Sex z obcą osobą

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Re:

Postprzez potter28 » 2011-07-05, 10:49:01

cre[a]tive napisał(a):Pragnę dyplomatycznie przypomnieć, iż ten dział jest od 18 roku życia.


HaH :D
KenWatanabe napisał(a):A ja myślałem, że w gimnazjach to jest na porządku dziennym; słoneczka i te rzeczy. Nie czujesz się w jakiś sposób wyalienowany w swoim podejściu ze swojej grupy?


Nie czuje się wyalienowany :)
Ostatnio edytowano 2011-07-06, 13:18:18 przez cre[a]tive, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawiono cytowanie selektywne
Naśladując kogoś innego jesteś nikim..
User miesiąca MAJ- Dziękuje za zaufanie !

Obrazek
Avatar użytkownika
potter28None specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2011-02-24, 12:41:28
Lokalizacja: Brzeźnica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez unter » 2011-07-05, 11:02:13

svs napisał(a):Jak myślicie :hyhy: Czy sex z osoba, z którą mamy niewiele wspólnego nie jest obleśny??

Moze być mało satysfakcjonujący, ale nie obleśny.
Poza tym nie czarujmy się, każdy taki seksik niesie ze sobą nowe doświadczenia, które już w stałym związku pozwolą na szybsze "dotarcie" się.
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-07-06, 13:15:06

unter - 05 lip 2011 11:02 napisał(a):Poza tym nie czarujmy się, każdy taki seksik niesie ze sobą nowe doświadczenia, które już w stałym związku pozwolą na szybsze "dotarcie" się.



Niezłe usprawiedliwienie dla skakania z kwiatka na kwiatek ;)
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez repetition » 2011-07-11, 06:03:14

Ale nie jestem też za tym że ludzie powinni wstrzymywać się od sexu aż do ślubu, wiele małżeństw rozpada się z powodu sexu, dlatego że jedna strona nie potrafi zaspokoić drógiej. ;(
http://www.cheappandorauk.com/
Avatar użytkownika
repetitionNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2011-07-11, 05:07:41
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez potter28 » 2011-07-11, 09:42:42

Wstrzymywanie się z sexem do ślubu to starodawna tradycja i ?
Naśladując kogoś innego jesteś nikim..
User miesiąca MAJ- Dziękuje za zaufanie !

Obrazek
Avatar użytkownika
potter28None specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2011-02-24, 12:41:28
Lokalizacja: Brzeźnica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez unter » 2011-07-11, 20:04:17

cre[a]tive napisał(a):
unter - 05 lip 2011 11:02 napisał(a):Poza tym nie czarujmy się, każdy taki seksik niesie ze sobą nowe doświadczenia, które już w stałym związku pozwolą na szybsze "dotarcie" się.
Niezłe usprawiedliwienie dla skakania z kwiatka na kwiatek ;)

Hmmm...
A jeśli nie jest to usprawiedliwienie a stwierdzenie faktu, to co?
Nie uczyli na naukach przedmałżeńskich, ze życie we dwoje to przede wszystkim seks?
Ze miłość skończy się z chwila, kiedy zabraknie satysfakcji pomiędzy udami?
Rodzice tez nie powiedzieli?

repetition napisal, ze: wiele małżeństw rozpada się z powodu sexu, dlatego że jedna strona nie potrafi zaspokoić drógiej. Ja powiem, ze 90%.

potter28 napisał(a):Wstrzymywanie się z sexem do ślubu to starodawna tradycja i ?

Masz racje, z tym, ze owa tradycja miała miejsce tylko i wyłącznie wśród plebsu. Ludzi biednych, niewykształconych, przejętych groza ogni piekielnych. Pozostałość miała to w głębokim poważaniu.
Ostatnio edytowano 2011-07-11, 20:13:44 przez unter, łącznie edytowano 1 raz
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kamil » 2011-07-11, 20:12:56

unter - 2011-07-11, 20:04 napisał(a):repetition napisal, ze: wiele małżeństw rozpada się z powodu sexu, dlatego że jedna strona nie potrafi zaspokoić drógiej. Ja powiem, ze 90%.

