Sex z obcą osobą

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Postprzez hitman1986 » 2011-07-20, 00:15:05

unter - 2011-07-18, 23:22 napisał(a):Przeglądając temat natrafiłem na kilka wypowiedzi charakterystycznych dla wieku 14-16 lat, i to już mi wystarczy aby poskromić swobodę wypowiedzi.

OOOooo, to bardzo ciekawe stwierdzenie...
Tyle tylko, że mylne.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Josephine » 2011-10-04, 22:08:45

W zasadzie nie do końca chyba rozumiem co się kryje pod pojęciem obleśności, jeśli zestawić je z seksem. Owszem nasuwają mi się różne skojarzenia, co dla kogo może być obleśne, ale to domniemania. Niemniej, w zależności od indywidualnych preferencji decydujemy się pewne rzeczy robić, a to jak i z kim jest niezależnym wyborem. Zatem, albo ma się wystarczającą dawkę masochizmu w sobie, aby decydować się na obleśności, albo dane działania były mało przemyślane i refleksja jest wypowiadana z perspektywy pewnego czasu. Inna sprawa, że coś, co mogło się wydawać obleśne w wieku nastu lat niekoniecznie takie jest po 20-tce, 30-tce itd.
Patrząc nieco z dystansem z kolei na określenie "obca osoba" śmiem stwierdzić, iż zdarza się, że żyjąc z kimś pod jednym dachem kilka, kilkanaście lat można nagle uznać uzmysłowić sobie brak znajomości tejże osoby, jej marzeń, pragnień, podejścia do wielu spraw (nie tylko pod kątem erotyki). Oczywiście to jest wyłącznie moje być może wyssane z palca zdanie :-)
I jeszcze jedna sprawa, emocje wyższe i seks. Fajnie, gdy się uzupełniają, ale jeśli nie nie widzę nic zdrożnego w seksie z osobą, która nie jest stałym partnerem. Schemat ogólnie stosowany przewiduje najpierw znajomość, dobieranie się w pary/ ewentualnie przyjaźń, a później seks. Co nie znaczy, że kolejność nie może być inna.
http://josephinecoquine.bloog.pl/
Avatar użytkownika
JosephineNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 48
Dołączył(a): 2011-07-01, 20:11:17
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez vik123 » 2011-11-16, 15:16:30

Tak prakycznie patrzac to unter troche racji ma. Gdyby ludzie sie naprawde kochali to bysmy w niebie balangowali a tak jest jak jest.

To na ktorej randce idzie sie z dziewczyna/kobieta do lozka w Polsce w obecnych czasach? Ja wiem, ze to troche od wieku zalezy a wiecej od osobowosci. Jak wyjezdzalem z PRLu to bylem calkiem mlody i na ogol troche sie trzbabylo nastarac.

pozdrawiam,
Avatar użytkownika
vik123None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2011-10-25, 09:00:31
Lokalizacja: Perth, WA
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez unter » 2011-11-16, 21:33:23

vik123, z jakiej Ty jesteś epoki?
:mrgreen:
Zawsze były dziewczyny/kobiety chętne na małe co nieco. I są nadal.
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez mrumru » 2011-11-16, 23:23:33

unter napisał(a):vik123, z jakiej Ty jesteś epoki?
:mrgreen:
Zawsze były dziewczyny/kobiety chętne na małe co nieco. I są nadal.

Zawsze są kobiety i dziewczyny co na to nie są chętne.
Gdzieś,kiedyś słyszałam,że po pierwszym razie już nie obcy...
http://mrumrando.blox.pl/html/1310721,3 ... lakobieta2
Avatar użytkownika
mrumruNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 835
Dołączył(a): 2009-09-24, 17:53:38
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Re:

Postprzez unter » 2011-11-16, 23:29:38

mrumru napisał(a):
unter napisał(a):vik123, z jakiej Ty jesteś epoki?
:mrgreen:
Zawsze były dziewczyny/kobiety chętne na małe co nieco. I są nadal.

Zawsze są kobiety i dziewczyny co na to nie są chętne.

Oczywiscie, ze są. A wraz z nimi kłopoty w małżeńskim łożu.
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez mrumru » 2011-11-16, 23:40:49

A co z łatwymi...hm...jak to napisać-chłopakami?Nikt nie jest święty.
http://mrumrando.blox.pl/html/1310721,3 ... lakobieta2
Avatar użytkownika
mrumruNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 835
Dołączył(a): 2009-09-24, 17:53:38
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez vik123 » 2011-11-17, 04:42:55

Ja ze starozytnej jestem epoki unter bo pamitam jeszcze czasy PRL w ktorej pierwsze studia skonczylem. To prawda, ze zawsze takie dziewczyny byly, sa i beda ale proporcje takowych sie zminialy i w roznych kraja sa rozne. Jak pojedziesz np na kontrakt do Dubai albo AS (popularne u nas bo kasa bardzo dobra) to jesli masz ochote miejscowa arabke poderwac na sex to zapewniam Cie, ze latwe wcale to nie jest bo kazda miejscowa arabka dobrze wie, ze jak sie wyda to d... zbita (Twoja tez tylko jeszcze nie wiesz jak bardzo) i to jak sie ma szczescie. Kontynuujac szczescie to w takim Dubai chyba 3/4 ludnosci jest nie arabska i do roboty tam przyjechala z calej Azji. No i sa jeszcze zony pracujacych tam europejczykow.

mrumru, wierze Ci na slowo ze nie wszystkie ale to wsrod europejskiej rasy wymierajacy gatunek chyba jest. Pamietam jak jechalem do Ameryki na praktyke zawodowa (po czwartym roku studiow) Batorym to spotkalismy maturzystki nasze kochane do Londynu jadace na roboty. Kazda miala chlopaka a majtki przez glowe sciagaly. Sam sie zdziwilem ze tak szybko. Tylko jedna nie i nawet kolezankom probowala do rozumu przemowic i prawie sie poplakala. Na nic sie to zdalo oczywiscie.

Na moich antypodach to juz bardziej wyzwolone kobitki sa w ogromnej wiekszosci. Wsrod najmlodszych to jak najbardziej sa jeszcze takie ale wsrod tych po trzydziestce to nie spotkalem ale wierze, ze sa.

pozdrawiam,
Avatar użytkownika
vik123None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2011-10-25, 09:00:31
Lokalizacja: Perth, WA
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez mrumru » 2011-11-17, 15:22:59

unter,chyba źle zrozumiałeś.Chodziło mi o niechętne na przygodę jednorazową z obcym facetem xD
http://mrumrando.blox.pl/html/1310721,3 ... lakobieta2
Avatar użytkownika
mrumruNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 835
Dołączył(a): 2009-09-24, 17:53:38
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez unter » 2011-11-17, 23:49:52

mrumru napisał(a):A co z łatwymi...hm...jak to napisać-chłopakami?Nikt nie jest święty.

No wlasnie, a co z facetami?
Nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć. Zdaje sobie sprawę, ze moja bezradność ma korzenie w mrocznych czasach kształtowania się naszej chrześcijańskiej kultury, w której kobieta była na poziomie przedmiotu. Właściciel nigdy nie podlegał ocenie moralnej. Przedmiot zawsze.
Tak było kiedyś, tak jest i dzisiaj.
Aby nie być gołosłownym, przed 6-ciu laty zrobiłem ankietę pt. Maria Magdalena to: świętą, dziwka, człowiek? Po jakimś roku było ponad 260 odpowiedzi. Tylko 15-tu użytkowników widziadło w niej człowieka, a miejsce z ankieta było erotyczne.
Podobne stanowisko jest do znalezienia i tutaj - moja zona nie robi takich rzeczy, moja zona nie ściągnie majtek przed obcym facetem.... Pewnie, ze nie! Bo zony nie czuja, nie myślą, nie pożądają. Nie pija, nie pala, nie klną. Wszystko to jest zarezerwowane dla człowieka. Amen.
Natomiast facetowi (właścicielowi kobiety) wolno wszystko. A przynajmniej tak długo, jak długo nie wymienia go na inny model :mrgreen:

vik123, albo kasa w AS, albo seks :)
Jedz do Wietnamu, będziesz miał wszystko czego dusza, i nie tylko dusza, zapragnie.
Zresztą w kraju tez to znajdziesz. To tylko kwestia odpowiedniej komunikacji. Nie masz problemów z nawiązaniem znajomosci, nie masz i kłopotów z towarzystwem na noc.
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Re:

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-11-18, 00:10:34

unter napisał(a):To tylko kwestia odpowiedniej komunikacji. Nie masz problemów z nawiązaniem znajomosci, nie masz i kłopotów z towarzystwem na noc.
:mrgreen:
Jakie to życiowe i mądre prawidło - ale żeby nie było jestem uczciwym i lojalnym i lubię (tylko i wyłącznie) po "bożemu" po ciemku z kołderom zaciągniętą na uszy xD
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Re:

Postprzez unter » 2011-11-18, 00:17:27

dkm1941bismarck napisał(a):... jestem uczciwym i lojalnym i lubię (tylko i wyłącznie) po "bożemu" po ciemku z kołderom zaciągniętą na uszy xD

To brzmi jak anons towarzyski :mrgreen:
A co z oczami?
Pytam, bo ja wywalam gały aż do bólu...
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Re:

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-11-18, 00:24:04

unter napisał(a):
dkm1941bismarck napisał(a):... jestem uczciwym i lojalnym i lubię (tylko i wyłącznie) po "bożemu" po ciemku z kołderom zaciągniętą na uszy xD

To brzmi jak anons towarzyski :mrgreen:
A co z oczami?
Pytam, bo ja wywalam gały aż do bólu...

Oczy nie widzą bo ciemno i są zamknięte xD

No nie wiem, w sumie mam wstręt aby tak od razu do łóżka, ktoś powie żem uległy bo od razu xD ...znam dziewczynę co powinna przenieść się do Transylwanii (okolice Drakuli a więc i dorodnych osinowych kołków) co uwielbia duże gabaryty u faceta i niekoniecznie tu mowa o wzroście, mankamentem tej całej "sytuacji" jest to że są na tym pięknym świecie ludzie co o higienę nie dbają - w efekcie leczyła kilka miesięcy pieczarki na :hyhy:
Iść do łóżka z taką i hodować kanie np to ja dziękuję - wolę sprawdzony "towar" :oczami:
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez vik123 » 2011-11-18, 06:03:42

Unter, nie doczytales. W AS czy emiratach tez mozna miec sex ale z miescowymi arabkami to szansa mala i ogromne ryzyko. W Libii juz bylo latwiej. Tam nie bylem ale kolega mi opwoadal co tam iles lat przepracowal u Kadafiego. Co do turystyki sexualnej to jaknajbardziej rozpowszechniona nawet w krajach muzulmanskich jak Indonezja, Pakistan czy Bangladesh.

Na antypodach tez zaden problem. Jak sie rozwidlem z druga zona to na palcach moge policzyc kobitki co do lozka nie poszly na pierwszej randce. Ale spoleczenstwo, ktore jest zdominowane przez taka mentalnosc to wielkiej przyszlosci nie ma. Proporcje sie zachwialy nie tylko pod tym ale pod kazdym wzgledem.

dkm,
nie kus sie na takie dziewczyny. Dziewczyna musi byc zdrowa i domyta. Jest dosc dziewczyn/kobiet ktore pojda w miare szybko do lozka tylko trzeba prawidlowego hasla typu sezamie otworz sie. Tych hasel wcale nie jest tak duzo wiec latwo experymentalnie dojsc.

Jesli chcesz kobiety na zycie to szukaj wsrod najmlodszych, ktore jeszcze jakies sensowne idealy maja. Malutko ich ale jeszcze sa.

pozdrawiam,
Avatar użytkownika
vik123None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2011-10-25, 09:00:31
Lokalizacja: Perth, WA
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez BlueMan » 2011-11-18, 12:19:04

Skojarzyło mi się film jaki ostatnio zobaczyłem w necie -

http://vimeo.com/32265816
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez KenWatanabe » 2011-11-18, 18:56:01

Szacunkowo ryzyko zarażenia HIV poprzez stosunek pochwowy u mężczyzny to 5 na 10000 ekspozycji. Jeśli doszło do stosunku analnego 6,5, a jeśli skończyło się na oralnym 1 na 10000 ekspozycji. Tak więc tego typu kampanie zwyczajnie kłamią, w sumie w dobrym celu ale to nie zmienia faktu. To, że gość przespał się z kobietą zarażoną wirusem wcale nie znaczy, że od razu jest zakażony. O wiele łatwiej złapać rzeżączkę, a jakoś nikt o tym nie trąbi. Do tego kolejna bzdura, że najwięcej osób zaraża się przez stosunek podczas gdy przeszło 90% przypadków w Polsce to zarażenia przez krew.

