p
Avatar użytkownika
SorbitolNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2010-01-09, 21:11:09
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2010-01-11, 18:59:26

Jakby były jakieś ładne :D

Nie no żartuje - to jest dla mnie okropne :/ blee
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez evil » 2010-01-11, 21:34:14

BlueMan napisał(a):Niech ktoś będzie homo, ale w zaciszu swojego domu.
Na ulicy i wśród znajomych niech będą przyjaciółmi.

takie rzeczy może pisać tylko osoba o bardzo ograniczonych poglądach.
Blueman bądź sobie parą z Twoją dziewczyną w zaciszu swojego domu, a na mieście, wśród znajomych bądźcie przyjaciółmi. Pasuje?.
"Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym."
Woody Allen
Avatar użytkownika
evilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3240
Dołączył(a): 2007-05-24, 00:04:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kosmowski.be » 2010-01-11, 21:51:17

ja do takich zwiazkow nic nie mam ale obnoszenie sie z tym na ulicy to przesada (i tyczy sie to takze zwiazkow hetereoseksualnych).
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez winet » 2010-01-11, 21:53:02

noid napisał(a):(i tyczy sie to takze zwiazkow hetereoseksualnych).

o_O wtf?
My Dream...My Love...My Life...
Manchester United
Avatar użytkownika
winetNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1100
Dołączył(a): 2007-03-08, 21:49:31
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kosmowski.be » 2010-01-11, 22:00:59

tzn lizanie sie na przystankach autobusowych czy lapanie za tylek odpada.
Obrazek
Szukasz CB Radia? Odezwij się, a wybiorę coś dla Ciebie i załatwię rabat!
Avatar użytkownika
kosmowski.beNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 4415
Dołączył(a): 2007-03-17, 10:33:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2010-01-12, 00:35:18

Dokładnie. Albo jakieś mega obściskiwanie się... .
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez KenWatanabe » 2010-01-12, 02:56:41

A ja jestem zasadniczo przeciwko :D
W sensie legalizacji takich związków, możliwości adopcji dzieci, organizowaniu parad etc, etc, etc.

I to nie dlatego, że mam coś przeciwko gejom ale ich sposób bycia niesie za sobą liberalizację społeczeństwa. Nie mówię, że nie ma gejów konserwatystów ale nawet jeśli tacy istnieją to są przeciwni tak samo jak ja, co zresztą tworzy swego rodzaju anachronizm ale nie będę się o to do nich czepiał. Jednak mówię przeciw ponieważ to jest jak puszczenie klocków domina; legalizacja związków, adopcja dzieci, palenie trawy po pubach, potem rozszerzenie się tego problemu na kulturę i koniec końców zrównanie homo z hetero w świadomości społecznej. A ja mówię NIE bo demokracja nie jest systemem podporządkowania większości prawom mniejszości tylko na odwrót. Może to i rozumienie demokracji rodem ze starożytnych Aten ale uważam, że większość ma prawo narzucać mniejszości prawa i obowiązki.

Ktoś by mógł tu teraz rzec, że tolerancja jest dla demokracji podporą, a dla mnie tolerancja jest prawem i to niepożądanym prawem. Demokracja to dla mnie nawet dyktatura jeśli jej legitymizm leży w woli ludu.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Związki homoseksualne

Postprzez iglana » 2010-02-01, 01:24:58

Sami wokół siebie robią zamieszanie. Mówią o tym, że są prześladowani... A może to oni nas prześladują? Oni nas atakują? Mówią, że nie jesteśmy tolerancyjni, mimo że większosć narodu już się do nich jakoś przyzwyczaiła, ale jak mamy ich traktować normalnie kiedy oni ciągle z jakimiś protestami, paradami wyskakują. Kurde też mam dziwne "zainteresowania" co do dziedziny sexu, ale nie zamierzam się z tym obnosić przez główne ulice miast i blokować ruch, a potem gadać, że ludzie są bardzo nieuprzejmi i nie tolerują moich praw. A oni nasze tolerują?
Niech się trzymają za ręce, całują się, przytulają, ale niech nie paraliżują życia innych ludzi i nie biorą dzieci na wychowanie, bo to nie rzecz. Nie można posługiwać się dziećmi i narażać je na jakieś wypaczenia, tylko po to, żeby rodzicom żyło się lepiej i nie musieli demonstrować swojej inności przed całym światem.
Jestem unikalnym gatunkiem, który wyjątkowo nie podlega żadnej ochronie.

Nie zostanę gejszą, gdyż nie potrafię tańczyć ani śpiewać, a każda chwila spędzana ze mną jest przeklęta.
Avatar użytkownika
iglanaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2010-01-31, 12:14:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez niania_ogg » 2010-02-22, 17:42:17

A lesbijki, które zaciążyły mają oddać dzieci do domów dziecka (jakoś się je tam upcha) a nie demoralizować nam młodych obywateli. I zobaczcie co geje zrobili z naszą młodzieżą - wzrost aktywności seksualnej wśród nastolatków, liczne ciąże. To wszystko ich sprawka - homoseksualistów.
O właśnie taki jeden paraliżuje moje życie - Show must go on! :)

Pozdrawiam wszystkich atolerancyjnych obywateli. :mrgreen:
"Każde miejsce leży tam, gdzie jest, od czasu kiedy pierwszy raz tam trafiło. To się nazywa geografia."
Avatar użytkownika
niania_oggNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2009-09-28, 10:54:49
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-02-22, 18:48:46

niania_ogg - 22 lut 2010 16:42 napisał(a):I zobaczcie co geje zrobili z naszą młodzieżą - wzrost aktywności seksualnej wśród nastolatków, liczne ciąże. To wszystko ich sprawka - homoseksualistów.

