Czy uprawiałeś/aś już z sex z osobą poznaną w internecie ?

Antykoncepcja, podryw, miłość, seks.

Re: Czy uprawiałeś/aś już z sex z osobą poznaną w internecie ?

Postprzez privace » 2009-09-05, 23:09:51

Blue, ależ ja przeczytałam pierwszy post, nawet zwróciłam uwagę na to
pytam gdyż ostatnio poznałam chłopaka w sieci , w internecie i zastanawiam się czy się z nim nie umówić na początek na jakąś randkę potem może coś więcej

Więc najpierw kawa, herbatka, kino, a może potem coś z tego będzie. Dlatego zastanawiam się, skąd wam się wzięło dyskutowanie o spotkaniu się wyłącznie na sex?
W moim obiektywie
Hobby lalkowe

privaceFemale
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 7315
Dołączył(a): 2006-09-10, 19:11:58
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy uprawiałeś/aś już z sex z osobą poznaną w internecie ?

Postprzez PRX » 2009-09-06, 04:05:27

privace napisał(a):Więc najpierw kawa, herbatka, kino, a może potem coś z tego będzie. Dlatego zastanawiam się, skąd wam się wzięło dyskutowanie o spotkaniu się wyłącznie na sex?

A bo oni tylko o jednym myślą xD
The universe is hostile
So impersonal
Devour to survive
So it is, so it's always been ...
Avatar użytkownika
PRXNone specified
Profesjonalista
Profesjonalista
 
Posty: 488
Dołączył(a): 2009-05-11, 21:22:48
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Sorbitol » 2010-01-10, 13:36:33

Ja poznałam wiele osób przez sieć.
Ale zazwyczaj to umiera po spotkaniu.
Ludzie w realu często bywają o 180* inni.
Avatar użytkownika
SorbitolNone specified
Pisarz
Pisarz
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2010-01-09, 21:11:09
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez ever » 2010-05-31, 13:40:03

a ja uważam, że wszystko jest dla ludzi :) takie serwisy też - dla każdego w sieci jest miejsce :)
Avatar użytkownika
everNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2009-09-30, 13:15:52
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez KenWatanabe » 2010-05-31, 17:59:33

A ja zmieniłem zdanie :) ostatnio w ogóle robię się jakiś liberalny :P
Jest taki portal odloty.pl, można na nim znaleźć ogłoszenia kobiet, wraz ze zdjęciami i ceną za godzinę/noc, wiadomo o co chodzi ;)
Wydaje mi się, że nie ma w tym nic złego. Wiadomo, prostytucja istnieje od baaardzo dawna, a że internet powstał to czemu go nie wykorzystać także w tym resorcie. Nie jestem oczywiście zwolennikiem medialnej reklamy tego typu portali, ani podobnych działań demoralizujących społeczeństwo ale jeśli tym paniom i klientom odpowiada taka dyskrecja, usługa i w ogóle to ja nie mam nic przeciwko żeby to się rozwijało.
Głównym motorem, który popycha mnie do działania, jest ciekawość. Zawsze szukam interesujących ról, interesujących scenariuszy. Nie chcę popadać w stereotypy, unikam zaszufladkowania, dlatego często wybieram bardzo różnorodne filmy: od poważnych po zabawne.
Kensaku Watanabe
Avatar użytkownika
KenWatanabeNone specified
V.I.P.
V.I.P.
 
Posty: 2263
Dołączył(a): 2007-08-28, 02:05:27
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez ever » 2010-06-02, 12:24:53

no właśnie - jeśli ktoś lubi coś takiego, to dlaczego nie? nikt przecież nikogo nie zmusza do wchodzenia na takie serwisy i korzystania z nich. Ja sam mam konto na sympatia.pl i miastosexu.pl, bo lubię sobie poflirtować online :hyhy: i nie widzę w tym nic złego....
Avatar użytkownika
everNone specified
Podglądacz
Podglądacz
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2009-09-30, 13:15:52
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez Ayla » 2010-06-02, 19:10:17

ever - 2010-06-02, 12:24 napisał(a):Ja sam mam konto na sympatia.pl i miastosexu.pl, bo lubię sobie poflirtować online :hyhy: i nie widzę w tym nic złego....

Ja też nie, bo przez to pierwsze poznałam swego narzeczonego ;)
"z perspektywy czasu zmieniłam tok myślenia, tusz do rzęs i światopogląd"
Waha się, jest w rozterce, krótko mówiąc - jest kobietą.
Avatar użytkownika
AylaNone specified
Expert Generalny
Expert Generalny
 
Posty: 2611
Dołączył(a): 2004-11-28, 16:46:27
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez cyzmen » 2010-07-15, 15:50:53

Umów się i zobaczysz co z tego wyjdzie.