Wypowiadasz się jak Lepper, rzucasz liczbami a tak na prawdę nie masz zielonego pojęcia. Prowadzisz statystyki ?
"Nie ma nieświadomości bardziej hańbiącej jak przekonanie, że coś się wie o czym się nic nie wie."
Sokrates.
Avatar użytkownika
kamilNone specified
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 3259
Dołączył(a): 2005-12-25, 22:44:41
Lokalizacja: Dębica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-07-11, 20:13:17

Oj nie sprowadzaj wszystkiego do kategorii sex-u, bo z tego co piszesz to 90% musi być niewyżytymi erotomanami, w związku ceniącymi tylko zaspokajanie fizyczne a jak go brak to sruuuu - zmiana partnera. Sprowadzając wszystko do tej kategorii powoduje że małżeństwo i miłość to wyrafinowana gra. Idąc dalej tym tokiem rozumowania 90% małżeństw w rozłące powinna się rozpaść bo sex jest 1 na ruski rok, jednakże tak nie jest i tu idą precz Twoje dywagacje pesymistyczne.
Nie wiem czy jesteś w związku małżeńskim czy nie, ale jeśli jesteś z kimś tylko przez pryzmat zaspokajania to współczuję :(
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-07-11, 20:26:34

unter - 11 lip 2011 20:04 napisał(a):Nie uczyli na naukach przedmałżeńskich, ze życie we dwoje to przede wszystkim seks?


Ty żeś chodził na nauki przedmałżeńskie do burdelu? :-)

unter - 11 lip 2011 20:04 napisał(a):Ze miłość skończy się z chwila, kiedy zabraknie satysfakcji pomiędzy udami?



Współczuję aktualnej i wszystkim przyszłym partnerkom, jeśli dla Ciebie miłość = seks.


unter - 11 lip 2011 20:04 napisał(a):Masz racje, z tym, ze owa tradycja miała miejsce tylko i wyłącznie wśród plebsu. Ludzi biednych, niewykształconych, przejętych groza ogni piekielnych. Pozostałość miała to w głębokim poważaniu.


Plebsem to jedynie można nazwać tych, którzy miłość traktują przedmiotowo. Jak zwierzęta - jak nie ma dobrego rżnięcia to adios moja panno / mój kawalerze, idę szukać dalej. I nic więcej się nie liczy. Rozmowa? Bliskość mentalna, wspólnota zainteresowań? Obce pojęcia, co?
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re:

Postprzez unter » 2011-07-11, 20:29:55

dkm1941bismarck napisał(a):.. Sprowadzając wszystko do tej kategorii powoduje że małżeństwo i miłość to wyrafinowana gra.

Czyli życie.
A jest inaczej?
Dzieki za wyrazy współczucia.
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-07-11, 21:06:57

cre[a]tive napisał(a):Plebsem to jedynie można nazwać tych, którzy miłość traktują przedmiotowo. Jak zwierzęta - jak nie ma dobrego rżnięcia to adios moja panno / mój kawalerze, idę szukać dalej. I nic więcej się nie liczy. Rozmowa? Bliskość mentalna, wspólnota zainteresowań? Obce pojęcia, co?