Ja bym mimo wszystko takich reklam zakazał - cel szczytny, ale jak ludzie są okłamywani to głupieją. Każdy powinien decydować za siebie i otrzymywać rzetelną wiedzę z kampanii społecznych by mógł podejmować decyzje zgodnie z własną wolą, a nie pod wpływem propagandy.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez mrumru » 2011-11-18, 23:03:42

dkm-nie zamykaj oczu!Weź swą panią do łazienki kiedy pralka wchodzi w etap odwirowania i podziękuj za czyste koszule :P
http://mrumrando.blox.pl/html/1310721,3 ... lakobieta2
Avatar użytkownika
mrumruNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 835
Dołączył(a): 2009-09-24, 17:53:38
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez unter » 2011-11-19, 23:50:16

mrumru, komu dziękować pralce czy zonie?
:)

vik123 napisał(a):.... Jesli chcesz kobiety na zycie to szukaj wsrod najmlodszych, ktore jeszcze jakies sensowne idealy maja.

W żadnym wypadku młodą. Dobre to na romantyczny spacer w nieśmiertelnych dżinsach, dyskotekę i wszystkie imprezy w okolicy, ale ani to do życia, ani do seksu z "obca osoba".
Dopiero od 30-tu wzwyż maja ugruntowane poglądy i jako takie rozeznanie potrzeb. Z tym, ze w krajach o których piszesz należy mieć świadomość, ze kobieta w tym wieku to tyle samo co u nas 60.
Z tego co piszesz wynika, ze nosi Cie po całym świecie, a próbowałeś u nas w kraju?
Pytam, bo jakoś nie widzę Polski dziewicami płynącej...
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez mrumru » 2011-11-20, 10:42:31

mrumru, komu dziękować pralce czy zonie?
:)

Co kto woli...

Dla vika trzydziestka to chyba młoda.:)
http://mrumrando.blox.pl/html/1310721,3 ... lakobieta2
Avatar użytkownika
mrumruNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 835
Dołączył(a): 2009-09-24, 17:53:38
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez vik123 » 2011-11-20, 15:34:06

No nie unter, kazda byla kiedys dziewica. Trzeba trafic na taka, ktora jeszcze jest, ma odpowiednie cechy charateru i ulozyc odpowiednio na reszte zycia. Czasami sie udaje. Znam kilka takich par. Zgaduje, ze dkm1941 jest na tyle mlody, ze ma szanse. A jesli pragnie sie rozrywac to jak najbardziej polecam kobiety po 30stce a nawet mlode czterdziestki.
Od polskich dziewczyn to ja zaczynalem (umowmy sie, ze kobieta to po 30stce i mezczyzna tez) nauke dojrzalosci i kobiet tez sie najadlem polskich. Bardziej sie staraja te zza wschodniej granicy. Te zza zachodniej maja wiele mniejsze opory choc w dzisiejszych czasach Polska to juz zachod chyba bardziej zachodni niz zachod. Ostani raz bylem 7 lat temu.

Co do kobiet (po 30stce), ktore wiedza czego chca (zdarza sie, ze mlodsze tez wiedza czego chca) to w ogromnej wiekszosci wypadkow okazuje sie, ze chca nie tego co my chcemy a napewno nie w takiej wersji. W dzisiejszych czasach wszelkie zwiazki sa tymczasowe wiec nalezy tak je traktowac, choc pewnie wiekszosc potrzebuje sie oklamywac, ze to na dluzej albo jeszcze dluzej, ze ho ho i do grobowej deski. Jak sie potrafi byc szczesliwym z samym soba to z innymi mozna miec spora radoche bez oszukiwania sie.

mrumru,
trzydziestka mloda dla mnie jak najbardziej jest ale mlodsze tez lubie i atrakcyjne starsze tez.

pozdrawiam,
Avatar użytkownika
vik123None specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2011-10-25, 09:00:31
Lokalizacja: Perth, WA
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości

cron