Sex z obcą osobą

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez Revolt » 2006-06-27, 11:57:38

okrushek napisał(a):wiekszosc z was mowi ze jak ma partnera to nie ale jak byłby wolny/wolna to kto wie... ale nie mowimy tutaj przeciez o zdradzie (czyli sexie z kimś obcym gdy mamy partnera) tylko o sexie gdy jestesmy wolni...


W moim wypadku to była hipoteza która służyła do określenia w jakim stopniu na tego rodzaju spontaniczność jestem otwarty :)
Egoista który rozbiera swoją dusze na kawałki, Egoista myślący o niej...
Avatar użytkownika
RevoltNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 850
Dołączył(a): 2006-03-14, 16:00:59
Lokalizacja: Enchanted Lands
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez klara » 2006-06-27, 13:00:59

xD w ogóle mam dechy z tego tematu...
Paulinka, jak już wiesz zapewne, to nie ma sensu dyskutować... tak z resztą sama powiedziałaś wcześniej, że ten temat nie jest potrzebny raczej na tym forum...
popieram Ciebie po całości, a svs wyraźnie wpadł na forum, żeby wzbudzać kontrowersje. widocznie chłopak to lubi xD
Obrazek
http://www.pinkforum.fora.pl/index.php
http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=77611
Avatar użytkownika
klaraNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 297
Dołączył(a): 2006-05-07, 12:21:52
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez airfor » 2006-06-27, 14:22:09

ej WY chyba cos odkroczyliscie od tematu wróćcie na tę ścieżkę
Suceed napisał(a):ÂŚwiadomie raczej nie przespałbym się z nieznajomą. A nieśiwadomie to nigdy nic nie wiadomo
i dzieki :zawstydzony:


//poprawiłem blędy ort: thalcave
Ostatnio edytowano 2006-06-27, 15:05:44 przez airfor, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek

http://www.polchat.pl/chat/?room=chatblueman
Avatar użytkownika
airforNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 115
Dołączył(a): 2006-05-31, 13:21:40
Lokalizacja: Z ojca I matki
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez puszka » 2006-06-27, 21:16:14

Szczerze mówiąc... nie wiem, nie próbowałam... Ale z tego co czuję teraz, mogę powiedzieć, że na tak bliski kontakt zdecydowałabym się tylko z kimś naprawdę bliskim. :zawstydzony:
Avatar użytkownika
puszkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 2006-04-21, 16:28:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez BlueMan » 2006-06-27, 22:47:42

thalcave napisał(a):BlueMan, nie zarzekaj się na przyszłość bo... potem może być Ci glupio przed samym sobą.

Żyję już troche, przekonanie o tym, czy o tamtym mam nie od wczoraj ;) więc raczej się znam i wiem co mógłbym, a co nie :D

puszka napisał(a):bliski kontakt zdecydowałabym się tylko z kimś naprawdę bliskim

No właśnie bliski kontakt = bliska osoba !! A nie pierwsza lepsza :/
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez natalka2701 » 2006-06-27, 23:10:46

BlueMan całkowicie się z Tobą zgadzam. Bo seks to barrdzo bliski kontakt i nie wyobrażam sobie, żebym upawiała go z kimś obcym. :kwasny:
"Przyczyną połowy naszych błędów życiowych jest to, że odczuwamy tam, gdzie powinniśmy myśleć, a myślimy tam, gdzie powinniśmy odczuwać."
Avatar użytkownika
natalka2701None specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 75
Dołączył(a): 2006-06-14, 10:56:01
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez BlueMan » 2006-06-27, 23:12:52

Seks/Sex nie należy też do rzeczy, robiony codziennie!

(bez obrazy) Według mnie ludzie, którzy idą do łóżka z "byle czym" nie mają szacunku zarówno dla siebie i swojego ciała, jak również do swojego przyszłogo małżeństwa!
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez roswell_1947 » 2006-06-28, 07:48:39

BlueMan zapomniałeś jeszcze wspomnieć o braku szacunku do drógiej osoby :)
Of all things I lost, I miss my mind the most
Pesymiści mają pecha i żyją dłużej.
[you] The Matrix has you!!!
Avatar użytkownika
roswell_1947None specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 97
Dołączył(a): 2006-06-25, 15:32:32
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez Codino » 2006-06-29, 01:39:55

Niezły tu się konserwatyzm tli na forum. Co jest złego w seksie z nieznjomą osobą? Blue coś bełkocze o szacunku, tylko z tego jakoś nic nie mogę konkretnego wyłowić. Każdy dysponuje swoim ciałem jak chce, jeśli dwoje ludzi chce się przespać, celem odczucia niewymownej przyjemności, co w tym dziwnego? Gdzie tu brak szacunku? Co ma przyszły współmałżonek(albo współtowarzysz życia, wszak nie każdy lubi prawne ceregiele) do tego?
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez svs » 2006-06-29, 09:49:33

