Gimnazjalistka uprawiała seks z...

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Gimnazjalistka uprawiała seks z...

Postprzez KenWatanabe » 2010-05-29, 00:13:46

Psem!

Gimnazjalistka uprawiała seks z psem. Stosunek nagrała telefonem komórkowym, a film pokazała koleżankom. Jedna z nich umieściła go w sieci i teraz całe miasto drwi z gimnazjalistki. Film jest przerażający

Koźmin Wielkopolski. To tu wydarzyła się ta bulwersująca historia. Uczennica tutejszego gimnazjum nagrała amatorski, 45-sekundowy film, na którym zarejestrowała swój stosunek z psem.

Ohydne nagranie dziewczynka sama pokazała koleżankom. Prawdopodobnie w ogóle nie zdawała sobie sprawy, że zrobiła coś przerażającego. Zresztą nie jest to pierwszy przypadek, gdy brak mądrze prowadzonych lekcji z wychowania seksualnego mści się na dorastających dzieciach.

(...)
- Film szybko się rozprzestrzenia, niektórzy chcą go widzieć po prostu z ciekawości. Ogólnie szok! Znam takich, którym po kilku sekundach robiło się niedobrze, inni śmiali się, a jeszcze inni nie mogli tego zrozumieć. Ogólnie wszyscy są zdegustowani. Nie śmielibyśmy pokazać tego naszym rodzicom. Byłoby to zbyt krępujące. Oni raczej znają tę historię z opowiadań - mówi koźmiński licealista portalowi gloswielkopolski.pl.

Całość na : http://www.fakt.pl/Ohyda-Gimnazjalistka ... 510,1.html

Ostatnio mieliśmy na forum podobny temat :)
Co o tym sądzicie? Sprawa o tyle kontrowersyjna, że nie jest typowym przykładem zoofilii, wszak ta dziewczynka miała pewnie koło 14lat. Raczej przyczyną, która sama się nasuwa do głowy jest głupota. Podobna zresztą wywołała znane już "słoneczko". "Czytam i łapie się za głowe.", pisze nam autorka na jednym z blogów. "Z kogoś niespełna rozumu robimy ofiare, a z ludzi z normalnymi odruchami ludzkimi, robimy katów". Zastanawia mnie, czy Wasza opinia jest podobna, czy jednak uznajecie zasadność podjętych działań: pomocy dla niej i jej rodziny oraz koleżankom? W skrócie piętnujemy, czy pomagamy?

źródło cytatów : http://pawelpolak.blox.pl/2010/03/Gimna ... -psem.html
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-05-29, 01:45:50

Czytałam o tym już jakiś czas temu.

petreus007 - 29 maja 2010 00:13 napisał(a):W skrócie piętnujemy, czy pomagamy?


Wydaje mi się, że ciężko tak jednoznacznie się zdeklarować, szczególnie, że chodzi o osobę małoletnią. Osobę, z jeszcze niewykształtowaną do końca psychiką, moralnością, a także seksualnością. Należy jej pomóc. Jednak owa pomoc nie powinna nabierać formy przyzwolenia i akceptacji jej czynów, co często się dzieje w wielu podobnych przypadkach. Taka osoba (nastolatek / nastolatka) staje się ofiarą, gdyż coś wypłynęło do sieci i nagle wszyscy jej bardzo współczują i pomagają. A należy oprócz tego, potrafić powiedzieć jasno i głośno, że to jest złe i po części winnym całej sytuacji jest ta "ofiara", w tym przypadku dziewczyna, która nie dość, że uprawiała seks z psem, to nawet przyszło jej do głowy, by to sfilmować.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez BlueMan » 2010-05-29, 08:55:36

A gdzie link do video? :zakrecony:

Śmiało można powiedzieć, że "zeszła na psy" :D
Czytaj regulamin - unikniesz wielu problemów.
Korzystajcie z załączników na forum aby pliki nie ginęły w przyszłości w zewnętrznych serwisach.
Avatar użytkownika
BlueManMale
Administrator
Administrator
 
Posty: 19105
Dołączył(a): 2004-05-26, 17:34:59
Lokalizacja: Dabrowa Górn.
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Imię: Szymon

Postprzez hitman1986 » 2010-05-29, 18:13:01

BlueMan - 2010-05-29, 08:55 napisał(a):Śmiało można powiedzieć, że "zeszła na psy"

