Video-striptizerka

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Re: Video-striptizerka

Postprzez KenWatanabe » 2011-05-12, 00:59:52

cre[a]tive napisał(a):mieszkając w Niemczech nie zobaczysz video-striptizerki z Niemiec.

Niemców zapewne cieszy ten fakt, jak również doskonale sobie z niego zdają sprawę na pierwszy rzut oka ;)
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez potter28 » 2011-07-04, 19:09:55

E.. dla faceta takiegoś czegoś nie ma ;D Tez niejeden chce zarobić :D
Naśladując kogoś innego jesteś nikim..
User miesiąca MAJ- Dziękuje za zaufanie !

Obrazek
Avatar użytkownika
potter28None specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2011-02-24, 12:41:28
Lokalizacja: Brzeźnica
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Video-striptizerka

Postprzez ladyfm » 2011-10-03, 20:53:48

hmmm, nie rozumiem czemu wszysyscy zawsze wypowiadają się na tematy, których nie znają . Ja pracuje od jakiegoś czasu jako videomodelka w Intercam i wiem na czym ta praca polega i nie jest tak jak pisze większość o jakiś striptizerkach - niech wypowiedzą się ludzie, którzy też tak pracują a nie Ci co nie mają żadnej wiedzy :)
Avatar użytkownika
ladyfmNone specified
Nowy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2011-10-03, 20:48:05
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-10-03, 21:21:33

ladyfm zatem zdradź nam tajniki tego zawodu, opowiedz o specyfice, zaletach i wadach, a wówczas będziemy mogli podyskutować posiadając nieco informacji z pierwszej ręki.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Re: Video-striptizerka

Postprzez unter » 2011-10-04, 18:08:16

ladyfm napisał(a):hmmm, nie rozumiem czemu wszysyscy zawsze wypowiadają się na tematy, których nie znają .

Fakt, nie mam o tym pojęcia. Za to znam się trochę na pieniądzach.
10zl za godzinę to mniej niż za paczkę Poznańskich.
Enigmatyczne wygląda tez wysokość premii - 15, 50% obrotu - będzie naliczana w Intercam na podstawie obrotu w euro, czy w złotówkach w kamerkipraca.pl.?
Poza tym, od czego zależy 50%?
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Video-striptizerka

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-10-24, 21:37:50

unter napisał(a):10zl za godzinę to mniej niż za paczkę Poznańskich.

:przestraszony: za godzinę ?? Przeca striptiz tyle nie trwa, zwłaszcza przez internet, z tym że przez neta większe ryzyko bo nuż mama wejdzie niespodziewanie do pokoju xD

6 000 miesięcznie, kasa przyjemna, wysiłek żaden - jeśli kwestie moralne ma się w kieszeni to całkiem przyjemna robota.
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Aniud » 2011-10-26, 14:52:52

http://www.intercam-studios.com/przykladowy_zarobek/ tak wygląda zarobek videomodelki w Intercam i wcale nie trzeba robić striptizu:)
Avatar użytkownika
AniudNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2011-10-24, 21:16:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez unter » 2011-10-26, 16:10:19

dkm, chyba zbyt dosłownie potraktowałem owe 10 zl na godzinę :(
Wedlu tabeli (6154/159) średnia wychodzi ok. 38 zł. I jeśli wierzyć Aniud wcale nie trzeba robić striptizu:)
To za co płacą faceci?
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2011-10-26, 23:39:52

unter - 26 paź 2011 16:10 napisał(a):To za co płacą faceci?


Za flirt. Tu nie chodzi o samo pokazanie ciała, bo tego w sieci jest pełno. Natomiast jak się okazuje, istnieją mężczyźni, którzy chcą poflirtować z ponętną laską i są skłonni za to zapłacić. Tyle, że zapewne większość nie zdaje sobie sprawy, iż nie rozmawia z kobietą, którą widzi na ekranie lecz moderatorem takiego sex-chata, ale to już zostało wyjaśnione wyżej przez któregoś z użytkowników, więc nie ma sensu się powtarzać.

