Brak tolerancji dla gejów

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Re: Brak tolerancji dla gejów

Postprzez Demonides » 2007-02-01, 15:06:49

A mnie najbardziej irytuje (i powoduje u mnie spadek tolerancji) zachowanie gejów przy organizowaniu parad równości. Co chcą w ten sposób osiągnąć ? Przekonać wszystkich do własnej orientacji ? Bo nie bardzo rozumiem. Jeśli kogoś bawią zabawy męsko - męskie, to niech poszuka sobie kolegi i to robi wieczorami, a nie lansuje teorię, że jest to zupełnie naturalne zachowanie. Bo nie jest. Tak samo nie jest nim przebieranie się w kobiece kobiece ciuszki i udawanie, że jest się Julią a nie Edkiem (z calym szacunkiem dla tych imion). Zachowań gejów nie należy piętnować, bo są nieszkodliwe, ale uważam , że istnieje coś takiego jak granica tolerancji tego typu zachowań i geje przekraczają ją organizując parady i twierdząc, że należy im się na razie jakiś szczególny rodzaj przyzwolenia społecznego na to co robią ( a później będą chcieli pewnie również praw do adopcji).
Twarz wroga przeraża mnie dlatego, że jest tak bardzo podobna do mojej.
Avatar użytkownika
DemonidesNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 528
Dołączył(a): 2006-12-09, 12:24:48
Lokalizacja: Z 9 roty
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brak tolerancji dla gejów

Postprzez Lary » 2007-02-01, 16:29:46

W sumie to amsz racje, mnie tez wnerwiaja te wszystkie parady, marsze i inne. Zawala to droge, robia sie korki i sa same problemy :/ Podobnie wszystkie te strajki gornikow, lekarzy i taxi, ktore maszeruja ulicamami :/ No i oczywiscie wszelkiego rodzaju marsze i pochody w jakies swieta religijne i pilegrzymki przez ktore na drodze jest niebezpiecznie i ruch sie tamuje. :/ No, ale coz.. mamy dupokracje i mamy te wszystkie marsze :/
"A government big enough to give you everything you want, is strong enough to take everything you have." by Thomas Jefferson
Avatar użytkownika
LaryNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 713
Dołączył(a): 2006-12-20, 18:56:25
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brak tolerancji dla gejów

Postprzez Nell » 2007-02-02, 00:59:10

Ja mam kumpla który jest gejem i nie przeszkadza mi jego orientacja,ale nie jestem za tym aby osoby homoseksualne walczyły np o wspólne wychowywanie dzieci.Niech sobie żyja w swoim świecie.Kiedys jakas laska podrywała mnie na dyskotece,koszmar.W kulturalny sposób dałam jej do zrozumienia ze ja nie z takich i sie odczepiła na szczescie :P
"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia..."
Avatar użytkownika
NellNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 359
Dołączył(a): 2007-01-21, 20:37:59
Lokalizacja: woj.Śląskie
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brak tolerancji dla gejów

Postprzez banita » 2007-06-22, 21:45:00

Codino napisał(a):pedalstwa nie da się wyleczyć. Trzeba to wybić.
przykro mi ja jestem tego samego zdania i niby jestem tolerancyjna ale dla tego zboczenia jakos nie koniecznie , to wstretne i nie rozumiem po co nagle tyle sie o tym mowi ? niech bedzie tak jak zawsze ich miejsce nie na afiszach , ich miejsce w podziemiu i niech sobie robia tam co tylko chca!
Życie jest zlym kwadransem zlozonym z uroczych sekund...
Avatar użytkownika
banitaNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2007-06-20, 15:16:58
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brak tolerancji dla gejów

Postprzez Lawenda » 2007-06-22, 21:47:09

banita napisał(a):Codino napisał/a:
pedalstwa nie da się wyleczyć. Trzeba to wybić.



o zesz..no to juz sie nazywa ograniczenie i sterotypowosc
Avatar użytkownika
LawendaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1866
Dołączył(a): 2007-06-07, 19:55:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brak tolerancji dla gejów