Patologicznie - zaspokajanie swoich prymitywnych instynktów, zaspokajanie jak zwierzęta - czy mi się wydaje czy trzeba mieć problemy ze sobą żeby tak się zachowywać ?? Subiektywna opinia, spowodowana zawodem/zawodami (?) z partnerkami/ą, może skutkować powyższymi postami. Jednakże obiektywnie co by nie napisać o byciu z kimś dla sexu, to jedno trzeba przyznać - to bardzo wygodne, tylko...latka lecą, partnerki jak rękawiczki też - a na starość szklanki wody nie będzie miał kto przynieść ;)
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-07-11, 21:45:38

dkm1941bismarck, ja nawet nie spoglądałabym tak daleko w przyszłość. Po prostu, jak napisałam wyżej, wspólnota zainteresowań, więź mentalna, wzajemne zrozumienie i mnóstwo tematów do rozmów, znaczy dla mnie po stokroć więcej niż udany seks. Jasne, że seks jest ważny. Ale na nim nie należy zaczynać wartościowania ani na nim nie kończyć.
Kto tego nie rozumie, ten musi być smutnym człowiekiem i takim już chyba pozostanie.

unter, a Tobie życzę mniej zgorzknienia a więcej wiary w ludzi. Znajdziesz kiedyś partnerkę, której nie tylko będziesz mógł ufać, ale przy której też zrozumiesz, że życie to jednak nie jest wyrafinowana gra. I tego Ci z całego serca życzę.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re:

Postprzez unter » 2011-07-12, 23:27:45

cre[a]tive napisał(a):Plebsem to jedynie można nazwać tych, którzy miłość traktują przedmiotowo. Jak zwierzęta -...

Respekt, respekt!
Za jednym zamachem przykopałaś wszystkim dworom królewskim w Europie, pisarzom, kompozytorom, uczonym... tja, 2 tys. lat naszej kultury spuszczone do kibla.
Raz jeszcze, respekt!

Znasz kolędę Cicha noc?
Matka jednego z twórców zapominała się tak często, ze w końcu urodziła nieślubne dziecko. I dzięki Bogu, bo mamy najpiekniejsza kolędę świata.
Znasz nijakiego Szopena? - facet nie potrafił utrzymać "łap" przy sobie i trzeba było wyrzucić go z Majorki. Mickiewicza tez znasz? A Konopnicka? A Cosime Wagner, moja ulubienice, a twórcę Bolero, a Alberta Einsteina?
Daruje sobie dalsze wymienianie znanych nazwisk plebsu, bo wystarczy przerzucić karty historii, aby przekonać się, ze nasi praprzodkowie nie mieli pojecia co kryje sie za moherowym beretem.
Jednak Tobie nie daruje, ze za jednym zamachem wrzuciłaś do moralnego szamba tez i mojego ulubionego kompozytora, Giuseppe Verdi. Facet nie zasłużył sobie na to, chociażby ze względu na niesamowita scenę w "La Traviata". Zobacz Libiamo ne' lieti calici - ona jedna i przynajmniej 40 rozbójników :-) Notabene, Netrebko jest doskonalą!
http://www.youtube.com/watch?v=vWz7Gbalk98

Skoro już zahaczyłaś o prywatne sprawy, cre[a]tive.
Twoje wyrazy współczucia przekazałem dalej. Komentarza nie przytoczę. :-)
A tutaj, nie powiem Ci dziękuję, i nie wyprowadzę z błędu:
unter, a Tobie życzę mniej zgorzknienia a więcej wiary w ludzi. Znajdziesz kiedyś partnerkę, której nie tylko będziesz mógł ufać,...

cre[a]tive napisał(a):... Jasne, że seks jest ważny. Ale na nim nie należy zaczynać wartościowania ani na nim nie kończyć...

A na czym należy?
Moze zrobisz osobny temat?
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-07-12, 23:58:01

unter napisał(a):[wszystkim dworom królewskim w Europie, pisarzom, kompozytorom, uczonym... tja, 2 tys. lat naszej kultury spuszczone do kibla.


unter napisał(a):Matka jednego z twórców zapominała się tak często, ze w końcu urodziła nieślubne dziecko. I dzięki Bogu, bo mamy najpiekniejsza kolędę świata.


unter napisał(a):Znasz nijakiego Szopena? - facet nie potrafił utrzymać "łap" przy sobie i trzeba było wyrzucić go z Majorki.


unter napisał(a):Mickiewicza tez znasz?


unter napisał(a):A Konopnicka?


unter napisał(a):A Cosime Wagner, moja ulubienice


unter napisał(a):a twórcę Bolero


unter napisał(a):a Alberta Einsteina?