Mnie bardziej interesuje, czemu faceci płacą za flirt. I przychodzą mi do głowy trzy rozwiązania:
- w życiu realnym są nieśmiali, więc do flirtu z kobietą nigdy by nie doszło
- są mało atrakcyjni i na flirt mają szanse nikłe
- boją się kobiet, odrzucenia, wyśmiania, brak im pewności siebie. a jak zapłacą to wiadomo, iż pani ich nie odrzuci, pogada, uśmiechnie się, popisze czułe słówka.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez mrumru » 2011-10-26, 23:58:51

Marto-wypisałaś chyba wszystkie motywy takiego działania panów.Ale...nie tylko panowie na video się piszą-pozostaje kwestia czatów na,np.WP.Masakra.Nie dosyć że się weszło na zatłoczony pokój,to zaraz okienko-odzywa się jakiś napalony,z dużą pałą,mineciarz-sorry ale tu cytuję nicki wcale nie te najbardziej wymyślne xD Czasami tak sobie myślę-w dzisiejszych czasach,w dobie internetu,łatwiej znaleść akceptację i słowa uznania w wirtualnym świecie niż w realu.Przykre to...
http://mrumrando.blox.pl/html/1310721,3 ... lakobieta2
Avatar użytkownika
mrumruNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 835
Dołączył(a): 2009-09-24, 17:53:38
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez unter » 2011-10-27, 22:27:39

Dlaczego przykre, mrumru?
Jeżeli w facetowi nic w życiu nie wychodzi, nawet ze spodni, bo i tak bywa, ma internet gdzie może się dowartościować opowiadając o biegach na długie dystanse, aparycji Apollo+Herkules i najlepszym autku świata, Golfie. Sprzeda fantazje, i poczuje się lepiej.
Pozdrawiam, unter
http://szkiceerotyczne.blog.onet.pl
Avatar użytkownika
unterNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 555
Dołączył(a): 2011-07-05, 09:41:39
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez dkm1941bismarck » 2011-10-28, 09:28:10

cre[a]tive napisał(a):Mnie bardziej interesuje, czemu faceci płacą za flirt. I przychodzą mi do głowy trzy rozwiązania:
- w życiu realnym są nieśmiali, więc do flirtu z kobietą nigdy by nie doszło
- są mało atrakcyjni i na flirt mają szanse nikłe
- boją się kobiet, odrzucenia, wyśmiania, brak im pewności siebie. a jak zapłacą to wiadomo, iż pani ich nie odrzuci, pogada, uśmiechnie się, popisze czułe słówka.

W tym przypadku nasuwa mi się porównanie do facetów, którym niczego w życiu nie brakuje wraz z piękną żoną, a notorycznie korzystających z kurtyzan - znam wiele osób którzy szukają mocnych wrażeń np przez flirt na Polczacie i nie jest to spowodowane żadnym z tych 3 rozwiązań, napisałbym prędzej że taka to już nasza natura, ale wtedy musiałbym wrzucić wszystkich do jednego wora, a tak nie jest.
Znam jeden totalnie ekstremalny przypadek - facet poznaje na czacie laskę, łóżko, dziecko, ślub - ale cały czas flirtuje z innymi, kolejna laska, łóżko, kolejne dziecko, kolejny ślub - w sumie tak 3 razy no i wczoraj słucham jak się kumplowi chwali że napisała do niego kolejna laska z czata...
mrumru napisał(a):Nie dosyć że się weszło na zatłoczony pokój,to zaraz okienko-odzywa się jakiś napalony,z dużą pałą,mineciarz-sorry ale tu cytuję nicki wcale nie te najbardziej wymyślne xD

Często i gęsto na ircu używam swojego ulubionego nicka: cyckościskacz - jak mnie spotkasz pisz śmiało i bez obaw xD
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez mrumru » 2011-10-28, 10:39:51

Dlaczego przykre, mrumru?
Jeżeli w facetowi nic w życiu nie wychodzi, nawet ze spodni, bo i tak bywa, ma internet gdzie może się dowartościować opowiadając o biegach na długie dystanse, aparycji Apollo+Herkules i najlepszym autku świata, Golfie. Sprzeda fantazje, i poczuje się lepiej.

Niee,nooo okej-jeśli w ten sposób poczuje się choć trochę lepiej...siedzieć w domu,dyszeć do monitora...