Postprzez privace » 2007-06-22, 22:00:24

banita, a jeśli twój syn pokocha kiedyś mężczyznę, to tez ogniem i mieczem go wyleczysz?
Wczoraj przez przypadek trafiłam na porady w tv club, czy jakoś tak. Matka pytała, jak rozmawiać z 9 letnim synem, który źle wyraża się o ciotach, pedałach itp. podejrzewa, ze on sam zaczyna zdradzać symptomy homoseksualizmu, a jego agresywna postawa jest tylko zasłoną dymną. I cały czas powtarzała, ze zaakceptuje wszystko, prócz wulgaryzmów w jego ustach, bo to jej dziecko i będzie go kochać bez względu na to, czy przedstawi któregoś dnia swoją dziewczynę, czy chłopaka. Bo martwi ja nietolerancja panująca wobec homoseksualistów. Po prostu- DUŻE BRAWO DLA TEJ PANI :ok:
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brak tolerancji dla gejów

Postprzez cre[a]tive » 2007-06-22, 22:04:24

privace napisał(a):Po prostu- DUŻE BRAWO DLA TEJ PANI :ok:


zgadza się.
szkoda tylko, że mało co która matka w naszym kraju, która znalazłaby się w takiej sytuacji, miałaby takie podejście
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Brak tolerancji dla gejów

Postprzez kyllore » 2007-06-22, 22:10:25

niech się stukają w co tam tylko chcą, i z kim. Ale niech nie usiłują nam wmawiać że to jest normalne. I to tak agresywnie.

[ Dodano: 22 Cze 2007 22:18 ]
a co do matki, która by postąpiła w podobnej sytuacji...
Takiego odchyłu nawet matka natura by się pozbyła :P
Avatar użytkownika
kylloreNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2007-01-20, 17:47:12
Lokalizacja: kraków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brak tolerancji dla gejów

Postprzez Lary » 2007-06-23, 00:58:24

niech bedzie tak jak zawsze ich miejsce nie na afiszach , ich miejsce w podziemiu i niech sobie robia tam co tylko chca!


Jak zawsze...? W starożytnej Grecji osoby hetero były bodajże bardzo mocno dyskryminowane...

Aczkolwiek ja sie tam nie znam, bo historii mało co umiem...
"A government big enough to give you everything you want, is strong enough to take everything you have." by Thomas Jefferson
Avatar użytkownika
LaryNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 713
Dołączył(a): 2006-12-20, 18:56:25
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brak tolerancji dla gejów

Postprzez privace » 2007-06-23, 01:16:49

Lary napisał(a):W starożytnej Grecji osoby hetero były bodajże bardzo mocno dyskryminowane...

Aczkolwiek ja sie tam nie znam, bo historii mało co umiem...

No może nie dyskryminowane. Ale co bardziej światli obywatele utrzymywali kontakty homoseksualne jako że były takowe uważane za bardziej wzniosłe, pełne, rozumniejsze i bardziej uduchowione.
Ale wynikało to raczej z tego, że kobiet wykształconych, z którymi można było inteligentnie porozmawiać, w tamtych czasach nie było zbyt wiele...
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brak tolerancji dla gejów

Postprzez kyllore » 2007-06-23, 12:27:16

No i co się z tymi grekami stało? :rotfl2:
Avatar użytkownika
kylloreNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2007-01-20, 17:47:12
Lokalizacja: kraków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brak tolerancji dla gejów

Postprzez banita » 2007-06-23, 18:40:14

banita, a jeśli twój syn pokocha kiedyś mężczyznę, to tez ogniem i mieczem go wyleczysz?
nie wiem jak postapilabym powaznie ale to co widze z zewnatrz to nie potrafie stolerowac przykro mi, ale masz racje wierz mi nie zastanawialam sie nad tym poki nie zapytalas! i jestem w kropce!kocham rodzine i synka tym bardziej ale juz nic nie wiem!
Życie jest zlym kwadransem zlozonym z uroczych sekund...
Avatar użytkownika
banitaNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2007-06-20, 15:16:58
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brak tolerancji dla gejów

Postprzez Violance » 2007-06-24, 12:30:00

czytajac wypowiedzi typu geje sa zli fuj pedaly itd to zastanawiam sie nad ludzmi to piszacymi czy mysla ze majas jakas wladze nad innymi? to ze nie odpowiada im czyjas orientacja jest powodem do szykan itp? chcialabym aby ktos odpowiedzial mi na pyatnie co ci do tego kogo kocha gej? nie twoj biznes wiec delikatnie mowiac odwal sie od tej osoby. bo nikomu nic do tego kto z kim i dlaczego.