Piszesz ironicznie czy poważnie, bo już się pogubiłam :>
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Związki homoseksualne

Postprzez iglana » 2010-02-24, 12:54:04

poza tym człowiek hetero jak się "obnaża" czyt. przytula, całuje... na ulicy z partnerem to ma szansę dostać mandat, a oni pragną mieć prawo pokazywać swoją miłość bez żadnych obciążeń, bo jakby dostali mandat to że ludzie są nietolerancyjni. To oni chcą równych praw czy jakichś specjalnie wyróżniających?
Jestem unikalnym gatunkiem, który wyjątkowo nie podlega żadnej ochronie.

Nie zostanę gejszą, gdyż nie potrafię tańczyć ani śpiewać, a każda chwila spędzana ze mną jest przeklęta.
Avatar użytkownika
iglanaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2010-01-31, 12:14:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-02-24, 22:34:27

iglana - 24 lut 2010 11:54 napisał(a):przytula, całuje... na ulicy z partnerem to ma szansę dostać mandat



Pierwsze słyszę.. Jakiś zapis w prawie nam przedstawisz na tę teorię, czy tylko tak sobie wymyślasz? ;)
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez iglana » 2010-02-24, 23:54:57

kobieta - 2010-02-24, 21:34 napisał(a):Pierwsze słyszę.. Jakiś zapis w prawie nam przedstawisz na tę teorię, czy tylko tak sobie wymyślasz?

Naprawdę nigdy nie dostałaś pouczenia, mandatu za "obnażanie" się w miejscu publicznym?
Jestem unikalnym gatunkiem, który wyjątkowo nie podlega żadnej ochronie.

Nie zostanę gejszą, gdyż nie potrafię tańczyć ani śpiewać, a każda chwila spędzana ze mną jest przeklęta.
Avatar użytkownika
iglanaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2010-01-31, 12:14:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-02-25, 00:02:48

iglana - 24 lut 2010 22:54 napisał(a):Naprawdę nigdy nie dostałaś pouczenia, mandatu za "obnażanie" się w miejscu publicznym?


Czy Ty stosujesz słowo "obnażać się" zamiennie z przytulać się i całować? Bo tak wynika z Twojego poprzedniego posta.

Oczywiście że nie dostałam, ba nawet więcej - nie znam nikogo, kto by dostał i nigdy o czymś takim nie słyszałam, by dostać mandat za przytulenie się do chłopaka na ulicy. Za rękę też nie można się trzymać? ;]

To jak zapodasz jakiś link, gdzie można przeczytać że to podlega pod mandat?
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez Skubana » 2010-03-28, 10:28:46

Mnie osobiście takie związki nie przeszkadzają. Jeżeli komuś takie coś odpowiada-proszę bardzo, ja nie będę się czepiać. Każdy ma prawo do takiego życia, jakie sobie ułoży i mnie nic do tego. Jednak przyznam, że widząc całującą się parę homoseksualistów wywołuje to u mnie pewien niesmak. Mogą sobie być ze sobą, kiedy są,jak chcą, ale jednak w miejscach publicznych powinny obowiązywać jakieś zasady. Całowanie się, obmacywanie i tym podobne zachowania odpadają (właściwie to nie tylko przez homoseksualistów, bo to samo z mojej strony dotyczy każdego człowieka).
I denerwują mnie wszelkie parady, pochody itp. Sami robią wokół siebie szum, a czy coś im to da? Czy to, że homoseksualiści zostaną uznani publicznie za "kochających normalnie" zmieni poglądy ludzi i ich nastawienie do nich? Nie sądzę, żeby to miało jakiś meega duży wpływ.
Jeśli chodzi o dzieci wychowywane przez pary homoseksualne to jestem przeciw. Moim zdaniem dziecko powinno mieć rodziców w postaci ojciec+matka. Każdy z rodziców pełni określoną rolę w życiu dziecka i daje mu inne wzorce i uważam, że tak powinno być nadal. Dziecko biologicznie ma ojca i matkę i w rzeczywistości tak powinno zostać. (A później rozmnażać się i rodzić swoje dzieci ;])A poza tym żyjąc jako syn/córka w rodzinie homoseksualnej z pewnością dziecko niejednokrotnie spotkałoby się z przejawami nietolerancji, byłoby obiektem żartów. Na pewno niekorzystnie wpływałoby to na jego psychikę i prawdopodobnie czułoby się odrzucone w świecie rówieśników, którzy nie zdają sobie sprawy z wielu rzeczy, i nadaliby mu miano "innego". Młode dziecko w takich sytuacjach zwykle zamyka się w sobie, a nie wykluczone, że to pogorszyłoby również kontakty z hm.... rodzicami (?).
Krótko mówiąc... :
Homoseksualiści-w porządku.
Adopcja dzieci przez homoseksualistów- nie.
Avatar użytkownika
SkubanaNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 130
Dołączył(a): 2010-01-19, 13:57:59
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości