powiększanie penisa

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

powiększanie penisa

Postprzez Monszy » 2013-12-06, 15:44:44

Moja dziewczyna uważa, że mam małego penisa. Nie mówi o tym wprost, ale non stop puszcza mi jakieś dwuznaczne aluzje. Sugeruje, żebym poszedł do lekarza, podtyka mi pod nos artykuły lekarzy lub śmieje się, że na naszą rocznicę kupi mi pompkę do powiększania, żeby było nam lepiej w łóżku. Sam nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony mam duże poczucie własnej wartości, dobrą pracę, jestem ogarnięty życiowo itd. Myślę, że te kilka cm nie robi aż tak wielkiej różnicy, a z drugiej jestem zmęczony jej narzekaniem i rozważam różne rozwiązania. Mam kilka opcji, więc ciekawy jestem Waszego zdania:
- opcja nr 1 - zerwać z moją dziewczyną i znaleźć inną. Tylko że tą obecną chyba kocham i poza tą jedną sprawą, jest nam ze sobą bardzo dobrze
- opcja nr 2 - zapomnieć o sprawie, nie słuchać jej aluzji, może jej przejdzie
- opcja nr 3 - kupić sobie pompkę do penisa (ale słyszałem, że działa tylko na 1 dzień)
- opcja nr 3 - zdecydować się na to: (ona najbardziej jest za tym rozwiązaniem) : http://urszulabrumer.pl/trwale-powieksz ... o-mozliwe/
Avatar użytkownika
MonszyNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): 2012-09-21, 21:58:20
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2013-12-08, 00:48:49

Monszy - 06 gru 2013 15:44 napisał(a):- opcja nr 1 - zerwać z moją dziewczyną i znaleźć inną. Tylko że tą obecną chyba kocham i poza tą jedną sprawą, jest nam ze sobą bardzo dobrze


Kochasz ją, więc teoretycznie możesz wybaczyć przykre aluzje. Pytanie natomiast, czy ona kocha Ciebie, skoro w tak niewybredny sposób daje Ci znać o problemie? Czy o takich rzeczach nie powinno się porozmawiać szczerze i delikatnie, tak by partner nie poczuł się upokorzony?

Monszy - 06 gru 2013 15:44 napisał(a):- opcja nr 2 - zapomnieć o sprawie, nie słuchać jej aluzji, może jej przejdzie


Myślę, iż mało prawdopodobne jest to, że jej przejdzie. Jeśli wielokrotnie o tym mówiła to prawdopodobnie uważa to za problem, który nie zniknie od tak sobie i nie da się go zamieść pod dywan.

Monszy - 06 gru 2013 15:44 napisał(a):- opcja nr 3 - kupić sobie pompkę do penisa (ale słyszałem, że działa tylko na 1 dzień)



Działa na jeden dzień? Jak dla mnie brzmi świetnie! Chyba nie zamierzasz uprawiać seksu przez ponad 24 h bez przerwy? ;)
Użyjesz pompki przed stosunkiem i będzie ok. Dziewczyna zadowolona i zaspokojona, a Twój penis bez żadnych rewolucji. O ile pompka to oczywiście nie rewolucja...
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez Basiunia » 2014-01-07, 01:19:10

Może udajcie razem do seksuologa, to on jej poukłada w głowie, albo coś podpowie. A jeśli ona jest z Tobą tylko dla penisa, to najdź inną.
Avatar użytkownika
BasiuniaNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2014-01-07, 00:14:46
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez MagicznySkoczek » 2014-07-28, 15:00:56

Dokładnie, kobieta powinna cie akceptować takiego jaki jesteś. A jeśli tego nie robi to ją zostaw, pompką do penisa zrobisz tylko sobie krzywdę. A operacja penisa jest bardzo bardzo kosztowna nawet nie myśl sobie że jest refundowana :)
Avatar użytkownika
MagicznySkoczekNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2014-06-20, 09:04:00
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez uknob » 2015-03-25, 16:39:46

to chyba musisz dziewczynę zmienić :D np na mnie :d hehe ja lubie małe i nie masz się wcale czego wstydzić zobacz sobie stronkę http://www.datezone.com tam mnóstwo facetów mają małe i dodaja swoje fotki nie ma się czego wstydzić nie liczy się wielkość przyrodzenia lecz technika pier*dolenia:D
http://www.datezone.com
Avatar użytkownika
uknobNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2015-03-25, 12:45:40
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości

cron