A tak poza tym to ja jestem tolerancyjna dla gejow znam wielu i sa to bardzo ciekawi ludzie i z moich rozmow z nimi wynika ze w wiekszosci rowniez bardzo inteligentni, interesujacy i co wazne (rzadko obecnie spotkana cecha charakteru) pomocni.
Mam jednego naprawde bliskiego przyjaciela - geja i gdyby nie on to nieraz nie poradzilabym sobie w wielu zyciowych kryzysach tymczasem on dal mi wsparcie i poczucie bezpieczenstwa wiec moze darujcie sobie "trafne" uwagi na temat gejow bo to nie jest nikogo biznes, i nie wy jestescie od oceniania (kieruje te slowa do osob nietolerancyjnych dla mniejszosci sexualnych)
Nim się obejrzysz będziesz już tylko wspomnieniem w oczach znanych Ci ludzi ...
Avatar użytkownika
ViolanceNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2007-06-19, 18:43:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brak tolerancji dla gejów

Postprzez Iwons » 2007-06-24, 17:10:50

Violance napisał(a):czytajac wypowiedzi typu geje sa zli fuj pedaly itd to zastanawiam sie nad ludzmi to piszacymi czy mysla ze majas jakas wladze nad innymi? to ze nie odpowiada im czyjas orientacja jest powodem do szykan itp? chcialabym aby ktos odpowiedzial mi na pyatnie co ci do tego kogo kocha gej? nie twoj biznes wiec delikatnie mowiac odwal sie od tej osoby. bo nikomu nic do tego kto z kim i dlaczego.

Przecież ktoś poprzednio wyraził tylko swoje stanowisko w związku z tolerancją czy też nietolerancją wobec mężczyzn homoseksualnych, więc dlaczego uważasz, że można czuć nad takimi ludźmi władzę ? Nie rozumiem :|
Nie będę tu Was oszukiwać, że dla mnie homoseksualność jest zupełnie normalna, całkiem jak normalny związek kobiety z mężczyzną, bo tak nie jest. Gejów ani less nie toleruję i zdania swego raczej nie zmienię :]
Avatar użytkownika
IwonsNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 840
Dołączył(a): 2007-04-14, 21:03:29
Lokalizacja: Słupsk
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brak tolerancji dla gejów

Postprzez Violance » 2007-06-24, 18:49:51

Moze dla niektorych to jest tylko stanowisko jednak zauwazylam ze ludzie czesto probuja narzucic gejom czy swoja wole czyli jesli mi to nieodpowiada to ty nie mozesz byc taki a jesli bedziesz to no wiadomo co ile razy sie slyszy o pobiciach na tle wlasnie mniejszosci seksualnej. to jest takie powiedzialabym demonstrowanie wladzy jakies naiwne poczucie wyzszosci wobes osob homoseksualnych. Nie odpowiada mi to, poniewaz znam zbyt wielu wspanialych ludzi ktorzy owszem sa gejami ale ich podejscie do zycia i sposob traktowania ludzi jest imponujacy.
Nim się obejrzysz będziesz już tylko wspomnieniem w oczach znanych Ci ludzi ...
Avatar użytkownika
ViolanceNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2007-06-19, 18:43:43
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brak tolerancji dla gejów

Postprzez Demonides » 2007-06-25, 01:26:41

Ja zmieniłem zdanie i wydaje mi się, że w ogóle problem homoseksualizmu jest demonizowany. W ostatnim czasie poznałem kilka osób z tego środowiska i założyłbym się, że wielu z zatwardziałych wrogów homoseksualizmu nie rozpoznałoby kim są spotykając ich w codziennym życiu. Postrzeganie całego środowiska gejów poprzez pryzmat wojujących aktywistów ruchów homoseksualnych jest krzywdzące dla tych osób. W gruncie rzeczy moim zdaniem nikt nie powinien być postrzegany poprzez pryzmat zachowań seksualnych , o ile one nikogo nie krzywdzą, bo człowiek oraz to kim jest to znacznie więcej niż tylko to w jaki sposób realizuje popęd seksualny.
Twarz wroga przeraża mnie dlatego, że jest tak bardzo podobna do mojej.
Avatar użytkownika
DemonidesNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 528
Dołączył(a): 2006-12-09, 12:24:48
Lokalizacja: Z 9 roty
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brak tolerancji dla gejów