Paulinka napisał(a):svs, nie bardzo rozumiem za co mam plusa. Za zdanie na temat seksu z nieznajomym? :niepewny:

w ogole idiotycznie zadane pytanie. Seks nie jest oblesny, chyba że ktoś jest jakis oziębły. Własciwie sama czynność jest taka sama w każdej sytuacji. Powinieneś sie raczej zapytac, czy przespalibysmy sie z nieznajomą osobą.


dokladnie to mialem na mysli. Przepraszam, ze nie wyrazilem sie jasniej, piiis :) a plusa dostalas, bo spodobal mi sie Twoj post i generalnie masz dobrze poukladane w glowie. Zreszta calkiem podobnie jak..:

roswell_1947 napisał(a):Btw. Sex nie jest obleśny, ba... jest przyjemny. Natomiast nie jest przezemnie akceptowany ten rodzaj sexu z nieznajomą osobą.


zgadzam sie :ok:

airfor napisał(a):Ej a ile masz lat..??


Mam 22 lata :>

Suceed napisał(a):ÂŚwiadomie raczej nie przespałbym się z nieznajomą. A nieśiwadomie to nigdy nic nie wiadomo


Druga czesc tej wypowiedzi jest szczeeera :mrgreen: ale niestety prawdziwa :zdegustowany:

klara napisał(a):popieram Ciebie po całości, a svs wyraźnie wpadł na forum, żeby wzbudzać kontrowersje. widocznie chłopak to lubi xD


mala prowokacja nikomu nie zaszkodzi ;) Jak widzisz mamy ciekawy temat do dyskusji, wiec oby tylko wiecej takich...

BlueMan napisał(a):Seks/Sex nie należy też do rzeczy, robiony codziennie!

(bez obrazy) Według mnie ludzie, którzy idą do łóżka z "byle czym" nie mają szacunku zarówno dla siebie i swojego ciała, jak również do swojego przyszłogo małżeństwa!


wielki szacunek dla Ciebie (i nie tylko ze wzgledu na pozycje wsrod forumowiczow) :hyhy: podzielam Twoje zdanie :ok:

Codino napisał(a):Niezły tu się konserwatyzm tli na forum. Co jest złego w seksie z nieznjomą osobą? Blue coś bełkocze o szacunku, tylko z tego jakoś nic nie mogę konkretnego wyłowić. Każdy dysponuje swoim ciałem jak chce, jeśli dwoje ludzi chce się przespać, celem odczucia niewymownej przyjemności, co w tym dziwnego? Gdzie tu brak szacunku? Co ma przyszły współmałżonek(albo współtowarzysz życia, wszak nie każdy lubi prawne ceregiele) do tego?


nie widze niczego zlego w konserwatyzmie. Dzieki temu niektorzy zachowuja kregoslup moralny i pewne zasady. Nie wnikam juz w to, czy jestes katolikiem czy nie, ale ze zwyklej przyzwoitosci nie popieram smialych akcji z byle czym (jak to trafnie nazwal blue). Zrob z seksu zabawke a nie bedzie dla Ciebie niczym nazdwyczajnym, unikalnym i nie bedzie wyznaniem uczucia do tej jedynej. Chyba, ze z gory zakladasz ze nie bedziesz szanowac swojej zony, itp itd... Dla mnie to patologia. Dziekuje wszystkim za uwage i czekam na Wasze posty ;)
Zapraszam do odwiedzin:

* tanie perfumy i FEROMONY - znane zapachy, które zmienią Twoje relacje z otoczeniem!
* karteczki WITCH - internetowy sklep z karteczkami WITCH i WINX
Avatar użytkownika
svsNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2006-06-26, 12:55:13
Lokalizacja: lkr
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez puszka » 2006-06-29, 10:20:18

Każdy sam "zarządza" swoim ciałem, sam decyduje kiedy / z kim / jak często chodzić do łóżka. Cóż... Każdy ma też prawo do "znajomości na jedną noc"... :niepewny:
Avatar użytkownika
puszkaNone specified
Weteran
Weteran
 
Posty: 3158
Dołączył(a): 2006-04-21, 16:28:25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez Codino » 2006-06-29, 10:46:18

svs napisał(a):Dzieki temu niektorzy zachowuja kregoslup moralny i pewne zasady.

Wiesz co to jest moralność? Masz pewnośc, że w ogóle istnieje? Ja mam pewność, że jej nie ma. Twoje sumienie jest tylko Twoje, nie mierz innych więc sumieniem, które do nich nie należy.

svs napisał(a):Nie wnikam juz w to, czy jestes katolikiem czy nie,

Nie jestem.

svs napisał(a):ale ze zwyklej przyzwoitosci nie popieram smialych akcji z byle czym (jak to trafnie nazwal blue).