Często i gęsto na ircu używam swojego ulubionego nicka: cyckościskacz - jak mnie spotkasz pisz śmiało i bez obaw xD


Zanotowałam :ok:
http://mrumrando.blox.pl/html/1310721,3 ... lakobieta2
Avatar użytkownika
mrumruNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 835
Dołączył(a): 2009-09-24, 17:53:38
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Aniud » 2011-10-29, 16:43:27

Nie wiem czemu tak trudno uwierzyć, że faceci chcą rozmawiać również z dziewczynami, które się nie rozbierają:) Przecież ludzie mają też inne potrzeby niż dyszenie przed monitorem:D Klient płaci za rozmowę z atrakcyjną dziewczyną, która nie ocenia go ani nie krytykuje i np. może wyżalić się bez krępacji. Osobiście nie piszę z klientem więc nie wiem do końca jak przebiegają te rozmowy ale moderatorzy są w tym zakresie doskonale przeszkoleni i potrafią długo utrzymać klienta na czacie.
Avatar użytkownika
AniudNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2011-10-24, 21:16:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez mrumru » 2011-10-29, 18:39:19

Chyba na tym polega taka praca-nie krytykować bo klient ucieknie?
http://mrumrando.blox.pl/html/1310721,3 ... lakobieta2
Avatar użytkownika
mrumruNone specified
BOSSu
BOSSu
 
Posty: 835
Dołączył(a): 2009-09-24, 17:53:38
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Aniud » 2011-10-31, 10:53:05

I właśnie to jest zaletą Intercam, że piszą za mnie moderatorzy:) Ale wiadomo, że jak facet wchodzi na czat to trzeba zachęcać go do rozmowy bo im dłużej siedzi, tym więcej płaci
Avatar użytkownika
AniudNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2011-10-24, 21:16:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez Aniud » 2011-10-31, 11:05:35

cre[a]tive napisał(a):No proszę, akurat tego się nie spodziewałam. Po prostu nie ufają zatrudnianym dziewczynom na tyle pod względem elokwencji, by dać im rozmawiać z klientami ;) Robi to za nich wytrenowany już moderator, tak by jak najdłużej przytrzymać klienta, a dziewczyna jest tylko wizualizacją, ładną poszewką.

W każdym razie na zagranicznych stronach erotycznych często są reklamowane takie live chaty, z modelkami, które właśnie widać w całości, na ogół są one ubrane w jakąś seksowną bieliznę. I nadal podtrzymuję swoje zdanie, iż w przypadku takich stron płaci się za flirt, nie za nagość.


Pracuję w studio ale firma nie zabrania mi pisać osobiście z klientem. Jeżeli dziewczyna pracuje już samodzielnie na czatach a chce sobie dodatkowo zarobić to Intercam jest jak najbardziej otwarte. Nie ma to żadnego związku z elokwencją videomodelki:)
Masz rację co do tego, że nie trzeba się rozbierać. Takie dziewczyn są logowane na innych czatach niż videomodelki robiące show. Na te czaty logują się faceci, którzy chcą poflirtować, wyżalić się lub po prostu pogadać.
Avatar użytkownika
AniudNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2011-10-24, 21:16:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2012-03-03, 01:43:23

Aniud - 29 paź 2011 15:43 napisał(a): Osobiście nie piszę z klientem więc nie wiem do końca jak przebiegają te rozmowy ale moderatorzy są w tym zakresie doskonale przeszkoleni i potrafią długo utrzymać klienta na czacie.



Z ciekawości - ciągle używamy tutaj określenia moderatorzy. Ci moderatorzy to kobiety czy mężczyźni? Przez kogo są szkoleni? (ponownie o płeć pytam:) )
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez kropla » 2012-03-09, 09:56:37

Ciekawa jestem kto szkolił tych "moderatorów"?
Avatar użytkownika
kroplaNone specified
Znawca
Znawca
 
Posty: 596
Dołączył(a): 2010-08-02, 09:01:47
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez kunoem » 2014-05-20, 11:05:52

Czyli bezpieczeństwo dziewczyny jakieś mają, ale nie wyobrażam sobie żeby moja dziewczyna paradowała prawie nago przed video kamerą i żeby oglądali ją jacyś inni goście.
Jak tylko mam czas odwiedzam stronki z gierkami gdzie gram w najlepsze gry przeglądarkowe które mają sens :)
Avatar użytkownika
kunoemMale
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2014-04-29, 19:06:40
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 151 gości

cron