Chciałem dodać iż zapomniałeś o moim świętym królu Imperatorze Kazimierzu III Wielkim - ten to dopiero było ogier, który na każdym kroku zaspokajał chuć - zapomniałeś tylko o jednym, w.w. przykłady to raczej geniusze w swoich dziedzinach - pytam więc jak to ma się to tematu ??
Po 1-sze temat jest zupełnie inny to raz, a dwa to to że ośmielasz się ogłaszać jakieś swoje mniemania i gdybania za innych "ZWYKŁYCH" ludzi - podajesz przykłady, marne ułamki udokumentowane, nijak mające się do stwierdzenia że:
unter napisał(a):repetition napisal, ze: wiele małżeństw rozpada się z powodu sexu, dlatego że jedna strona nie potrafi zaspokoić drógiej. Ja powiem, ze 90%.
- nie dosyć że zrobiłeś "byka" rażącego po oczach to jeszcze rzucasz % - a kim Ty jesteś ?? Nieślubnym dzieckiem "matki jednego z twórców, która zapomniała się że w końcu urodziła dziecko" że wiesz wszystko bo siedzisz pod łóżkiem owych 90% ?? Bzdura, wyimaginowana bzdura nijak mająca się do rzeczywistości, sprowadzasz uczucia do prymitywnego instynktu, sorki - jesteś bardzo niepoważny. W historii można znaleźć wszystko, gejów, zboczeńców, wszelakiej maści kanalie seksualne - można również manipulować subiektywnie faktami, tak aby nasze było na wierzchu - wybacz ale jakoś Twoje słowa skierowane do cre[a]tive są objawem zgorzknienia, nie wiem - spowodowane zawodem tym iż nie potrafisz ??
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-07-13, 01:41:40

unter bardzo ciekawy post. A teraz mi udowodnij, że Ci ludzie traktowali miłość przedmiotowo. Bo jeśli w Twoim mniemaniu bycie lekkich obyczajów i częste zmiany partnerów świadczą o posiadaniu takiego zdania jakie masz Ty:

unter - 11 lip 2011 20:04 napisał(a):życie we dwoje to przede wszystkim seks


unter - 11 lip 2011 20:04 napisał(a):miłość skończy się z chwila, kiedy zabraknie satysfakcji pomiędzy udami


to chyba troszkę się przeliczasz. Można być lekkich obyczajów tudzież posiadać ogromne potrzeby i zmieniać partnerki jak rękawiczki. Można być tzw. poszukiwaczem i skakać z łóżka do łóżka. Tyle, że to wcale nie znaczy, iż nie wierzy się w prawdziwą głęboką miłość, która ma inne podstawy niż fizyczny pociąg. To świadczy jedynie o tym, że ktoś takiej miłości jeszcze nie znalazł. Zatem Twoje przykłady nie dowodzą niczego.

unter - 12 lip 2011 23:27 napisał(a):Respekt, respekt!


Oj, tak bardzo zabolało, iż użyłam brzydkiego słowa 'plebs', którego Ty wcześniej użyłeś? A to skoro wykazałeś się takim świętym oburzeniem to może zastanów się, jakie prawo masz oceniać ludzi i nazywać ich plebsem, tylko dlatego iż mają inne zasady moralne niż Ty i chcą poczekać ze współżyciem -niekoniecznie do ślubu, tylko nie wskakują na 5-tej czy 8-ej randce do czyjegoś łóżka. To zabawne, iż niektórzy zauważają iż pewne stwierdzenia są nieodpowiednie i są nadużyciem dopiero, gdy zostaną użyte wobec nich, wcześniej natomiast używają ich swobodnie wobec innych ludzi i uważają, iż wszystko jest ok.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez unter » 2011-07-14, 23:54:40

cre[a]tive napisał(a):... A teraz mi udowodnij, że Ci ludzie traktowali miłość przedmiotowo.