Ciekawa jest wasza "moralność", jeśli tak ludzi nazywacie. Oceniacie ich swoją miarą i wydajecie osądy, a chyba tego katolicki Bóg(jak już się na Niego powołałeś) nie pochwala. "Nie sądzie, abyście sami sądzeni nie byli" - to jest zdaje się cytat z najważniejszej dla katolika Księgi.

svs napisał(a): Zrob z seksu zabawke a nie bedzie dla Ciebie niczym nazdwyczajnym, unikalnym i nie bedzie wyznaniem uczucia do tej jedynej.

Szczerze mówiąc, nigdy nie myślałem, by uczucia wyrażać poprzez uprawianie seksu. Uczucia to trochę inna sfera niż zwykła przyjemność fizyczna.

svs napisał(a):Chyba, ze z gory zakladasz ze nie bedziesz szanowac swojej zony, itp itd... Dla mnie to patologia.

Nie rozumiem tego toku myślenia. Szacunek do żony mam wyrażać jeszcze wtedy, gdy jej nie będę znał, czy nie będę wiedział, że to ona jest wybranką? Czy może mam uprawiać z nią seks raz do roku, by nie stało się to zbyt powszednie?
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez Paulinka » 2006-06-29, 11:01:18

Codino napisał(a):zwykła przyjemność fizyczna


ale własnie nie dla każdego seks to zwykla przyjemnosc fizyczna.
Avatar użytkownika
PaulinkaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2990
Dołączył(a): 2004-11-08, 17:02:11
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez svs » 2006-06-29, 12:50:27

Codino, nie mam prawa krytykowac innych. Jesli tak odbierasz moje slowa, przepraszam. Wyrazam tylko swoje zdanie i nazywam rzeczy po imieniu.
Zapraszam do odwiedzin:

* tanie perfumy i FEROMONY - znane zapachy, które zmienią Twoje relacje z otoczeniem!
* karteczki WITCH - internetowy sklep z karteczkami WITCH i WINX
Avatar użytkownika
svsNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2006-06-26, 12:55:13
Lokalizacja: lkr
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez hitman1986 » 2006-06-29, 14:52:56

hmm.............. nowe wyzwanie, nowe doswiadczenia... nie mowie nie...
thalcave napisał(a):"Nigdy nie mow nigdy" - 3mam się tej zasady i nie powiem, że nigdy nie prześpie się z nieznaną kobietą

tak samo jak ja
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez Codino » 2006-06-29, 21:45:10

Paulinka napisał(a):ale własnie nie dla każdego seks to zwykla przyjemnosc fizyczna.

No to niech się ta osoba delektuje seksem i uważa to za coś wspaniałego, przecież ja nie bronię. Czyjś seks to nie moja sprawa.

svs napisał(a):Codino, nie mam prawa krytykowac innych. Jesli tak odbierasz moje slowa, przepraszam. Wyrazam tylko swoje zdanie i nazywam rzeczy po imieniu.

Nazywasz rzeczy po imieniu, ale to tylko Twoje mniemanie, bo te rzeczy mają różne imiona. W głowie mojej, np.
Anarchia na baczenie zasługująca.
J. Lelewel
Avatar użytkownika
CodinoNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 1654
Dołączył(a): 2004-06-22, 16:35:16
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez BlueMan » 2006-06-30, 10:34:18

Codino, ale My też nie bronimy - każdy swoją rzepkę skrobie!
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez Future_Breeze » 2006-06-30, 12:59:28

Dziwie się, że ja zawsze mam inne zdanie niż więkoszość bo dla mnie jest to obojętne z kim idę do łóżka.
Bo lepiej żałowac tego co się zrobiło, niż żałować zmarnowanej sytuacji ;]
Avatar użytkownika
Future_BreezeNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1178
Dołączył(a): 2004-09-05, 15:09:10
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez Paulinka » 2006-06-30, 13:28:46

a wiesz, co czuje taka dziewczyna, z która sie przespales, jak sie dowiaduje, że jest jedną z wielu-wielu?

koszmarnie. trzeba szanowac i siebie, i drugiego czlowieka, a takie przelecenie to jest traktowanie kogos jak przedmiot.
Avatar użytkownika
PaulinkaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2990
Dołączył(a): 2004-11-08, 17:02:11
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez kamil » 2006-06-30, 13:56:02

Paulinka, ale jeżeli dziewczyna która Cię nie zna idzie z Tobą do łóżka to znaczy że jej jest to obojętna którą dziewczyną z kolei jest dla Ciebie.
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 80 gości