Nie musicie od razu iść do łóżka - zresztą, to co będziecie robili to tylko i wyłącznie zależy od was a nie od ludzi na tym forum :)

Ja poznałem tak kilka dziewczyn i szczerze mówiąc większość z nich szukała męża, albo kogoś kto zajmie się ich dzieciakami :). Ogólnie fajnie doznania na jeden raz... Na dłuższa metę się nie opłaca.

Acha - i pomyśl sobie o najważniejszym - skoro ten facet chce się z Tobą umówić - to może mieć takich jak TY kilka - z którymi tez się umawia.

PS. Pamiętajcie o zabezpieczeniu :) i powodzenia.
Avatar użytkownika
cyzmenNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): 2010-07-08, 07:32:15
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re:

Postprzez dkm1941bismarck » 2010-12-09, 19:30:21

KenWatanabe napisał(a):Jest taki portal odloty.pl, można na nim znaleźć ogłoszenia kobiet, wraz ze zdjęciami i ceną za godzinę/noc, wiadomo o co chodzi ;)

Taaa i te "oceny"
Przyznam szczerze, że ta dziewczyna po prostu lubi się bawić seksem. Wykorzystała mnie niesamowicie (nie to żebym był za to zły).
:mur:
Pracuję w branży gdzie czasami zamawiam takie "egzemplarze" i jak to z netem bywa - fotki różnią się od tego co przyjeżdża :przestraszony:
Osobiście uważam że znajomości, co do których ludzie mają emocjonalne (miłość np) plany są nieporozumieniem, a umawiać się przez neta dla seksu ?? Dla mnie jest tylko jedno słowo na to zaczyna się na K a reszty się domyślcie :hyhy:
Obrazek
URODZIŁEM SIĘ W WARSZAWIE-(L)EGIĘ KOCHAM-(L)EGIĘ SŁAWIĘ !!
Avatar użytkownika
dkm1941bismarckNone specified
Moderator
Moderator
 
Posty: 1462
Dołączył(a): 2010-07-03, 18:21:53
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Re: Czy uprawiałeś/aś już z sex z osobą poznaną w internecie

Postprzez Miriam » 2010-12-09, 20:40:33

Teraz wszystko przeniosło się do netu, a więc i flirt i poszukiwanie partnera i randki na jedną noc i prostytucja. Do wyboru, do koloru. :hyhy:
Każdy może sobie znaleźć, co mu odpowiada. Tylko od nas zależy, jak sieć wykorzystamy w praktyce.
Też znam sporo historii miłosnych nawiązanych przez net. Ale są też wirtualne zdrady itp. itd.
Nie ma reguły. Poza tym, to wszystko już było, tylko teraz jest bardziej widoczne, bo w sieci, czyli jest po prostu wygodniej. Ale nie zapominajmy, że w każdym większym mieście są miejsca, gdzie można coś wyrwać na jedną noc, tylko niektórym się już nawet chodzić nie chce :P.
Najbardziej zniewolony jest ten, komu wydaje się, że jest wolny. :P
Avatar użytkownika
MiriamNone specified
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2010-12-04, 04:10:59
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez nieokreslony85 » 2010-12-14, 04:35:34

ja poznałem tak swoją poprzednią dziewczynę, w internecie. Nie narzekałem :) Medium jak każde inne.
Avatar użytkownika
nieokreslony85None specified
Banned
Banned
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2010-12-14, 01:58:12
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Postprzez okrushek » 2011-01-10, 12:51:34

poznawanie osób przez internet - to całkiem fajne doświadczenie.
sex z osobą poznaną przez internet - czemu nie?
kiedyś spotkałam się z pewnym chłopakiem. nie poznanym na portalu randkowym/sexowym. rozmawialiśmy. zaiskrzyło. był sex. nidgy więcej się nie spotkaliśmy. to genialny zastrzyk adrenalinki - o ile nikogo się przy tym nie rani.

privace - 2009-09-05, 22:09 napisał(a):Dlatego zastanawiam się, skąd wam się wzięło dyskutowanie o spotkaniu się wyłącznie na sex?

myślę, że tytuł do tego zmusza ;)
...soul of hip hop...
Avatar użytkownika
okrushekNone specified
Expert
Expert
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 2005-05-15, 18:58:27
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

Poprzednia strona

  • Inne

Powrót do Erotyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 255 gości

cron