Postprzez labanek » 2007-07-26, 14:58:41

to jest choroba którą trzeba leczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 tolerancji !!!!!!!!! jakbym spotkał pedała i coś by do mnie podbił czy coś to od razu w [CIACH] dostałby
_ostrzezenie_
Ostatnio edytowano 2007-07-26, 15:24:53 przez labanek, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
labanekNone specified
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2007-06-19, 12:06:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brak tolerancji dla gejów

Postprzez Ahl-I-Batini » 2007-07-26, 15:21:24

labanek napisał(a):to jest choroba którą trzeba leczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 tolerancji !!!!!!!!! jakbym spotkał pedała i coś by do mnie podbił czy coś to od razu w [CIACH] dostałby

Haha, internetowy napinacz :D

Bu! Jestem zly i grozny!
Jeśli człowiek pracuje, zawsze pracuje na kogoś, a wtedy nie jest człowiekiem tylko niewolnikiem, a ja wszędzie i zawsze chciałem sam, chciałem być sam, żeby mieć wszystkich gdzieś, razem z ich smutkiem i beznadziejnym żalem.
Strugaccy
Avatar użytkownika
Ahl-I-BatiniNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1255
Dołączył(a): 2006-03-31, 18:51:54
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brak tolerancji dla gejów

Postprzez Elodja » 2007-07-26, 15:44:25

Ja osobiscie uważam, że parady równości są głównie jakby aktem sprzeciwu na rosnącą agresję wobec nich. Naprawdę nie rozumiem ludzi którzy nienawidzą osób homoseksualnych tylko dlatego że kochają osobę tej samej płci. I to nie jest choroba. To że ktoś urodził się heteroseksualny czy homoseksualny to nie jego zasługa,czy też wina. Bo z tego co słyszałam/przeczytałam/wiem jest to w głównej mierze zakodowane genetycznie. Osobiście uważam się za osobę bardzo tolerancyjną, szanuje wasze zdanie... z tym ze nie za bardzo rozumiem jak można chcieć zrobić krzywdę gejowi tylko dlatego że pocałował swojego chłopaka? Nikt nie każe wam patrzeć prawda? Mam dwóch przyjaciół gejów, są to normali ludzie, nie majacy jakiegoś schorzenia na mózgu itp. Nie są zboczeńcami którzy podrywają każdego napotkanego chłopaka. Owszem, nie powiem że każdy gej jest święty ale przecież heteroseksualiści też mają czarne owce.
... [tutaj teoretycznie powinien znajdować się opis, aczkolwiek brak jakiejkolwiek weny zniwelował moje postępowanie w tej kwestii]
Avatar użytkownika
ElodjaNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2007-07-25, 20:49:28
Lokalizacja: z brzuszka mamusi
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Brak tolerancji dla gejów

Postprzez privace » 2007-07-26, 17:57:04

Widziałam wczoraj świetny spot reklamowy.
Dwóch mężczyzn w średnim wieku dyskutuje (przytoczę mniej więcej sens):
-Słyszałeś, że mają dać pozwolenie na związki mieszane?
-A fuj, zboczenie!
-A co byś powiedział, gdyby nasz syn okazał się heteroseksualny?
-Nasz syn?? Z kobietą?!!
-Jak możesz być taki nietolerancyjny! Przecież to jego sprawa, kogo kocha. Niechby to była kobieta, nic nam do tego!
-A co ma do tego miłość??
I tu następuje głęboka wymiana spojrzeń i delikatny pocałunek.
Powaliło mnie to w pozytywnym sensie. świetnie zrobione, dowcipne, z głębokim przesłaniem o tolerancji. Może to właśnie jest sposób na tych zatwardziałych anty? Podobno reklamy naprawdę działają. Jak myślicie?
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 335 gości

cron