Blue, Ty i ta Twoja bezpośredniość :pudlo:


Hm. 14 lat to w sumie nie tak mało. Marta, napisałaś, że dziewczę ma nie do końca ukształtowaną psychikę. Ja bym powiedział, że ta osoba jest po prostu głupia, bo w wieku 14 lat dzieciaki niejednokrotnie chleją browary, palą papierosy i czasem przeżywają swój pierwszy raz. Z ludźmi, nie ze zwierzętami. Więc ja bym psychiki w to nie mieszał. Głupa i debilizm. A w konsekwencji jej czynu powinno się ją obowiązkowo wysłać na jakąś terapię, na której poza wyperswadowaniem przez psychologa takich czynów, uświadomiono by jej kilka rzeczy odnośnie seksu.
"Na plecach czuję oddech starożytnego boga. Ściga mnie. Nie mogę się odwrócić, bo jego oczy to śmierć."
Obrazek
Avatar użytkownika
hitman1986None specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 8404
Dołączył(a): 2004-11-01, 10:41:44
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cre[a]tive » 2010-05-30, 11:21:27

Oczywiście, że należy jej uświadomić, jak głupiego i niemoralnego czynu się dopuściła. Jednocześnie jednak nie powinno zostawiać się jej na pastwę losu w tej sytuacji, lecz pomóc poradzić sobie z konsekwencjami tego co zrobiła, a czego już się przecież nie cofnie. Pomóc choćby po to, by nie dołączyła do grona nastolatków samobójców, dla których taka afera to zbyt dużo do udźwignięcia i sięgają po sznur.
Caught in the nameless face of today's cold morning
I open my eyes and see the emptiness of existence
And this is the saddest thing you could ever show me
Avatar użytkownika
cre[a]tiveNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 8417
Dołączył(a): 2007-03-27, 19:58:46
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

Postprzez blues » 2010-05-31, 08:35:34

hitman1986 - 29 maja 2010, o 18:13 napisał(a):Głupa i debilizm.

OK, ale to nie taka głupota wrodzona lecz spowodowana niewłaściwym wychowaniem. Rodzice są winni tej sytuacji.
Na pytanie postawione przez Petrusa bym odpowiedział: jedno i drugie. Piętnujemy, ale też wysyłamy do psychologa.
Najwięcej wydasz na kobietę która nie będzie chciała pieniędzy za seks.
Avatar użytkownika
bluesNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 236
Dołączył(a): 2010-03-15, 20:09:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez KuleX » 2010-06-09, 16:51:38

brak mądrze prowadzonych lekcji z wychowania seksualnego

imo to jest największym problemem. Zajęcia te prowadzą katecheci, osoby niekompetentne.(nie będę rozwijał myśli, gdyż temat był już poruszany kilkakrotnie)
piętnujemy, czy pomagamy?

Kilka wizyt u psychologa pomogłoby, ale roztrzęsienie sprawy do skali mordu "zabiło" dziewczynkę. Powrót do "normalnego" stanu potrwa naprawdę długo.
Pamiętaj: "Masturbacja to grzech ciężki. Nałóg samogwałtu wyrząda wiele (często nieodwracalnych) szkód, zarówno cielesnych (ślepota, impotencja, bezpłodność...)", "Jak za każdym nałogiem, za onanizmem stoi Szatan"
Avatar użytkownika
KuleXNone specified
Stały bywalec
Stały bywalec
 
Posty: 82
Dołączył(a): 2009-06-15, 23:58:56
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Nieprzenikniona » 2010-08-16, 15:23:51

Nie wiem nawet jak mam to skomentować, to po prostu przekracza moją wyobraźnię i świadczy jak najgorzej o tą niej, powinna się poddać leczeniu psychiatrycznemu. :przestraszony:
Mówcie mi po imieniu.
Avatar użytkownika
NieprzeniknionaNone specified
Wyższy pisarz
Wyższy pisarz
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2007-08-19, 15:47:42
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Kalwinek » 2011-01-03, 15:25:31

Ale psiak taki słodki i włochaty był :przestraszony: :szook:
Avatar użytkownika
KalwinekNone specified
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Dołączył(a): 2010-12-06, 11:54:57
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy


  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 190 gości

cron