Miłość przez komórki ;)

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Re: Miłość przez komórki ;)

Postprzez Ayla » 2005-08-16, 15:56:31

Ojjj tak na żywo.... Kiedys się spotkałam z takim moim kumplem na piwku i się tak dyskretnie wpatrywałam w jego niebieskie śliczne oczęta... A później to sią zapatrzałam i chłopak zauważył jak się w niego wpatruje - uśmiechnął się hehe, a m isie troszkę głupio zrobiło ale co tam :) Fakt faktem oczy miałcudowne... tzn. ma do dzisiaj ;)
"z perspektywy czasu zmieniłam tok myślenia, tusz do rzęs i światopogląd"
Waha się, jest w rozterce, krótko mówiąc - jest kobietą.
Avatar użytkownika
AylaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2611
Dołączył(a): 2004-11-28, 16:46:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Miłość przez komórki ;)

Postprzez Paulinka » 2005-08-26, 22:27:45

hehe a słyszeliście o FUnSkan w simplusie? zapisałam sie z nudów i dotąd żałuję :twisted: coraz to przychodzą smsy od jakichś głupków, i to dosłownie niemal każdy robi byki typu "z kond jesteś"
Avatar użytkownika
PaulinkaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2990
Dołączył(a): 2004-11-08, 17:02:11
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Miłość przez komórki ;)

Postprzez bunia » 2005-09-04, 00:17:50

hehe a słyszeliście o FUnSkan w simplusie? zapisałam sie z nudów i dotąd żałuję Twisted Evil coraz to przychodzą smsy od jakichś głupków, i to dosłownie niemal każdy robi byki typu "z kond jesteś"


ja niestety tez jestem tego ofiara :| dostalam chyba juz z 10 smsow od roznych facetow, a nikt nie wydal sie na tyle interesujacy, zeby z nim rozmawiac, a co dopiero mowic o milosci i zakochaniu sie ;)
nie wierze w milosc przez komorke :) co innego poznac sie przez telefon, potem spotykac,a potem pokochac.. ale to chyba malo ma wspolnego z miloscia przez komorke :)
wierzyć... nie wątpić... mieć wiarę i iść do przodu...
Avatar użytkownika
buniaNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 314
Dołączył(a): 2005-09-03, 20:54:49
Lokalizacja: Bytom//Opole
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Miłość przez komórki ;)

Postprzez banita » 2007-06-22, 18:40:02

Nie mówiąc o tym, że "na żywo" o niebo łatwiej wyczuć, czy ktoś ściemnia, czy nie.
zgadzam sie z tym ze nie ma takiej opcji zeby nie widziec i pokochac to jak kupowanie kota w worku! dla mnie to taki sam absurd jak milosc czatowa.
Życie jest zlym kwadransem zlozonym z uroczych sekund...
Avatar użytkownika
banitaNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 276
Dołączył(a): 2007-06-20, 15:16:58
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości

cron