Hmmm...
Nie wiem czy to najlepszy pomysł, cre[a]tive. Lepiej będzie, kiedy sama poszukasz w historii dowodów. W moim wykonaniu może stać się rewolucja wyznawanych wartości, a nie ich ewolucja. Nie wierzysz mi? No to sięgnij pamięcią do dzieciństwa i przypomnij sobie stara jak świat bajkę o śpiącej królewnie. Przejmująca historia odwiecznej walki dobra ze złem, prawda? Tja... kiedy powstała, we francuskim oryginale brzmiała trochę inaczej i raczej nie nadawała sie do opowiadania dzieciom. Mowila o jednym z wielu sposobów do jakich uciekały się damy dworów w poszukiwaniu kochanków.
A wiec lepiej będzie kiedy sama poszukasz :-)

Plebs - jeśli mnie pamięć nie myli określenie wyszło z powszechnego użytku dopiero po II Wojnie Światowej. Wcześniej odnosiło się, jak pisałem, do najuboższej warstwy społeczeństwa: Ludzi biednych, niewykształconych, przejętych groza ogni piekielnych. A zatem stwierdzenie jakie prawo masz oceniać ludzi i nazywać ich plebsem jest trochę nie na miejscu.

cre[a]tive napisał(a):... Można być tzw. poszukiwaczem i skakać z łóżka do łóżka. Tyle, że to wcale nie znaczy, iż nie wierzy się w prawdziwą głęboką miłość, która ma inne podstawy niż fizyczny pociąg.
Sadzisz, ze taka miłość istnieje poza filmem lub książką? Jeśli tak, to co jest spoiwem związku?
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Sex z obcą osobą

Postprzez cre[a]tive » 2011-07-16, 15:31:34

unter - 14 lip 2011 23:54 napisał(a):Nie wiem czy to najlepszy pomysł, cre[a]tive. Lepiej będzie, kiedy sama poszukasz w historii dowodów.


Jak się nie potrafi odpowiedzieć na zadane pytanie, to się każe innym sobie poszukać. Sprytnie ;-)
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez unter » 2011-07-17, 13:57:28

Czyżby?
A może chodzi mi tez i o to, żebyś nie musiała się publicznie rumienić? Lub co gorsza, przez palce czytać tekst.
:-)
A poważnie, na forum jest dużo młodzieży i nie sadze aby rozwodzenie się o tym, było tym, czego potrzeba im na starcie w nowe dorosłe życie.

Uważam, ze mówiąc o seksie z obca osoba należy zdać sobie sprawę, ze homo sapiens rodzi się z genami niewierności. Innymi słowy jest poligamista. Natomiast monogamista staje się z wolnego wyboru, pod wpływem konkretnych wydarzeń, np. zawarcie związku małżeńskiego, ślubów czystości itp. Nie bez znaczenia jest tez wpływ religii w danym kraju.

Włosi nie maja tego rodzaju problemów, tz. sa monogamistami z silnie rozwiniętym (i akceptowalnym) instynktem do cudzołóstwa. Oczywiscie dotyczy to tylko męskiej części społeczeństwa. "Niemęska" jest tematem tabu.
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez hitman1986 » 2011-07-17, 22:08:10

unter - 2011-07-17, 13:57 napisał(a):A poważnie, na forum jest dużo młodzieży

Ryli? Podaj mi nicki przynajmniej 3-4 osób, które mają mniej niż 18 lat i udzielają się na BF, to dostaniesz moje 100BLMów.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez unter » 2011-07-18, 23:22:11

A nie możesz dać mi bez nicków?
Chociażby za to, ze sam sobie narzuciłem cenzurę.
:-)
Przeglądając temat natrafiłem na kilka wypowiedzi charakterystycznych dla wieku 14-16 lat, i to już mi wystarczy aby poskromić swobodę wypowiedzi.
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 233 gości

cron